Pereiti prie turinio

dindimas8

Nariai
 • Pranešimai

  397
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  98.4%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  dindimas8 sureagavo į urbasius Gyvenimas Anglijoje (Pastebėjimai)   
  Dar viena parduota vasara. Taip nusiteikęs atvykstu į Lietuvių "pamėgtą" Angliją. Vieniem čia kurortas, kitiems XIX a. lažas. Vergovės vieta Bostonas. Eilinis Anglijos miestelis, kurį it musės apspito broliai Lietuviai. Skuodas, Plungė, Klaipėda, Šilutė, netgi Alytus ir Mažeikiai, visi jį žino ar bent yra girdėję. Ko gero pagrindinė priežastis, kodėl čia suvažiuoja mūsų "elito atstovai", dėl didelės žemės ūkio darbų pasiūlos. Šiomis dienomis, žemės ūkis išgyvena ne pačius geriausius laikus, bet tai nesustabdo atvykėlių. Reikia paminėti, kad Bostonas teritoriškai išsidėstęs aplink didžiulius laukų plotus. Tai lyg ledai ant pagaliuko. Miestelis taip pat turi keletą fabrikų, kuriuose prakaitą be mūsų lieja, latviai, lenkai, portugalai ir kitos vargo bitės. Štai tokiame mėšle mes gyvenam.
  Gyvenimo psichologija dirbant užsienyje labai paprasta. Darbas, Namai, Prekybos Centras, o penktadienis ir šeštadienis apvainikuojamas alum, degtine, žole. Pats tokių atrakcijų nepropaguoju, kadangi jos bevertės, bet kai kuriems mūsų Lietuvos herojams tai patinka. Įsuka save į tos baltos, bandymų žiurkės gyvenimą. Jiems to nesuprasti. Per laiką praleista šiame Dievo užmirštame kampelyje susitikau ne vieną intelekto nesužalotą žmogysta. Kaip Balys Sruoga, savo knygoje "Dievų Miškas" pradedi juos vadinti mažybiniais vardais. Čia Jurgelis, čia Petrelis. Visi tokie geri, gaila kad Dievulis pagailėjo jiems košės. Turi gyventi su tuo kas liko. Fabrike ar žemės lauke nerasi Einšteino ar Maria Kiuri, tenka šlietis prie mūsų "šviesuolių", užsidaryti ir gyventi tarp keturių sienų nesinori.
  Kalbant apie gyvenamą plotą, pats pasirenki kaip žaisi. Gali nuomotis kambarį (ką ir pats darau) arba dar mandriau, kai koks monopolio tycoon'as jami visą namą ir ieškai žmonių, kurie tave išlaikys. Taip schemos ir veikia. Aš ir pats moku 120 svarų, gyvename name. Į mano nurodytą sumą įeina elektra, vanduo, dujos, internetas, ploto nuoma. Gyvenk ir žvenk. Deja toks gyvenimas labai nežavi, kadangi dauguma laiko praleidi savo kambary. Galėtum išeiti, pažaisti į pievutę, bet kažkaip nesinori. Ir reikia pastebėti patys nuoma suteikiantys asmenis tokie pat, bėga į savo kambarius lyg tarakonai. Ir kiek pakalbi visur taip visi žino savo pareigas sumoku už nuomą, pavalgau virtuvėje, nusiprausiu viso gero. Jokio ryšio, gal ir gerai, nereikia savęs įpareigoti. Atlikau, dingau, dirbu.
  Darbo labai gero negausi. Atvažiuoji čia su mintimi ir socialinę stigma. "Esi 0". Tavo diplomas ar tai būtų Vilniaus ar Kuršių Marių, neegzistuoja. Gerai dar, kad teises turi ir kalbą moki. Tai tave pakelia 0,01 laipteliu aukštyn. Taigi prasideda naujas gyvenimas. Renkiesi laukai ar fabrikas. Dauguma renkasi easy way ir eina į fabriką. Fabrikas fabrikui nelygų. Tarkim viena kompanija nesiskaito su darbuotojais. Pavyzdžiu pailistruosiu. Šeštadienis, su draugu judame Bostono centru, skambutis, "jūs turite vykti į darbą" ir nesvarbu, kad jam penktadienį pasakė, kad gaus day-off (išeiginę) ir ką manot? Tenka žygiuoti, nes kitaip prarasi darbą. Kita rūšis fabrikų geresnė. Padirbęs metus ar puse per agentūra gali tikėtis kontrakto. Nustatytas tikslus darbo ir poilsio režimas. Apmokamos atostogos. Mūsų burliokams rojus. Kol esi agentūrinis tave mėto ir vėto. Bet gavus kontraktą esi "nepažeidžiamas".
  Apie lauką nekalbėsiu, kadangi pats nedirbau, bet kiek girdėjau darbas laaabai sunkus, dirba tik stipriausi. Niekas ten nesicackina, kiek padirbsi tiek ir gausi.
  Britai į emigrantus žiūri šnairai. Ypač nemėgsta lenkų. Mes irgi esame nepasitenkinimo židinys. Neapykanta stiprėja. Prieš metus du politinių partijų plakatų, agituojančių britus vyti užsieniečius iš šalies nebuvo. Dabar kabo visame mieste. Keisčiausia, kad jie nesupranta, kad būtent užsieniečiai kelia UK ekonomiką. Anglas geriau gaus pašalpą, nei eis dirbti. Pats mačiau, darbo biržoje dairiausi darbo skelbimų, kai įėjo jauna šeima, vaikai, žmona ir vyras, kuris galėtų darbuotis, bet "neranda" darbo. Komedija. Dar vienas pastebėjimas. Anglai nebesibodi pasakyti kokie riebų komentarą emigrantu atžvilgiu. Tarkim laukiant prie bankomato aiškiai girdimas dviejų bričių pokalbis, apie tai kaip lenkai juos knisa. Į lenkų apibrėžimą įeiname ir mes. Ant tiek atsilupusi tauta, kad net nežino, kur Lietuva. Kai kurie nekreipia dėmesio, bet mane tai knisa. Tenka pasitelkti kantrybę, nes bandydamas ieškoti teisybės gausi sprigtą nuo UK policijos.
  Šiandien skaičiau apie Bostoną. Vienas įdomesnių faktų, Bostonas pirmauja savo storų žmonių kiekių. Vaizdų iš KFC ir McDonalds pateiksiu vėliau. Komiškas vaizdas. Laukiu pokalbio su manager(ieškau darbo) ir sėdi ten tokia poniutė, ##### netelpa kėdėje. Šalia vaikas, abu kemša KFC mėsytę, skanu, bet labai nesveika. Ypač jei tai patampa įpročiu. Keista kaip žmogus savęs taip neprižiūri. Tai vat toks trumpas pasakojimas kokioje skylėje esu. Nesakau, kad blogai, gerai, kad aš dirbu tik vasaromis. Gaila man tų žmonių, kurie dirba fabrikuose. Visą gyvenimą įkalina save. Suprantu kai kurie neturi pasirinkimo. Jeigu visgi turit keiskit save, negriaukit savo potencialų tuose 21 amžiaus koncentracijos lageriuose.


 2. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo L33T Naujoko eksperimentas   
  Ar tik nebusi cia visiska nesamone sugalvojes? :)
 3. Patinka
  dindimas8 sureagavo į LTasdf Lietuviai Pavasario internetinio pokerio čempionate latvius ir estus lenkia 3 kartus   
  Iš anksto atsiprašau už nukrypimą nuo temos. Jonai Joneli, nežinau kokį tu įvaizdį susidarei apie mane iš mano postų, bet apie tave ko gero negalėčiau pasakyti nieko ypatingai gero. Lietuvą lygint su Danija, tas pats kas lygint BMW su Isuzu, tas pats kas lygint Lietuvą su Š.Korėja. Aišku, taip tu teisus, danai visi geri žmonės, nehimičina nieko. Bet kadangi tamstos išprusimas nėra jau toks geras kaip pats ko gero to norėtum, pasidomėk kaip tavo didingoj valstybėj žmonės stoja į universitetus.. Ajajai.. Stojamumas vienas iš mažiausių Europoje? Kodėl? Todėl kad baigus mokyklą, jei nestoji į universitetą ir nedirbi gauni 3x lietuvio algą? Išvis kam rašai tuos kvailus postus jei neturi ką protingo pasakyti? Dėl tokių žmonių kaip tu, Joneli, Lietuva kartais tampa nemiela. Paace and gtfo \/
 4. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo 0zas "Naktinis krepšinis 2011"   
  Nu nzn nzn ,man atrodo chebra busit nesamone susigalvoje. Ka daryt tiem zmonem kurie neturi lsp arba moksleivio pazymejimu (pvz pamete ar dar kas), tikrai del krepsinio turnyro as asmeniskai neiciau ir neissimineciau pazymos ,kad mokausi. Kitas atvejis, kad jus taip pat draudziate dalyvauti tiem zmonem kurie po pusmecio isejo is univeru arba po mokyklos baigimo niekur nestojo. Geriau jau gal amziaus riba iki kazkiek metu uzdetumet ir ramu butu. Kaip kokia kontrole autobuse jus cia varot ;D Bet cia tik mano nuomone :)
 5. Patinka
  dindimas8 sureagavo į epsaitas NETeller gidas   
  http://www.youtube.com/watch?v=ouDdqLx3FxU
 6. Patinka
  dindimas8 sureagavo į Dirtee Cash Kodėl pradėjot lošti pokeri?   
  Pradejau todel, kad saskaitos pacios nesusimoka, o dirbt tingiu :|
 7. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo Leader Jūsų mobilus telefonas, ir kaip jus jį vertinate.   
  http://www.google.lt/imgres?imgurl=http://blog.itechtalk.com/wp-content/2009/05/samsung-sgh-l700.jpg&imgrefurl=http://blog.itechtalk.com/2009/samsung-sgh-l700-a-full-multimedia-functionality/&h=523&w=550&sz=70&tbnid=T4nzdW5QvMNvbM:&tbnh=126&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dsamsung%2Bsgh-l700&zoom=1&q=samsung+sgh-l700&hl=lt&usg=__1IAF8wjIVYR0dX6xY_fPjOsH-cc=&sa=X&ei=U4iXTee_GcKSOprEsJ4H&sqi=2&ved=0CB4Q9QEwAA
   
  Samsung SGH - L700. Zinutes raso, paskambint galima, net muzika klausyt iseina, o dar kartais ir nufotografuot imanoma kanors jei labai reikia. Mates smugiu ir visokio kito velnio, kolkas vis dar gyvas. Esu patenkintas situo samsungu :))
 8. Patinka
  dindimas8 sureagavo į bratkax Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Ir tai tikrai matosi iš tavo postų forume.
 9. Patinka
  dindimas8 sureagavo į hightower Pokeris VS Forex   
  Man atrodo tokias mintis iš vis geriausia pasilaikyt sau ir neklaidinti žmonių, jei esi unlucky ir panašiai.
 10. Patinka
  dindimas8 sureagavo Nesiseka pokeryje   
  Kam jus zmogu traukiat i ta pokeri? mazai dar scamintoju, skolininku, ar kitaip pokerio "nuskriaustu" ?
   
  Temos autoriau, uzsiimk kuo nors naudingesniu.
 11. Patinka
  dindimas8 sureagavo į Eligijus Lietuviai Italijoje   
  Na nežinot tokių dalykų kur šiaurė, o kur pietūs, nėra gerai. Pietūs apačioje, šiaurė viršuje.
 12. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo Justinas Ką daryti, jei nežinai ką nori studijuoti?   
  Pritariu, labai teisingas postas ,bent jau mano akimis. As taip pat pasimokes nepilnai puse metu meciau mokslus ir uz 10 dienu susikraunu kuprine ir skrendu i UK laimes ieskot ir siaip pasizvalgyt :D, poto gal dar kazkur :) O kurioj UK vietoje randiesi jei nepaslaptis? :)
 13. Patinka
  dindimas8 sureagavo į LTasdf Kai dowswing`as žudo   
  SECOND BEST POST EVER ON ANY POKER THREAD IN THIS FORUM IMHO! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 14. Patinka
  dindimas8 sureagavo į LTasdf Kai dowswing`as žudo   
  BEST POST EVER ON ANY POKER THREAD IN THIS FORUM IMHO! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 15. Patinka
  dindimas8 sureagavo į Justinas Ką daryti, jei nežinai ką nori studijuoti?   
  Man buvo panaši problema. Norėjau labai daug specialybių studijuot - mąsčiau apie teisę, žurnalistiką, filosofiją, psichologiją, kultūros vadybą, muzikos technologijas, dizainą... Niekaip negalėjau išsirinkt. Poto jau kai radau, kas man tikrai patinka - viešoji komunikacija (na, iš aprašymo atrodė, kad patiktų) - neįstojau. Pritrūkau informatikos pažymio, nes mokykloje nebuvau pasirinkęs šio dalyko, neatrodė labai reikalinga, kadangi buvau pabaigęs kompiuterių mokyklą su kur kas platesniu kursu, nei dėstoma informatikos pamokose. Tačiau čia, Lietuvoje, niekam tai nebuvo įdomu, todėl įstojau į filosofiją. Po 3 mėnesių maždaug supratau klydęs ir studijas nutraukiau. Pinigų neiššvaisčiau daug, nes studijavau nemokamai, o studijos atvėrė man akis, kiek mažai žinojau apie universitetus prieš stodamas.
   
  Ką noriu šia istorija pasakyti - jei nežinai, ką studijuoti - nesimokyk metus. Žinau, neįprasta tai Lietuvoje, bet tai labai naudingas dalykas. Esu šiuo metu Jungtinėj Karalystėj ir gyvenu su dar pora studenčių, kurios taip pat nėra patenkintos tuo, ką studijuoja ir nori pasikeisti kursus. Šiandien kaip tik kalbėjom, kaip gerai būtų buvę pasiimti vadinamuosius Gap Year - metus be studijų.
   
  Atrodo, kad tai laiko švaistymas, tačiau tai gali būt naudingiausi metai gyvenime, jei tinkamai juos išnaudosi. Jei dabar aš būčiau tavo situacijoje, susikraučiau daiktus į kuprinę ir iškeliaučiau kur nors į Europą. Mėnesiui ar dviem. Kelionės labai praplečia akiratį, o žmonės, su kuriais susipažįsti - įkvepia. Jei galvoji apie studijas užsieny, tuomet siūlyčiau nukeliaut į tą šalį, susirast nedidelį darbelį, pagyvent ten - patikėk, tai nėra taip sunku, kaip visi nemėginę kalba, tačiau tikrai ir ne medum šis kelias pateptas.
   
  Siūlyčiau apkeliaut dominančius universitetus, pakalbėt su studentais, pasiklaust jų nuomonės. O geriausias būdas sužinot, ką nori studijuot - stebėk, ką tu nuoširdžiai veiki niekieno neverčiamas. Aš irgi esu labai smalsus žmogus, viskas man įdomu, visko noriu, tačiau pastebėjau, kad univero bibliotekoj ruošdamasis paskaitoms praleisdavau marias laiko skaitydamas marketingo ir psichologijos vadovėlius. Valandų valandas praleisdavau. O namuose vien internetiu verslu domiuosi. Na, didžiąją laiko dalį. Nusprendžiau nebemąstyt apie tai, kaip teisininkai daug uždirba ir koks įdomus žurnalistų darbas, o studijuoti ir vėliau veikti tai, kas įdomu ir kuo užsiemu jau dabar - psichologija ir marketingas :)
   
  Tiesą sakant, pats ir padariau beveik taip, kaip čia aprašiau. Nutraukiau studijas, susikroviau daiktus, pasiemiau šiek tiek pinigų ir iškeliavau. Atkeliavau tiesiai į JK, gyvenu, domiuosi universitetais, bendrauju su studentais, iki 15 sausio turiu išsiųsti dabar savo universitetų pasirinkimus ir motyvacinį laišką.
   
  Neskubėk, lėkdamas į universitetą ir rinkdamasis bet kokias studijas gali nudegti kaip daugelis jaunų žmonių nudegė - švaistyti savo brangų laiką tavęs nevertom studijom. Gyvenimas per trumpas. Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, tačiau metus visai nestudijuodamas, tu greičiausiai susitrumpinsi savo studijų laiką :)
   
  Sėkmės!
 16. Patinka
  dindimas8 sureagavo į skystis Ką daryti, kai supranti, jog studijuoji ne tai, ką nori?   
  Na čia tikrai rimta problema, skėriams.
   
  1) Mokslus baigėte, neklausykite tėvų nuomonės "eik ten, eik ten...". Jūsų gyvenimas ir kelią patys "skinatės".
  2) Niekada neskubėkite pasirinkti specialybės, nes Jūsų nuomonė pasikeis 3 kartus. (Gal metų jums neužteks, nes protas dar bręsta, o tai reiškia, kad Jūs nesate atsakingas ir negalite skubėti!) Vis dėl to 4-5 metus mokytis nepatinkančios specialybės yra savęs negerbimas.
  3) Rinkdamiesi specialybę, negalvokite apie jos pavadinimą (stosiu į informatiką ir būsiu specialistas arba stosiu į teisę, tapsiu meru tik pabaigęs universitetą ar kolegiją).
  4) Susiraskite internete kuo daugiau informacijos apie norimą specialybę, būtinai paklausinėkite studentų ir jums pasakys kaip ten kas vyksta, nes Jums čia ne mokykla ir Jūs tikrai nieko nežinote.
   
  Jei neapsisprendėte dėl specialybės - dirbkite, išvažiuokite į užsienį, geriau pasilikite mokslus tik tada, kai esate tvirtai įsitikinęs, kad norite studijuoti. Viskas priklauso nuo Jūsų, galima aukštumas pasiekti ir be universiteto ar kolegijos. Nesvarbu, kad turi galvą ant pečių ir gali baigti mokslus... Jei tau naudos tai neduos - nėra dėl ko laiko gaišti. Išmėgink visas gyvenimo sritis, nebūk lengvabūdis ir neapsigauk dėl dezinformacijos. Kad jums sekasi matematika, nereiškia, kad būsite architektai. 80 procentų studentų baigę mokslus nedirba pagal savo specialybę, pagalvok apie tai. Jei esi durnius - diplomas nepadės.
 17. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo Gabriellee ISM vadybos ir ekonomikos universitetas   
  Taigi ,mane domina jusu nuomone apie si universiteta. Galbut ten mokotes, ar jusu draugai, seimos nariai? Kokia specialybe,kuriama mieste(Vilnius,Kaunas), kokie ispudziai ,destytojai, studiju kokybe? Ar tikrai vertos tos ISM studijos tu 9k+? Noriu isgirsti visus jusu pasisakymus sio universiteto atzvilgiu. Aciu. :)
 18. Patinka
  dindimas8 sureagavo į twea Kodėl Lietuvoje gyventi gerai?   
  Galėčiau daugybę priežasčių išvardinti kodėl Lietuvoje gyventi gera:
  Todėl, kad Lietuva - gražus, žalias kraštas, turim puikų pajūrį ir daugybę švarių ežerų.
   
  Mūsų kaimai - vis dar beveik tokie patys kaip ir prieš dvidešimt metų. Su tokiomis pačiomis geromis senučiukėmis, šuliniais ir gatvėj besisveikinančiais su visais sutiktais vietiniais. Su ekologiškus kaimiškus kiaušinius perinčiomis vištomis, natūraliai augančiomis daržovėmis, ir šiltu šviežiu karvutės pienu be jokių "E".
   
  Ne visi lietuviai susiraukę, ir nevisada. Kiekvienas pažįstame nuostabų draugišką kaimyną, malonią padavėją kavinėje, paslaugų policininką - yra daugybė šiltų žmonių, kurie padeda vieni kitiems.
   
  Lietuviai turi neįtikėtiną sugebėjimą susivienyti, būti patriotiški, ir iškovoti laisvę ne ginklu, o daina. Galime didžiuotis savo turtinga istorija, mūsų protėviai buvo tikri didžiavyriai, ir kiekvienas iš mūsų turime tai savo kraujyje.
   
  Nuostabi ne tik mūsų juoda duona. Nuostabūs šaltibarščiai, cepelinai, naminė gira, alus, varškės sūris, žemaitiškas kastinys, rūgpienis ir daugybė kitų patiekalų, kurių labai ilgisi emigravę tautiečiai.
   
  Mes turime braliukus - latvius. Mes mylime juos, o jie - mus. Ar daug šalių gali pasigirti tokiais broliškais santykiais su kaimynais? Turėtumėm dar vienus braliukus - prūsus, deja istorija taip susiklostė, kad pasaulyje likom tik mes ir latviai - daugiau baltų šioje žemėje nebėra...
   
  Vilnius - nuostabus miestas. Jį giria turistai, kaip labai jaukų, žalią, su nuostabiu senamiesčiu. Aš taip pat tai matau kiekvieną kartą eidama senamiesčio gatvele - dievaži koks jis gražus. Kas gali būti smagiau už riedėjimą dviračiu, saulėtą dieną, savo mieste?
   
  Mes kalbame viena seniausių ir viena mažiausiai pakitusių pasaulio kalbų. Tai turbūt reiškia, kad turime vertybes, jeigu sugebėjome išsaugoti savo kalbą net per visus karus ir okupacijas, ar ne? Mūsų kalba giriama kaip labai daininga ir turtinga, o išmokti jos yra gerokai sudėtingiau nei daugelio kitų kalbų (taip jau būna su turtingomis kalbomis) :)
   
  Mes mokame labai nuoširdžiai ir triukšmingai sirgti už šalies sportininkus. Visi būname tikri patriotai kai vyksta rimtas krepšinis, nesvarbu ar tu moksleivis, ar verslininkas, ar Prezidentė :)
   
  Čia mano draugai, giminės, pažįstami veidai, panašios aktualijos. Jokioje kitoje šalyje nesijausčiau "savesnė" nei jaučiuosi čia. Juokinga, bet net su užpuoliku gatvėje aš turėčiau daugiau bendrumų, nei su kokiu kitos šalies piliečiu. Juk mes abu užaugome čia, kalbame ta pačia kalba - aš dar turiu šansą su juo susikalbėti :)
   
  Mes turime karštas vasaras, ir baltas žiemas. Galime džiaugtis tikromis Kalėdomis, kokias rodo filmuose, važinėtis rogutėmis, slidėmis ir snieglentėmis, o paskui su nekantrumu laukti vasaros. Jai atėjus kiekvienais metais būname tokie laimingi - pagaliau šilta, saulė, ežeras, šašlykas su draugais. Mėgstu šilumą, bet gyvendama kokioje Ispanijoje pasiilgčiau sniego. Ir Kalėdos man nebūtų Kalėdos, jeigu aplink auga palmės...
   
  Čia mano namai. Net nebūdama emigrante galiu drąsiai pasakyti kad myliu savo Tėvynę, nepaisant ekonominių ar kitokių sunkumų.
 19. Patinka
  dindimas8 sureagavo į INEC Kodėl Lietuvoje gyventi gerai?   
  100% pritariu, či be kalbų. :rolleyes:
 20. Patinka
  dindimas8 sureagavo į tulabas 6 man sng bankrolas   
  sakyciau nemaziau 50 BI
 21. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo L33T Naujoko eksperimentas   
  Ar tik nebusi cia visiska nesamone sugalvojes? :)
 22. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo L33T Naujoko eksperimentas   
  Ar tik nebusi cia visiska nesamone sugalvojes? :)
 23. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo L33T Naujoko eksperimentas   
  Ar tik nebusi cia visiska nesamone sugalvojes? :)
 24. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo L33T Naujoko eksperimentas   
  Ar tik nebusi cia visiska nesamone sugalvojes? :)
 25. Patinka
  dindimas8 gavo reakciją nuo L33T Naujoko eksperimentas   
  Ar tik nebusi cia visiska nesamone sugalvojes? :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...