Pereiti prie turinio

SAMURAI

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.352
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  SAMURAI sureagavo į kawasaki Mano ex permiegojo su mano broliu   
  tai zenykites tryse
 2. Patinka
  SAMURAI sureagavo į wunder rusiska veliava   
  Gal uzdarbis.ru forume paklauskit?
 3. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Mazeika Anekdotai   
  2 lenkai prašo išmaldos senamiestyje.
  Dienos pabaigoje grįžta abu namo. 1-as lenkas istraukia 10lt smulkiomis
  monetomis, 2-ras pasideda lagaminą pilną 10lt.blanknotais. 2ras,tuoj
  ištraukia mobilų tel., užsako brangių užkandžiu, gėrimų, panų.
  Žodžiu, baliavoja! 1-mas lenkas negali užmigt,vartosi lovoje. Kitą dieną
  vėl ta pati istorija pasikartoja. Ir taip visą savaitę...
  Galų gale 1-mas neiškentęs jo klausia ryte:
  - Klausyk, k..va, kaip taip, k..va, gaunasi? Mes ,k..va,abu ant tos pačios
  gatves ubagaujam. Aš, k..va, tiek mažai parsinešu,o tu, k..va, pinigais
  švaistaisi?"
  2-ras sako:
  - Nu, pažiūrėk, k..va, i savo, k..va, iškaba. Joje parašyta: "turiu
  žmoną ir 7 vaikus. Visi badaujam. Paaukokit kiek galit". Nei 1-nas
  normalus lietuvis tau, k..va, nieko neduos. O dabar, k..va, perskaityk
  mano: "noriu grįžti atgal i Lenkiją, visam laikui. Trūksta tik 10lt. kelionei
  susimokėt".
 4. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Arvydas A.Zuokas tanku kovojo prieš nelegaliai statomus automobilius   
  Tūpi žurnalistai tanko nuo šarvuočio neatskiria :lol:
 5. Patinka
  SAMURAI sureagavo į s3cr3t Anti Radaras , ar tai legalu?   
  4. Transporto priemonių vairavimas su įrengtais antiradarais ar kitokiomis trukdančiomis matuoti greitį arba užfiksuojančiomis matavimo prietaisus techninėmis priemonėmis, taip pat su įrengtais žybčiojančiais švyturėliais ar specialiais garso signalais be leidimo –
   
  užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto iki dviejų šimtų litų.
   
  8. Už šio straipsnio 4 dalyje numatytą administracinį nurodymą privalomai skiriamas antiradarų ar kitokių trukdančių matuoti greitį arba užfiksuojančių matavimo prietaisus techninių priemonių konfiskavimas.“
   
  Vaikai vaikai..
   
   
  To mimas: uz ta perspejima ilgomis irgi baudzia pripaisydami - akinai is priekio vaziuojancius, taip kad jei nezinai patylek.
 6. Patinka
  SAMURAI gavo reakciją nuo Toffy Dovana merginai   
  bandes?
 7. Patinka
  SAMURAI gavo reakciją nuo Toffy Dovana merginai   
  bandes?
 8. Patinka
  SAMURAI gavo reakciją nuo Toffy Dovana merginai   
  bandes?
 9. Patinka
  SAMURAI gavo reakciją nuo Toffy Dovana merginai   
  bandes?
 10. Patinka
  SAMURAI gavo reakciją nuo Toffy Dovana merginai   
  bandes?
 11. Patinka
  SAMURAI sureagavo į fatal2ty F-1 lenktynės nusimato įdomios.   
  Dirbt eik kad skolas grazintum o ne tv ziurek.
 12. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Kernius Kaip keliauti pigiai   
  Dabar mes esame laisvi - galime tai, ko negalėjo mūsų tėvai. Tu gali išeiti iš namų, pervažiuoti visą Europą ir atsidurti prie Viduržemio jūros net neišsitraukęs savo paso - ką jau kalbėti apie kažkokias vizas. Tu gali skraidyti už kelis litus - Ryanair bilietas į Paryžių gali kainuoti pigiau nei autobuso bilietas Vilnius - Palanga. Tu gali tranzuoti, važiuoti dviračiu, eiti pėsčiomis - tai nekainuoja nieko. Tu net gali gyventi Barselonos širdyje nemokėdamas nei lito - prieš kelias dienas pats tai dariau. Gali ryte iškelti nykštį Vilniuje ir vakare atsidurti Taline, Sankt Peterburge ar Helsinkyje - taip neišleisdamas nieko - sakau iš savo patirties.
   
  Noriu paneigti nuomonę, jog keliavimas reikalauja daug lėšų. Tai reikalauja lėšų tada, kai pats to nori, kai apriboji savo keliavimo suvokimą. Jei esi studentas - tuomet tiesiog keliauk kaip studentas.
   
  Taigi, kaip keliauti įdomiai ir pigiai?

  LonelyPlanet pateiks įdomiausias nematytas vietas Azuon programa padės surasti pigiausius įmanomus skrydžius Europoje CouchSurfing leis sutikti įdomius žmones bet kur, kur keliautum, - ir pas juos nemokamai apsistoti (kaip?) - dar prieš porą dienų gyvenau pas vokietį, dirbantį Yahoo! tyrimų (research) centre Ispanijoje; vasarą Portugalijoje mane priėmė TV serialų žvaigždė, su kuria žmonės sveikinosi Lisabonos gatvėse, - bet tai tik keli iš daugybės sutiktų žmonių, su kuriais pokalbius ilgai prisiminsiu HitchWiki pagelbės, jei galvosi apie tranzavimą MegaBus neprilygstamas norint keliauti autobusu per JK už kelis svarus InterRail turbūt pigiausias būdas kelionei aplink Europą
  Aš pats pabaigęs mokyklą stengiuosi keliauti nuolat - dingti kas kelis mėnesius. Jei tai šaltasis metų laikotarpis - į Pietus. Keliaudamas per dieną išleidžiu ne daugiau, nei būdamas namuose. Per paskutinius pusantrų metų nei karto nemokėjau už nakvynę.
   
  Šios mano temos tikslas yra paskatinti keliauti. Manau, labiausiai tai gali padaryti tikri įspūdžiai, realios istorijos, todėl noriu jomis pasidalinti, - jei jums įdomu, kiekviena nuoroda veda į atskirą pasakojimą (mėgstu pasakoti išsamiai - kad skaitytojas jaustųsi tarsi keliaudamas kartu su manimi).
   
  Aš dažnai keliauju vienas, kartais su draugais, bet be jokių gidų ar viešbučių. Tai neretai paverčia keliones nuostabiais nuotykiais.
   
  Esu tranzavęs iš Vilniaus į Veneciją ir atgal (dvi savaitės Europoje atsiėjo 420 Lt - manau, tiek per metus susitaupyti galėtų kiekvienas); mynęs iš Vilniaus į Nidą dviračiu, kurį prieš dieną nusipirkau už porą šimtų litų; prieš metus lapkričio viduryje buvau kelioms dienoms pabėgęs į Ispaniją - 25 laipsniai šilumos, maudymasis jūroje ir naktinis gyvenimas (atrodo, įtilpau į 200 litų įskaitant lėktuvo bilietus pirmyn ir atgal); praėjusią žiemą Lietuvoje buvo -20 laipsnių - Romoje, kurioje atsidūriau - +17; prieš porą metų su draugais traukiniais riedėjome per Europą; o turbūt didžiausias nuotykis kol kas buvo dvi savaitės, praleistos vienam keliaujant po Portugaliją, užsibrėžus tikslą nei karto nemokėti už nakvynę.
   
  Kodėl tiek trankausi? Manau, kad gyvenime svarbiausia yra įspūdžiai, o daugiausia įspūdžių palieka tai, ko negali suplanuoti. Ar, kai tau bus 60, viskas, ką iš jaunystės prisiminti, bus dienos, praleistos prie kompiuterio, ir girtos naktys su draugais? Manau, kad gyvenimas turi būti kur kas daugiau. Bus daugiau, jei iš jo pasiimsi.
   
  Jeigu jums reikia išsamaus gido, kaip daug neišleidžiant dingti nors kelioms dienoms, jis čia.
   
  Už keliones, už įspūdžius.
 13. Patinka
  SAMURAI sureagavo į croesus Filmų rekomendacijos   
  galejai ispet, kad cia vyru pornucha rodo kaip ciulp ir rurinas, nes as irgi buvau SOKIRUOTAS, slykstu. siaip prasukau ir ziurejau toliau tai labai ispudzio nepaliko, nes kamera nenulaiko tiesiai, atrodo ka prie suns uodegos prirista ir maskatuojas, kadangi pachmielas buvo tai pykinima pajauciau, susisuko, beje idomumas pradzioje kai su gesintuvu galva atlupo, na dar scena kai prievartavo, kuo labiau i gala tuo nuobodziau. 5/10
 14. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Kernius Uždarbis.lt - jau 7 metai!   
  Kaip bėga laikas, ar ne? Kasdien mūsų čia vis daugėja - nuo pirmųjų Uždarbis.lt narių prieš 7 metus iki šį forumą vos prieš kelias minutes pirmąsyk atradusių ir dabar netyčia į šią temą patekusių žmonių.
   
  Tradicija yra tapusi Uždarbis.lt metų apžvalga - jau penktus metus iš eilės sausio 5-tąją atskleidžiame viešai nematomus skaičius, apžvelgiame nuveiktus (ir nenuveiktus) darbus. O šiemet pasikeitimų buvo kaip niekad daug - tiek jų per vienus metus dar niekada neturėjome.
   
  Pasikeitimams laikas tiesiog brendo - per kelis metus be didesnių atnaujinimų daugelis pradėjo jausti, kad stovėjome vietoje. Iš tikrųjų, interneto bendruomenė yra labai įdomus dalykas - tai aplinka, kurioje susitinka daugybė skirtingų viena kitos nepažįstančių asmenybių, turinčių savo gyvenimo patirtis, tikslus ir požiūrius. Sėkminga bendruomene laikyčiau tokia, kurios nariai yra atviri kitokioms nuomonėms, nori ir sugeba jas priimti (kito žmogaus nepritarimo jo minčiai netraktuoja kaip asmeninio įžeidimo), o svarbiausia - yra linkę dalintis patarimais ir idėjomis (nekankinami vidinių suvaržymų: kad tai "kvaila", kad kažkas kažką iš jų pavogs, kad už viską reikia mokėti).
   
  Ar ne tiesa, jog forumo esmė - tai ne technologijos, ne administratoriai - o jo nariai? Aš visada taip maniau, bet šių metų patirtis privertė pažvelgti į tai šiek tiek kitaip. Tuomet, kai po forumo atnaujinimo rudens pradžioje akivaizdžiai pradėjo kilti diskusijų - temų, pranešimų - lygis, pagalvojau - juk tai tie patys nariai, tie patys žmonės, kurie čia diskutavo prieš mėnesį, prieš metus, prieš du. Ar tai reiškia, jog jie visi staiga pasikeitė, patobulėjo? Tai leido įsitikinti, jog forumas nėra tik bendruomenė, - neužtenka žmonėms kasdien prisijungti ir diskutuoti savaime - reikia priimti sprendimus, kurie sukurtų aplinką geroms diskusijoms.
   
  Žmones visada veikia juos supanti aplinka. Ilgą laiką turėjome forumą, kuriame parašydamas ilgesnį pranešimą ar gilesnę mintį galėjai jaustis keistu - net turėdami ką pasakyti, savo minčių dauguma plačiai dėstyti nematė prasmės, nes jų pranešimai vis tiek būtų nuskendę trumpų ir neinformatyvių žinučių jūroje. Tiesiog - aplinkoje vyravo tuštybė. Reikėjo tą aplinką bandyti apversti aukštyn kojomis - jog nenormalus jaustųsi tas, kuris rašytų neturėdamas ką pasakyti.
   
   
  Per tris rudens mėnesius siekdami pakeisti forumo dvasią priėmėmė ne vieną sprendimą:
   

  Įvedėme reputacijos sistemą. Bendruomenėje neišvengiamai reikalingas kriterijus, kuris parodytų kiekvieno nario jai nešamą naudą. Ilgus metus pagrindinis skaičius kiekvieno nario profilyje buvo jo parašytų pranešimų - ir tai tik skatino rašyti kuo daugiau, net neturint ką pasakyti. Dabar mes turime reputacijos taškus. Jų dėka ką tik prie forumo prisijungęs žmogus gali greitai užsitarnauti kitų pagarbą savo mintimis, o ne stengdamasis parašyti kuo daugiau pranešimų. Panaikinome neigiamą reputacijos vertinimą. Neigiama reputacija neturėjo prasmės - tu galėjai parašyti nuoseklų, argumentuotą pranešimą, bet jei kažkas jam nepritars - dės minusą ir tai reiškia, jog tavo pranešimas blogas ir geriau būtum jo nerašęs, o jei parašysi dar tokių - tai apskritai turėsi neigiama reputacijos taškų skaičių (kitaip sakant tapsi "forumui neteikiantis jokios naudos"). Taigi neigiamo vertinimo panaikinimas buvo būtinas norint skatinti žmones laisvai reikšti savo mintis ir skatinti diskusijas - anksčiau nepritardamas spausdavai mygtuką ir pranešimo autorius negalėdavo žinoti tavo argumentų; dabar nepritardamas tu turi išdėstyti savo mintis - taip gimsta įdomios diskusijos ir geros idėjos. Griežčiau pradėjome vertinti trumpus ir neinformatyvius pranešimus - tai tapo forumo taisyklių pažeidimu. Galbūt daugumoje kitų forumų yra įprasta bendrauti kaip Skype ar IRC - siunčiant po vieno sakinio žinutę apie bet ką, bet čia taip nebus. Taip pat skyrėme daugiau dėmesio temos pavadinimams - anksčiau jie buvo bet kokie, negalėjai suprasti, apie ką ta tema yra, jos neatsidaręs. Uždarbis.lt laikomės nuostatos, kad tiek neinformatyvūs pranešimai, tiek temos neaiškiomis antraštėmis švaisto kitų žmonių laiką, o dauguma mūsų narių savo laiką brangina. Vienu metu Uždarbis.lt naršo daugiau nei 1000 žmonių ir kiekvieną naują pranešimą peržiūri bent keli šimtai lankytojų. Taigi, bet kurio nario parašytas beprasmis pranešimas kainuoja: jei jį perskaityti užtrunka dvi minutes ir per dieną tai padaro 500 žmonių: 2 x 500 = 1000 minučių = beveik 17 valandų kitų žmonių laiko. O tuščių pranešimų būna ne vienas ir ne du. Tad, jei mes to nekontroliuosime, Uždarbis.lt lankytojai ne tik neras naudingos informacijos, bet ir kasdien čia iššvaistys šimtus valandų - kurias galėtų praleisti dirbdami ar plėsdami žinias. Išvada: prieš rašant visada reikia pagalvoti, ar tavo pranešimas vertas kitų žmonių laiko. Atskyrėme skelbimus nuo diskusijų. Uždarbis.lt neišvengiamai yra vieta, padedanti parduoti, pirkti, rasti darbą ir darbuotojus. Kaip bebūtų, skelbimai jau buvo pradėję užgožti diskusijas. Esminis skirtumas tarp diskusijų ir skelbimų temų - vienas skelbimas yra aktualus tik labai siaurai žmonių grupei, neturi jokios išliekamos informacijos ir greitai tampa nereikalingu; diskusijų temos priešingai - padeda kiekvienam iš mūsų atrasti ir sužinoti kažką naujo. Taigi nenorėdami panaikinti nieko, mes skelbimus tiesiog paslėpėme - jų neberodome naujų pranešimų sraute, bet kiekvienas gali rasti nuėjęs į atitinkamą kategoriją. Nauda yra akivaizdi: dabar žiūrėdamas, kas naujo forume, matai temas, į kurias gali atsakyti ir kurios tave gali dominti. Dabar uždavęs bet kokį klausimą narys žymiai greičiau sulaukia atsakymų, nes anksčiau jo tema tiesiog paskęsdavo tarp skelbimų ir nugrimzdavo į dugną taip ir nesulaukusi nė vieno atsakymo. Skyrėme didelį dėmesį kovai su nesąžiningais žmonėmis. Turbūt jokioje kitoje lietuviškoje svetainėje nevyko tiek apgavysčių, kiek čia. Pirmiausia buvo sukurta unikali administratorių naudojama sistema šiam forumui, padedanti atsekti ir užblokuoti už sukčiavimą išmestus narius, bandančius grįžti kitais slapyvardžiais, bet to buvo ne gana. Pristatėme beveik metus brandintą tapatybės patvirtinimo sistemos idėją, kuris sumažino nusikaltimų skaičių per pusę. Svarbiausia - įnešė daugiau patikimumo ir pasitikėjimo forume. Dabar rasti gerą dizainerį ar programuotoją forume pasidarė gerokai lengviau: geri kūrėjai, branginantys savo laiką, drąsiau priima užsakymus, nes žino, jog užsakovas greičiausiai nedings nesusimokėjęs, nes jei bus pašalintas iš forumo, lengvai kito skelbimo įdėti negalės. Tas pats galioja ir iš užsakovo pusės - mažesnė tikimybė, jog kūrėjas neįvykdydamas užsakymo aukos savo vardą šiame forume - su turimais atsiliepimais ir susieta tapatybe. Tiesa, daugumai užkliuvo tai, jog tapatybės patvirtinimas yra mokamas. Priežastis paprasta: tiek šios sistemos kūrimas, tiek palaikymas reikalauja nemažai laiko; jei kažkas skiria savo laiką atsisakydamas kitų darbų (reiškia - dalies savo pajamų, kurių dėl to negauna) stengdamasis užtikrinti, jog kuo mažiau Uždarbis.lt narių prarastų savo pinigus - jam turi už tai būti atlyginama. Manau, kad nesaugiame forume dauguma žmonių prarastų (yra praradę) dešimtys kartų daugiau. Taip pat verta paminėti, jog požiūris į tapatybės sistemą yra griežtas - jei asmuo yra minimas Nusiskundimų skiltyje arba bando ta pačia pavarde patvirtini antrą slapyvardį - patvirtinimas yra atmetamas ir pinigai jam grąžinami, kaip buvo jau ne kartą. Be to, vos pradėjus veikti tapatybės sistemai priėmė sprendimą, kuriam vargu, ar dar nors viena tokio lankytojų srauto sulaukianti svetainė Lietuvoje pasiryžtų, - Uždarbis.lt nariams panaikinome visas reklamas - jau tris mėnesius jūs nematote nė vienos. Paskelbėme Geriausio forumo straipsnio konkursą. Vien per 3 rudens mėnesius buvo parašyta maždaug 30 naujų straipsnių, kurie ilgam laikui išliks naudingais informacijos šaltiniais. Tiesa, mes gėdingai vis dar nepaskelbėme rudens konkurso nugalėtojų - tai nėra pamiršta, tiesiog tie, kas turėtų išaiškinti ir apdovanoti geriausius, paskutinį mėnesį buvo beviltiškai užsiėmę kitais darbais. Aš tikiuosi, jog tai bus padaryta per sausį. Apdovanoti ketiname ne vieną narį ir ne du. Atidarėme atskirą Uždarbis.lt dalį - "Renginiai", kurioje kiekvienas gali paskelbti apie asmeninio tobulėjimo, verslo ir informacinių technologijų seminarus ir paskaitas, vykstančias Lietuvoje. Per pirmus tris mėnesius taip sužinojome apie beveik 40 renginių, o kai kurie juose dalyvavę nariai su visais pasidalino savo įgytomis žiniomis. Sukūrėme daugybę naujų skilčių, be kurių Uždarbis.lt turbūt dabar jau neįsivaizduojamas:Verslo kūrimas Marketingas Verslo idėjos Partnerių paieška Ką pasirinkti? Mobilieji telefonai ir tinklai Programuotojų kampas Socialiniai tinklai Asmeninis tobulėjimas (speciali padėka DjiXas) Studijos ir mokslas Emigracija: gyvenimas ir darbas užsienyje Renginiai ir seminarai Kelionės Politika ir istorija

  Taigi tiek nuveikėme šiais metais, o dabar prie skaičių.
   
  Po Uždarbis.lt atnaujinimo registracijų skaičius per dieną šoktelėjo du kartus, o vos prieš porą dienų - sausio 3-čiąją pasiektas ir naujas visų laikų rekordas - prie mūsų tądien prisijungė net 82 nauji nariai. Iš viso Uždarbis.lt jau turi 36 100 narių - lygiai prieš metus šis skaičius buvo 25 000 - taigi, 11 000 naujų narių mūsų bendruomenę papildė šiemet. Tiesa, tai pirmi metai per visą forumo istoriją, kai narių skaičius nustojo dvigubėti ir jų užsiregistravo lygiai tiek pat, kiek praėjusiais metais. Manau, kad dvigubėti nuo 25 000 pernai iki 50 000 šiemet jau būtų buvę nerealu - tiesiog Lietuvoje verslu, technologijomis ir asmeniniu tobulėjimu besidominčiu žmonių skaičius yra ribotas.
   
  Taip jau sutapo, jog tikriausiai dar šiandien peržengsim 1 500 000 pranešimų ribą. Per metus jūs parašėte 400 000 pranešimų - tai naujas Uždarbis.lt vienų metų rekordas. Įdomumo dėlei galiu pasakyti, jog privačių žinučių forume per metus parašoma daugiau nei 100 000. Pagal pranešimų skaičių esame trečias forumas Lietuvoje - po BitePlius ir SuperMama.
   
  Uždarbis.lt duomenų bazė šiandien užima 3.3 GB gryno teksto (prieš metus buvo 1.8 GB, prieš du metus - lygiai 1 GB).
   
  Pirmosiomis metų dienomis, kaip ir pernai, Uždarbis.lt muša naujus lankomumo rekordus - vakar ir užvakar čia apsilankė daugiau nei po 15 000 žmonių.
   
  Šiemet vėl įvyko ne vienas puikių atsiminimų visiems palikęs Uždarbis.lt narių susitikimas. Kiekvienas narys gali jį suorganizuoti savo mieste (ar net kitoje šalyje), o vilniečiai jau turi tradiciją - kas tris mėnesius, 10-tąją pirmojo naujų metų laiko mėnesio dieną (ech, ilgoka sąvoka - sudėtinga tradicija...): prasidėjo nuo birželio 10, tuomet rugsėjo, gruodžio - ir dabar mūsų laukia kovas, ar ne?
   
  Galiausia, twea tapo šių metų forumiete - kas praleidote, būtinai paskaitykite interviu su ja.
   
  Beje, įdomus faktas, jog iš 10 didžiausiu forumų Lietuvoje Uždarbis.lt vienintelis, kuris nepriklauso jokiam portalui ir niekada nebuvo parduotas (nenorėčiau būti narys bendruomenės, kurioje mistinis dalyvis, slapyvardžiu "Administracija", po kuriuo slepiasi visas biuras niekam nepažįstamų žmonių, sprendžia - o tikriausiai ne - forumo problemas). Per 7 metus atmetėme visus pasiūlymus parduoti Uždarbis.lt.
   
  Kaip bebūtų, turėčiau pripažinti, jog ne viskas forume veikia sklandžiai ir ne viską mes sutvarkome laiku. Galbūt keista, bet tokio dydžio projektas neturi nei savo būstinės, nei savo darbuotojų, nei didžiulių pelnų. Atrodo, kad per 7 metus nelabai kas pasikeitė - radę laisvą dieną prisėdame ką nors pataisyti ar papildyti. Bet kita vertus, pasikeitė tikrai nemažai - lengva būdavo po pamokų rasti tas dienas, kai tau 14, neturi jokių didelių planų ir darbų, o forume naršo ne 1000, o daugiausia 10 žmonių vienu metu. Šiandien Uždarbis.lt administratorius ir moderatorius pasiekia dešimtys privačių žinučių ir laiškų kasdien - kiekvienas su vis nauja problema, kurią reikia nedelsiant spręsti. Kai nutraukęs visus kitus darbus ją sutvarkai, atsiranda kita - ir taip kasdien iš naujo - tad jei ne visa administratorių ir moderatorių komanda, dirbanti tik iš idėjos, sunku įsivaizduoti, kaip Uždarbis.lt atrodytų šiandien.
   
  Baigdamas norėčiau pastebėti, jog Lietuva, kaip ir kitos šalys, bando kurti savo Silicio slėnius - vietas, kuriuose susitinka žmonės su idėjomis, žmonės, kurie gali jas įgyvendinti, ir žmonės, kurie gali į jas investuoti - tai visi trys tipai kurių reikia, kad projektas gimtų. Jie bando tai sukurti... O mes jau tai turime. Uždarbis.lt tapo tarsi "mini Silicio slėniu" - pažiūrėkite patys. Čia ateina nariai, sakantys: "Gal kam reikia 10 000 Lt? Ieškau kur investuoti"; ateina nariai su pilnomis galvomis idėjų, nežinantys, kurią realizuoti; ir galiausia čia daugybę puikių programuotojų ir dizainerių, kurie gali viską paversti realybe.
   
  Manau, kad Uždarbis.lt laukia puiki ateitis, ir mes stengsimės žiūrėti į priekį ir priimti ilgalaikius sprendimus, kurie tą ateitį - protingų ir daug žadančių žmonių bendruomenę - užtikrintų. Lietuvoje yra daug interneto bendruomenių - bet ši tiesiog kitokia, vienijanti žmones, kurie kažko siekia savo gyvenime ir nenori plaukti pasroviui.
   
  Sena afrikiečių patarlė sako: "Jeigu nori nueiti greitai, eik vienas; jeigu nori nueiti toli - eik kartu".
   

  2004 02 09 2004 07 30 2005 02 04 2005 12 21 2006 07 18 2007 03 07 2007 09 23 2008 01 05
 15. Patinka
  SAMURAI sureagavo į DeSigneR Ka gavot dovanu Kaledoms?   
  Du britų trumpaplaukius kačiukus :)
 16. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Paulius. Muzika Naujųjų metų vakarėliui   
  Seno gero lietuvisko popso :D
   
  Dinamika, rondo, 16hz, hiperbole.
  Tripsim iki ryto su tokiom dainom :)
 17. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Suzis RuneScape Wilderness grįš Vasario 1 d.   
  GET A LIFE
  O aš prisimenu tokie kaip tu dėl to Runescapo neidavo į pamokas, neišeidavo į kiemą niekur iš namu, nes turėdavo savo šeima klane kaip tu sakai :D
 18. Patinka
  SAMURAI sureagavo į DjiXas Kur palikti Kalėdų dovanas?   
  Staigmenos nebus, nebent girtas būsiu ir pamiršiu.
 19. Patinka
  SAMURAI sureagavo į DjiXas Kur palikti Kalėdų dovanas?   
  Į užpakalį sukišk, kol miega.
   
  Tai bus staigmena ryte.
 20. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Mazeika Pirmas pasimatymas...   
  parodik tema tai panai tai is gailescio duos uz papo paimt ir busi ramus.
  Kad tokias temas kuri tai gal neapsiruoses dar esi pana turet nes ce biski kazkas negerai tikiuos pats ta supranti
 21. Patinka
  SAMURAI sureagavo į dziu-mAn-dzy Geros vietos susitikimams Vilniuje   
  Sveiki, noriu pasidalinti kaip vakar praleidau vakara :) taigi viskas prasidejo nuo to, kad su panele apsipykom 6dieni, ir gana rimtai, maniau kad viskas baigta, po visos dienos pastangu, ji sutiko su manim susitikti 7dieni, po darbo. Taigi visa vakara, masciau, ka cia galima, padaryti, kad ji liktu suzaveta. Is namu paemiau 2 dideles vyno taures, nupirkau vyno ir dideli glebi raudonu roziu. Susitikau su panele ir pasakiau, leisk man si vakara pasireikst, nieko nesakyk tik vaziuojam kartu. Nuvaziavom prie swedbank terasos, islipau is automobilio atidariau bagazine ir istraukiau, glebi roziu ir jai padovanojau atrodo liko suzaveta, poto paemiau taures su vynu ir uzlipom ant terasos. Nors ir lietus lijo visa vakara, taciau virs jos laikiau lietsargi ir gurksnojom vyna, aisku as ne daug geriau, nes nenorejau prarast teisiu :) paklausiau ar galiu tave pabuciuot? ji atsake: -Kodel klausi? Labai nudziugau, kad viskas taip issprende ir mes vel kartu :) Taigi, gal kam bus idomu pasiskaityt, ir dar jai kas zinot graziu, idomiu vietu pasidalinkit, bus visiems manau naudinga, ACIU :)
 22. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Tadas Filmų rekomendacijos   
  „Seven Pounds“ (2008)
   
  http://www.youtube.com/watch?v=8imspx8L6ys
   
  Tikrai, kad NUOSTABUS filmas. +1 rekomendacija iš manęs.
 23. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Carfax Filmų rekomendacijos   
  Neblogai :lol:
 24. Patinka
  SAMURAI sureagavo į Goldshare Kaip Danijoje kovojama su greičio mėgėjais   
  Ir Lietuviai galėtų būti tokie išradingi :D
   
  http://www.youtube.com/watch?v=RHX_GU4k8ds
 25. Patinka
  SAMURAI sureagavo į DonVital gal galit paspaust nuoroda?   
  Neokubas. Paspaudžiau :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...