Pereiti prie turinio

Lemon4444

Nariai
 • Pranešimai

  188
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

Lemon4444 paskutinį kartą laimėjo Balandžio 10 2022

Lemon4444 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie Lemon4444

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Kažkur girdėjau, kad teoriškai jie gali gauti kokių nors slapukų, arba nusipirkti pavogtus duomenis iš iš interneto tiekėjų
 2. Ant dienu per 15 minučių GPT pagalba surinkome programos kodą, panašią programą pirkome prieš ~8 metus už 5 tūkstančius eurų.
 3. Ar aš kažką praleidau? Irgi norėčiau pasijokti.
 4. Gaunasi kad jie žino kuriame banke yra sąskaita. Įdomu iš kur
 5. Nesvarbu koks statymas, svarbu yra pervedimų suma.
 6. Tai net žemiau nei mėgėjiškas lygis. Kokia prasmė žmonėms juos naudoti? Šian forume pažįstu tik vieną žmogų, kuris tai dare rimtai.
 7. Manau, kad tai bus objektyvu, kaip ir įvertinti rizikas, kad korumpuotas Lietuvos Valst.tarnautajas užmerks akis į kažkokio rinkos monopolininko veiksmus. Žodžiu, ar esate konkrečiai ready diskutuoti apie IT ir interneto sferos LT ir BY palyginimą?
 8. Jei sugebėtum savarankiškai mąstyti savo smegenimis, tai išvadų iš televizoriaus nuomonėmis nedarytum, bet, matyt, dar neturi apie ką galvoti. Gerai, kol kas objektyviai palyginkime Lietuvos ir Baltarusijos gaminių kokybę: - po dvi programas iš vietinių fintech - po dvi mobiliojo ryšio operatorių programos - po dvi taksi programėlės - po dvi maisto pristatymo paslaugos - palyginti sąlygas ir mokesčius IT verslui - apsauga nuo piratavimo ir neteisėto turinio tinkle Samdysime nepriklausomus ekspertus ir sudarysime kokybės parametrų sąrašą. Galime lažintis ant pinigu,
 9. Ar girdi, peliuk Miki, argumentuoji savo žodžius, ar esi eilinis erelis?
 10. Pats nesinaudojau "Filmai", bet dabar bet dabar žiūriu metrikas kurie rodo kad apie 1.6 mln lankytoju/menesi, iš kuriu 63% vyrai. Idomu, kiek unikaliu lankytoju? Net jeigu 100 tukst unikaliu/men, iš kuriu 10% pirko mokamas paslaugas nors už 10eur, tai 100K euro pajamu/men. Tada tokios baudos ir straipsniai laikraščiuose jiems yra puiki reklaminė akcija.
×
×
 • Sukurti naują...