Pereiti prie turinio

arnas.j

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  273
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

arnas.j paskutinį kartą laimėjo Spalio 3 2016

arnas.j patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie arnas.j

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Kaip matau bent vienam lietuviui praleido, todėl nematau priežasties, kodėl neturėtų tau praleisti.
 2. Dabar visos akys Europoj krypsta į Vokietijos banką "Deutsche Bank". U.S. Department of Justice skyrė 14 milijardų dolerių baudą už skolinimo spragas 2008 metais dėl kurių kilo krizė. Pagal skirtingus šaltinius "Deutsche Bank" negali sumokėti šitos sumos. Penktadienį visi buvo nustebę, nes išėjo gandų į viešumą, jog buvo susitarta dėl baudos sumažinimo iki 5,4 milijardų ir tai lėmė akcijų šuolį. Visgi, tai tik gandai ir jau ryt bus aišku kokia situacija, nes šį pirmadienį pas juos valstybinė šventė, todėl niekas nedirba. Verta pabrėžti, jog Vokietijos kanclerė Merkel jau pareiškė, jog bankui n
 3. Mano kaimynas taip pat turi dvi saulės kolektorių plokštes užsidėjęs. Sakė dar neatsipirko, nors gan ilgai turi, kiek pamenu. Sakė užtenka pašildyti vandeniui. Lietuvoj sunku, kad atsipirkimas būtų greitas, bet idėjiškai geras ir pavyzdingas projektas namams.
 4. Ta prasme šitas postas skamba, kaip tų partijų politinės reklamos.
 5. Balsą atiduosiu už LVŽS arba LKD-TS. Šios partijos tvirtai pasisako prieš alkoholį ir jei sudarytų valdančia koaliciją, galėtų priimti tuos draudimus. Liberalai negražiai pritaria švietimui, kuris bevaisis bus. Negaliu patikėti. Pačekink, kaip liaudininkas gina Rusiją.
 6. Būtų tikriausiai įdomu ir svarbu padiskutuoti investavimo tema. Nežinau ar verta kurti dabar jau temą investavimo skiltyje, tačiau yra prognozių, kur laikyti pinigus dabar. (-)Nelaikyti pinigų doleriais, išimti pinigus iš akcijų biržų ir šiaip patartina nelaikyti pinigų bankuose. Turėjome situacijų ir mūsų bankuose, net nereikia apie jas kalbėti. (+)Investuoti į auksą. Pagal prognozes aukso augimas per metus gali siekti iki 20% kitais metais tuo pačiu metu. Yra ir dabar spekuliacijų, jog kai kurių šalių centriniai bankai perka su auksu susijusių įmonių akcijas. (+)Atkreipti dėmesį į k
 7. Taigi, neradau diskusijos pirmuosiuose puslapiuose apie galimą naują ekonominę krizę. Kaip visada žmonės yra maitinami paviršutiniška informacija, o aukštoji politika lieka užkulisiuose. Internete galima rasti nemažai spekuliacijų ir ženklų, kurie šiai dienai pagal modernią istoriją rodo apie tuoj sprogsiantį burbulą. Kas bent truputi labiau domisi politika žino, jog atėjęs į valdžią Obama sugebėjo vos per 8 metus daugiau nei padvigubinti JAV skolą, kuri dabar siekia 19.5 trilijono dolerių. Daugeliui turėtų būti aišku, jog toks pinigų spausdinimas prie gero nepriveda. Panašiai atsitikę buvo ir
 8. Investicija: Bitcoin/Auksas. Laikytis toliau nuo akcijų ir forex, kol kas.
 9. Reali vertė dabar tik domeno. Puslapis pats bevertis, Enfold tema, kaip suprantu be licencijos.
 10. Nieko nėra geresnio už juos tiems, kurie prijaučia senai sistemai. Įsivaizduoju, kad nemažai pensininkų balsuoja, tai jie kaip ir kiekvienais metais kryžiuką padės prie LSDP.
 11. Šiaip greičiausiai reikėtų kreiptis į Swedbank. Aš asmeniškai pirkau tas pačias licencijas su swedbank debetine kortele ir nebuvo jokių problemų.
 12. Ar kortelė per internetinę bankininkystę yra aktyvuota internetiniams pirkimams?
 13. Pas mane tas pats su LG telefonu. Vienas įkroviklis krauna kelias valandas max, kraunant su kitu telefoną reikia palikti per naktį krauti.
 14. Sveiki, Galėčiau pabandyti padėti, tačiau reikia pačiam pamatyti, kaip viskas atrodo. Kaina būtų 10 eurų, jei darbo tiek, kiek sakote.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...