Pereiti prie turinio

Artaip

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  132
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

Artaip paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 23 2018

Artaip patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Artaip

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Pomėgiai
  Internetinis verslas, mokslininkų atradimai.

Paskutiniai lankytojai

421 profilio peržiūra
 1. Faktus prašom. Magnis atpalaiduoja, dalyvauja nervinių impulsų perdavime, blokuoja kalcį jei jo per daug. Jei magnis padeda migrenos, panikos atvejais, depresijos( lengvos, o ne užsitęsusios amžių amžiais), atliekant protinį darbą pats tas.Tik reikia naudoti tokį magnį kuris eina tiesiai į ląstelę, nes daugumas magnio papildų turi šalutinį efektą, tokį kaip varymas ten kur karaliai pėsti vaikšto. Angstrom mineralai arba dar mažesnio dydžio magnio jonai geriausiai padeda organizmui. Protiniam darbui TrueHope papildai neturi lygių. Kažkas sakė kad galima naudot sudėtines dalis ir gausi tą patį
 2. Seniai betyrinejau šį saitą, bet jei jūs tiek tesuprantat apie dabartines injekcijas, būtent dabartines, o ne kur anksčiau buvo, tai jūs dar galit ginčytis šimtą metų pilstydami iš tuščio į kiaurą. Ar kas sekat Joe Rogan? Arba kas neturi Spotify: https://odysee.com/@jackspirko:a/rogan-mccullough:6
 3. Geras dizainas, estetiskai ir patraukliai atrodo, sekmes.
 4. Nacometa dar ir dabar tebera, vis siuncia emailus, ir perkanciu certifikatus yra, gal Lietuvoje uzsibaige.
 5. Truputi toliau nei London, uz balos cia, Illinojus:)
 6. Manau kad lengva kontroliuoti srautus jei to nori. Paskaiciuoja kiek saugiai gali buti vienu metu pardej, pastato zmogu kuris ileidzia kitus kai kazkas iseina. Tai galima daryt visur, tik klausimas ar kas to nori?
 7. Aš klausiu ne jūsų:) tiesiog dėl informacijos. Kreiptasi į kitą forumo narį:) Kaip supratau, čia jūsų komandos narys, nes į klausimus neatsako:) Kas įdomiausia, kad niekas susitikti nenori gyvai :) Siūliau porą kartų:)
 8. Galim susitikt, pamatysite kad mes tikrai nepikti ir tokie patys kaip jūs. Žinoma, gali pasitaikyti nesklandumų, kaip koks netyčia išsprūdęs angliškas žodis. Manyčiau kad už tai atleistumėt. Sėkmės:) P.S. Taikau ne vien tik jums, bet ir asteroid, ir ADR LT, ir visiems kitiems
 9. Dar gale reiktų pridėti prie pačio geranoriško palinkėjimo: may the Force be with you:)
 10. Kad tamsta ar tamstos išvis nepagaunat esmės apie ką kalba eina. Kiek jums beaiškintų, vėl tą patį klausiat tik iš kitos pusės. Čia kaip su tuo vienu tašku, kad per jį galima pervest iki begalybės linijų. Jūsų klausimai irgi niekada nesibaigs nes nesuprantat, o tik varot savo išvedžiojimus. Įdomu kokia programa pas jus įdiegta? Matyti iš tamstos nicko kas per vienas esate:) Aplamai tai mėgstu šunis:) Atsiprašau už įsiterpimą, bet taip smagu kad oponentai pyksta. Vadinasi gera diskusija vyksta. Sėkmės:)
 11. Tada aišku. Deja, šitam forume yra skirtumas. Darbe matai žmogų, gyvą ir žinai su kuo bendrauji. Čia, gali už vieno nicko slėptis visa komanda arba tiesiog taip vadinami troliai, kurie veikia kaip robotai. Jiems nieko neišaiškinsi. Gal reiktų padaryt kokį susiėjimą gyvai, tada būtų geriau vieni kitus suprast?
 12. Geras, gavau gerą vitamino C dozę. Iš kur pas tave Karol tiek kantrybės aiškinti? Aplamai tai ačiū už diskusiją, nes be tamstos nebūtų tiek daug informacijos šioje temoje. Sėkmės:)
 13. Kad reikia žmonėms bendrauti, įsigilinti ir bandyti suprasti vieni kitus, tai tikra teisybė. Per tariamas baimas ar priešiškumą, dažnai neaišku dėl ko daugiau prarandame nei išlošiame.
×
×
 • Sukurti naują...