Pereiti prie turinio

Šnipo gimtadienio scenarijaus konkursas


Rekomenduojami pranešimai

Esu is www.AktyviosPramogos.lt, mes organizuojame ivairius

renginukus. Ir dabar dar norime paleisti naujo tipo vaiku

gimtadieni, kuriame vyksta "snipu zaidimai". Ta proga ir

organizuoju konkursa.

 

Terminas: 7 dienos

(pasilieku galimybe pratesti 3 savaites)

 

Prizas: 150 lt. laimetojui, ir keli paguodos prizai, jei imsim

is Jusu tik kelias uzduotis, o ne visa scenariju.

 

Resursai:

* patalpos

* zmogus kuris labai gerai gaudosi elektronikoje

* kruva elektronikos, galimybe paruosti kazkokia schema

* Siek tiek karinio inventoriaus

* ~500-700 lt. biudzetas naujam inventoriui

 

Noredami sudalyvauti, turite sugalvoti ~2 valandu su ivairiomis

uzduotelemis programa. Pvz.

 

Užduotis "Pirsto anspaudų atpažinimas"

 

Paimti lengvai nuplaunama guašą, ir tada visi vaikai, turi

palikti ant pastorinto popieriaus savo pirštų anspaudus.

Tada lapelius sunumeruoti, sau pazymyti, kur kurio vaiko,

ir padalinus komandoms, 2 komandoms duoti, kuri komanda

per 5 minutes tiksliau atpazins anspaudus.

 

Trukme: 10 minuciu

 

Inventorius:

* guašas, maxima

* Padidinimo stiklas(maxima)

* Pastorintas popierius (copy 1 parduotuve)

 

KAIP SUDALYVAUTI?

Scenarijaus aprasymus dekit i sita tema. Kas pirmas sugalvoja ta pacia uzduoti,

tam ir uzskaitom, nebent kitas pateikia smarkiai geresni tos pacios uzduoties varianta.

 

GIMTADIENIO UZDUOTYS

.......................................................................

.......................................................................

.......................................................................

(Sugalvoti, apie 8 - 10 uzduociu)

 

REIKALINGAS INVENTORIUS

.......................................................................

.......................................................................

.......................................................................

Riba, apie 700 lt.

Kur galima isigyti, kiek mazdaug kainuoja, jei e-shopai,

ar siuncia i lietuva ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1) Zaidejams ant nugaros pakabinama po viena lentele/lapeli, ant kurios uzrasytas koks nors zodis (pas kiekviena skirtingas). zaidejo uzduotis- perskaityti, kas parasyta pas kita ant nugaros ir neparodyti priesininkui savo uzraso.

(geriausia vaikus suskirstyti mazomis grupelemis, zaisti tam tikrame nedideliame plote ir neliesti vienas kito rankomis)

 

2)Visi zaidimo dalyviai gauna po 1 korta, tarp kuriu turi buti kelios juodosios (sakykim, 2 is 10 turi buti arba pikai arba kryziai). zaidejai vieni kitiems kortu nerodo. kai vedejas istaria ''miestas uzmiega'', visi uzsimerkia. tada vedejas pasako: ''mafija atsibunda'' ir tie, kas turi juodasias kortas, atsimerkia. jie pamato vieni kitus ir po vedejo komandos vel uzsimerkia. tada vedejas paskelbia: miestas atsibunda. visi zaidejai atsimerkia ir prasideda aptarinejimai ir bandoma issiaiskinti, kuris gi yra mafijozas. po trumpo pasitarimo zaidejai isrenka viena zaideja, kuris jiems labiausiai panasus i mafijoza, ir eliminuoja ji is zaidimo. taip zaidimas tesiasi tol, kol fvisi gerieciai arba visa mafija yra eliminuoti (pries zaidima reiketu pasakyti, kiek bus mafijozu)

 

3)Imame lapeli ir ant jo uzrasome, kur bus pasleptas kitas lapelis. taip darome su dvylika lapeliu. nereikia rasyti tikslios lapeliu buvimo vietos, o tik uzuominas, kad vaikai turetu galvoti. o dvyliktas lapelis gali buti pasleptas ten, kur bus paslepta gimtadienio dovana. zaisti gali daug zmoniu, nes reikes visu patarimu ieskant lapeliu

 

4)Zaidimo vedejas sumeta i stiklaini lapelius. ju reikia tiek, kiek bus dalyviu. zaidejai trauks po viena lapeli. visi lapeliai bus tusti ir tik ant vieno bus parasyta ''zudikas''. dalyviai negali sakyti vieni kitiems, koki lapeli istrauke. tada vaikai suses ratu, o zmogus, istraukes ''zudiko'' lapeli tures ''zudyti'' kitus- gaudyti kitu akis ir mirktelejimu eliminuoti zaidejus is zaidimo. visi zaidejai privalo zaidimo metu zvalgytis ir ziureti vieni kitiems i akis. zaidima laimes tas, kuris issiaiskins, kas yra zudikas. galima nustatyti taisykle, kad, pavyzdziui, kai zaidime liks tik, tarkime, tik 3 zaidejai, nugaletoju bus skelbiamas zudikas

 

Dar pildysim

Redagavo ALL4LEO
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekretus darykit :)

 

 

O jei iš rimto, tai:

 

Šnipai - žudikai:

 

Vakarėlio pradžioje visi vaikai išsitraukia lapukus su savo draugų vardai (kiek draugų tiek lapukų, nu supranti). Ir koks vardas ant lapuko užrašytas, tą žmogų jis turi "nužudyti" t.y. paspausti ranką ar pabučiuoti. Nužudytojo lapelis atitenka tam kuris tą žmogų nužudė. O jrigų nužudytasis turi lapelį su tavo vardu - game over. Bet kas smagiausia, kad niekas kitas neturi matyti žudymo proceso. Jeigu kas nors pamato kaip kas nors bando ką nors žudyti, tas kuris pamatė gauna žudiko lapuką (tada jau turi dvi aukas vienu metu).

 

Trukmė - viso vakarėlio metu

Išlaidos: Popieriaus lapas 10ct, tušinukas 19ct

 

 

 

Nesugalvojau pavadinimo:

 

Visiems žaidėjams slapta delno viduryje su guašu padedamas DIDELIS taškas. Visiems žaidėjams skirtinga spalva, žinoma. Tada prie nugaros priklijuojamas lapelis, kurio vidinėje pusėje yra parašyta kokia spalva nuspalvintas to žaidėjo delnas. Ir visi žaidėjai NUSPALVINTA ranka bando pažiūrėti bet kurio žaidėjo tą lapelį ant nugaros, bet taip, kad niekas nepamatytų kokios spalvos jo ranka. Kurio rankos saplva išaiškinta - nebežaidžia. Laimi vienintelis likęs su neišaiškinta spalva :blink:

 

Trukmė - 10min

Išlaidos: Guašas (visur jo yra)

 

 

 

Mafija:

 

 

Visi žaidėjai susėda ratu ir traukia lapelius. Visuose juose civiliai, tik dviejuose - pasakotojas ir žudikas. Pasakotojas pradeda bet kokią istoriją pvz: Buvo gražus sekmadienio rytas, Bratislavoj švietėsi Velykų a.k.a masinio nusigėrimo rytas, visi prisiplampė degtinės ir nuėjo miegoti. (visi žaidėjai užsimerkia) naktį atsikėlė žudikas (atsimerkia žudikas ir parodo ką nužudo) ir su tualeto dangčiu uždaužė marytę. Atejo rytas (visi žaidėjai atsimerkia) kaimo gyventojai pamatė šią tragedfiją ir sušaukė teismą (visi žaidėjai pradeda aiškintis, kas žudikas, balsavimo būdu is išrenkamas. jeigu žaidėjas nuteisiamas neteisėtai, vėl ateina naktis ir t.t., jei teisėtai - lapeliai traukiami per naują) .

 

 

Trukmė - 20min

Išlaidos: Popieriaus lapas 10ct, tušinukas 19ct

 

 

 

Teroro išpuolis:

 

Žaidėjai suskirstomi į 4 komandas (arba į mažiau, po 4 žaidėjus). Visos komandos gauna savo spalvą (žalią, raudoną, geltoną...) ir ta spalva maždaug kaip indėnai užsitepa ant veido. Tada žaidėjams apvelkami šiukšlių maišai xD (arba bet kas kitas, kad nesipurvint rūbų) ir žaidėjai gauna indelį guašo tokios spalvos, kokia yra jų komanda. Visi žaidėjai komandom arba pavieniui išsislapsto ir žaidimas prasideda. Tikslas: kuo labiau išterlioti savo komandos spalva kitus žaidėjus. Bet guašo indelis tik vienas, todėl reikės dirbti komandiškai. Geriausia žaisti miške ar pan.

 

Trukmė - 30min

Išlaidos: Guašas ~4lt, šiukšlių maišai ar pnš ~20lt

 

 

 

 

 

Slaptas krovinys:

 

Žaidėjai ištraukia lapelius ar šiaip yra paskirstomi: 4 stebėtojai, 33% žaidėjų kiaušinio siuntėjai, 33% kiaušinio dealerių, 33% kiaušinio gavėjų. Taigi siuntėjai gauna kiašinius su gavėjų vardais ir turi per dealerius tuos kiaušinius perduoti. Žaidėjui vienu metu galima turėti tik vieną kiaušinį. Kai siuntėjas išsiunčia kiaušą - patampa dealeriu, kad žaidėjas gauna kiaušą - patampa dealeriu. Tikslas perduoti kiaušinį, taip, kad jo nepamatytų stebėtojai. (kai duodami kiaušinia juos reikia paslėpti, kad nuo pat pradžių nebūtų aišku kas kiaušus turi). Jeigu stebėtojas pamato kiaušinį, gauna malonumą jį sutrinti virš dealerio galvos :) . Geriausia žaisti miške.

 

Trukmė - 30min

Išlaidos: Kiaušiniai ~2lt

 

 

 

 

Tamsos šokas:

 

Vienas žaidėjas gaudo kitus tamsoje (tamsioje patalpoje). Sugauti gaudo kitus. Taip gaudoma kol lieka vienas nepagautas žmogus. Galima kas 20sec įjungti šviesą vienai sec. Taip pat galima žaisti, kad reikėtų atspėti (žinoma šnipo sugebėjimų dėka) koks žmogus pagautas.

 

Trukmė - 10min

Išlaidos: Nėra

 

 

 

 

SMS:

 

 

Visi žaidėjai susikimba rankomis. Vienas išrenkamas siuntėju, o kitas gaudytoju. Siuntėjas pasako kam siųs sms pvz: Siunčiu sms ringailei. Ir spustelna vieną iš rankų kurią laiko, tada tas kieno suspaudė ranką spaudžia sekančio ir t.t. pakol spustelėjimas nueina iki ringailės. Gaudytojas turi demaskuoti rankos spustelėjimą. t.y. pamatyti kurioje vietoje yra sms prieš jį gaunant ringailei

 

Trukmė - 10min

Išlaidos: Nėra.

 

 

 

Kortos perdavimas:

 

Žaidėjai sustoja į vieną eilę. Pirmasis žaidėjas laiko kortą. Užduotis – žaidėjai turi perduoti vienas kitam kortą. Tačiau po kiekvieno perdavimo žaidimo vedėjas nuplėšia kortos kampelį. Žaidėjams darosi vis sunkiau vien tik perduoti kortą. Kortą perduoti galima tik nesusiliečiant rankomis!

 

Trukmė - 10min

Išlaidos: Kortų kaladė ~2lt

 

Tikiuosi mano triūsas nenueis veltui :(

Redagavo Flooo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Aciu uz mintis. Flooo, laimesi bent paguodos priza, pazadu.

Tavo zaidimai "snipai - zudikai" ir "mafija" eis i scenariju,

tik reikia zudikus kazkuo kitkuo pakeisti. Mamom scenarijus

su zudikais nepatiks.

 

Arba po to kai issaudys koks moksleivis visa klase, sakys

na zaidziau toki scenariju kur draugus reikia nuzudyt,

norejau pakartot :D

 

Siaip reikia tokio labiau Šnipiško. Biudžetą gimtadienio

keliam iki 1000 lt. :D Jeigu toosintis, tai toosintis :)

 

Pavyzdziui:

1. Snipo pazymejimu gamyba.

Nupirkti laminavimo aparata, ir visiems pagaminti

korteles su ju pirsto anspaudu, atspausdinta foto

ir agento numeriu.

 

Aparato kaina ~200 lt.

Trukme: ~10 min.

 

 

2. Pjaustymas lazeriu:

Nupirkti lazeri + tamsius apsauginius akinius visiems dalyviams.

Komandos turi pripusti po 5 balionus. Tada lauke isdestome balionus.

ir su lazerio spinduliu komanda juos turi susprogdinti, kurie

pirmieji tai padaro laimi.

 

Lazeri pirkti is cia:

http://www.lim.lt/index.php?main_page=prod...;products_id=65

 

Trukme: Apie 7 min.

 

3. Laimi komanda kuri pirma issifruoja uzrasa:

saunuaš

!oineidatmig

 

Trukme: 3 min.

 

4. Slaptos žinutės perdavimas

Viena komanda turi su citrinos sultimis užrašyti užrašą,

kita komanda išryškinti jį, pašildydama, virš žvakės.

 

Trukme: apie 10 min.

 

Vat kazko tokio reiktu. Imkit koki snipiska inventoriu,

tarkim racijos, kalkinis popierius, gal net kazkokios

blakes ir t.t. ir su jais reikia sugalvoti veiksma....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pradzioja isrenkamas vienas blogiukas, snipas ir du apsauginiai..

Zodziu taip patalpoi imituojamas vakarelis kuriam yra koks nors nusikaltelis ar tai "narkotiku baronas" ar pan.. ( Nezinau pavadinimo kuris vaikam tiktu.. ;D ) Taigi tas pagrindinis blogiukas vaiksto po sale kalba su sveciais ir pan tuo tarpu snipas turi patekti i vidu ir isimaisyti tarp sveciu, o po visa patalpa isdeliotos dvi kameros tarp geliu ir pan. esme, kad jos nesimatytu.. Sveciai laisvai vaiksto galbut galima butu patiekti kokiu nors sausainiu, saldainiu ir pan. Visgi gimtadienis..^^

Blogiuko vaidmuo:

1.Visu pirma blogiukas ieina paskutinis, kai visi sveciai jau buna susirinke jis ieina pro duris pries tai ivesdamas koda.. As ji isivaizduoju mazdaug taip:

Prie duru pakabintas kazkoks tai stikliukas tarkim remeliai i ju vidu idetas paveiksliukas su skaiciais pries vedant koda blogiukas privalo susislapinti pirstus tarkim salia padeta kokia kempine ar tiesiog puodelis su vandeniu, ivedus koda su slapiais pirstas jis ieina i vakarelio patalpas.

2.Iejas i vidu jis tiesiog kalbina zmones svencia ir pan.

Snipo uzduotis:

1.Kol blogiukas ieina i vidu snipas laukia lauke priejas prie duru su kodu jis paema i delna, kad ir miltu ar krakmolo visai nesvarbu ir papucia juos is delno ant stiklinioremeliu pavirsiaus(tiesa salia to kodo turetu buti koks nors zmogus kuris ziuretu ar teisingai atspejo ar ne galbut organizatoriai). Atspejas koda snipas ieina i vidu..

2.Viduje snipo uzduotis nepastebetam kuo greiciau nufotografuoti visu zmoniu veidus neuzfiksuojant vaizdo kameroms..

Apsauginiai:

1.Ju darbas sedeti prie kompiuterio ir stebeti ka rodo kameros jei pamato snipa fotografuojant atsistoja ir pranesa apie zaidimo pabaiga ir snipo pralaimejima..

Vienam snipui pabaigus zaidima, zaidejai keiciasi rolem ir taip kol pabaigs visi.. Galutinis laimetojas bus tas kuris greiciausiai nufotografuos visus svecius ir iseis is kambario.

 

Trukme: visas vakarelis

Islaidos: Fotoaparatas-119Lt, kameros-474.70 Lt, remeliai-~10lt, (miltai, vaises) cia jau priklausys nuo dalyviu skaiciaus ir pan.. Tiesa reiktu kam nors tureti kompiuteri, blogiausiu atveju tikrai galima rast naudota su viskuo uz kokius ~200lt..

Viso: ~700lt

Fotoaparata galite gauti cia:

http://www.spyshop.lt/index.php?page=shop....t&Itemid=26

Kameros:

http://www.spyshop.lt/index.php?page=shop....t&Itemid=26

 

Tikiuosi patiks..^^

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu jau su snipais tai visai nieko ideja ir 11 balu.

Visi žaidėjai išsivaskina kas bus gaudytojas. Ant plytos padedama lenta ir ant tos lentos 11 pagaliuku. Ir visi isislapsto po kiek laiko gaudytojas pradeda ieskoti visu kaip per bum bum skyniuka, bet jei kas speja neuzskyniuotas uzmint ant kito lentos galo ir isverst pagaliukus tyai gaudytyojas turi sudet pagaliukus ir toliau ieskot pasislepusiu. Laimima kai visi uzskyniuoti o pagaliukai neisversti :lol: Eina gaudyti tas kuri pries tai sugavo pirma

 

islaidos: plyta 1lt, lenta 1lt

trukme - 30min

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaptas gerbėjas:

 

 

Traukiam lapukai su vardais ir viso vakaro metu turi ištrauktam daryti staigmenas :) Jeigu berniukų kiek mergaičių , tai galima kad mergaitėm traukt berniukus ir atvirkščiai, tadas it gėlių ir t.t. galima padovanot :) Bet dovanot reikia per kitus žmones, kad būtų sunku suprasti kas tave iušsitraukė. Vakarėlio pabaigoje visi aptarinėja ir spėlioja kas ką išsitraukė

 

 

P.S. Jei jau biudžetą didinat tai didinkit ir prizą :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

 

Aciu visiems uz dalyvavima. Biski gaila, bet mintys biski kitokios negu tai ko reikia.

Arciausiai tai ko reikia matyt buvo north, tik tokiu uzduociu reikejo daug.

 

Paguodos prizas isskiriamas FLOO, nes jo kelias uzduotis itraukem i scenariju.

Kad nekiltu bereikalingu minciu, floo parodysiu galutini scenariju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...