Pereiti prie turinio

VioLenT

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  578
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  75%

1 sekėjas

Apie VioLenT

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1990-05-05

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.900 profilio peržiūrų
 1. Labai sudomino tokio tipo kuriamas turinys : https://www.instagram.com/p/C5lS98Bx-QV/ https://www.instagram.com/p/C5lS98Bx-QV/ Gal kas įsivaizduoja kaip toks stilius vadinasi ? Nepriskirčiau jų memams. Gal įsivaizduojat kaip rasti tutorial'ų tokio tipo montažams ?
 2. Man irgi įdomu - gal kas paprastai paaiškintų, kurioje vietoje išlošime ir kokias naudas gausime neperkant per tarpininkus, neskaitant tarpininkavimo mokesčio ? Greitesni procesai, skaidrumas muitinant, mažesni šansai būti apgautiems, dar kažkas ?
 3. Tai taip, čia turbūt 99% išsilavinusių žmonių nuomonė ta pati, bet tiesiog iš smalsumo įdomu, gal kažkas bandė ir turi susirinkęs statistiką. Tokią info radę ir planuojantys įsigyti narystes būtų paprotinti ir gal nekištų savo paskutinių pinigų tikėdamiesi per mėnesį tapti turtingais ir išskrist į Dubajų
 4. Turbūt vis daugiau matomas žmogus - Apsistumes, lenda į podcastus, buvo paminėtas pas Skirmantą Malinauską ir t.t, bet keista, jog nepavyko rasti temos apie jį čia. Ar kažkas išbandė tą jo indikatorių, bei kitus crypto tradingo būdus ? Kaip ir daugumos nuomonė, kad scam'as, bet laikosi jau ne pirmus metus ir keista - jei eina į minusą, tai kaip dar tas projektas neuždarytas. Norisi konkrečios žmonių patirties ir faktų.
 5. Turiu domena iphonedeklai.lt už nedidelę kainą, jei bus noro LT rinkoje pasibandyti 🙂
 6. Perku instagram paskyrą nuo 2-3tūkst. sėkėjų Privalo būti tikri sekėjai, be botų. Gali būti įvairios nišos.
 7. Gavo žmonės Kalėdoms kortelių.. 😄 Jei kam reikia, Kaune galiu perduoti į rankas, irgi turiu 50 eur vertės Akropolio čekį. Keičiu į 40eur grynų.
 8. Pas mane panaši situacija, gavau už neblogą kaina (10eur) 4G bitės tinkle, neribotą internetą. Rezultatas vakare, piko metu nekažką - 2-4mb/s, įdėjus Tele2 kortelę viskas didėja apie 10 kartų - kyla iki 22-25mb/s. Tik su Tele2 mažiau pasiūlymų už gerą kainą, nors radau, kad Pildyk yra neriboto interneto planas už 12 eur/mėn., jei nieko geriau nerasiu - bandysiu Pildyk.
 9. Šiuo metu labiau pardavimai (ismanuspasaulis.lt , atskirai galima sutarti papildomas nuolaidas uždarbio nariams), bet kitais metais planuose ir instaliacijos pas klientus.
 10. Jei reikės signalizacijos, vaizdo stebėjimo (Hikvision), elektros įrangos - galiu pasiūlyti labai gerą kainą.
 11. Ar buvo vykdoma veikla ir gauta užsakymų ?
 12. Taip, dėl kainos ir papildomų klausimų kalbamės PM. Dėl pristatymo - pristatymas jau EglutesKaune.lt atsakomybė, tiekėjas tik parduoda medelius. Dėl pelno - praeitais metais nebuvo el. parduotuvės, tik keli taškai viešose vietose, tai manau neverta lyginti. Šiais metais labiau buvo noras akcentuotis ir išbandyti el. parduotuvės pardavimus.
 13. Parduodamas projektas EglutesKaune.lt Viskas paruošta darbui, domenas yra, e-shopas yra, tiekėjai yra (eglučių ir kenių savikaina ~11-15eur) tereikia pagal norus įsikelti dar keletą produktų. Viskas ant veikia ant Woocommerce platformos. Integruotas Paysera atsiskaitymas, sąskaitų išrašymo plugin'as ir kiti privalumai. Yra ir keletas influencerių nufilmuotų reklamų. Puikus laikas - per artimiausias keletas savaičių viską pilnai susistyguojate ir startuojate. Padėsiu su informacija apie google ads, facebook ads, instagram ads. Papildomas srautas - susitariant dėl rek
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...