Pereiti prie turinio

Wineris

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.455
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo radianas Piketas prieš imigrantų priėmimą Lietuvoje   
    Pala pala.. Aš tai maniau kad 29 d. bus? Murza, beje, jau protestavo, aš aišku su juo nenoriu, bet čia kažkokia betvarkė, vos ne toks vaizdas, kad kažkas ant bairio antrą mitingą sugalvojo, kad sumaišyt viską. Tiek jau to ateisiu į abu :)
     
    Edit:
    Murzos protestas buvo
    Parašų rinkėjų protestas 20 d.
    Tautininkai, jaunimas ir ko. 29 d.
     
    jo, much vienybė, big logic..
    kaip tik visokiem kairuoliam ir trolint, kad nesugeba susiorgnaizuoti.
     
    O beje man tai labai svarbus klausimas ir prašau, čia visokiais populizmais nekaltinti. Buvot Londone? Daugiau nei pusė žmonių imigrantai iš trečiųjų šalių ir anglų mažuma, kurie irgi kažkada manę, kad taip pas juos nebus... Jums tai normalu? Man ne ir jei esame demokratiška valstybė turiu pilną teisę kritikuoti imigraciją, kiek tik noriu.
  2. Patinka
    Wineris sureagavo į KingPin Open source e-commerce sprendimų apžvalga   
    Iš asmeninių faebook užrašų:
     
    Kaip pastebėjote, vakar nagrinėjau geriausius e-commerce sprendimus šiai dienai.
    Po dienos skaitinėjimų ir bandymų, paaiškėjo labai super dalykas... darysim su tuo, su kuo ir darėm anksčiau (presta) :D ir jei produktas populiarus, dar nereiškia, jog jis geras. šiandien reikės parašyti straipsnelį apie e-shop'ų open source varikliukų pasirinkimus ir kiekvieno pliusus ir minusus :) Dabar patiekiu tik abstrakčią apžvalgą šia tema.
    benaršydamas aptikau įdomesnį projektą, kuris, manau, turėtų puikiai tikti mažoms parduotuvėlėms, kurios nori būti visur ir visada - http://www.ecwid.com/ projektas sudomino, nes shopas gali būti lengvai paverčiamas mobilaus telefono aps'u, begalinės integravimo galimybės, "perpardavinėjimas", kai žmogus susikuria e-shopą, realiai savo prekių neturi (arba gali ir turėti :D) ir parduoda kitų žmonių prekes pas save už tam tikrą procentą. kažkas labai panašaus į apsikeitimą banneriais ar ad-words :) idėja tikrai nebloga, ypač jei pradedi nuo nulio :)
     
     
    Wordpress - kaip visada labai lanksti sistema, kuri senai išaugo savo bloginimo platformos rūbus, tik visi e-commerce moduliai - fail. nepatogus prekių atvaizdavimas back end'e, daugumoje kvailokai įgyvendintas ir prekių suvedimas, import/export trūkumai ir kitos negandos... sunku nupasakoti, bet visi e-commerce sprendimai wordpressui nelabai suprantu kam išvis skirti ir kuo jie skiriasi nuo paprastų post'ų :) vienas geresnių sprendimų - wp e-commerce pluginas, kuris yra vienas populiariausių, BET pluginas nemokamas tik su mažu paketu funkcijų, jo kodas parašytas specialiai labai painiai, jog būtų perkami "updeitai", o dėl tų mažų updeitų mokėti 100 baksų - atsiprašau, bet tai vagystė :) laužto plugino jūs nepanaudosite, nes reikalingas api, kuris galioja tik vienam saitui.
     
     
    magento - lėtas griozdas, reikalaujantis specifinio php.ini konfigo. Turi vieną didžiausių ir labiausia sustabarėjusią community tarp OS e-commerce sprendimų. Mėgsta klaidas, kurios neišvedamos vartotojui, tiesiog reloadinamas peidžas ir nepasakoma nieko :). Tuomet eini skaityti apatiškos community postų, kur 80% suteiktos pagalbos yra total crap arba problema išsprendžiama ne iki galo :) neįsivaizduoju kodėl šis produktas toks populiarus, galbūt dėl tam tikrų blog'ų, ypač užsenietiškų, kurie turi labai gerą reputaciją pataikavimo šiai sistemai, galbūt dėl kitų priežasčių, nežinau, bet šios sistemos rinktis nepatariu.
     
     
    Joomla + virtuemart. Lėtokas, ganėtinai nemažai resursų reikalaujantis sprendimas. Kvailai sugalvotas theme'ingas. Gamintojai kai kurių bug'ų nesugeba išspręsti jau trejus ar net ketverius metus (bugai - tikrai ne kokios smulkmenos). Admin dalis sugeba persipinti su viešąja(WTF???), kvailai parašyti pluginai, kurie suteikia galvos skausmo su suderinamumu ir kodo validavimu. Nemažai problemų rūpinantis SEO reikalais. Mane labai nervuojantis dalykas - atsidarius prekės teksto editorių, tekstas jame ne visada užsikrauna (nesvarbu ar tai būtų wysiwyg editorius ar tiesiog atvaizduojamas visas kodas) :D
    Tiesa, turi ir savų pliusų. Ganėtinai nemažai modulių, nemažas community, ganėtinai patogus ir organizuotas prekių administravimas backende. Nujaučiu, jog sistema po truputį užleis vietas kitoms.
     
     
    Prestashop - labai patogus backend'as, nėra labai sudėtingas theme'ingas, puikiai optimizuota, didelis funkcijų ir modulių pasirinkimas, puikiai galima sudraugauti su SEO, nemažas community, bug'ai, jeigu jų ir yra - išspręsti / išsprendžiami oficialiame forume. Griežtai apibrėžta sistema, galimi keli vartotojų tipai, puikus suderinamumas su dauguma atsiskaitymo galimybių, lengvas lojalumo ir nuolaidų administravimas... Tiesą sakant tai, mano manymu, pats geriausias open source e-commerce sprendimas šiuo metu. IR JIS NEMOKAMAS :) Tiesa sakant, teko vartyti savo localhoste ne vieną eshop tvs ar modulį, kurie kainuoja 2-3k žalio ir jie toli atsiliko nuo šio nemokamo produkto. Tad, kur gi bajeris? Juk nebūna visko nemokamai ir idealaus. Kodėl prestashopas nėra toks populiarus? Kur čia šuo pakastas?
    Viskas paprasta.
    Didelis community, bet didžiausia jos dalis - prancūzai. Prancūzai dideli nacionalistai ir dažniausia kilus klausimams ar iššokus spuogui (bug'ui), teks pasitelkti google translator ir skaityti prancūzišką tekstą... :) merginoms tai turbūt pasirodys labai romantiška, ar ne ? :) Kiek neoptimizuotas (vietos atžvilgiu, nes reikia pastoviai daug scrollinti) backendas, bet geresnio - neteko matyti (dabar kaip tik kilo idėja sukurti theme'ą admin daliai...) :), daug pluginų, BET didžioji dalis - mokami. Netgi didžiuosiuose WAREZ saituose nerasite šablonų/plug-in'ų šiai sistemai(na, tiesą pasakius rasite, bet jų bus keli...), tad teks pakratyti piniginę arba žaisti lego patiems :) mano spėjimu, ši sistema todėl ir nepaplito taip plačiai, būtent dėl warezinių / nemokamų temų / plugin'ų nebuvimo (arba mažo buvimo :)), kurias tokios šalys kaip Lietuva ypač myli. Vertimus galite rasti, bet jie bus daliniai, tad teks pasėdėti ir paversti, kol pasidarysite final versiją.
    www.gudriosgalvos.lt
     
     
    Tai tiek. Jei turite pastebėjimų - rašykite :)
  3. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo radianas Piketas prieš imigrantų priėmimą Lietuvoje   
    Pala pala.. Aš tai maniau kad 29 d. bus? Murza, beje, jau protestavo, aš aišku su juo nenoriu, bet čia kažkokia betvarkė, vos ne toks vaizdas, kad kažkas ant bairio antrą mitingą sugalvojo, kad sumaišyt viską. Tiek jau to ateisiu į abu :)
     
    Edit:
    Murzos protestas buvo
    Parašų rinkėjų protestas 20 d.
    Tautininkai, jaunimas ir ko. 29 d.
     
    jo, much vienybė, big logic..
    kaip tik visokiem kairuoliam ir trolint, kad nesugeba susiorgnaizuoti.
     
    O beje man tai labai svarbus klausimas ir prašau, čia visokiais populizmais nekaltinti. Buvot Londone? Daugiau nei pusė žmonių imigrantai iš trečiųjų šalių ir anglų mažuma, kurie irgi kažkada manę, kad taip pas juos nebus... Jums tai normalu? Man ne ir jei esame demokratiška valstybė turiu pilną teisę kritikuoti imigraciją, kiek tik noriu.
  4. Patinka
    Wineris sureagavo į Sicario Piketas prieš imigrantų priėmimą Lietuvoje   
    Puiku, kad kažkas organizuojama, o kas už tegul pas save apgyvendina.
  5. Patinka
    Wineris sureagavo į biz Piketas prieš imigrantų priėmimą Lietuvoje   
    Kiekvienas sveiko proto zmogus yra pries nelegalu invazija i Europa, tuo paciu ir i Lietuva.
     
    O leftistiniams parazitams gerai isdeste mintis Baciulis:
    https://www.facebook.com/protingas/posts/963067197068852:0
  6. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Jerka Suvirintojo darbas!?   
    ... nebeaktualu
  7. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Isyankar Ką daryti jei nežinai ką nori veikti baigus mokyklą?   
    Taigi ko jūs čia su tais diplomais, taip jaudinatės. Galit ramiai mokytis, kokio vidutinio sunkumo dalyką ir kažką šalia veikt: dirbt, kurt ar pan. Aš tai visiem rekomenduočiau pastudijuot, ką nors įdomesnio nu man pvz. politikos mokslai VU visai nieko, praplėčia akiratį. Lieka visa vasara darbui jei nori, plius jei normaliai mokaisi, tai ir gali pakeliauti patraukliomis sąlygomis: Travel USA progama, erasmus!
     
    Dabar va ir šauktiniai ant bangos, visai varyčiau, jei nieko neveikčiau, moka neblogai, šiaip kažką įdomaus veiki, ašiku įdomu jei nesi tešlius. Bet net jei ir esi tai gera vieta pasikeisti :)
     
    Man tas nežinau ką daryti, kažkaip su tinginyste siejasi, darai, bandai ir atrandi, kuo nori būti ir laiko nešvaistai.
  8. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo TheVukasLt Jungtinė Karalystė atsisako grynųjų pinigų   
    Man tai nelabai patinka, tas popierinių pinigų išstūmimas. Jei nori naudoti korteles, tai viskas labai ok, man pačiam patogu. Bet nepatinka, kad valdžia vis daugiau žino, kur aš dedu savo pinigus ir pan. Prisibijau, kad gali būti apribotas popierinių pinigų naudojimas.
  9. Patinka
    Wineris sureagavo į Meduti5 Delete   
    Gert žuvų taukus ir būti daugiau gamtoj.
  10. Patinka
    Wineris sureagavo į 2021 Mitingas prie rusijos ambasados sekmadieni   
    Vatnikai:
    „Nemcovą nužudė "Pravyj sektor" priklausantis žydas, kuris yra ISIS lojalumą prisiekęs islamistas ir CŽV agentas, keršijęs už tai, kad Nemcovo mergina ukrainietė nuviliojo jo gėjų meilužį.Dar pamiršo pridėt, kad žudikas buvo Lietuvoje apmokytas lenkų instruktorių, o šaudyta iš Estijoje parduoto ginklo su Latvijoje pirktais šoviniais.“
     
     
  11. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo radianas Kas yra laimė?   
    Palaiminti idiotai.
  12. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Alaloitas Fašistinė valstybė   
    Pala pala chebra :)
     
    Suprantate fašizmo doktrina yra filosofinis veikalas, apie tai kaip turėtų būti organizuojama valstybė. Kaip politikos mokslų studentui teko skaityti ir mane nustebino, kad ten nė žodžiu neužsimenama apie tautinį šovinizmą ar aplamai apie kokią nors rasę.
     
    Fašizmo esmė, valstybės valdymas politines partijas pakeičiant korporacijomis. Fašizmas yra atsakas į liberaliąją demokratiją, jis teigia, kad partijos atstovauja tik savo klasės intersus, liberlizme natūraliai kyla klasių kova, tais laikais, neegzistavo tokios populistinės partijos, kaip tarkim Darbo partija (geri visiem) už tai tai buvo gan aktualu.
     
    Filosofai beje kritikuoja Musolinį, teigdami, kad praktikoje fašizmas niekada nebuvo įgyvendintas, net Italijoje! Julius Evola: Jei Italijoje egzistuoja fašizmas, tai kodėl vis dar yra fašistų partija? (Fašizmo ideologija riekalavo visiško partijų panaikinimo) Taigi galime prieiti, kiek ironiškos išvados, kad fašizmas niekada neegzistavo, o buvo tik utpine ideologija.
     
    Tai gi visų pirma reiktų pakalusti, kas yra fašizmas? Šiandien ši sąvoka, vartojama taip plačiai, kad neįmanoma nustatyti, kas yra fašistinė valstybė. Šiandien valstybė, kuri man nepatinka yra fašistinė.
    Už tai nepykit, bet visos šitos diskusijos yra absoliučiai beprasmiškos, nes iš tiesų nebėra jokių objektyvių standartų kas yra fašizmas, vienam tai vienas kitam kitkas :)
     
    Čia nebent galit pažaisti žaidima, jeigu fašizmas būtų tai ką autorius vadina fašizmu, tai ar egzistuotuoja fašistinė valstybė, pseudo-intelektualūs plepalai :)
  13. Patinka
    Wineris sureagavo į EmilisR Puiki lietuvaičio idėja atminti litui :)   
    Naršydamas feisbuke užmačiau. Idėja ne mano, tik dalinuosi, ką manot? :)
     
    https://www.facebook.com/sasagossulitais?fref=photo
     
    http://www.swo.lt/wp-content/uploads/2015/01/sasagos-su-litais-swo-rekomendacijos.jpg
     
  14. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Alaloitas Fašistinė valstybė   
    Pala pala chebra :)
     
    Suprantate fašizmo doktrina yra filosofinis veikalas, apie tai kaip turėtų būti organizuojama valstybė. Kaip politikos mokslų studentui teko skaityti ir mane nustebino, kad ten nė žodžiu neužsimenama apie tautinį šovinizmą ar aplamai apie kokią nors rasę.
     
    Fašizmo esmė, valstybės valdymas politines partijas pakeičiant korporacijomis. Fašizmas yra atsakas į liberaliąją demokratiją, jis teigia, kad partijos atstovauja tik savo klasės intersus, liberlizme natūraliai kyla klasių kova, tais laikais, neegzistavo tokios populistinės partijos, kaip tarkim Darbo partija (geri visiem) už tai tai buvo gan aktualu.
     
    Filosofai beje kritikuoja Musolinį, teigdami, kad praktikoje fašizmas niekada nebuvo įgyvendintas, net Italijoje! Julius Evola: Jei Italijoje egzistuoja fašizmas, tai kodėl vis dar yra fašistų partija? (Fašizmo ideologija riekalavo visiško partijų panaikinimo) Taigi galime prieiti, kiek ironiškos išvados, kad fašizmas niekada neegzistavo, o buvo tik utpine ideologija.
     
    Tai gi visų pirma reiktų pakalusti, kas yra fašizmas? Šiandien ši sąvoka, vartojama taip plačiai, kad neįmanoma nustatyti, kas yra fašistinė valstybė. Šiandien valstybė, kuri man nepatinka yra fašistinė.
    Už tai nepykit, bet visos šitos diskusijos yra absoliučiai beprasmiškos, nes iš tiesų nebėra jokių objektyvių standartų kas yra fašizmas, vienam tai vienas kitam kitkas :)
     
    Čia nebent galit pažaisti žaidima, jeigu fašizmas būtų tai ką autorius vadina fašizmu, tai ar egzistuotuoja fašistinė valstybė, pseudo-intelektualūs plepalai :)
  15. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Alaloitas Fašistinė valstybė   
    Pala pala chebra :)
     
    Suprantate fašizmo doktrina yra filosofinis veikalas, apie tai kaip turėtų būti organizuojama valstybė. Kaip politikos mokslų studentui teko skaityti ir mane nustebino, kad ten nė žodžiu neužsimenama apie tautinį šovinizmą ar aplamai apie kokią nors rasę.
     
    Fašizmo esmė, valstybės valdymas politines partijas pakeičiant korporacijomis. Fašizmas yra atsakas į liberaliąją demokratiją, jis teigia, kad partijos atstovauja tik savo klasės intersus, liberlizme natūraliai kyla klasių kova, tais laikais, neegzistavo tokios populistinės partijos, kaip tarkim Darbo partija (geri visiem) už tai tai buvo gan aktualu.
     
    Filosofai beje kritikuoja Musolinį, teigdami, kad praktikoje fašizmas niekada nebuvo įgyvendintas, net Italijoje! Julius Evola: Jei Italijoje egzistuoja fašizmas, tai kodėl vis dar yra fašistų partija? (Fašizmo ideologija riekalavo visiško partijų panaikinimo) Taigi galime prieiti, kiek ironiškos išvados, kad fašizmas niekada neegzistavo, o buvo tik utpine ideologija.
     
    Tai gi visų pirma reiktų pakalusti, kas yra fašizmas? Šiandien ši sąvoka, vartojama taip plačiai, kad neįmanoma nustatyti, kas yra fašistinė valstybė. Šiandien valstybė, kuri man nepatinka yra fašistinė.
    Už tai nepykit, bet visos šitos diskusijos yra absoliučiai beprasmiškos, nes iš tiesų nebėra jokių objektyvių standartų kas yra fašizmas, vienam tai vienas kitam kitkas :)
     
    Čia nebent galit pažaisti žaidima, jeigu fašizmas būtų tai ką autorius vadina fašizmu, tai ar egzistuotuoja fašistinė valstybė, pseudo-intelektualūs plepalai :)
  16. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Alaloitas Fašistinė valstybė   
    Pala pala chebra :)
     
    Suprantate fašizmo doktrina yra filosofinis veikalas, apie tai kaip turėtų būti organizuojama valstybė. Kaip politikos mokslų studentui teko skaityti ir mane nustebino, kad ten nė žodžiu neužsimenama apie tautinį šovinizmą ar aplamai apie kokią nors rasę.
     
    Fašizmo esmė, valstybės valdymas politines partijas pakeičiant korporacijomis. Fašizmas yra atsakas į liberaliąją demokratiją, jis teigia, kad partijos atstovauja tik savo klasės intersus, liberlizme natūraliai kyla klasių kova, tais laikais, neegzistavo tokios populistinės partijos, kaip tarkim Darbo partija (geri visiem) už tai tai buvo gan aktualu.
     
    Filosofai beje kritikuoja Musolinį, teigdami, kad praktikoje fašizmas niekada nebuvo įgyvendintas, net Italijoje! Julius Evola: Jei Italijoje egzistuoja fašizmas, tai kodėl vis dar yra fašistų partija? (Fašizmo ideologija riekalavo visiško partijų panaikinimo) Taigi galime prieiti, kiek ironiškos išvados, kad fašizmas niekada neegzistavo, o buvo tik utpine ideologija.
     
    Tai gi visų pirma reiktų pakalusti, kas yra fašizmas? Šiandien ši sąvoka, vartojama taip plačiai, kad neįmanoma nustatyti, kas yra fašistinė valstybė. Šiandien valstybė, kuri man nepatinka yra fašistinė.
    Už tai nepykit, bet visos šitos diskusijos yra absoliučiai beprasmiškos, nes iš tiesų nebėra jokių objektyvių standartų kas yra fašizmas, vienam tai vienas kitam kitkas :)
     
    Čia nebent galit pažaisti žaidima, jeigu fašizmas būtų tai ką autorius vadina fašizmu, tai ar egzistuotuoja fašistinė valstybė, pseudo-intelektualūs plepalai :)
  17. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Ramūnas Kiek reikia uždirbti Lietuvoje, kad nevertėtų emigruoti?   
    2000 lt į rankas ir neverta emigruoti trumpam pvz. vasarai, nes nebus didelis skirtumas, kiek gali sutaupyti. Jei ilgesniam laikotarpiui, tai manau tiesiog didėdja ši suma pvz. 3000 lt uždirbant gal ir apsimoka metam išvažiuot kad daugiau sutaupyt, bet ar gausi grįžęs vėl darbą už 3000 lt? gal.
     
    Kas dėl ilgalaikės emigracijos, tai neįmanoma pasakyt, nebent esi visiška daržovė, materialistas, kuriam tik tik ir bapkės terūpi, o visa kita vienodai.
  18. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo daryZ Gyvenimas ir darbas Vokietijoje („RHENUS“ sandėlyje)   
    Sori, bet jei dirbamas projektuotoju, mokėdamas autocad ir pan. uždirbi 1200 lt per mėn. tai pats kaltas. Gal pačioje pradžioje tai ir labai normalu, bet jei kaip sakei per 5 metus prasimuši tik iki 2000 lt, tai ne kažką.
  19. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo daryZ Gyvenimas ir darbas Vokietijoje („RHENUS“ sandėlyje)   
    Sori, bet jei dirbamas projektuotoju, mokėdamas autocad ir pan. uždirbi 1200 lt per mėn. tai pats kaltas. Gal pačioje pradžioje tai ir labai normalu, bet jei kaip sakei per 5 metus prasimuši tik iki 2000 lt, tai ne kažką.
  20. Patinka
    Wineris sureagavo į Princeps Gyvenimas ir darbas Vokietijoje („RHENUS“ sandėlyje)   
    Aš manau, kad Lietuvoje dirbti už 2 K yra geriau nei važiuoti į užsienį, ir atsedinėti tuos pačius 2 K LT
  21. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Vidukas Gyvenimas ir darbas Vokietijoje („RHENUS“ sandėlyje)   
    Aš vasarą dirbau Lietuvoje statybose (Kaune) mokėjo 1400 lt į rankas (na 1500 lt bet tai pasiėmiau laisvą dieną, tai biški technikos pagadinau). Darbas sąlyginai nesunkus - pagalbinis statybininko, betoną maišai dar kažką darai, visi sunkiausi darbai su technika buvo atliekami, plytų paletę kur reikia ten užkelia ir pan. Susiradau darbą, per darbo biržos puslapį. Jokių pažįstamų ar maklių.
    Teko anksčiau pahaltūrinti dirbti pagal visokius skelbimus, tai tikrai daug sunkiau, nes lengva pamatuoti darbą ir šiaip nežino dažnai storikių panetkių, kad reik duot pailsėt.
    O moka realiai visi tą patį ~ 60 lt už darbo dieną.
     
    Dabar ir aš užsimaniau išlėkti vasarą užsidirbti, gavau pasiūlymą Anglijoje atlyginimas apie 4000 lt, na bendrai viską paskaičiavus nuo mėnesio darbo parsivesčiau tuos pačius (kaip ir temos autorius 2000).
     
    Tai kažkaip pagalvojau, kad ne toks čia geras variantas taip emigruot, aišku mano variantu. Gyvenu Lietuvoje, iš tėvų kišenės viską ką uždirbu pasilieku, namai geri, dar mašiną savo turiu, draugai ir visa kita, o galiausiai skirtumas tik 600 lt už mėnesį. Aišku, čia ne visiem galioja tokia matematika, bet pripažinkim nemažai iš mūsų yra studentai, jaunuoliai.
     
    Tai rezume, ieškau darbo užsienyje vasarai, bet kad išeitų per mėnesį sutaupyti, na mažiausiai 2500. Tokiu atveju, kaip suprantu Vokieitija vos ne atkrenta, Skandinavijoje daug didesni atlyginimai, šitą girdėjau ir iš kitų statybininkų, kurie su manim dirbo.
    Taip pat Anglija man atrodo verta dėmesio, vien pliusas, kad kalbą puikiai moko, kartais irgi aktualu atlyginimui.
     
    Temos autorius irgi šaunuolis, nebamba tiek jau daug, kaip kaikurie emigrantai, kokia čia baisi šalis Lietuva, padirbėjo užsidirbo. Tik sakau, kad galima pandyti ir geriau rasti, Vokietija ne pats geriausias pasirinkimas, nors jei per pažįstamus, tai gal ir gerai nebaisu, kad apgaus.
     
    PS kaip kiti pastebėjo, tai bendrabutis tikrai dar padorus buvo, VU studentai ilgai eilėje stovi, kad tokį gautų, plius dar tipo tryse turi tokiame gyventi, tai dauguma sumoka papildomus 200 lt už trečią žmogų ir gyvena dviese (mokėdami po 300 lt).
    Iš pradžių daguma gauna tikrai prastus kambarius paskui per laiką susiranda geresnius, kai kas nors išsikrausto. Aš tai greitai išsikrausčiau į nuomojamą butą, bet, manau, buvo verta bent minimaliai pagyventi barake :D. Prisegu VU saulėtekio fotkę, maždaug standartinis kamabrys
    http://www.part.lt/img/a9530a3a287086b11879df4e24cbc85c670.jpg
  22. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo Vidukas Gyvenimas ir darbas Vokietijoje („RHENUS“ sandėlyje)   
    Aš vasarą dirbau Lietuvoje statybose (Kaune) mokėjo 1400 lt į rankas (na 1500 lt bet tai pasiėmiau laisvą dieną, tai biški technikos pagadinau). Darbas sąlyginai nesunkus - pagalbinis statybininko, betoną maišai dar kažką darai, visi sunkiausi darbai su technika buvo atliekami, plytų paletę kur reikia ten užkelia ir pan. Susiradau darbą, per darbo biržos puslapį. Jokių pažįstamų ar maklių.
    Teko anksčiau pahaltūrinti dirbti pagal visokius skelbimus, tai tikrai daug sunkiau, nes lengva pamatuoti darbą ir šiaip nežino dažnai storikių panetkių, kad reik duot pailsėt.
    O moka realiai visi tą patį ~ 60 lt už darbo dieną.
     
    Dabar ir aš užsimaniau išlėkti vasarą užsidirbti, gavau pasiūlymą Anglijoje atlyginimas apie 4000 lt, na bendrai viską paskaičiavus nuo mėnesio darbo parsivesčiau tuos pačius (kaip ir temos autorius 2000).
     
    Tai kažkaip pagalvojau, kad ne toks čia geras variantas taip emigruot, aišku mano variantu. Gyvenu Lietuvoje, iš tėvų kišenės viską ką uždirbu pasilieku, namai geri, dar mašiną savo turiu, draugai ir visa kita, o galiausiai skirtumas tik 600 lt už mėnesį. Aišku, čia ne visiem galioja tokia matematika, bet pripažinkim nemažai iš mūsų yra studentai, jaunuoliai.
     
    Tai rezume, ieškau darbo užsienyje vasarai, bet kad išeitų per mėnesį sutaupyti, na mažiausiai 2500. Tokiu atveju, kaip suprantu Vokieitija vos ne atkrenta, Skandinavijoje daug didesni atlyginimai, šitą girdėjau ir iš kitų statybininkų, kurie su manim dirbo.
    Taip pat Anglija man atrodo verta dėmesio, vien pliusas, kad kalbą puikiai moko, kartais irgi aktualu atlyginimui.
     
    Temos autorius irgi šaunuolis, nebamba tiek jau daug, kaip kaikurie emigrantai, kokia čia baisi šalis Lietuva, padirbėjo užsidirbo. Tik sakau, kad galima pandyti ir geriau rasti, Vokietija ne pats geriausias pasirinkimas, nors jei per pažįstamus, tai gal ir gerai nebaisu, kad apgaus.
     
    PS kaip kiti pastebėjo, tai bendrabutis tikrai dar padorus buvo, VU studentai ilgai eilėje stovi, kad tokį gautų, plius dar tipo tryse turi tokiame gyventi, tai dauguma sumoka papildomus 200 lt už trečią žmogų ir gyvena dviese (mokėdami po 300 lt).
    Iš pradžių daguma gauna tikrai prastus kambarius paskui per laiką susiranda geresnius, kai kas nors išsikrausto. Aš tai greitai išsikrausčiau į nuomojamą butą, bet, manau, buvo verta bent minimaliai pagyventi barake :D. Prisegu VU saulėtekio fotkę, maždaug standartinis kamabrys
    http://www.part.lt/img/a9530a3a287086b11879df4e24cbc85c670.jpg
  23. Patinka
    Wineris sureagavo į Arvydas Kaip išmokti rusų kalbos?   
    žiūrėk filmus, bent jau pramoksi kalbamąją...
     
    na taip, blogiau už Vilnių turbūt nebus... :D
     
    P.S. J. Erlickas “Apie Vilnių ir Kauną”
     
  24. Patinka
    Wineris gavo reakciją nuo learnto Kaip rasti tikrą, nesamonių nesapoliojančią literaūrą?   
    Skaitykit laiko patikrintas knygas, klasiką. Verybės uniklios ir jos iš ėsmės nesikeičia per amžius. Laikas patikrina ir atrenka geriausias. Aišku ten kokią techninė literatūra tai greit atgyvena, bet manau supratot.
  25. Patinka
    Wineris sureagavo į Merfas Kodėl aš NE balsuosiu referendume 2014-06-29   
    O man norisi palaikyt pacia referendumo ideja. Tikrai ne taip ir lengvai jis cia prastumtas buvo. Zinoma, del tam tikru jau ivardintu priezasciu, balsuosiu Ne, bet balsuoti ketinu.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...