Pereiti prie turinio

Lin3R

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.664
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Pagarba
  Lin3R sureagavo į Stanley Nežinau ko noriu, bet noriu. Kokį automobilį rinktis? Automobilio skaičiuoklė?   
  EV vis dar yra gan specifinis daiktas ir reikia tiksliai žinoti ką perki. Jeigu mašina reikalinga tik po miestą maltis ar į artimą užmiestį tai ok, bet su EV jau negalėsi normaliai keliaut kaip tai galėtum daryt su VDV. Kaip jį reiktų kraut gyvenant daugiabutyje neturint parkingo su rozete irgi klausimas. Tie kas perka EV tiksliai žino, kad nori EV ir į VDV pusę net nežiūri. Patarčiau išsinuomot kokį EV savaitei ir pavažinėt, pakeliaut kur nors savaitgalį, pajausi visus EV pliusus ir minusus. 

  Dėl kitų modelių tai net nematau reikalo kažką patarinėt, nes dar pats nelabai žinai kokie tavo poreikiai. Aišku čia tuoj forumiečiai kaip visada siūlys savo vairuojamus auto kaip pačius geriausius 😄 Nešioju 42 dydžio batus, patys geriausi, visiems rekomenduoju 😄 
  Remkis į tai, kokius auto turėjai prieš tai, kokius turi artimieji ir lygink - ar tau reikia didesnio ar mažesnio, ar norisi daugiau privalumų ar kaip tik pusės jų nenaudoji, ar užtenka komforto, ar užtenka garso izoliacijos ir pan. 
  Dėl SUV patarčiau gerai pagalvoti. Nors jie dabar ir ant bangos, bet čia kaltas marketingas, o ne dėl to, kad tai geriausas kėbulo tipas. Jeigu nešnekam apie premium klasę, tai dauguma SUV yra pastatyti ant mažų pigių kibirų bazės, komforto nulis, garso izoliacijos nulis, traukos nulis, sąnaudos didelės, valdomumas prastas. Užtat aukštai sėdi 🙂 SUV yra pasirinkimas nebent gyvenantiems ant žvyrkelių, bet ne mieste. 

  Kaip ir pats sakei - svarbu, kad pačiam patiktų modelis ir atitiktų tavo kriterijus. Skaičiuot kiekvieną centą išleistą mašinai nėra tikslo, vistiek visko nesuskaičiuosi, reikia tik turėt omenyje, kad kuo paprastesnė ir žemesnės klasės mašina - tuo pigiau kainuoja eksploatacija, įskaitant viską, taip pat ir kurą. 
 2. Patinka
  Lin3R sureagavo į inscript Buto radiatoriai   
  Jei užsuksi - galėsi kviesti santechniką, kad atsuktų.
  Iš vis senų radiatorių sklendžių ir kitų mechaninių dalių liesti negalima, nes tikėtina, kad sprogs arba sistema kur nors prakiurs.
 3. Patinka
  Lin3R sureagavo į Mindogas Problemos su kaimynu   
  Klasika. Gyvenimo daugiabutyje kasdienybe.Gyvensi savo name, pazeidimu rasi po parkavimosi akropolyje, prie maximos ir pns
 4. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo Snowboy wifi problema   
  Gal tiesiog užtektų rimtesnio routerio vietoje esamo? Ir kokią interneto spartą turi? 2,4 ar 5GHz?

  Pats naudoju TP-Link Archer C80 + TP-Link Deco M4. Greičio neprideda, bet range'ą praplečia :) 
 5. Gera idėja
  Lin3R sureagavo į MrHeksas redtube.lt   
  Gali panaudot raudonų vamzdžių prekybai. Bet daugumai bus ne kokia asociacija.
 6. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo Darkera Autodaliu elektronine parduotuve.   
  Iš dalies tai jo. Bet kaip man buvo, tai prireikė dalių (neskubiai), o kainos parduotuvėse netenkino, ir per interneta radau pigiau :) O ir greičiau nei realioj parduotuvėj, nes ten dar užsakinėti reikėjo.
 7. Pagarba
  Lin3R gavo reakciją nuo Darkera VIKO EIF Bendrabutis   
  Jo pirmam kurse baliavoji, o antram jau pasakoji kaip baliavojai :D
 8. Patinka
  Lin3R sureagavo į Betting Philosophy Mano naujas projektas sporttraiding - stock market.   
  Pirmos projekto savaitės apžvalga.
  Sport traiding.
  Savaite nr. 1-week29
  Prekybų skaičius:     33eur
  Savaitės prekybų suma: 3199eur
  Pelnas/Nuostoliai: +194eur
  Pelnas investavimui: +133eur
  Sumokėta mokesčių: 40eur
  ROI% 6,06
  Bendra statistika:
  Investuotas bankas: 1000eur
  Disponuojamas bankas:1121+148=1269eur
  Realizuotas pelnas:0eur
 9. Naudinga
  Lin3R sureagavo į Tmaster Tiesiog atsiliepimas, kaip tvarkosi su garantiniu remontu AUTLIT Šiauliai   
  Sveiki,
  šeip nesu tokių tekstų mėgėjas, o ir teisininkas sakė, kad greičiausiai nelabai čia kam pasiskūsi, nes situacija yra grynai reputacijos reikalas. Tad metu kortas ant stalo, ir bent aprašysiu savo, kaip vartotojo patirtį.
  Tai yra patirtis ir rašinys, žmogaus, kuris neturi jokio supratimo apie automechaniką, galbūt klystu, bet man atrodo, kad taip būti neturėtų.
  Istorija apie tai, kaip naujai mašinai atliekamas garantinis remontas, kaip jis vyksta, kokie serviso nurodymai kol yra laukiamos detalės, bei paaiškinimai kodėl viena vyksta, bei kodėl vyksta.
  Tekste bus minimi du juridiniai asmenys - "Autobrava Motors" Vilniaus skyrius Įmonės kodas 302792561 ir "Autlit" Šiauliai Įmonės kodas 302413794. Abu asmenys yra autorizuoti JEEP servisai ir pardavėjai.
  Autobrava buvo automobilio pardavėjas. Autlit atliko garantinį ir kasmetinį apžiūras.
  Automobilis JEEP Compass . pagaminimo metai 2019
   
  2019metai, ruduo, atvažiavom pasiimti automobilio, vadybininkai malonūs, geriam kavą, pildomės popierius, viskas ok.
  Tiesą sakant viskas buvo OK iki pirmo susidūrimo su AUTLIT.
  1. Po metų, prabėgus pirmuosius 10k km važiavom į mums artimiausią autorizuotą servisą keisti tepalų. Sutarėme telefonu su autlit priėmėju, pridavėme auto, tepalai pakeisti, sėdom važiuoti... ir skydelyje iškrito pranešimas, kad važiuokit į servisą tepalų keistis.... elektriko nėra, nuresetinti klaidos nėra kam.... ok, sutarėm laiką, važiavom dar kartą, nuresetinti klaidos.
  2. Šių metų vasarą važiuojant jaučiasi, bilda keleivio pusės ratas. Registruojames į AUTLIT, garantiniai apžiūrai. Jie nustato - sulūžo ar išsiderino stabilizatoriaus ivorė, reikia keisti. Užsako detales, informuoja bus detalė po ~2savaičių. Mano prašymu parašo raštą, kad auto exploatuoti tinkama, išvažiuojame ir laukiame detalės. Per tas dvi savaites buvo apvažiuota puse Lietuvos, ten tas ratas bildėjo nevaikiškai, na bet juk patikino, važiuoti galima, tai ir važiavom.
  3. Po dviejų savaičių skambutis - detalė gauta, atvažiuokit pakeisim. Pakeičia. Dar likusios mechaniko naudotos plėvelės, kad neišpurvintų salono remonto metu. Klausiu ar buvo atlikta test drive - "tai jo jo, viskas dabar gerai" Išvažiuoju iš serviso. Ratas kaip bildėjo taip bilda. Apsisukes grįžtu atgal, atiduodu raktelius, žiūrėkit toliau, kas čia bilda. Dar dabar skamba galvoje priėmėjo žodžiai - "tai aš pilnai tikiu, jog toliau bilda" 😄 
  Šalia šito grąžinimo, buvo užsiminta, kad po gerų metų nustojo veikti, iki tol puikiai veikęs "android auto", ta prasme jungi betkokį telefoną, ir telefone gauni klaidos pranešimą, jog programa neveikia. Iphone telefono išvis neatpažįsta, nors irgi buvo veikiantis apple carplay. Logiška, kad keletas skirtingų telefonų negalėjo sugesti, ir nustoti veikti. Tad manome, greičiausiai auto media panelio bėdos, tegul elektrikas pažiūri.
  4. Kitą dieną skambina, sako tai va, sugedo ar sulūžo stabilizatoriaus traukė , užsakėm detalę pristatys po dviejų savaičių, vėl sakau rašykit raštą, jog exploatuoti saugu, arba duokit pakaitinę auto, pakaitinės neduoda, raštą parašo. Taip pat informuoja, kad android auto neveikia, nes operatorius blokuoja ryšį. Ta prasme po pusantrų metų operatorius sugalvojo kažką užblokuoti 😄 Taip pat prašau, kad parašytų raštą, kodėl jiems nepavyksta sutaisyti to android auto. Parašo ir net nesiginčija.
  Dvi savaites toliau važinėjam su belekaip barškančia auto, po dviejų savaičių skambina, detalė gavom, atvažiuokit pakeisim. Atvažiuojam, pakeičiam. Atsiimant auto vėl randam mechaniko purvinus celofanus ant sėdynės. Dar truputi nelabai smagiu tonu padiskutuojam apie android auto, kompetencijas, skundus ir t.t. priėmėjas pripažįsta, kad taip neturėtų būti. tiek su mašinos auto exploatavimu kol yra laukiama važiuoklės detalė, tiek dėl android auto.
  Sėdam į auto ir išvažiuojam, šį kartą, bent su važiuokle atrodo viskas ok, bet toli nenuvažiavom, daeinam šių dienų įvykius, ir LABAI spėju, kad dabar istorija kartosis, bet jau su vairuotojo pusės stabilizatoriaus detalėm, nes bildesys identiškas, tik jau vairuotojo pusėje.
   
  Šiuo atveju nusprendėm daugiau su autlit reikalų nebeturėti, važiuosim į Vilnių, ten bandysim kalbėtis su pardavėju, ar normalu kai exploatuojant netvarkingą auto, gadinti susijusias detales toliau, kol laukiama sugedusių detalių keitimo. bandysim pildyti skundą, aiškintis ar Šiaulių JEEP atstovas turi kompetencijos atlikti garantinį remontą.
  Berašant šitą istoriją, bei žvelgiant iš šalies, net man pačiam atrodo kad netaip ir grėsmingai atrodo visa šita istorija, bet visi šitie reikalai sugadino daug laiko, bei buvo patirta daug neigiamų emocijų.
  Apibendrinant - su šia auto buvo važinėta tik miesto keliais. Auto buvo visiškai nauja, važiuota nedaug, natūraliai kyla retorinis klausimas, ar normalu, kad po pravažiuotų ~15k km ir nepilnų 2metų pabyra važiuoklės dalys? Aš to nežinau, bet naują auto pirkau tikrai tam, jog žinočiau, kad mano žmona ir mažametis vaikas su ja važiuos saugiai, bei pats auto bent pirmuosius 1-3 metus nereikalaus neplaninio remonto.
  Ar apsigavau pirkdamas naują auto? Gal reikėjo iš @Paulius. pasiimti dėvėtą bmw, ir būčiau negarantiniu remontu tvarkęs tą važiuoklę, bei keitęs tepalus, tik visa tai atlikęs laiku, be jokių dviejų savaičių laukimo ir netvarkingos auto exploatavimu.
  Su pardavėju dar juokavom, kad va JEEP yra JEEP, Tipo "džipas", bet tikrai nebūčiau ėmes džipo, jei būčiau žinojęs, kad važiuoklę teks remontuoti kas 15k kilometrų
  Tai yra mano kaip vartotojo pamąstymai, bei įvykių sekos aprašymas.
  P.S.: kiti smulkūs buvę gedimai, dėl kurių didelio šaršalo nebuvo.
  - Start-Stop sistema. Sustojo veikti. Pakeitė kažkokį bloką. problema neišsisprendė, ji toliau neveikia.
  - Akumuliatorius. jo sveikata po ~1,5metų vos 75%. Ta prasme jis niekada neįsikrauna daugiau nei 75%. garantinis remontas priklauso tik kai akumuliatoriaus sveikata nukris iki 50%. Itariam, kad start-stop ir akumuliatoriaus bėda yra susiję.
  - Šalia pavarų permetimo svirties kur yra P R ir kitos pavarų indikacinės lemputės. Užkūrus variklį, dega tik ta lemputė, kur tuo metu yra imesta svirtis. Mūsų atveju, ta lemputė nebedega. kartais dega kartais ne, bet šiuo metu jau kuris laikas nebedega išvis.
   
  labai tikiuosi, kad kas pirksite JEEP automobilį, googlindami rasite šitą rašinėlį, bei apsvastysite ar verta pirkti šį auto, nes mano akimis, jis turi daug problemų, o važiuoklė visiškai "nedžipiška". Mano darbinis pasatas per 5metus turėjo tik vieną važiuoklės remontą ir kondicionieriaus pildymą, tepalai keičiami kasmet, ir daugiau jokių problemų nėra, važiuoja gerokai daugiau nei minėtas JEEP.
  beje šiuo metu yra "promotion" pirk JEEP ir gauk net 5metų garantiją, jos jums tikrai prireiks, tikėtina nekartą.
  Ačiū.
 10. Patinka
  Lin3R sureagavo į UnoDėdė Kas ten prekiavo universalias slakbaumu atidarytojais?   
  Neturit kur nakvot? Turiu pasiūlymą: priėjimą prie ~50% LT didmiesčių miegamųjų rajonų daugiabučių laiptinių. PM. Atsiųsiu duombazę su laiptinių kodukais. Visa duombazė - 50 EUR. Jei domina tik vieno konkretaus daugiabučio laiptinė - PM su konkrečiu adresu ir laiptinės numeriu. Atsiųsiu vieną koduką. Kaina - 5 EUR.
  Extra pasiūlymas: už papildomus 50 EUR galiu įeiti į rusį ir išlaužti bet kurias duris. Galėsite nakvoti ramiau ir patogiau, nes nereikės miegoti ant laiptų.
  P.S. Jau dvylika metų neturiu savo būsto ir nakvoju skirtingose laiptinėse. Tik biškį užknisa kiekvieną kartą mobiliake ieškoti tų kodų 🙂
 11. Įdomu
  Lin3R gavo reakciją nuo exis159 Su palapine Zakopaneje   
  Jeigu bus kokių eglišakių po palapine pasiklokit, kad būtų oro tarpas tarp žemės ir palapinės. Po miegmaišiu kilimėlį. Rūbus - kelis sluoksnius rengtis. Nors įlindus į miegmaišį gali būti ir karšta, tai vėliau išsirengsit. Šiaip nieko baisaus :)
 12. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo FullAuto Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  Manau čia covidas prisidėjo - žmonės gavo visokių pašalpų -> nesugalvoja kur tuos pinigus dėti -> atsinaujina būstą, baldus, automobilius, perka kažką -> to kažko paklausa didėja -> gamyba nespėja tiek pagaminti, todėl kelia kainas po truputį. Manau kainos nebekils - kuomet žmonėms bus per brangu ir nebepirks.
  O gamyba nespėja nes dalis darbuotojų yra saviizoliacijoje/serga/atostogauja. Medžiagų tiekimas stringa. 
  Tarkim kėdė - neauga ji laukuose kažkur kad privažiavai, pasikrovei ir veži į parduotuvę ar tiesiai klientui. Yra daug tarpinių taškų (medžio nupjovimas, transportavimas, džiovinimas, dažymas, detalių gamyba, pakavimas) - kiekviename iš tų taškų tarkim po 3-4d vėlavimas būna, tai per 5 taškus 15-20dienų.
 13. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo FullAuto Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  Manau čia covidas prisidėjo - žmonės gavo visokių pašalpų -> nesugalvoja kur tuos pinigus dėti -> atsinaujina būstą, baldus, automobilius, perka kažką -> to kažko paklausa didėja -> gamyba nespėja tiek pagaminti, todėl kelia kainas po truputį. Manau kainos nebekils - kuomet žmonėms bus per brangu ir nebepirks.
  O gamyba nespėja nes dalis darbuotojų yra saviizoliacijoje/serga/atostogauja. Medžiagų tiekimas stringa. 
  Tarkim kėdė - neauga ji laukuose kažkur kad privažiavai, pasikrovei ir veži į parduotuvę ar tiesiai klientui. Yra daug tarpinių taškų (medžio nupjovimas, transportavimas, džiovinimas, dažymas, detalių gamyba, pakavimas) - kiekviename iš tų taškų tarkim po 3-4d vėlavimas būna, tai per 5 taškus 15-20dienų.
 14. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo FullAuto Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  Manau čia covidas prisidėjo - žmonės gavo visokių pašalpų -> nesugalvoja kur tuos pinigus dėti -> atsinaujina būstą, baldus, automobilius, perka kažką -> to kažko paklausa didėja -> gamyba nespėja tiek pagaminti, todėl kelia kainas po truputį. Manau kainos nebekils - kuomet žmonėms bus per brangu ir nebepirks.
  O gamyba nespėja nes dalis darbuotojų yra saviizoliacijoje/serga/atostogauja. Medžiagų tiekimas stringa. 
  Tarkim kėdė - neauga ji laukuose kažkur kad privažiavai, pasikrovei ir veži į parduotuvę ar tiesiai klientui. Yra daug tarpinių taškų (medžio nupjovimas, transportavimas, džiovinimas, dažymas, detalių gamyba, pakavimas) - kiekviename iš tų taškų tarkim po 3-4d vėlavimas būna, tai per 5 taškus 15-20dienų.
 15. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo FullAuto Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  Manau čia covidas prisidėjo - žmonės gavo visokių pašalpų -> nesugalvoja kur tuos pinigus dėti -> atsinaujina būstą, baldus, automobilius, perka kažką -> to kažko paklausa didėja -> gamyba nespėja tiek pagaminti, todėl kelia kainas po truputį. Manau kainos nebekils - kuomet žmonėms bus per brangu ir nebepirks.
  O gamyba nespėja nes dalis darbuotojų yra saviizoliacijoje/serga/atostogauja. Medžiagų tiekimas stringa. 
  Tarkim kėdė - neauga ji laukuose kažkur kad privažiavai, pasikrovei ir veži į parduotuvę ar tiesiai klientui. Yra daug tarpinių taškų (medžio nupjovimas, transportavimas, džiovinimas, dažymas, detalių gamyba, pakavimas) - kiekviename iš tų taškų tarkim po 3-4d vėlavimas būna, tai per 5 taškus 15-20dienų.
 16. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo FullAuto Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  Manau čia covidas prisidėjo - žmonės gavo visokių pašalpų -> nesugalvoja kur tuos pinigus dėti -> atsinaujina būstą, baldus, automobilius, perka kažką -> to kažko paklausa didėja -> gamyba nespėja tiek pagaminti, todėl kelia kainas po truputį. Manau kainos nebekils - kuomet žmonėms bus per brangu ir nebepirks.
  O gamyba nespėja nes dalis darbuotojų yra saviizoliacijoje/serga/atostogauja. Medžiagų tiekimas stringa. 
  Tarkim kėdė - neauga ji laukuose kažkur kad privažiavai, pasikrovei ir veži į parduotuvę ar tiesiai klientui. Yra daug tarpinių taškų (medžio nupjovimas, transportavimas, džiovinimas, dažymas, detalių gamyba, pakavimas) - kiekviename iš tų taškų tarkim po 3-4d vėlavimas būna, tai per 5 taškus 15-20dienų.
 17. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo FullAuto Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  Manau čia covidas prisidėjo - žmonės gavo visokių pašalpų -> nesugalvoja kur tuos pinigus dėti -> atsinaujina būstą, baldus, automobilius, perka kažką -> to kažko paklausa didėja -> gamyba nespėja tiek pagaminti, todėl kelia kainas po truputį. Manau kainos nebekils - kuomet žmonėms bus per brangu ir nebepirks.
  O gamyba nespėja nes dalis darbuotojų yra saviizoliacijoje/serga/atostogauja. Medžiagų tiekimas stringa. 
  Tarkim kėdė - neauga ji laukuose kažkur kad privažiavai, pasikrovei ir veži į parduotuvę ar tiesiai klientui. Yra daug tarpinių taškų (medžio nupjovimas, transportavimas, džiovinimas, dažymas, detalių gamyba, pakavimas) - kiekviename iš tų taškų tarkim po 3-4d vėlavimas būna, tai per 5 taškus 15-20dienų.
 18. Patinka
  Lin3R sureagavo į Mantas2173 Kodėl taip brangsta medžiagos?   
  i tema, kalba apie statybas, medziagu kainu kilima simtais procentu: 
   
 19. Patinka
  Lin3R sureagavo į Tmaster n26 bankas dalina 10% nuo papildytos sumos (max 50€)   
  Nuo šiandien ryto antradienio vidurnakčio n26 bankas dalina 10% nuo įneštos pinigų sumos į sava balansą.
  Kad maximaliai išnaudot bonusą, reiktų inešti 500€, ir gausi +50€ dovanų nuo banko.
  Papildymą geriausia daryti iš paysera (nes veikia momentiniai mokėjimai, nebus rizikos, kad pinigai įkris kai akcija bus pasibaigusi)
  P.S.: Va čia tai bankas, už paslaugų naudojimą tau dar pinigus moka 😄

 20. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo Snowboy Išmanieji laikrodžiai: ar naudojate?   
  Turiu Garmin Vivoactive 4 - visai patenkintas :) 
  https://uzdarbis.lt/t422134/sportinis-laikrodis/
   
 21. Patinka
  Lin3R sureagavo į DEZAVU Kaip atsisakyti pensijos kaupima sodroje?   
  Nenoriu pameluoti, geriau pasikonsultulti su Sodros darbuotojais, bet is savo asmenines patirties su darbo uzmokescio skaiciavimu nebuvau susidures su panasiu klausimu, ar yra tokia galimybe. 
  Na, as asmeniskai nekaupiu. Dabar norima prailginti pensini amziu iki 72 metu, kai vidutine vyru gyvenimo trukme Lietuvoje 71.5 metu, na tai jei remiantis statistika vargiai sulauksi pensinio amziaus, tai koks tikslas tada kaupti. Taip pensija paveldima kazkiek, bet ar tikrai verta...
 22. Patinka
  Lin3R gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Bausmės už užmigimą prie vairo   
  Tachografas leidžia važiuoti kiek nori, tik jeigu paskui patikrins ir bus viršyti laikai - bauduos. 
  Naujesnėse lengvosiose mašinose yra kažkokie davikliai kur seka tavo akis/dėmesingumą ir jei pamato kad smiginėji - pradeda vibruoti vairas (bent jau Peugeot taip), nežinau kodėl į sunkvežimius to nededa :/
 23. Patinka
  Lin3R sureagavo į Stanley Nusipirkau televizorių. Dalinuosi patirtim.   
  Nusipirkau TV gan spontaniškai, daug jais nesidomėjau prieš tai. Pasisekė, kad parduotuvėje pasitaikė paslaugus konsultantas, todėl pavyko pajunginėti skirtingus TV, palyginti. Tai tiesiog pasidalinsiu savo pastebėjimais, gal kam pravers. 
  Prieš tai buvau nusiteikęs, kad tikrai pirksiu OLED, QLED ar kito pavadinimo tokios technologijos televizorių, nes visi rašo, kad geriau rodo ir pan. Atėjus į parduotuvę ir žiūrint demo video per demo režimą skirtumas iš tikro akivaizdus, OLED ir QLED rodo daug ryškiau nei įprasti LCD IPS ar LCD VA (prekybininkų klaidinančiai vadinami LED TV, nors LED tera apšvietimas), spalvos spalvingesnės, bendras įspūdis tikrai WOW. Tačiau įjungus paprastą youtube video visas įspūdis subyrėjo. Tiek ant vienų tiek ant kitų "Vivid" režimu matomas žiaurus oversaturation, žmonių veidai kaip ką tik iš soliariumo, vyrų lupos kaip padažytos lūpdažiu ir pan. Neįmanoma žiūrėti. Nustačius standartinį režimą visi rodė gerai.
  Pastačiau vieną šalia kito tris LG TV - paprastą IPS už 440€, nano cell IPS už ~650€, ir OLED už ~1150€. Visi trys monitoriai turėjo tokį patį funkcionalumą, softą ir pan. Jungiau tuos pačius youtube video, stačiau ant pauzės, lyginau vaizdą, taip pat man padėjo žmona, kurios regėjimas geresnis ir šiaip moterys mato daugiau atspalvių 🙂 Taigi nanoIPS rodė identiškai kaip paprastas IPS, niekaip neradom skirtumo. OLED rodė kažkiek geriau, balta spalva baltesnė, juoda juodesnė, pilka grynai pilka, tuo tarpu IPS pilka spalva buvo melsvesnė, nanoIPS dar labiau melsva. Bet tai nedideli skirtumai, kuriuos reikia stengtis pastebėti, nėra taip, kad IPS rodo blogai, o OLED rodo gerai, jie visi rodo gerai. 
  Žodžiu nanoIPS iš karto atmetėm, nes nepamatėm ten jokio skirtumo už 200€ antkainį. 
  OLED skirtumas buvo, bet jis nebuvo toks didelis, kad dėl jo vertėtų mokėti už TV tris kartus daugiau. Jeigu jūs iš tų žmonių, kurie visada perka naujausią brangiausią telefoną, nors su juo tik fb naršot, permokėt 800€ ar net daugiau už TV jums centai, tai galit pirkt OLED. Arba jeigu TV naudosit pagrinde aukštos kokybės filmams iš BluRay diskų, žaidimams ir pan., tada gal skirtumas bus didesnis. Mano atveju žiūrima tik youtube ir kartais serialai, taigi paprasto LCD pilnai užtenka. Šiuolaikiniai LCD rodo žymiai geriau nei tie patys LCD prieš 10 metų. 
  Pagalvojau, kad kol kas užteks LCD (IPS), o po kokių 5 metų kai atpigs OLED technologija galima bus atsinaujinti. 

  Dar buvau įjungęs Samsungo QLED, tai ta pati situacija kaip ir LG - ant demo video rodo WOW, įjungus normalų video žiaurus oversaturation, perjungus į standartinį režimą rodė paprastai, sakyčiau gal net ne kaip OLED, o kaip paprastas LG IPS, bet jie nestovėjo šalia vienas kito, todėl negalėjau objektyviai palyginti. O ir šiaip Samsung'o negerbiu kaip brand'o, tai pirkčiau tik jei labai užkabintų. Nors jo QLED vos ne dvigubai pigiau nei LG OLED. 

  Pasak konsultanto LG yra televizorių rinkos lyderiai, patys gaminasi matricas, kiti gamintojai matricas perka iš jų. 
  Toshiba nebe japonai, o turkai, labai pigus surinkimas. 
  Hisense geležis gera, bet softas silpnas. 
  Konsultantas sakė sau imtų kažkokį Sony modelį, neva pats geriausias, bet mokėti virš 900€ už paprastą LCD man pasirodė per daug, tai net nežiūrėjau jo. 

  Dar toks pastebėjimas  - parduotuvėse daugiausia išstatyta 55" colių TV, kurie atrodo ne tokie ir dideli šalia didelių griozdų, bet parsinešus namo supranti, kad tokio TV tikrai didelis. Todėl prieš važiuojant į parduotuvę pasimatuokit kokio dydžio TV jum reikia, ypač jeigu kambarys mažas. Mažesnių nei 55" TV pasirinkimas skurdus ir kaip sakė konsultantas jų vis mažėja. 

  Taip pat dėl medžiagų trūkumo televizoriai brangsta. Kuo naujesnis modelis - tuo jis brangesnis, pvz., greta to už 440€ stovėjo žemesnės klasės TV už 600€, brangesnis tik todėl, kad tai 2021m. modelis. Tai jeigu planuojat pirkt TV - pirkit dabar. 

  Žmonės dažnai klausia ar verta pirkt 8k TV? Realiai šiais laikais netgi 4k dar nėra didelės prasmės pirkt, didžioji dalis contento vis dar 1080p, o 8k net nežinau nei vieno filmo tokia raiška. 

  Taip pat tarp pasirinkimo pasitaiko 100-140Hz TV, irgi visiškai nereikalingas privalumas, nebent planuojat žaisti žaidimus ir jūsų kompas ar konsolė sugeba duoti tiek fps. Vaizdo žiūrėjimui sočiai užtenka standartinių 60Hz, nes didžioji dalis contento vis dar 25-30fps.

  Tikiuosi kažkam ši info buvo naudinga. Nepasiduokit marketingui, galvokit savo galva ir lyginkit vaizdą savo akimis 😉
 24. Patinka
  Lin3R sureagavo į ITSprendimas Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Kodel reikia apmokestinti kiekviena forumo pardavima?cia kaip vinted liks? Nejuokaukit.yra tapatybes tvirtinimas, temos pakelimas uz mokesti atsiliepimu sistema, nario aprasymas.forumo apmokestinimas=lankomumo kritimas. Kas is to kad liks 1000 lankytoju su pinigais? Skiltis ne i tema bus spaminama jaunesnio amziaus lankytoju.
  Diskutuokit apie atskira marketplace skilty, o foruma palikit ramybeje, nes toks jausmas, kad uz kiekviena siuloma turesi susimoketi.Cia Uzdarbis.lt FORUMAS.
   
  Galiu garantuoti ideju siulytojai apmokestinti, daug mas viska, dings metu begyje, nes neliks net lankytoju kurie kurs kazkiek naudinga turini.
 25. Patinka
  Lin3R sureagavo į minimukas Vyksta akcija, įsigykite pigiau   
  Paskaiciau aprasyma, tai nenoriu net leist 10,87 €
×
×
 • Sukurti naują...