Pereiti prie turinio

erne456

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  484
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie erne456

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Ernestas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

800 profilio peržiūrų
 1. Balkone nebūtina kabinti kondicionierių. Mano name atviri balkonai tai žmonės tiesiog gražiai ant žemės pastatė dėžę ir manau tokiam veiksmui jau jokių leidimų nereikia :) Tiesiog pastatyta dėžė ir skylė sienoje.
 2. Turiu Electrolux EACM-12 kažkurį. Reliai š***s, bet geriau nei nieko, jeigu nėra galimybės įsidiegti normalaus (tarkim nuomojamas butas) ir labai karšta šiektiek gelbsti. Minusai - didelis triukšmas, griozdiškas, daug elektros valgo, pastoviai šlangą "tampyti" ir dėti pro langą, naktį prie įjungto neišeis miegoti tame pačiame kambary (na nebent kritiškai karšta ir geriau nei nieko). Lango tarpinės - labai sunku gauti Lietuvoje, kiek ieškodavau yra tik vieno standartizuoto dydžio ir jeigu langas bent kiek didesnis jau netiks, išsimatuokit langą prieš perkant. Be tarpinės dalį atšaldys, be
 3. https://explorer.helium.com/ galima matyti kas kiek ir kur uždirba. Panašu tiems kas išmano reikalus ir gauna geras aukštas vietas apsimoka.
 4. Ar tik nebus jog kokias helium antenas stato su modemu ir minina, tuo pačiu pastato kokį maršrutizatorių su internetu ir duoda naudotis
 5. Pirkčiau vėl su TV su Android OS. Sony brangesni, xiaomi pigesni. Brangiau žiūri televiziją per GO3 appsą, pigiau per IPTV appsą iš nelegalių tiekėjų už kelis baksus. Arba perki betkokį, pasiimi kokį firestick ar chromecast tv priedelį, turi android OS ir per vieną iš appsų žiūri. Man tai atgyvena telia ir kitų visokie "smart boxai", o kabelinė (ar kaip čia vadinti, su antena) prasta kokybė, paskutinį kartą kai žiūrėjau tik LRT turėjo normalią HD kokybę.
 6. Google.lt -> listen microphone online O jeigu apie m1 macbook kalbi, tai ten pastoviai išsireguliuoja voice input, System Preferences - Sound pasididink
 7. O iš ko sprendi jog bėda ausinėse, o ne tavo naudojamoje technikoje? Tai yra kompiuteris, telefonas? Bandei su keliais skirtingais įrengniais? Telefonu? Ką tikiesi jau tau padarys "meistrai" su tom ausinėm?
 8. Pastaruoju metu pirkau daug siuntų, rinkausi tiek DPD, Venipak, LP Express, Itella, Omniva tiek paštomatai, tiek pristatymas kurjeriu į namus ir nebuvo jokių problemų. Iš kokių 30 siuntų nei viena nevėlavo, atėjo sekančią dieną, o Itella net sekmadienį atvežė. Na nebent omniva dažnai vakare įdeda siuntą. Vilnius ir jokių priekaištų niekam, tad geriausią sunku įvardinti, bet asmeniškai rinkčiausi DPD arba Venipak pristatymą į namus. Galbūt man pasisekė ir mano rajone geri kurjeriai.
 9. Tėvai pirko prieš daug metų du Kross naujus, o aš už mažesnę kainą Merida naudotą panašios klasės. Kiek važiuodavom išvykoje visi norėjo važiuoti tik su mano ir kokybė, komfortas buvo nepalyginamai geresnis. Tai toks komentaras būtų nuo manęs, aš asmeniškai Kross nepirkčiau, neturiu nieko prieš.
 10. Tiesiog kitas žmogus įveda blogą el. pašto adresą. Negalima sukurti tokio pat su taškais ir be taškų ir nebuvo galima. https://support.google.com/mail/thread/12454487/dots-do-matter-in-gmail-addresses?hl=en https://support.google.com/mail/answer/7436150?hl=en#zippy=%2Cno-one-can-take-your-username%2Cno-one-sees-your-mail
 11. 2022 traška barška mechanizmas, atlošas, žinoma bėda, reddit šimtai pranešimų ir nelabai tai rūpi SecretLab. Girdgždėjo baisiai atlošas tai atsiųntė nauja, dabar mažiau girgžda bet garsas vistiek yra kiekvieną kartą atsilenkiant ar judant.
 12. Tik mano nuomonė, bet manau tikrina numerius ir žiūri kurie yra aktyvūs, atsiliepia. Buvo toks tikrinimas ir man prieš pusmetį, tai po jo netikėtai pradėjo skambinėti su reklamomis.
 13. Įsirašyti į kompiuterį adb, įsijungti developer settings ir wireless debugging tarp TV įrenginio, prisijungti su adb prie tv iš kompiuterio ir per adb įrašyti appsą. Appsą atsiųsti iš apkpure. Kitas būdas atsisiųsti iš apkpure, įrašyti į usb, įdėti usb į TV ir install.
×
×
 • Sukurti naują...