Pereiti prie turinio

Boxster

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.273
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Boxster sureagavo į Matas33 Pigiausios siuntos iš Vokietijos   
  pirkeu.lt
 2. Patinka
  Boxster sureagavo į tuner Apie Samsung akciją "seną į naują"   
  Sveiki,
   
  noriu pasidalinti savo mintim apie Samsung akciją ir apskritai apie Samsung. Pamėginsiu nusiųsti ir į Delfi, Lrytą, bet abejoju, kad išspausdins, kas norės rašyti blogai apie savo didelius reklamos užsakovus..
   
  Žodžiu, esu (o gal jau buvau) Samsung telefonų fanas, nuo tada kai labai taupiau ir nusipirkau Galaxy S2, vėliau ir toliau pirkdavau Samsungus peršokdamas maždaug kas antrą modelį, S4, S6 edge, S8, S9 - kurį naudoju dabar. Užpraeitą savaitę užmačiau tokią akciją, vadinasi "seną į naują" tai yra perkant S20 FE, S20 arba S20+, galima atnešt savo seną telefoną ir jie paskaičiavę kiek telefonas yra vertas padaro dvigubą nuolaidą tokiai sumai. Mano atveju pasinaudojus Samsungo skaičiuokle, įvedus, kad atnešiu arba atsiųsiu (prie siuntimo dar grįšiu, nes čia visiška apgaulė) rodė vertę 200eur, padvigubinus 400 eur, reiškia, kad perkant tarkim S20FE už 659 eur, reiks mokėti tik 259 ir atiduoti savo seną. Iš pradžių bandžiau pasikonsultuoti telefonu, konsultantai pasakė nusipirkti kitą tel, savo seną išsiųsti ir vėliau bus pervesti 400 Eur.
   
  Nelabai pasitikėjau tokiu siuntimo pasiūlymu tai nuvažiavau į Samsung parduotuvę, kad iš karto primokėti tik 259, o ne laukti pinigų grąžinimo. Pasirodė, kad niekur FE modelių jau nebeturi, tiek to galvoju paimsiu S20, nors ir keliais šimtais brangiau. Padaviau savo S9 telefoną, konsultantė apžiūrėjo ir sako, galim duoti daugiausia 60 Eur nuolaidą, nes ekranas su defektu. Paprašiau, kad parodytų kur, nes telefonas realiai idealios būklės. Įjungus mėlyną spalvą per serviso meniu, gerai įsižiūrėjus matosi neryškus kvadratukas toje vietoje kur yra grįžimas į meniu. Toje vietoje visada dega kvadratas kai naudojiesi telefonu (kas turi žino, kad dega "home" grįžimas, pas visus po to kai nebedaro atskiro mygtuko kaip seniau). Ką noriu pasakyt, kad čia ne defektas, o būdas pasipinigauti, jie patys puikiai žino, kad tą "nematomą" kvadratą gali įžiūrėt ant bet kurio telefono, kainą nukerta nuo žadėtos 400 iki 60, dėl to ir ragina siųsti paštu, paskui laukti grąžinimo, kai jie įvertins. Jeigu visgi čia tikrai skaitosi defektas tai vartotojai dėl jo niekaip nekalti, o čia yra Samsungo OLED brokas visuose telefonuose.
   
  Bandžiau jiems rašyti skundą elektroniniu paštu, bet vis atrašo atgal (jau 3 kartus, kad ir kaip mėginčiau išdėstyti savo poziciją) kaip kokie robotai: "Atsiprašome jei ši prekė arba paslauga jums suteikė nepatogumų, jei turėsite daugiau klausimų kreipkitės vėl". Po tokių atsakymų kaip šlapiu skuduru per veidą, nuo vieno žmogaus jiems nuostolio nebus, bet jau nebegalėsiu pirkti Samsungų toliau po tokios apgaulės su akcija ir tų robotiškų atsakymų.
 3. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Aragon Krizė ir atleidimas iš darbo   
  Manau norintis darbo ir jam trūktų pinigų, tai ir dirbtų.
 4. Patinka
  Boxster sureagavo į Lafas Varkes 2020m   
  Usa>Klaipėda>garaziukas>Vokietija
 5. Patinka
  Boxster sureagavo į venom Naujas LT mokėjimų operatorius - Makecommerce.lt   
  Paysera puikiai telkia dėmesį į supportą, kiek berašyčiau išsprendžia problemas akimirksniu, gyva pagalba bendrauja labai maloniai bei paslaugiai, tad teigti jog maži todėl operatyvūs nėra visiškai teisingai. Kitas dalykas, dar vis yra žmonių, kurie nežino "Paysera" ir checkoute susimaišo, nesupranta kaip apmokėti, kodėl nukreipia per kitokio plauko puslapį ir prisibijo pirkti, o šiuo atvėju, kai visiškai nauja sistema, manau, kad vyresnio amžiaus tikrai vengs pirkti ir kris pardavimai. Jums reikėtų ne vien klientų ieškoti smarkiai, bet ir plėsti pačios platformos žinomumą.
 6. Patinka
  Boxster sureagavo į Loganas Taisyklių papildymas (2019, Kovas)   
  Pastaruoju metu pastebėjome keletą narių, kuriems nepatvirtinti nariai per asmenines žinutes pardavė Labas/IV ir panašaus balanso, kuris vėliau buvo panaikintas nes buvo nesumokėta už abonento sąskaitą (pvz. Bitės).
   
  Nepatvirtinti nariai forume negali siūlyti jokių paslaugų ar prekių, tas liečia ir asmenines žinutes. Tam jog nariai tokius veikėjus dažniau praneštų ir su jais neturėtų jokių reikalų - papildėme taisykles:
   
  Skelbimus gali rašyti tik forumo nariai, kurie yra patvirtinę savo tapatybę (įskaitant siūlymus pirkti prekes/paslaugas Asmeninėse Žinutėse).
  Tad raginame neturėti reikalų su nepatvirtintais nariais, kurie siūlo savo paslaugas ir tokius atvejus pranešti.
   
   
   
  Kitos naujienos:
  Pakeistas skilties ''Asmeninis tobulėjimas'' aprašymas jog būtų aišku kam ji skirta ir jog skiltyje ''Visa Kita'' būtų mažiau temų, kurios jai nepriklauso.
   
   
 7. Patinka
  Boxster sureagavo į Mikaz Būsto paskola   
  Inasas visur bus ne mazesnis nei 15%.
  O geresnes palukanas gausi tik perejes per visus bankus, gaves is visu pasiulymus ir tada su geriausiu pasiulymu eini i kitus bankus ir rodai va turiu 1.9%.
  Kiti tada pasiulys 1.85%. Su su 1.85 eini į ta kurius siule 1.9 pries tai. As taip iki 1.75 pries kaledas issimusiau, nors pradinis geriausias buvo 1.95.
  Apvaiksciot visus bankus pirma karta trunka pusdieni. Gauni pasiulyma per savaite ir tada jau pradedi vaiksciot ir deretis. Realiai per dvi savaites galima susitvarkyti.
 8. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo riciune69 Keturračių nuoma   
  + Aš manau, kad visa atsakomybė už važiuojančių gyvybę ir sveikatą kris ant tavo pečių.
  Aš kaip įmonės vadovas, kurioje dirbą nemažai darbuotojų ir nutinką įvairiausių atsitikimų, tai akcentuoju tą dėl ko labai lengvai gali atsisėst už grotų :)
 9. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Mindogas Zemes ukio specialybes   
  Na aš esu žemės ūkio įmonės direktorius, bet man tavo sumos yra tikrai juokingos :D
 10. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo dedelikeris Mining'as   
  Sveiki, kaip uždarbiečiai ar užsiimat miningais? Kasat kokia nors valiuta?
  Kokia įrangą turit? ką kasat? ar vis dar apsimoka? kokios perspektyvos?
  Gal kas turit kokius blogus apie tai?
  Galbūt kas nors turi ir skaudžios kokios patirties? Pasidalinkit ;)
 11. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Mindogas Zemes ukio specialybes   
  Na aš esu žemės ūkio įmonės direktorius, bet man tavo sumos yra tikrai juokingos :D
 12. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Mindogas Zemes ukio specialybes   
  Na aš esu žemės ūkio įmonės direktorius, bet man tavo sumos yra tikrai juokingos :D
 13. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Mindogas Zemes ukio specialybes   
  Na aš esu žemės ūkio įmonės direktorius, bet man tavo sumos yra tikrai juokingos :D
 14. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Mindogas Zemes ukio specialybes   
  Na aš esu žemės ūkio įmonės direktorius, bet man tavo sumos yra tikrai juokingos :D
 15. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Loganas Pavogė facebook grupę   
  Galbūt gali įmest nuorodą per kur jiems konkrečiai rašyt? neteko susidurti dar.
 16. Patinka
  Boxster sureagavo į Mr Kent Laiko planavimas   
  Pamegink dinamine meditacija :))
   
  Keistas budas bet man padeda atsipalaiduoti. Issikrauni is vidaus.
  Galiu permest kontaktus Kaune kur einam kas antra sav :D
 17. Patinka
  Boxster sureagavo į android Laiko planavimas   
  Skamba jog dirbi sunkiai bet nebutinai efektyviai. Turi rasti laiko jei ne intensyviai sportuoti tai bent pabegioti. Skirti laiko sau. Pats pirma savo IT darba dirbu po uni ir susiduriau su pastoviu issekimu nes perdaug rupindavaus ir sureiksmindavau viska. Jei statybininkas susilauzo ranka/koja jis neina i darba, o kas protini darba dirbam kai issenkam ir pradeda vaziuoti stogas toliau einam i darba ir apgaudinejam save. Sveikata yra svarbiau, rupinkis savim.
 18. Patinka
  Boxster sureagavo į android Laiko planavimas   
  Nebus kad paprasciausiai perdegei ir normaliai nepailsi/neissimiegi? Ar mityba normali? Visu vitaminu gauni? Kofeinas(energetiniai/kava) gal susidejo ir nualina organizma? Pasidomek adaptogenais. Sportuoji bent 2-3 kartus per savate? Pasiimi atostogu nuo visko bent savaite kas 3-4 men.?
 19. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Loganas .lt domenai po 2,49 eur.   
  Čia matau po 1 eurą.
  https://domenai.lt/domenu-registravimas/lt-domeno-registracija
 20. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo Loganas .lt domenai po 2,49 eur.   
  Čia matau po 1 eurą.
  https://domenai.lt/domenu-registravimas/lt-domeno-registracija
 21. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo TheVukasLt Skundžia mane į "VMI"   
  Nupirkau aš tą visą tinklapį, kad būtų ramybė :)
 22. Patinka
  Boxster sureagavo į QQQ Facebook Autoposteris NEMOKAMAI !   
  Dovanoju uždarbiečiams. Mokėjau 23 eur. Pasileidžiam patys!
  Gero vakaro draugai :)
  autoposter.rar
 23. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo notex Skundžia mane į "VMI"   
  O kodėl vieni turi mokėti, o jūs tokie išskirtiniai? Sorry, bet aš palaikau, kad jeigu vykdai veiklą ir turi el. parduotuves, tai būk mielas ir susimokėk.
 24. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo notex Skundžia mane į "VMI"   
  O kodėl vieni turi mokėti, o jūs tokie išskirtiniai? Sorry, bet aš palaikau, kad jeigu vykdai veiklą ir turi el. parduotuves, tai būk mielas ir susimokėk.
 25. Patinka
  Boxster gavo reakciją nuo tushonke Tinklinė Rinkodara , 21 Amžiaus Verslas   
  Tu daryk ką nori, bet dėl smegenų plovimo, tai 100% tiesa. Prieš kelis mėnesius buvau susitikęs su pora žmonių kurie užsiimą tokia veiklą ir bandė įtraukti ir mane. Susitikom kavinukei viskas kaip ir normaliai, bet apie ką, kaip nieko nesakė. Paimą lapą ir pradeda, ten burti pasakas, paišo skrituliukus ir tik teigia, kad viskas aplinkui yra blogai ir blogai, o kai prieina prie savo tos srities, viskas labai gerai ir atsiveria aukso kalnai.
  Aš kaip šiek tiek suprantantis toje srityje, tai man iškart pasidarė aišku, kad sekamos pasakos ir net nesinorėjo jo klausytis toliau, tačiau kitas žmogus kuriam rūpėtų, tik pinigai, tai ir įsitrauktų į šia veiklą be jokių klausimų.
×
×
 • Sukurti naują...