Pereiti prie turinio

erne456

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  467
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie erne456

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Ernestas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Flatsome. 59 doleriai ir tai neturėtų būti didelė suma planuojant normalų tinklapį. Turint geras rankas geros galimybės ir pakankamai gera optimizacija.
 2. Ar galėtumėte argumentuoti? Norėtusi palyginimų, atsiliepimų, geresnių alternatyvų su kažkokiais argumentuotais rezultatais.
 3. Turbūt visur tas pats banalus, nuvalkiotas pasakymas apie tuos kursus ir mokyklas - jeigu pats norėsi mokytis ir turėsi tam motyvacija - abejoju ar kažkur blogai bus. Bet jeigu tik seksi pamokas be jokio užsivedimo, motyvacijos ir tikėsiesi praėjęs kursą gauti darbą ir gera atlyginimą - sėkmės, to nebus. Tie patys motyvuoti žmonės ir be kursų gali išmokti visus pagrindus, tik skirtumas jog turint patyrusį dėstytoja gali jo klausti įvairių klausimų ir su jo patirtimi įgauti labai vertingų žinių, bus kažkas kas galės tavo atliktą darbą pakomentuoti ir pamokyti. Bet kokiuose kursuose, moksluose j
 4. Sony ht-s40r. Tv per HDMI ARC galima pajungt, yra Bluetooth, turi 5.1 ir dvi galinės kolonėlės belaidės (almost). Kokybė gera, bent man garso sočiai.
 5. Nieko daryt, apart dalintis savo traffic'u ir duomenim, leist kitiem su savo IP ir įrenginiu scrapint įvairius tinklapius už juokingus centus, kitais žodžiais įsirašyt malware į savo įrenginį, kuris daro ką nori.
 6. Depo yra. Didesni nei standartiniai bet laiko gerai.
 7. O tai robotai žoliapjovės neįperkamos? Jeigu taip dažnai pjauti ir tokį didelį plotą
 8. Prieš mėnesį pamačiau temą forume apie kėdes ir šią, kažkaip sugalvojau atsinaujinti ir užsisakiau. Kokybė gera, tvirta, laikys ilgam bet... Šios naujausios kėdės turi defektų, apie kuriuos gamintojai žino ir toliau pardavinėja. Šiame modelyje galima reguliuoti atlošo lumbar support (nežinau kaip lietuviškai), kuris "prisipučia" ir tai neveikia gerai. Nes jį naudojant kėdė pastoviai traška ir skleidžia gausybę erzinančių garsų, kiekvieną kartą atsirėmus, atsilenkus kėdė traška, skleidžia keistus garsus ir nervuoja, su ausinėmis gal ir nieko, bet be jų nekažką. Jau įpratau, bet still.. Kėde už
 9. Nesirenki Telia maršrutizatoriaus jeigu nenori turėt backdoor. Telia įsidėję į savo routerius backdoor kurie leidžia betkada jį accessint jiems.
 10. Ne reklama, bet gpsmeistras turi nemažą pasirinkimą su palyginimais, vaizdo įrašais. Taip pat kokybiškas asortimentas, esu su jų pagalbą išsirinkęs dovanų. Vienas svarbus faktorius turėtų būti - maitinimo šaltinis, joks registratorius visą parą nesugebės filmuoti nuo akumuliatoriaus energijos, greičiausiai jį tiesiog iškraus, taip pat visos nakties vaizdo įrašas užims daug ir galbūt net netilptų į SD. Taip pat esu matęs jog yra registratorių kurie tikrina akumuliatoriaus likutį ir sumažėjus voltažui automatiškai atsijungia, bet kas norėtų žiemą rizikuoti su įkrovos lygiu. Bet... Da
 11. Dabar tinklapyje matau 11.5e už 1Gbps plius trys mėnesiai nemokami, tai imant 2 metų sutartį mėnuo ~9e. Tinklo mokestis tavo įvardintas jau įskaičiuotas, o maršrutizatorių verta savo nusipirkt. Norint saugumo kažką padoresnio palaikanti open wrt, nesukant per daug galvos koks archer c7 kainuoja 60e. Tokį turiu daug metų ir nemoku jokių nuomos mokesčių. Įskaičiavus savo nusipirktą routeri gaunas mėnuo 11e imant 24 mėn. Aš sakiausi planą kai geros nuolaidos buvo ir pratęsant taip pat labai gerą pasiūlė, moku tiek kiek fastlink tavo pacituotas komentaras, manau (neturiu pagrindimo) turėtų g
 12. Jau du metus naudojuosi INIT ir moku už 1Gbps 5-7e, pirmus du metus mokėjau po 5e, dabar pakėlė iki 7e. Visiškai jokių problemų, per abu metus gal tik kelis kartus downtime po 5min buvo ir greitį gaunu deklaruojama, - 1Gbps. Sutinku jog telia gal techniškai pažangiausia, bet kai rinktis mokėti ar 20e ar 7e, o kokybė tenkina ir gera tai renkuosi pigiau.
 13. Esu jau matęs kaip žmonės ieškojo teisininko pagalbos, nes kažkas lygiai tokia pat schema užsisakė telefoną ar ten televizorių iš Bitės. Kurjeris nepaprašė žmogaus ID (ar kažkas ten kitko įvyko) ir atidavė daiktus, o vėliau tam žmogui atėjo anstolio sąskaitos už neapmokėtas paslaugas. Jeigu nebūtų įmanoma atsiimti iš kurjerio be dokumento tai net nedarytų šie sukčiai tokių schemų, matomai pavyksta atsiimti. Man iki šiol protu nesuvokiama kaip galima kažką užsisakyti ar sudaryti sutartį turint tik asmens kodą ir vardą, pavardę
 14. No root jokia neveiks padoriai. Ilgai negyvuos appsas in the background, kažkiek paveiks kol galiausiai sistema suoptimizuot ir nužudys. Jeigu veiks accessibility su overlay principu tai neveiks dalis aplikacijų.
 15. 2S naujas, 2 senas. Perki pagal piniginę, akivaizdu naujas geresnis ir tobulesnis. Youtube tiek vaizdo įrašų i net nežinau ar kažkam verta dar visą apžvalgą rašyti... Taip pat viskas priklauso kam naudosi.
×
×
 • Sukurti naują...