Pereiti prie turinio

Vytautas_

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  4.526
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į jankarl Ar verta būti programuotoju Lietuvoje?   
  O kad visi užsiputojo, deve, deve. Žmogus tik paklausė kokia situacija Lietuvoj su darbais. :D Bijot konkurencijos, kad grįš ir atims jūsų darbo vietą? :D Nusileiskit ant žemės, jeeez. Jei jums mokėjo tik MMA per trial laikotarpį, tai nereiškia, kad ir jam reikia už minimalkę dirbti :D
 2. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Tmaster Išankstinio mokėjimo Visa/bet kokia kita kortelė?   
  Tokiu dalyku jau nebebuna, del teroristu ir pinigu plovyklos prevencijos istatymu anonimiskai finansai nebevaiksto, bent jau europoje
 3. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į LukasKuc Binance - kriptovaliutų keitykla   
  Akivaizdu, kad parašė ne tam, jog suteikti kitiems naudą (ne dėl bendruomenės), o dėl asmeninių interesų. Galėjo bent jau parašyti, kad deda savo ref nuorodą - visai kitokia reakcija į jas būna. :)
 4. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Mikaz Binance - kriptovaliutų keitykla   
  Tai negi rashys for free be referaliniu :D
 5. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Markus Ka manote apie Alex Monaco?   
  Aš esu labai UŽ tokius dalykus kaip mokymus. Nueini, būną workshop'ai ar tiesiog mokymai, kuriuose tu kažką išmoksti. Tarkim dizaino, programint ir t.t. Gal tu ir nebūsi dizaineris ar programuotojas, bet sau kažką galėsi pasidaryt. Tai manau yra praktiška ir pinigai tikrai ne į balą. Blogiausiu atveju pabandei, bet nepatiko.
   
  O su tais visais dalykais kaip motivacinės kalbos ar tos pačios FB grupės kaip MIlijonieriaus dienoraštis ir t.t. Sorry, bet kelia juoka. Dabar į Lietuvą atvyksta Nick Vujicic. Visi kaip išprotėja perka bilietus ir eina. Ir visada žmonės tikisi gauti kažkokius atsakymus ar shortcuts gyvenime ir versle, bet taip nebūna. Aš manau, kad mums reikia nustoti ieškoti motyvacijos ir pradėti tiesiog daryti. Kaip kažkas ir minėjo, knygos gali būti vienas iš variantų tą padaryti.
   
  Todėl siūlau eiti į mokymus ir workshop'us, bet ne į tuos sėkmingus istorijų pasiklausymus. Nori istorijų pasijungi YouTube ar TED ir klausai.
 6. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Mr Kent Ka manote apie Alex Monaco?   
  Vat būtent dėl to manau, kad čia pasipinigavimas.
  Motyvacija atsiranda ir dingsta, tai čia amžinas biznis kai kuriems..
   
  Manau jau geriau mažiau pinigų išleisti knygai, kuri turi vertę, primiršus ką nors galime vėl perskaityti.
 7. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į airis Ka manote apie Alex Monaco?   
  Va ir visa esme. Blogiausia kad visa sita pateikia kaip kursus.
  Iseina poto zmogelis prisiklauses ikvepianciu kalbu - as galiu, as padarysiu, gyvenimas grazus, ir t.t. Gryzta namo - euforija dingsta - o ka daryti?
  Buvo ir musu kontoroje kazka darant permainas kazkoki brangu motyvacini kalbetoja atvare. Zmogus su charizma, mokantis kalbeti miniai ir graziai viska pateikti. Ypac savo turininga verslo patriti. Kuri atmetus grazius zodzius ir kruva kalbu yra tokia - padare kazkoki bizni ir subankrutavo, tada dar kazko emesi ir vel subankrutavo, o tada uzlipo i everesta ir i kazkokia dykuma nusibelde. Ir tada pradejo motyvacines kalbas sakyti. O kadangi moka graziai viska pateikti - daug pinigo uzkala pasakodamas. Kur cia sekmes mokymas - nzn....
 8. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Merfas Body positivity, fat shaming and etc.   
  Tikrai taip. Visa šita perdėta tolerancija jiems pasikeisti nepadeda. Tačiau, galbūt, esant kitaip, toks body shamingas padidintų ir taip nekuklią savižudybių ir psichologinių ligų statistiką.
  O kad storas - nesveikas, kūdas - nesveikas, tai sunku pasakyti. Suprask, kad mokslo žinių čia į abi puses reikia: patvirtinančių ar paneigiančių. Vien tai, kad veganai yra įprastai šiek tiek kūdesni, dalis mažesnio riebalinio sluoksnio, gali sukurti tam tikrą neigiamą iliuziją.
  Tęsiant apie body positivity, tai tikriausiai jis ir perbalansuoja standartus. Taip jau yra, kad vyrauja trendas: vyras - atletiškas, moteris - modelinis standartas. Visi kiti tarsi netiesiogiai atsilieka nuo visuomenei brukamos normos. Taip jau yra, kad atsilikęs tampi automatiškai nustumtas į šoną. Amerikoje tokį trendą, ko gero, žlugdo perdėtas kapitalizmas (komercija). Juk pasėdėt valandą McDonalds kur kas paprasčiau negu paplušėt valandą sporto salėje.
  Bėda, kad šitas "sveikatingumo" trendas Lietuvoje dar nevisai įsivyravęs. Marijos žemėj, kaip kad ir Afrikoj, įprasta, kad vyras turi būt pavalgęs, kas tarsi simbolizuotų jo gerbūvį. Todėl dauguma lietuvių vyrų perkopę trisdešimt - truputį apkūnoki. Kadangi esam finansiškai kukli tauta, o statistinis vyras megsta privalgyti (tolygu persivalgyti), tai nulėmė ir mūsų virtuvę (arba jos neturėjimą).
 9. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į IG8 Bendravimas: kultūra, taktas, dedikacija   
  Puikūs pavyzdžiai. :)
   
  Įdomu, bet visiškai nestebina, jog daugelis žmonių/kompanijų (turbūt, ypatingai Lietuvoj) nori turėti puikią reputaciją ir didžiulį pelną, tačiau nenori "duoti", jie tiesiog
  ima" ir stebisi, kodėl veikla ne visada tokia pelninga ir pan. Juk tikrai dažnai būna taip, kad kuo daugiau pinigų turi ir tai parodai, parduotuvėj aplink tave pradeda šokinėt ir demonstruot dirbtinį malonumą visokie konsultantai... O jei esi paprastas/vidutinis pirkėjas -- akivaizdžiai matosi, kad tu esi "neįdomus".
  Tačiau reikia nepamiršti, jog daugumą ir sudaro tokie paprasti klientai. O jei aptarnautų visus kaip lygius ir maloniai, kompanija užsitarnautų gerą vardą, reputaciją ir klientai eitų vien dėl rekomendacijų. :)
   
  Kartą, man irgi buvo (kaip ne keista, taip pat su akiniais) vienas nutikimas. Vieną dieną nuėjau į Fielmann optiką ir iškart prisistatė pardavėja, paklausė kokio stiliau norėčiau ir t.t. Aš pasakiau ir tada jį pradėjo rodyt visokius Gucci akinius :D . Po to patikslinau, kokios kainos norėčiau. Ir... pardavėja parodė kur tokia lentyna su mano norimomis kainomis, palinkėjo sėkmės ir nuėjo atsisėst... :lol:
  Turbūt kaip ir aišku, kodėl daugiau nebeinu į Fielmann optiką. ^_^
 10. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Taadas Pokemon GO - ar yra idėjų iš jo uždirbti?   
  Dar menuo ir ate ate pokemonai. Banga ateina, banga atslugsta
 11. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į vav44 Kaip jums šauna įdėjos?   
  Analizuojant daugelių genialių idėjų autorių gyvenimo biografija ,labai trumpai bandysiu atsakyti .Skurdas,vienatvės jausmas ,atsiskyrimas nuo visuomenės ,užsispyrimas ankščiau ar vėliau pagimdo idėja ,kurią realizuojant, šie žmonės tampa įžymybėmis .Tai reikalauja daug ryžto atkakliai siekti užsibrėžto tikslo keisti ir keistis .Dažniausiai tokie žmonės yra laikomi pakvaišę iki to momento, kada jų idėja yra vertinama turtais.
 12. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į daliusd Mažoji bendrija   
  Nebūkite tokia pikta ;-) Pati paklausėte, pati retoriškai atsakėte ir dar pasipiktinote savo atsakymu.
   
  Tikslas: Ūkio ministerija iškėlė tikslą ar bent jau viltį skatinti startup'us. Yra įvairių startup'ų apibrėžimų, bet tarkime vienas startup'ų požymių, kad jie daro dalykus esant dideliam neapibrėžtumui (skaitykite "gali PAJAMŲ greitu metu ir nesugeneruoti"). Bandelių pardavėjas nėra startup'as (nors vėlgi reikia susitarti dėl apibrėžimo).
   
  Dėl mokesčių: aš labai už, kad juos reikia mokėti. Netgi tuos mokesčius moku ir nemažus (galite patikėti?).
   
  Taigi tarkime aš būdamas geras pilietis jau MOKANTIS mokesčius ir norėdamas, kažką daryti saugiai ir legaliai turiu sumokėti 77*12 Lt už orą per metus net jei neturiu jokių PAJAMŲ. Už orą, nes aš jau esu kartą draustas (ar taip sunku sėdint valdžioje tai suprasti?). Proporcingai nuo PAJAMŲ (galbūt minus SĄNAUDOS) aš mokėti sutinku ir, manau, kad tai būtų teisinga. Studentams nemokėti PSD būtų didelė paskata daryti savo verslą. Dėl manęs asmeniškai tegu būna 50% mokesčių nuo pelno ir man daugiau nebeįdomu kaip ten toliau valstybė tuos pinigus skirsto (kur GPM'as, kur Sodrai ir t.t.) - va čia būtų tikrai startup'ų skatinimas - pusę atiduodi valstybei ir žinai, kad daugiau nesi skolingas ir galvos neskauda. T.y. paprasta apskaita (jokios), paprastas atsiskaitymas su valstybe ir t.t.
   
  Realiai, tai čia tik popierizmo klausimas. Jei Ūkio Ministerija nori pasididžiuoti skaičiukais kiek Lietuvoje daug startup'ų, tai matyt nieko nebus (t.y. tie skaičiukai bus mažesni negu galėtų). O taip kreivai šleivai legalizuotis yra daugybę kitų būdų, tik gaila, kad MB nėra vienas jų. Tik tiek. MB tikrai geras dalykas, bet tik turint verslo idėją, kuri generuoja pajamas nuo pirmos dienos.
   
  TL;DR: Problema ne mokesčiai, o tai, kad tie mokesčiai imami už orą.
 13. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į daliusd Mažoji bendrija   
  OK. Supratau. Dar paskaitinėjau infografikus įmestus, plius kitus dokumentus ir man vistiek neaišku. Tarkime turiu MB ir esu vadovas. Asmeninėms lėšoms pinigų neišsiiminėjų, įmonės statuso nekeičiu, PSD esu draustas (dirbantis arba studentas), ar vistiek PSD turiu mokėti? Jei taip, tai kodėl man tada neapiforminti MB kaip nevykdančios veiklos ir tik finansinių(?) metų gale viska formaliai apiforminti ir sumokėti PSD už vieną mėnesį? Čia tarkim tas variantas kai pats sąskaitų niekam neišrašinėju.
   
  Jaučiuosi kaip studentas kiekvieną litą skaičiuojantis :lol: Na bet jei tikslas skatinti startup'us, tai jis pasiektas tik su sąlyga, kad žmogus turi kelis tūktančius mokesčiams už orą... Studentai tikrai juos turi, bet greičiau nusipirks seną golfą.
 14. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į DjiXas Kaip nusistatyti tikslus ir jų siekti   
  Jeigu yra užsibrėžtas tikslas ar dalykai, kuriuos reikia padaryti, tai bet kokie deadline veiktų tokiu principu:
   
  Užsibrėžto tikslo nepadarai ir save graužį, švaistydamas laiką bei energiją
  Užsibrėžto tikslo nesieki dabar, nes dar turi x dienų.
  Užsibrėžtą tikslą pasieki ankščiau ir likusį laiką išvaistai veltui
   
  Aš asmeniškai niekada neduodu sau pažadų ir nedarau jokių ToDo sąrašų, kadangi tokie dalykai riboja žmogaus galimybes.
 15. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į HOST321 Klausimas dėl duomenų bazės   
  O ne lengviau pagal save pasirašyti DB struktūrą nei kažkieno naudoti?:)
 16. Patinka
  Vytautas_ gavo reakciją nuo UnlikeAny Programavimo kursai   
  Na, būtina tikrai nėra ir be to, abejoju, kad bet kokios mokyklos išduotas diplomas turės kažkokios reikšmės.
 17. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į WebON pagalba nulaužiant dienyną   
  Mokytis reikia...
 18. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į bundis Mėgstamiausias TV serialas   
  makleodo dukterys :) :) O seip visokie csi majamiai, kaulai, visokios tarnybos, kobros vienuolikos, reksai ir t.t. nesiziuri, nes taip varo sh is tuscio i kiaura... Per koki csi, lavonus varsto, peza savo terminus, nu kam tai gali buti idomu as vis galvoju.
  Kalejimo begliai tai bent istorija nebloga sukure, nors ir neziurejau jo reguliariai, o siustis toki seriala ir ziuret, kaskaip nesinori.
   
   
  Beje, animacijis, tai zinoma dragon balls!!! Na visokie simpsonai tai cia savaime suprantama.
   
   
  Tv laida siuo metu, tai zilvino atostogos :D Tikrai gera laida, zvejys ne koks profesionalas su simtu jauku, su belekiek meskeriu ir visokiu nesamoniu. Parodo kad ir 3 dienas zvejodams gali nieko nepagaut, kad ir su veteranais, bet kai pagauna sama, tai pilnos kelmes laimes :)
 19. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į ziogas117 ChromePHP   
  Šeip neisnaudoju chromu bet reiks isbandyti
 20. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Eduardas Ctv.lt nulaužtas   
  Tai, kad ir iš one.lt galima pažvengti.
 21. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į piotras Ctv.lt nulaužtas   
  geriau koke LANVA arba ONE butu nulauze o dabar toky gera puslapiuka kur yra isko pazvengt
 22. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į Eduardas Ctv.lt nulaužtas   
  <CTV.L1 - r3ik1ų p@$1rūpint1 pr0gr@mu0t0j@i$/> :D
 23. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į nagisa PHP amzinas ciklas   
  Daryk taip :

  set_time_limit(0); while(1){ doDirtyJob(); print time." done!"; flush();//Po kurio laiko naršyklė gali nuspręsti jog puslapis nepasiekiamas, nes negauna duomenų. flush juos išmeta per prievartą, dar nepasibaigus kodo apdorojimui. Taip gali apgauti naršyklę, jog ji tiesiog siunčiasi HTML labai lėtai. sleep(15); }
   
  Tačiau naudoti „Cron Jobs“ čia yra protingiau. Nes po kiek laiko to puslapio dydis pasidarys pakankamai didelis kad kompiuteryje susidarytų „Memory Overflow“.
 24. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į mrfuzms C++ kompiliatoriai   
  Code::blocks
 25. Patinka
  Vytautas_ sureagavo į BruceW Moteris papasakojo, kaip bandė įsidarbinti „Google”   
  Daug sunkiau įsidarbinti į Blizzard'ą. Minusas Google - jis išsiurbia savo darbuotojo idėjas ir išspjauna velniop iš darbo, numetę keliasdešimt tūkstančių išeitinę. Pasiskaitinėkit apie Google kadrų kaitą :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...