Pereiti prie turinio

gvidass

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  226
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

1 sekėjas

Apie gvidass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.578 profilio peržiūros
 1. O negalima HBO tėsiog online kaip Netflix žiūrėt?
 2. Kas nors iš uždarbiečių galbūt naudojate Mi Mix 3 šiuo metu? Kokie būtų atsiliepimai, geras price to value ratio?
 3. Klausimas ar yra tikimybė, kad išvis gali būti komplikacijos iki aklumo. Planavau pasidaryt ir aš ateityje, tai kiek greitai pramečiau akį tai kaip ir nebuvo minėta tokių tragiškų komplikacijų kaip aklumas. Bet reikia pilnai išsiaiškinti aišku pirma.
 4. Dėkui už informacija, visai įdomiai skamba. Gal reikės irgi panašu ekspermentą padaryti ir pasivažinėti. :)
 5. Turi pasiekti tam tikr1 subscribers kiekį dėl monetizacijos, bet norint gerai uždirbti iš YouTube turi turėti tikrai gerą idėją, mokėti išsiskirti iš minios ir kažkokiu būdų išreklamuoti save. Viral videos būtini, ir ne vienas. YouTubė tukstančiais videos įkeliama per valandą. Pagal naują algoritmą tikrai sunkiai rasti video gali naują nebent per tikslų search. Prieš 11 metų kažkur viskas buvo daug paprasčiau, kol dar YouTube nebuvo tokia didžiulė platforma. Bet aišku su gera idėja ir planu tikrai galima gerai prasimušti, tėsiog reikės laiko ir kantrybės.
 6. Sveiki, Kas iš uždarbiečių esate dirbe Taxify ir kokie būtų jūsų atsiliepimai? Kiek vidutiniškai uždirbote, kokiomis valandomis geriausia dirbti ir ar pavyzdžiui nuomojantis transporto priemonę apsimokėtų dirbt ir užsidirbt? Laukiu atsakymų! :)
 7. Prašau neikit off-topic ir baikit vienas kitą pult temai neaktuliais dalykais. Tema sukurta dalintis jūsų patirtimis norint pagerinti protinę veiklą visose kategorijose. Ar tai būtų specifinė dieta, maisto produktas, papildai protui, vitaminų kombinacija, smart drugs, žolelės ar specialūs gėrimai, skirtumo nėra. Diskusija nuolatos klysta į bylas ar asmenines atakas, kai temos esmė kita. Čia dalinamės istorijomis, ką bandėti, kas veikė, kas neveikė, kas padėjo. Nebūtina rašyt ką dabar vartojat ar nevartojat, tai yra neaktualu. Lietuvos įstatymai čia ne prie ko, kai kalba neina apie kažkokių
 8. Ar modafinil ir kiti smart drugs veiksmingi? Tikrai taip. Ar jie tave privers daryti tai ką turėtum nepaisant tingumo ir panašiai? Ne. Geras pavyzdys modafinil - Mašina ta pati, tėsiog išgėrus jo gaunat daugiau arklio galios. Kalbant apie visus smart drugs ir nootropics, jeigu sėdėsit ant sofos ir žiūrėsit teliką tai tėsiog efektyviau įsisavinsit nereikalingą informaciją ir švaistysit laiką. Jeigu ieškot nenaturalios motyvacijos tai šituo atveju tepadės koksas ar "gaidys". Savaime suprantama ne pats optimaliausias variantas.
 9. Na mano akiai Modafinil ar Armodafinil efektyviausiai tinka būtent darbui, mokslams, dienoms kai mažai miegama ir reikia pilnai funkcionuoti. O jeigu veikla susijusi su bendravimu tai 50/50 - kitiems labai gerai tinka, o kitiems nelabai kadangi dėl didelios koncentracijos ir padidėjusio neuronų aktyvumo gali sumažėti noras bendraut. Na bet vėl gi kitiem atvirkščiai. Bet va jeigu stackinant su Phenibut 2g+ tada jau gaunasi super praktiškai visuose situacijose.
 10. Jeigu kažkokį stack bent kažkiek arti NZT surado tai nebent Dave Asprey arba Tim Ferriss. Abu labai prasisukę žmonės kurie giliai ilindę į biohacking/nootropics pasaulį.
 11. Parduodu įvairius sporto papildus visoje Lietuvoje. Best deal šiuo metu Animal PM išpardavimas miegui gerinti bei Animal Flex sanariams. Animal PM - 0.75 Eu per dienos porcijos maišeliuką, Animal Flex - 0,50 Eu per dienos porcijos maišeliuką, Animal Pump - 1 Eu per dienos porcijos maišeliuką, Animal M-stak - 1 Eu per dienos procijos maišeliuką (last 32) Phenibut - 50g - 22 Eu Phenibut - 100g - 40 Eu Ashwagandha - 60caps - 11 Eu KOLKAS VISKAS SOLD OUT
 12. Su Phenibut atsargiai. Tolerancija kyla labai greitai, o vartojant kiekvieną dieną ar tėsiog per dažnai galit gauti pilna Benzo withdrawal. Pats asmeniškai esu daug suvartojęs, buvau užkilęs net iki 7 gramų per dieną. O iš eilės ilgiausiai 4 dienas gėriau. Kadangi sustojau laiku ir naudojau kitas priemones upregulatinti GABA receptorius ir kitas priemones tai blogiausiai tesijaučiau 12 valandų vieną dieną. Bet skaičiau ne vieno atsiliepimą kai po 1 menesio vartojimo ar net mažiau daug mažesnėm dozėm paskui sėdi depresijoj menesį. Šiaip protingai ir saikingai naudojant labai geras papildas. T
 13. O po kiek mg l-theanine ir kofeino naudoji? Man tai jokio poveikio visiškai nuo jų, bet aš kavos išgėręs ir miegot galiu iškarto. Jeigu kiekvieną dieną geri kavą tai ten kažkokio ir efekto kofeino nebėra didelio dėl tolerancijos ir pripratimo. Tėsiog atstato i standartinę stadiją. Vienintelis būdas daug stipresnę kavą gert arba daugiau. Man asmeniškai L-theanine padeda anxiety numušti tarkim nuo per daug kofeino ar kai su moda stackindavau, ir toks atrodo ramus protas. Bet jis iš tikro gerai veikia prieš einant miegot. Miegas gan gilus ir GABA receptorius upregulatina, kas buvo man labai ge
 14. Na taip, kalbant iš asmeninės patirties, jeigu nėra didelio trūkumo B grupės vitaminams ar tam pačiam Omega 3 tai nelabai jaučiasi standartiniai vitaminai. Kadangi sportuoju ilgą laiką, esu pravalgęs daugybę vitaminų ir mineralų "konteinerių", tai nepaisant placebo kaip ir nieko iš jų daugiau nebūdavo. O dėl omegos man atrodo jos reikia daug daugiau nei zmonės jos išgeria, todėl ir brangoka jau gaunasi. Specializuoti nootropiniai papildai jaučiasi daug labiau.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...