Pereiti prie turinio

erne456

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  611
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%

erne456 paskutinį kartą laimėjo Sausio 6

erne456 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie erne456

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Ernestas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.956 profilio peržiūros
 1. Ne bankas atsifiltruoja, o pardavėjas padaro jog neprašytų. Europoje 3DS kaip ir privalomas, bet vistiek ne visi prašo. Mokėjimui net CVV nėra būtinas, užtenka kortelės nr. ir galiojimo datos.
 2. Kad turėt bent kruopelę loginio mąstymo, o tai po to gimsta visokie šeimų maršai.
 3. Topo centre bet senai, praeitais metais rugsėjį kažkur
 4. Dell S3422DW, lenktas, mokėjau ~400e, tiesiog tobulas darbui vietoj dviejų monitorių ir labai patiko
 5. Web appsą su webview indusas per diena iškeps už kelis šimtus baksų, bet jeigu norint maintainable rimto appso iš gerų specialistų tai kainuos nemažai ir ne įmonėse esmė. Jeigu pasisek rasti gerą freelancerį tai per menėsį iškeps ir atsistos 4-6k, bet patirtis rodo jog reta tokių. Rimtose įmonėse senior programuotojai daro tam tikrą feature savaitėm ir jų atlyginimas 3k+ mėn į rankas, o čia nori kad per mėnesį appsą iškeptų. Aišku atsiras kas iškeps, bet kas jį norės toliau maintainint ir kiek tai kainuos klausimas. Jeigu publikuosi aplikaciją Google Play store tai reikalavimai str
 6. O kaip nusprendžiama jog maža apimtis? Jeigu nesi programuotojas, nemoki to padaryti, tai kaip gali nuspręndi jog čia labai easy?
 7. Žiūrint kokie poreikiai ir ko nori, ir ypač kas yra tas "simple" appsas. Programėlės sukurimui reikia dizaino, reikia tekstų, programuotojo, gal dar backend, etc. Čia gali tiek visko prisidėt kad ir tas 40k mažai bus. Skiriasi ir programuotojų lygiai bei darbo kokybė. Bet gali ir indas tau bet kaip iškept kažką už 500e kas veiks kažkiek laiko.
 8. Youtube @VacuumWars atsakys į visus klausimus. Internete tiek daug atsiliepimų ir informacijos jog vargu ar galima dar kažką papildomo pridėt ar pasakyt.
 9. Nuo kada teroristinė veikla ir žmonių žudymas yra politika, tipinio vatniko pasisakymai
 10. https://arcgis.rrt.lt/portal/apps/dashboards/00eaddf28cd84ecfa795ddee3e8449a2 Pagrinde bite, tele2 ir telia, kiti perpardavinėja. Šiame tinklapyje gali pažiūrėti greičio matavimus įvairiose vietose ir bandyti pasirinkti tiekėją kurio greitis geriausias.
 11. 4G+ drasiai 200-300Mbps važiuoja tai ko čia neužtenka? Jeigu aplinkoje tinklas apkrautas tai nereiškia jog 4G kaltas, tuo labiau tas 5G didžiojoj daly Lietuvos dabar imitacinis ir ne ką geriau veikia nei 4G, greičiai panašūs
 12. Pilna laisvų darbo vietų bet jau pažengusiems. Pabaigęs kursus nesi junior, geriausiu atveju gausi intershipą už minimumą, bet ir tai paieškot reikia.
 13. Dar nemažai kur tobulėti, gal dizaineris ir profesinalus, bet iki tinklapių kūrėjo toli gražu.
 14. Negali. Be priežasties atleidus didelės išeitinės, tada kai esi bedarbis gali gauti sodos nedarbingumo išmoka, o jeigu dar esi geras specialistas rasi greit darbą arba turi santaupų padengsi, kame čia rizika? Nebent dirbi nelegaliai tada tai taip.
 15. Atsidarykit topo centrą ir vien dabar rasit šimtus prekių lizingu 12 mėn. be pabrangimo :D O ką jau kalbėt apie visus mob. operatorius kurie duoda telefonus išsimokėtinai be pabrangimo. Asmeniškai tai jeigu yra galimybė be pabrangimo pirkti lizingu tai ir perku, banaliausiai tai infliacija per metus tą suma suvalgys ir išeisi į naudą, ir nieko blogiau nenutiks ar sumoki dabar viską ar vėliau
×
×
 • Sukurti naują...