Pereiti prie turinio

erne456

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  784
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  0%

erne456 paskutinį kartą laimėjo Gegužės 10

erne456 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie erne456

Profilio informacija

 • Vardas
  Ernestas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.859 profilio peržiūros
 1. Su tais kasko tai labai reikia skaityt pasiūlymą ir taisykles,. Kartą gavau iš compensos pasiūlymą, o ten buvo sutartyje jog negalioja nuo susidurimų su gyvūnais, tai nežinau kas čia per kasko tada be vienų iš pagrindinių rizikų keliaujant.
 2. pavargus gauni dar pigiau, youtube premium daug metu naudoju už 1.44eur/men
 3. ponzi schema, sugalvos kaip paimt kad "daugiau uždirbtum"
 4. Priklauso nuo specialybės ir kokia konkurencija, kiek mokosi vnf. Bet greičiausiai tai ne.
 5. Pixel turi vieną iš artimiausių stock androidą, su mažiausiai *******ėjimų iš OS ir modifikacijų. Atsakant į temą - neturėtų kilti problemų. US rinka tiesiog dažniausiai turi kitą procesorių
 6. Normali ta parduotuvė, daug kartų pirkau ir viskas ok
 7. Jeigu gmail koks, dėk postfix, pvz [email protected], tekstas po + neturi jokios reikšmės pašto veikimui, tas pats paštas, bet kai gausi laišką matysi šitą postfix ir galėsi suprasti iš kur nutekėjo
 8. Pakeitė strategiją, dabar siunčia esamiems vartotojams personalizuotus kodus, kurie galioja tik vieną kartą. Pats patekavau ir retargeting kampaniją ir gavau 20, 25 bei 30% nuolaidų kodus, bet juos pats naudosiu ir tik kartą galioja,. Abejoju ar dar bus public kodai, kurie galioja visiems.
 9. Mano nuomone mažiau žiūrėti ką kiti galvoja. Šiaip keista kaip šiais laikais dar randa butelių, kai dažniausiai tie parkų gėrėjai susirenka viską ant kitos bonkės :D Narkomanai ar alkoholikai tikrai susirenka, kokie "pacukai" gal ir palieka, tai ir normali tara bus.
 10. Samsung arba Pixel. Kiniečių nerekomenduoju, kaip bebūtų kinija yra kinija ir kai OS jiem priklauso gali daryt ką nori.
 11. ne mėnesiui, o iki kredito kortelės sutarties galiojimo datos arba kaip parašyta sutartyje, bus metai arba du ir per juos turėsi gražinti visą sumą su gan didelėm palūkanom jeigu panaudosi.
 12. Jeigu pajamos neneša - faktas. Paskaičiuoja kiek gali išaugti tavo mėnesinė įmoka dėl viso panaudo kredito + busto paskolos įmoka ir jeigu trūksta pinigų neduos. Visas kreditas iškart yra įrašytas ir skaičiuojamas tarp kreditingumo info, bet tai žalos nedaro jeigu nenaudoji ar laiku, be skolų, gražini.
 13. Iš tokių ar panšių pirkt nebent su apmokėjimu gavus prekę, negauni per numatytą laiką - atšauki ir ramu. Žinoma jeigu suteikia tokią galimybę, kai kelis kartus pavedė - daugiau nebemoku. Ypač topo centras mėgsta, rašo kad turi, nors iš tikro neturi ir tada ignoruoja, laiko pinigus dvi savaites ir daugiau.
 14. Ikea minkštų baldų kokybė atrodo labai prasta žiūrint vietoje, rinkčiausi kažką iš rimtesnių, kaip magres baldai, kokią sofą išlankstomą, bet į biudžetą galimai netilps
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...