Pereiti prie turinio

Puslapio dizaino konkursas + jo pritaikymas php-fusion TVS


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki uždarbiečiai,

 

Taigi skelbiu dar vieną konkursą.

 

Informacija:

 

1) Terminas: nuo 03.07 iki 03.21 (jeigu atsiras tinkantis darbas, konkursas bus baigtas anksčiau laiko)

2) Atlygis: 150lt už dizainą (PSD failą) + būtų optimaliausiais variantas jeigu dizaineris sugebėtų jį pritaikyti php-fusion sistemai už sutartinį atlygi, jeigu ne tuomet ieškomas žmogus, galintis atlikti šį darbą.

3) Puslapio informacija: pyrda.lt

4) Dizaino pavyzdžiai:

http://www.foxracingshox.com/

http://www.foxhead.com/us/

http://etniesmotox.com/

http://www.famoussas.com/

http://www.redbullxfighters.com/

https://www.sector9.com/

http://www.maxiscoot.com/

http://www.scooter-system.fr/

5) Papildoma informacija: pateikiau dizaino pavyzdžių, kad maždaug suprastumėte kaip įsivaizduoju naują dizainą. Visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į scooter-system.fr puslapio struktūra. Pyrda.lt naudoja php-fusion sistema, todėl norėtusi tokio dizaino ir tokios struktūros, kad puslapis visai nebūtų panašus į jau nusibodusį php-fusion. Scooter-system.fr struktūra mane tenkintu, t.y. viršus ar tai "headeris" ar tai logotipas (kaip scooter-system.fr) su navigacija, žemiau visas turinys, kaip scooter-system.fr. Php-fusione kiekvienas turinys turi atskiras lenteles pvz naujienos, straipsniai, šaukykla ir t.t. Šiame dizaine turėtų būti šios lentelės tačiau jų išdėstymas visiškai nebūdingas php-fusionui, pvz scooter-system.fr pačiame viršuje kairėje yra naujienos, o dešiniau galėtų būti vartotojo menių, žemiau galėtų eiti šaukyklos ir naujų straipsnių lentelės, dar žemiau apklausa, vartotojų informacija ar kokia kita lentelė su turiniu, dar žemiau paskutinės penkios nuotraukos ir po to eitų "footeris". Na nežinau kaip sekėsi paaiškinti kaip viską įsivaizduoju, todėl klauskite jeigu kas neaišku, rodykite vos tik pradėtus darbus ir aš pasakysiu ar einate tinkamu keliu. Pagrindinė mano vizija: "undergroundinis", "motocrosinių" puslapių stiliaus, jaunatviškas, "kietas", panašus į duotų pavyzdžių dizainas, traukiantis akį ir tuo pačiu subtilus.

6) Apmokėjimas: Swedbank

 

Suprantu, kad atlygis tikrai menkas, tačiau šis projektas yra būtent tiems dizaineriams kurie nori realizuoti savo galimybes ir įdėjas + investicija į ateitį nes turėsiu ir daugiau darbo dizaineriams su savitu stiliu.

 

Laukiu Jūsų darbų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Wow beveik geras kaip už 150lt :)

Šiaip už tokią sumą, nemanau, kad rasi dizainerių kurie mokietų realizuoti, kurdami tokius dizainus...

Na čia tik content layout'as... Reiktų, kad autorius pasakytų ar maždaug layout'as turėtų būti toks kaip pabraižiau, galbūt dar ką pridurtų ir reikės mėgint padaryt kokią dizaino versiją jei viskas sklandžiai eisis. :)

 

O ko čia nerast? Gi tie kas kuria dizainus pažįsta TVS'us. O jei pažįsta TVS'us tai, manau, ir sugeba dizainus padaryti maždaug nurodytam TVS'ui. Kai darbas būna nuperkamas, manau, užsakovas vistiek paprašo ką pakoreguot, ką pataisyt ir viskas gaunasi čiki.

 

Bet kokiu atvėju, jei užsakovas nori, kad jam dizainą padarytų ir pritaikytų php-fusion varikliukui, kažin ar atsiras daug žmonių kurie ir padarys ir pritaikys už tokią sumą (nesakau, kad išvis neatsiras). Žinoma geriausias variantas, mano akimis žiūrint, būtų kaip dabar paskelbt konkursą, o po to, kai konkursas pasiabgtų ir užsakovas jau turėtų dizainą, reiktų ieškot programuotojo, kuris sugebėtų padaryti fusion'o template. Ir programuotojui palikt kokį 50-100lt. Žinoma taip pakyla išlaidos dizainui, bet būtų galima išsirinkti iš daugiau dizainų.

 

Aš visai norėčiau sudalyvauti, nes irgi turiu pyrda ir tiesiog malonu būtų savo dizaina matyt ant pyrda.lt svetainės. :)

Redagavo Mr.Z
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...