Pereiti prie turinio

RmN

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  140
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie RmN

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1995-06-26

Profilio informacija

 • Vardas
  Rokas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.144 profilio peržiūros
 1. Didžiausias skirtumas tarp Kauno ir Vilniaus yra tai, kad kauniečiai pastoviai ieško priežasčių ir teisinasi kitiems, kodėl jie negyvena Vilniuje, nors tai niekam neįdomu.
 2. RmN

  Ar normalu?

  Lygiai tokia pati situacija buvo su Cgates rudenį. Kreipiausi, kad noriu nutraukti sutartį, tai pranešė, kad man kainos nekelia.
 3. Įdomu, kokiais duomenimis CityBee remiasi informuodami klientus, kad jų duomenys buvo pavogti. Pirmoje temoje, kur yra parduodami duomenys, rašo, kad yra 110,301 customers įrašų, o temoje, kur parduodama visa bazė, rašoma, kad customers yra 114,253. Tai čia 4k skirtumas, kurie galbūt neinformuoti ir apie tai nežino, arba duomenys pirmuoju atveju buvo apvalyti. Kiek suprantu csv failas, kuris pasklido ir visi neoficialūs puslapiai, kurie leidžia pasitikrinti, ar duomenys buvo pavogti remiasi 110k sąrašu.
 4. Nes Vokietija atlieka daug daugiau testų ir sugeba identifikuoti daugiau užsikrėtimo atvejų, net ir labai lengvų. Ispanijoj užsikrėtusių yra tikrai daug daugiau nei rodo statistika. Pvz. kovo 20d. duomenimis Ispanija atliko 30 000 testų, Vokietija - 167 000, skaičius 5 kartus didesnis. Ispanijos populiacija apie 47mln, Vokietijos - 83mln, net ne dvigubai didesnė.
 5. Virusas šiuo metu iš savęs nėra labai pavojingas didžiajai daliai žmonių, tą rodo ir maži mirštamumo skaičiai, tačiau kaikuriems vistiek reikalingas gydymas bei medikų priežiūra. Visa problema yra ta, kad nekontroliuojamas jis labai greitai ir lengvai plinta ir vienu metu gali susirgti labai dideli kiekiai žmonių, daugelis šalių tiesiog nėra pasiruošusios teikti medicininę pagalbą dideliems kiekiams žmonių, pritrūktų ir medikų ir įrangos ir nesugebėtų kaip Kinija pastatyti ligoninių per kelias dienas. Tuomet statistika jau keistųsi.
 6. Na nenuvertink CV taip, kaikurie darbdaviai mėgsta skaityti CV per interviu ir kalbėtis apie aprašytus skills'us vieną po kito. Kandidatai į praktikos/juniors pozicijas mėgsta į CV prirašyt skills'ų, apie kuriuos iš tikrųjų nelabai ką žino ir atrodo neužtikrintai.
 7. Be. Dar paminėsiu, kad pačios konsolės būklė gera, o pulteliai 8-9/10.
 8. Parduodu XBOX360 slim, 250gb, RGH/Jtag nulaužimas bei du bevieliai pultai. 100eur, Vilnius.
 9. Parduodu Xbox360 slimą, artištas Jtag/Rgh, 250gb, prirašyta yra žaidimų, galima rašytis pačiam tiesiai į hardą. Du belaidžiai pulteliai, 100eurų. PM parašiau.
 10. Sveiki, Pirkčiau Raspberry PI. Domina ir naujas ir naudotas. AŽ su info ir kaina.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...