Pereiti prie turinio

Tom

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  4.131
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo laurynasdm Ar žaidimai mus bukina?   
  O man tiesiog rodos, kad tu sukūrei šią temą tik norėdamas sulaukti palaikymo dėl žaidimų ir save įtikinti, kad nieko yra tokio praleisti begalę beprasmiškų valandų prie kompiuterio.
   
  Jeigu būtų noras atprasti nuo žaidimų, nekiltų klausimas ar tau reikia stengtis atprasti nuo jų. :)
 2. Patinka
  Tom sureagavo į ivg Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
  O aš va tik tik įstojau studijuoti IT valdymą, baiginėju sertifikacijas ir t.t., galvojau pakilsiu karjeros laiptais, įgysiu patirties, profesinių pažinčių ir sukursiu nuosavą verslą... Turbūt teks viską mesti ir eiti žiūrėti motyvacinių video...
 3. Patinka
  Tom sureagavo į Valdas3 Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
  "Tuščias" komentaras:
  Eiliniai, šio forumo tipo, pliurpalai. Darbdavys - šėtonas. Visi darbai blogi, nebent "dirbi ant savęs". Vienintelis atlyginimo dydis "dirbant ne ant savęs" - minimumas. Dirbi kažkam kitam? Esi visiška vidutinybė plaukianti palei srovę. Universitetai - beprasmiai, užtenka popieriaus lapo, pieštuko ir youtube video ir pasaulis bus tavo. "Visiems girdėta, banali motyvacinė frazė po kurios norisi vemti". Nors kažkas gan naujo buvo - komentaras apie moteris. Kažkaip privertė suabejoti tavo super-intelektu dėl kurio tau aplinkiniai atrodo "atsilupę". Visas tavo pranešimas yra kitų žmonių skambių frazių bei minčių kratinys (gan ironiškai skamba tavo frazė apie supratimą, jog nugyvenai kažkieno kito gyvenimą). Tiesa sakant, galima pagalvoti, kad tau pačiam yra praplautos smegenys tų motyvacinių video ir gyveni svajonių pasaulyje.
  Įprastai nerašau tiek kritikos, bet gavosi kaip gavosi.
 4. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo adv.inc Pristatau VPN Serverių tiekėją: BalticVPN   
  Drisciau nesutikti. Jei zmogus daznai buna tokiose vietose kur yra wifi rysys (tarkim kavines), tai VPN naudojamas yra manau privalomas, jei lankai svetaines nenaudojancius tls/ssl.
 5. Patinka
  Tom sureagavo į fashionshop Pristatau VPN Serverių tiekėją: BalticVPN   
  truputi maisote dalykus, zmogaus tiekiamai paslaugai tikrai prireiks teisininku todel kad atsiras gudruciu kurie nores uzsiimti nelegalia veikla, nes bus musamas vpn ip adresas.
   
  Lt vpn nelabai reikalingi nes nera nieko draudziamo, potencialus klientai turetu buti is rusijos, vokietijos, italijos, estijos pvz kad ir del pokerio, nes pas juos uzdrausta, o per lietuviska vpn gali drasiai zaisti. cia vienas is panaudojimo budu kam neprireiks teisininku:)
   
  kitas dalykas kaina..
  mes perkam cia - http://hidemyass.com/vpn/
   
  460 VPN servers in 61 countries
  Hide behind 55'500+ IP addresses
   
  nezinau kiek tu cia konkurencijos sudarysi, ir kokia kaina galesi pasiulyti:)
   
  o host321 pamineti vpn kai ymones sujngia ofisus su sia paslauga niekaip niekaip nesusije, nes zmones darosi savo vpn i kuri jungiasi kiti ofisai.
 6. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo Esnyper Facebook'o konkurentas?   
  {kas per?}
 7. Patinka
  Tom sureagavo į ForeverYoung Ten, kur gyvena FaceBook   
  Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas "Facebook" atidarė duomenų centrą (poliarinio rato krašte) Švedijos mieste Lulea. Vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai: subarktinis klimatas, kuris padarys minimalų energijos suvartojimą serveriams vėsinti. Tai pirmasis duomenų centras už JAV ribų, ir "Facebook" vadina jį "vienu iš efektyviausių pasaulyje."
   
  Tai vieta, kur gyvena socialinio tinklo 1 milijardo žmonių auditorija. Siūlau pasivaikščioti tarp naujų aukštos klasės serverių "Facebook" prie poliarinio rato krašto.
   

  Socialinis tinklas "Facebook" buvo įkurtas 2004 metais Mark'o Zuckerberg'o ir jo kambariokais iš Harvardo universiteto.
   
  Beje, yra ne tik serverių ir aušinimo sistemos, bet ir poilsio kambariai.

   
  Pirmiausia svetainė buvo pavadinta Thefacebook ir buvo prieinama tik Harvardo universiteto studentams, vėliau atsidarė registracija ir kitiems Bostono universitetams, o tada ir visiems JAV švietimo įstaigų studentams, su elektroninio pašto adresu .edu srityje. Nuo 2006 metų rugsėjo, svetainė tapo prieinama visiems interneto vartotojams vyresniems kaip 13 metų amžiaus.

   
  Pašalinkite «The», tiesiog "Facebook", taip kiečiau (k/f "Socialinis tinklas").

   
  Aušinimo sistemos


   
  Beje, domeno vardo facebook.com pirkimas 2005 metais kainavo $200000.

   
  2011 sausį, pasak laikraščio "The New York Times", "Facebook" pasiekė 50 milijardų JAV dolerių vertę.

   
  2012 spalį socialinio tinklo "Facebook" auditoriją sudarė vienas milijardas žmonių - tai tie, kurie užėjo į svetainę bent kartą į mėnesį, ar buvo užfiksuoti naudojant "Like" mygtuką.

   
  Taigi, teoriškai, kas 7 žmogus planetoje yra registruotas "Facebook".

   
  Pagrindiniai "Facebook" konkurentai pasaulinėje rinkoje - tai "Twitter" ir "Google+", kurie atsilieka daugiau nei pusę milijardo vartotojų.

   
  Aktyvi paros auditorija kovo mėnesį sudarė 526 milijonai žmonių.

   
  Apie 500 milijonų žmonių per mėnesį naudojasi "Facebook" mobiliaja aplikacija.

   
  Kiekvieną dieną socialinio tinklo naudotojai palieka 3,2 mlrd "Like" ir komentarų, įkelia net 300 milijonų nuotraukų.

   
  Svetainėje užfiksuota 125 milijardai "draugiškų ryšių".

   
  Puslapių peržiūrų skaičius 2011 spalį sudarė 1 trilijoną

   
  Bendrovės pajamos pirmąjį 2012 metų ketvirtį sudarė 1 mlrd 58 milijonus JAV dolerių, o tai yra 6,5% mažiau nei ankstesnį ketvirtį. Taigi, kiekvienas vartotojas bendrovei uždirbo per ketvirtį šiek tiek daugiau už dolerį.
   
  Naujo Duomenų Centro valdytojas.

   
  FaceBook dėka, įkūrėjas Mark Zuckerberg 23 metų tapo jauniausiu milijardieriumi pasaulyje.
  Tai ir yra interneto galia.

   
  "Facebook" pasirinko Švediją naujo duomenų centro statybai, todėl kad "stabili politinė situacija, mažiausia stichinių nelaimių rizika ir puikios ryšio sąlygos."

   
  Vietinis subarktinis klimatas padeda padaryti energijos suvartojimą minimalių.

   
  Šaltinis: LoveOpium
 8. Patinka
  Tom sureagavo į Ramūnas Elektronikos grazinimas per 14 dienu   
  Niekam neskabint gali, o tiesiog surašai pretenziją pagal raštvedybos reikalavimus: kas rašo, kam adresuota, data, pabaigoje parašas.
  ---
  Turinys: yyymdd parduotuvėje AAA (adresas Gatvė 123, Miestas), įsigijau prekę PELĖ (Serijinis, jeigu yra), kurios įsigijimo dokumento-čekio-faktūros KOPIJĄ prisegu prie šio rašto. Įsigyti prekė veikia nekokybiškai: atsijunginėja, šokinėja, dar kažkas.
   
  Remdamasis CK vartojimo pirkimo-pardavimo sutartis (6 knyga, antra dalis) kažkuriuo punktu (tiksliai pasiieškok pats), prašau grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
  ---
   
  Kaip jau minėjo, raštą antspauduoja, pas save užsiregistruoja ir atiduoda Tau. Būtina priėmimo data, parašas, antspaudas ir reg nr. jeigu suteikia. Su įmonėmis būtina kalbėti raštais, o ne žodžiu, nes kol žodžiu kalbėsi - praeis 14 dienų. Jeigu negausi atsakymo per kelias dienas - kreipiesi su tuo pačiu raštu į VVAT ir pridedi skundą.
 9. Patinka
  Tom sureagavo į eXPy Elektronikos grazinimas per 14 dienu   
  Ir dar: http://www.vvtat.lt/index.php?2789858799
 10. Patinka
  Tom sureagavo į 3mo Elektronikos grazinimas per 14 dienu   
  Jums netikusias ir nekokybiškas prekes galima pakeisti arba grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo Pirkejui dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
   
 11. Patinka
  Tom sureagavo į okiro Alternatyva Paypal'ui   
  http://www.thumbactive.co.uk/wp-content/uploads/2012/09/3ps5zq.jpg
 12. Patinka
  Tom sureagavo į okiro Alternatyva Paypal'ui   
  Liberty Reserve, Perfect Money, Webmoney ir daug kitų variantų :)
 13. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo laurynasdm Ar žaidimai mus bukina?   
  O man tiesiog rodos, kad tu sukūrei šią temą tik norėdamas sulaukti palaikymo dėl žaidimų ir save įtikinti, kad nieko yra tokio praleisti begalę beprasmiškų valandų prie kompiuterio.
   
  Jeigu būtų noras atprasti nuo žaidimų, nekiltų klausimas ar tau reikia stengtis atprasti nuo jų. :)
 14. Patinka
  Tom sureagavo į Plx Kaip web kūrėjai vertina CMS?   
  Šiaip tai WordPress tinka daugeliui puslapių, vien tik dėl to, nes jau sukurta daugybė plėtinių, tačiau jei reiks kažko, ko niekas ankščiau nepadarė, teks ilgai ir nuobodžiai knistis po jo dokumentaciją kol išeis padaryti tai, ką nori.
   
  Jei esi pradedantysis, tai geriau bandyk kurti savo CMS, nors kažkiek tobulėsi (nors darbai ir nebus geri).
   
  Jei nemokėdamas naudosi kažkieno kito kurtą, prireikus kažką pakeisti nesugabėsi to padaryti, nes tiesiog nesuprasi, kaip ten viskas veikia.
 15. Patinka
  Tom sureagavo į SauliusK Ar šiuolaikinis jaunimas suvokia žinių ir išsilavinimo svarbą?   
  "Reikėjo mokytis, kai galėjau"
  - pusbrolis skutantis Anglijoje bulves
 16. Patinka
  Tom sureagavo į ReikiaPuslapio Ar šiuolaikinis jaunimas suvokia žinių ir išsilavinimo svarbą?   
  Norėčiau pasidalinti mintimis apie tai, kas mane neramina, o kartais ir gąsdina. Tai yra mūsų jaunimo požiūris į žinias, išsilavinimą ir mokslą. Būtent į vidurinių ir gimnazijų mokinius norėčiau kreiptis labiausiai.
   
  Esmė tokia, kad turiu kelis web projektus, kurių tikslas mokyti žmones. Vienur tai programavimas, kitur tai anglų kalba, bet ne tai svarbu - abiem atvejais yra simbolinis 2-5 Lt mokestis už e-knygas ar pamokas. Ir pastebėjau tendenciją - kas yra statistinis pirkėjas. Tai yra 24-30 metų jaunuoliai, kurie dažniausiai nori ATSIGRIEBTI už tai, kad kažkokių žinių negavo mokykloje ar universitete.
   
  Kitas pavyzdys - privačios kalbų mokyklos. Manot, kad jos blogai gyvena? Ten mokinių tikrai yra, ir jie moka ne po porą litų. Ten vėlgi retai pamatysime žmones jaunesnius už 25 metus - vėlgi vyksta atsigriebimas už anksčiau neišmoktas pamokas. Ir čia dar gerai, jei žmonės susimąsto ir turi laiko/pinigų. Dažnesnis atvejis - bedarbių gretų papildymas, apie tai net prezidentė atvirauja.
   
  Dabar grįžkime į mokyklą. Ar mokiniai kada susimąsto kad jie gauna žinias nemokamai? Jiems viskas pateikiama ant lėkštės, tereikia tik kas rytą ateiti i mokyklą ir griebti jautį už ragų. Ir tai yra žingsniai, kurie ateityje greičiausiai atsipirks - srities specialistai reikalingi visur, nesvarbu ar tai programavimas ar kalbų vertimas, jei esi tikras specialistas - klientų netruks. Bet mokiniams dažniausiai šiais laikais labiausiai rūpi pasitūsinti, pažaisti kokį online žaidimą ir šiaip gerai leisti laiką.
   
  Aišku, pagrindinis argumentas - kad mokykla yra nuobooooodu. Iš dalies tai tiesa. Bet netikiu, kad absoliučiai nei vienas mokomasis dalykas gali nedominti. Netgi fizika ir chemija gali būti įdomios disciplinos - nebent niekada nesusimąstėte, kuo skiriasi 95 kuras nuo 98, arba kas tie E kuriuos mes valgom. Taigi mokinių tikslas - pasirinkti iš mokyklinio kurso tai, kas pravers, kas įdomu ir kas atneš naudos. Ir tuos dalykus mokytis su ateities vizija, galvojant apie būsimą profesiją.
   
  Pažiūrėkite kad ir į šį forumą. Jame kasdien ieškomi programuotojai ir kiti specialistai. Pats sulaukiu skambučių ir laiškų, pagal kuriuos sprendžiu, kad kvalifikuotų programuotojų Lietuvoje labai trūksta. Tai štai jums potenciali aukso niša, bet kad reikia mokintis! :)
   
  Štai tokios šiek tiek padrikos mintys, gulint lovoje su planšetu. Mokykitės kol turite galimybę ir kol už ją nereikia mokėti. Ar sutinkate su manim?
 17. Patinka
  Tom sureagavo į Silke Ubuntu“ žengia į išmaniųjų telefonų rinką   
  Ne, gamintojai nepalaiko savo hardware linuxui. NVIDIA giriasi neseniai išleidusi 2x spartesnes tvarkykles linux'ui. Kodėl negalėjo to padaryti iki šiol? Ai šiaip sau, tingėjo! Niekas nespyrė į šikną taip, kaip Valve pasiryžimas investuoti į Linux: pirmiausiai Steam Linux PC, o tikriausiai greitu metu ir linuxinė steam konsolė :)
   
  Nesąmonė :D Linux tikrai nėra kažkoks dalykas, kuris magiškai tavo hardware sulėtina. Taip, gali sakyti, jog žaidimų mažai, ar Final Cut Pro neveikia – tada tu gal ir neturėsi kur hardware dėti.
   
  Lygiai taip pat, kaip dizaineris nemainytų į nieką Mac, aš neįsivaizduoju savęs dirbančio ne kokioj unix'inėj aplinkoj, o Windowsuose. Per daug viskas nepatogu, per daug trūktų man patogių įrankių. Po Linux antras pasirinkimas būtų OS X – kur galima gauti ir panašią patogią developeriui aplinką ir kartu gauti draugiškumą, žaidimus, softą darbui su filmais ar muzika. Deja, yra ir atbaidančių priežasčių: Apple diktatūra, galiausiai nors ir kaina ir prisirišimas prie hardware. (hakintošas – ne kažką...)
   
  Labai dėl daug dalykų čia norisi verkti, bet ne dėl to, kad tai būtų linux kaltė. Pvz.
   
  Visiškai kodekų kūrėjų darbas. Jei mano žinios nepasenusios, net Firefox yra atsisakiusi H.264 – viskuo kitu gero kodeko – nes tiesiog negali normaliai shippinti jo su savo softu dėl kažkokių kvailų patentų. Ak taip, sukurkite failų formatą, ką galėtų naudoti tik jūsų rėmėjai!
   
  Tas pats galioja, kaip sakiau, begalei kitų dalykų, pvz. hardware palaikymas (ypač gaila dėl tokių kaip Nvidia Optimus...).
   
  Bet tuo pačiu galiu labai pasidžiaugt, kad yra gamintojų, kuriems ne tas pats. HP spausdintuvu puikiai naudojausi ant Ubuntu – reikiamas tvarkykles ir programas radau Software Centre :)
   
  O čia yra tai, ko pats nekenčiu Ubuntu :) Nori nepasenusio softo – upgreidink kas šešis mėnesius. Neupgreidinta kokius du metus? Geriau perinstaliuok, nes po keturių upgreidų kas nors tikrai sugrius...
   
  O dar yra tas faktas, kad Linux apskritai yra tik branduolys – yra atskiros distribucijos (Ubuntu, Fedora, ...), atskiros darbalaukio aplinkos (Gnome, Unity, KDE, ...), net, pvz., audio daemonai. Todėl iš esmės nėra kažkokio Linux, kuris būtų lygus Windows ar OS X – iš esmės yra chaosas, kurį suklijuoja į vieną tik distro kūrėjai – o jiems dar ir patiems tenka pasirašyti dalį softo, kad viskas neatrodytų kažkokie atsitiktiniai gabalėliai ir būtų vientisa – Ubuntu turi net savo aplinką – Unity.
   
  --
   
  Chebra, bet... kodėl (eilinį kartą) kalbame apie tai, kodėl desktop Linux sucks, jei čia visa kalba apie mobilią OS? Tuo pačiu nepamirškit ir Android nurašyt :) Aišku, nors mobilios OS visai atskira šneka, čia gi bando kone suvienyti tuos du pasaulius, kas, mano nuomone, nėra teisinga ir nepavyks.
   
  Beje, telefonų juk neleis su belekokiu hardware – tad hardware nesuderinamumą šioje srity galima nurašyti :)
 18. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo TomasAchmedovas Padėkit sugalvot pavadinimą picerijai   
  PHPica
 19. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo TomasAchmedovas Padėkit sugalvot pavadinimą picerijai   
  PHPica
 20. Patinka
  Tom sureagavo į Mykolas Kodel reikia proof of identity, kad pakelt limitus?   
  Nes toks yra AML (Anti Money Laundering) įstatymas. Jeigu gaini daugiau negu ši suma, finansų institucija turi turėti tavo tapatybę patvirtinančius dokumentus.
 21. Patinka
  Tom sureagavo į Darius super groupon pasiulymas - 45$ sutaupykit Godaddy   
  Kaip man patinka nario FLSHS komentarai tai negaliu... As pvz pasinaudojau pazystamos amerikietes gyvenamu adresu pries tai jos atsiklauses tad viskas suderinta. O apie kokia cia rizika kalbi tai as nesuprantu, nes domenu nieks neatims juk perki juos su nevogta kortele!
   
   
   
 22. Patinka
  Tom sureagavo į ReikiaPuslapio Anglų kalbos "mega-testas": kaip gerai moki gramatiką?   
  Na kaip, jau atšventėte, galva jau "verda" geriau? :)
  Siūlau ją pamankštinti tiems, kas galvoja, kad moka anglų kalbos gramatiką. Įrodykite!
   
  Pristatau naują portalo 100balu.lt funkciją "Mega-testas", kuri, iš esmės, yra žaidimas su klausimais-atsakymais: atsakinėjate iki pirmos klaidos ir gaunate rezultatą. Kuo greičiau atsakinėjate - tuo daugiau balų gaunate.
   
  Greita ir naudinga. Tuo pačiu galite ir pasitobulinti savo žinias Gramatikos skiltyje.
   
  Kol kas geriausias rezultatas priklauso lankytojai Gabijai, kuri teisingai atsakė į 22 klausimus iš eilės ir surinko 544 taškus. Ar gali ją nurungti? ;)
   
  P.S. Jeigu matysime, kad funkcija populiari, tai nuolat ją pildysime naujais klausimais ir temomis.
 23. Patinka
  Tom sureagavo į ReikiaPuslapio Anglų kalbos "mega-testas": kaip gerai moki gramatiką?   
  Logika: sakinio pradžioje yra "I'm sorry", tai reiškia, kad galimybių yra MAŽAI. Teisingas atsakymas: "few".
  T.y. gramatiškai "many" irgi tinka, bet dar ir sakinio prasmę žiūrėti reikia, ant to tarp kitko labai dažnai gaudo per visokius egzaminus.
 24. Patinka
  Tom sureagavo į Lapinskis (NLP) Neutralinis programavimas   
  Ne į temą: atėjau į šitą topic'ą galvodamas, kad bus kažkasau susiję su tikru programavimu... :D
 25. Patinka
  Tom gavo reakciją nuo Valdas3 Mokytis, o gal nesimokyti ?   
  Varai ant gerai besimokanciu zmoniu, varai ant to mokslo, sakai koks tu sekmingas buvai nuo pat paauglystes ir nieko tevai nepadejo. Tai ko tu mokais? Speju uzsidirbinejai po 500 litu per menesi internete ir nusipirkai masina po metu darbo ir ziauriai pasikelei, bet tai toli grazu nuo sekmes. O mokais, nors is pranesimu atrodo nekenti mokslu (0 is koliu ir pan.), del to, nes su tevais tikriausiai gyveni ir jie tiesiog priverte. Tad ar tikrai, moksleiviai, norit is jo imt pavyzdi? :)
   
  Ir labai juokingai kai kurie cia skamba. Mokykloj yra ziauriai lengva mokytis ir ziauriai daug yra to laisvo laiko kazka kurti savo ar kazka mokytis savo malonumui (pvz. programavima). Panasiai ir universitete is tiesu. Tad neieskokit priezasciu, kodel nieko nedarot. Linksmu svenciu!
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...