Pereiti prie turinio

SEO tekstų rašymas nuo 1 ct už žodį


Rekomenduojami pranešimai

Siūlau tekstų rašymo paslaugas. Galiu rašyti tiek paprastus ir neišsamius tekstus, kurie skirti atgalinių nuorodų (backlininkų) rinkimui, tiek ir labiau į skaitytojus, o ne į paieškos sistemas orientuotą turinį. Visi tekstai yra patikrinami naudojant plagiarizmą aptinkančius įrankius, tad viską, ką gaunate atitiks visus unikalumo reikalavimus.

Kadangi atsiliepimų neturiu, natūralu, kad atsiskaitymas galimas po darbų atlikimo. Tai taikoma tik tiems nariams, kurie yra patvirtinti ir šiame forume yra gerokai ilgesnį laiką nei aš. Visais kitais atvejais - viskas derinama individualiai.

Paprastų SEO tekstų, kurie skirti nuorodų rinkimui, kaina - 1 ct už žodį. Atsiunčiate raktažodį (koks anchor tekstas turi būti tekste), tekstų kiekį, apimtį žodžiais, o aš savarankiškai nusprendžiu kiekvieno teksto pavadinimą ir ką rašyti apie kiekvieną. Kiekviename tekste bus paryškintas raktažodis, kuriame turėtų būti nuoroda. Minimali apimtis būtų 300 žodžių, tad vieno teksto kaina 3 eurai.

Tekstų, kurie turi būti orientuoti į skaitytojus, kaina - 2 ct už žodį. Tokiais atvejais, atsiunčiate konkretų pavadinimą (arba pavadinimus, jeigu reikia kelių tekstų), kad būtų aišku apie ką rašyti ir raktažodį. Tekstas rašomas tą patį raktažodį paminint ne vieną, o kelis kartus (galite nurodyti kiek kartų pageidaujate, jog jis būtų pakartotas), panaudojamas H2 tagas (jeigu reikia), kurį nurodote jūs. Minimali tokio teksto apimtis 300 žodžių, tad kaina būtų 6 eurai. Jeigu yra papildomų reikalavimų, kaina derinama individualiai.

Tekstai rašomi lietuvių kalba.

Išrašomos sąskaitos faktūros. 

Kreiptis galite asmenine žinute arba el. paštu: [email protected]

Atnaujinti pavyzdžiai:

1 pavyzdys2.thumb.jpg.c335c01a348a10a43cde472b52fc5202.jpg3 pavyzdys4 pavyzdys5 pavyzdys6 pavyzdys7 pavyzdys

Redagavo Tekstuolis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...