Pereiti prie turinio

Tomas_klp

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  851
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Tomas_klp paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 3 2010

Tomas_klp patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Tomas_klp

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Tomas

Paskutiniai lankytojai

1.858 profilio peržiūros
 1. Jei žmogus klausia, tai gal nerašynėk, kad jam galvoje švilpia vėjai. Ar čia toks konservatnyko bruožas, kad kitą žeminti ir vaidinti, kad kažką žinai? Arba atsakai normaliai arba patylėk išvis geriau.
 2. Ką čia grybauji, vėjau tu. Rinkos kaina gali patys ir nusipirkti muitinėj. Ar jie sužiūrės mechaninius gedimus, salono būklę ir t.t.? Rinkos vertė - subjektyvus dalykas, prašantis teisinio įsikišimo.
 3. Gal kas žinote kokie dydžio mokesčiai mokami Lietuvoje už automobilius iš JAV? 10 proc nuo aukciono ir transportavimo, + 21 proc nuo visos bendros sumos. Bet kiek skaičiau, tai muitinėje gali išsitraukti savo stebuklingas vertinimo lenteles ir mokesčiai bus mokami ne už realias transporto priemonės išlaidas o iš jų sugalvotos rinkos vertės. Gal kas žino tiksliau arba kur konkrečiai būtų galima pasikonsultuoti?
 4. Gal kas žinot kaip yra su auto iš USA, kurios turi Title - Salvage (nurašyta draudimo). Ar galima vistiek LT po ekspertizės eksploatuoti ar tik ant dalių?
 5. Sveiki, Ieškau kas sukurtų WP + Woocommerce shopą. Noriu išmanančio programuotojo, kad esant reikalui galėtų ir ateity paredaguoti ar sutvarkyti iškilusias problemas.
 6. Tu kaip specialistas gali atrinkti tik meistrus, prižiūrėti darbų kokybę, medžiagas. Išmanančiam tai nesudėtinga. Tačiau žiūrint kaip į verslą, tau pagrinde lieka žiūrėti TIK į kainas :D Pats žinai, kad apskaičiuoti pilną namo statybą misija beveik neįmanoma :D Šiuo atveju prieš tave turi privalumą statybininkai, nes jie: *Gauna pakankamai geras kainas, bet ne tokias kaip tie rykliai :D *Išmano gerai statybų procesą *Patys kažkiek dirba ir turi pigios darbo jėgos, kurią patys ir kontroliuoja *Faktas, kad slepia įvairius mokesčius Va tokie dar dar kažką bando pasiūlyti. Tačiau turi paskaiči
 7. Pats statau, pabandžiau pardavimui pastatyti, darbas kaip ir nekainavo. Bet supratau, kad ir už darbą normaliai neatsiimsiu. Persąžiningai stačiau :D Tai nebeparduosiu :D Pirma klaida, greičiausiai bus investuota suma. Antra klaida, tai kai suprasi, jog turint tokią sumą ir proto, galima uždirbti ir kitais būdais praktiškai nedirbant. Trečia, turi apsižiūrėti mokesčius, t.y. kaip fizinis asmuo gali parduoti iki 45000€ ir sumokėti „pelno mokestį“, jei sumą viršyji + PVM nuo visos sumos :D P>S> ką supratau, kad kas rimtai tuom užsiima, t.y. kepa kvartalais, tai jie: *Nuperka sklypu
 8. Gal kas žino: *Noriu teikti paslaugas, tačiau ne vienas t.y. dar + 1-2 asmenys *Ar galima padaryti taip, kad vienas asmuo gauna pinigus pagal sutartį, o po to uždarbį padalina dalimis pagal susitarimą? * Visi atskirai susimoka mokesčius pagal IV
 9. Kas čia per variantas, įsigyti kitą būstą, kad išvengti 15 proc? Yra tokios lengvatos?
 10. Galbūt, bet dabar esamas labai baisus :)
 11. Tikrai ne. Gi skelbimų skiltyje. Prie ko čia reklama
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...