Pereiti prie turinio

guminis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  90
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie guminis

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

1.758 profilio peržiūros
 1. kaip dabar, juda siuntos, nestabdomos iš ju sandeliu? Akualu DE.
 2. Jei turi Revolut, ten pasidomėk, nemokama, bet nėra draudimų, bent jau standartiniam plane.
 3. manau bet kuri, legali, metalo laužo supirktuvė pagelbėtų
 4. Aš turiu Interselo Bitės 4g internetą kaime, kur bet kuris oreratorius neįpatingas be lauko antenos, norėtųsi geresnės kokybės/greičio, klausiu ar veikia Interselo Telia viskas iskaiciuota, jei sim tik marsrutizatoriuje (ne telefone), neriboja greicio ar pan. bandei?
 5. Jį naudoji namu internetui, sim marsrutizatoriuje? Neapriboja interneto? Interselas spalio mėn rašė: Mes namų interneto Telios operatoriuje neturime. Tik Bitės. o tik ka parašė pasuk.lt : Paslaugas siūlome Bitės tinkle (beje ir Fastlink tas pats)
 6. aktuali tema, šiaip naudoju Interselo Bitės tinkle, domejausi dėl kitų tinklų, tai spalio mėn atsakymas iš jų buvo: 1. Mes namų interneto Telios operatoriuje neturime. Tik Bitės. 2. deja su Tele2 sutarties neturime.
 7. Plane laisvas yra reikalavimas, kad jei 6 mėn neturėsi aktyvumo - atjungs, tai koki sms parasyt reiktu 🙂
 8. Ziurint kokie poreikiai, jei turet rysi su min skambinimu ir sms, abonentą, turbut teledema laisvas vertas dėmesio, sumoki 15€ vienkartini, metams gaunas nuo 1,25€/mėn. + kiek prakalbesi, rasi geriau - bet kada iseisi.
 9. Ilgai viešai tylėjau, bet užkniso, gaunu kas mėnesį saskaitą (paskutinė ~1e), iš Arena Mobile už kažkokias paslaugas, nors nesu ir nebuvau jų klientas, tiesa dabar išrašyta ~1e, siūlo jungtis prie jų savitarnos, nes gaunu.....sąskaitą !!! 🙂. Rašiau į Arena Mobile pagalba kelis kartus kad atstotų, 0 reakcijos, dabar užblokavau el.p. ir nekreipiu dėmesio, tegu užsiknisa :). Žodžiu geriau Arena Mobile apeit 😉 Su Magnetuku viskas buvo normaliai, (4G interneto sutartis su Magnetuku pasibaigė ir nutraukta 2021 gruodžio 7d.) jokių priekaištų neturiu, rodydavo kiek MB sunaudodavau, nutraukiau su
 10. patikimam stiprinimui tik kryptinė, pabendrauk su UAB Erksa, pakonsultuoja ir rekomenduoja antenas, išsirinksi pagal kišenę 😉
 11. i dviracio stova statyk, jei nera atramines kojeles. turiu tokio tipo stovą, super daikčiukas
 12. kur pirkti, kiekvienas sprendžia pats, visi žinom, kad naudoto auto pirkimas tai loterija, aš ieškojau "gyvos auto", žiūrėjau, ankstesniuose postose aprašytus, aukcionus ir stačiau juose (viskas 1:1 kaip apibūdino Stanley), dairiausi ir LT rinkoj, tik deja, tuo metu nebuvo mane dominančio "gyvo" modelio Lietuvoje, todėl pasinaudojau Stanley paslaugom ir nusipirkau tą ką norėjau, pirkiniui buvau pribrendęs, visdėl to DE rinka beveik 30 kartų didesnė už mūsiškę.... O perkant DE reikia supratimo apie automobilius ir... vokiečių kalbos (turbūt 80-90%, jei nedaugiau, priklausomai nuo regiono),
 13. Jei nori turėt auto normalios būklės (be paslėptų defektų su kažkokia istorija) - taip. Kadais pirkau naudotą iš DE pardavėjo/autohaus, su forumiečio Stanley pagalba, "permokėjau", bet gavau auto garantiją metams, paruošė/patikrino vokietis prieš atiduodant, aišku keičiant dalis buvo nusidėvėjimas skaičiuojamas, tačiau turiu auto su tikra rida ir buvusia normalia priežiūra, nesigailiu nei kiek 😉.
×
×
 • Sukurti naują...