Pereiti prie turinio

xamer

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  679
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie xamer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1995-03-17

Profilio informacija

 • Vardas
  Edvinas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šiauliai-Kaunas-Vilnius

Paskutiniai lankytojai

5.371 profilio peržiūra
 1. https://www.youtube.com/watch?v=KV5QlSgq7lg
 2. Turiu toki specifini klausimą, jau 3 mėnuo pardavinėju Ebay Virtual Goods(Žaidimų acc), per tuos keleta mėnesių po truputį įsivažiavau, tad automatiškai manęs nebetenkina Selling Listings Limit, kuris šiuo metu yra 30 per mėnesį. Puikiai žinau, kad Virtual Goods pardavinėti per Ebay nėra visai leidžiama, bet tas visiškai netrugdo kitiems pardėvėjams įskaitant ir mane jais ten sekmingai disponuoti. Prisiimant visą atsakomybę, kad gali būti lengvai apscaminamas, kai pirkėjas nusprendžia būti nesažiningas ir iškelia case, tokiu atveju 100% pinigai būna refundinti pirkėjo naudai. Esmė tame, kad no
 3. Kažką ant egzistencijos patraukė. https://www.youtube.com/watch?v=aiCeD1B12KA
 4. Yo, sportsmenai parduodu LemonGym narystę, kadangi pakeičiau gyv. vietą, o abonementui liko dar 3 mėn Info: [*]Abonementas galioja iki 2016-10-25. [*]Veikia ''PC Europa'' Konstitucijos pr. 7a, Vilnius Šeip, kas dėl pačios salės viskas tvarkinga ir puiku ir darbo laikas žiauriai geras Kaina: 40Eur Miestas: Vilnius Tel Nr: +37063978476 skambinam, rašom arba az
 5. Kitose šalyse Lidl reklamos tai pat užbombardavo televiziją, radiją ir gatves prieš atidarymą, tad visai tikėtina + dizainas panašus į jo spalvas.
 6. Labai kompleksinis dalykas apskaičiuoti tokį dalyką tiksliai, kadangi yra visokių faktorių t.y kiek toli kolonėle viena nuo kitos ir pnš, bet Db tikrai nepasidviguins tik nežymiai padidės jei abi kolonėlės yra arti viena kitos.
 7. Geras marketingo sprendimas dedant tokius klipukus. :D
 8. Jau done, bet vistiek būtų gerai, kad parašytų žmonės, kurie nukentėjo, teks jam už tai ataskyt.
 9. Sveiki, neseniai gryžau namo ir pastebėjau, kad į mano pąskyra iš kažkur kitur buvo prisijungta ir bandoma pirkti įvairias valiutas, spėjau pamatyti kelias žinutes, bet jas jau ištrynė, gal net jau spėjo apgauti kelis žmones.... Iš kart pasikeičiau slaptažodį... Kaip elgtis toliau? Spėjau nusikopijuot to žmogaus mokėjimai.lt sąskaitą. Parašykit kas nukentėjot...
 10. Geras varriantas būtų VirtualdubMod, ten gali extraktint garsa, tik problema, kad greičiausiai gausi wav audio failą, kas tai pat užims nemažai vietos. Tad reiktu parsisiųsti kokį nors converterį, kad galėtum convertuotį į kitą formatą. Kitas mano nuomone paprastesnis būdas isirašyti Audacity ir jos pluginus: FFmpeg(kad galėtum nutempt į programą video failą ir tau rodys tik jo audio takelį) bei Lame MP3 library, kad lengvai įsikėlęs video failą į audacity tiesiog galėtum extraktinti mp3 formatu.
 11. Turbūt accountas registruotas ne co.uk o tarkim .com todėl, jei listingus dedi į co.uk skaitosi, kad pardavinėji internationally, o ne domestically.
 12. Sveikas, gali bandyti naudoti twixtor(generuoja freimus). Jei su saiku naudoji gaunasi padorus rezultatas. Google it, galbūt išeis kažkas.
 13. Sveiki, man jau gana ilgai ši įdėja sukasi galvoje, ar tokį dalyką, kaip nors būtų įmanoma įteisinti. Ir ar toks dalykas lietuvos rinkoje būtų reikalingas?
 14. 20 metu turiu tai nelabai tikėtina :D
 15. Gerai, kad man barzda neauga. Kas 2 savaites kelis kūšplaukius nusiskuti ir rami galva, nors norėčiau kartais ir apšepęs būti, bet neišeina.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...