Pereiti prie turinio

supoplex

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    101
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Apie supoplex

  • Rangas
    Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras

Paskutiniai lankytojai

876 profilio peržiūros
  1. Ieškau kas galėtų sukurti chrome-extension. Veikimas panašus kaip („Google“ vertėjas) kai pažymint tekstą, atsiranda popup su paaiškinimu. PM rašykite su kainą.
  2. Ubuntu jau iškart turi RDP klientą, https://remmina.org/
  3. Taip gausiu kripto valiutos.Kriptovaliutą galima naudoti remiant svetainę, youtube kanalą ar twitchą. Dabar atsisiuntus naršyklę, man atrodo duoda 30 BAT tokenų, kuriuos galima panaudoti paremiant kūrėjus. Naršykę naudoju pats ir reklamuonu, nes it man yra naudinga ir gali būti tau. Win-Win Naršyklė unikali tuo, kad orientuojasi į privatumą, taip pat turi 'tor' integracija su privačiais langais ir kūrėjų rėmimo modelį. Kartojuosi, minėjau pirmam poste.
  4. Sveiki, Noriu pristatyti Brave naršyklę. Jei dar nežinai, ar tai yra gera naršyklė ir ar verta ją pradėti naudoti. Naršyklės privalumai: Skiriamas didžiulis dėmesys į saugumą ir privatumą. 'Tor' privatus naršymas. Reklamų blokavimas, Peradresavimas į HTTPS. Torentų siuntimas tiesiai iš naršyklės. Integruota 'BAT' kriptovaliuta. Atlyginimas kūrėjams. Vienas iš pagrindinių naršyklės 'Brave' įkūrėjų yra "Brendan Eich", jis sukūrė Javasript programavimo kalbą. Taip pat Brave siūlo naują reklamavimo modelį, kuriame didelis dėmesys skirtas privatumui, decentalizacijai ir
  5. Naudoju YUMI – Multiboot USB Creator Galima kelias os įrašyt + hirens boot
  6. Čia buvo tik vienas iš pavyzdžių. Kalbu apie betkoki softa, kuris išeina su nauja versija, ir už jį reikia išnaujo nusipikti. Jeigu tikėsi, kad nieko nepadarysi, tada nieko ir nedarysi :D Tai savirealizuojanti pranašystė. Neparanoja, tiesiog man privatumas - vertybė. `2.23 straipsnis. Teisė į privatų gyvenimą ir jo slaptumą`
  7. Atnaujinant komercini softą, paprastai jį reikia įsigyti, pvz.: iŠ Win XP į Win 7. Nebent siuntiesi iš torentų. Dar vienas dalykas, privatumas. Windousai yra nsą botnetas :^) https://www.gnu.org/proprietary/malware-microsoft.html Moki savo privatumo/saugumo kaina už patogumą. Aišku, jei privatumas nėra svarbu, tai neturės reikšmės.
  8. Yra alternatyva - gnu/linux, išmoksi dirbti, busi laisvas nuo pasikartojančių mokečių. Dar yra pakankamai svarbu remti atviro kodo/nemokamo programinio kodo kūrėjus, ne jie dirba visiems. Ir visiems iš to didžiulė nauda. Tieks studentams, kurie nori išmokti programuoti, nes visas kodas yra atviras, tiek paprastiems žmonėms ir įmonėms.
  9. priklauso kaip užprogramuosi, gali pasižiūrėti pvz čia, gal pasidarys aiškiau
  10. Gali naudoti pycharm ide, ten yra sintaksės klaidų taisymas ir daug kitų naudingų dalykų. Čia daugiau naudingų python įrankių: nuoroda
  11. Greičiausiai, neteisingas suvestas vidinis ip arba neteisingai nurodyta kaukė.
  12. Port forward reikalingas, nes kai kreipiasi į tavo išorinį ip, pasiekia routerį. Maršrutizatorius turi žinoti, kur nukreipti srautą, kadangi gali būti daug įrenginių prisijungusių prie, maršrutizatoriaus. Prisijungus prie maršrutizatoriaus paprastai būna forwarding nustatymai, kur gali nurodyti kur nukreipti atkeliaujančias užklausas. Pvz.: jei kreipiasi į išorinį ip, 80 portą, nurodai savo vidini ip ir portą ant kurio sukasi serveris.
  13. xampp + jei esi už routerio, gali reikėti port forwardinti
  14. šitam kompe, greičiausiai įjungta fast-boot, nes panašu, kad praleidžia dalį patikros, arba hibernuojasi. Kai viršuj, matosi, kad logotipas, reiškias tuo metu vyksta self-testas, todėl krovimas užtrunka ilgiau.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...