Pereiti prie turinio

ifonly

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.267
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Verslas su Google Adsense!   
  Jeigu tik įmanoma, siūlyčiau investuoti pinigus į angliškus straipsnius ir kurti angliškas svetaines. Nes už lietuviškų reklamų paspaudimą kainos tiesiog juokingos. Taip pat lietuviškose svetainėse kur kas žemesnis paspaudimų dažnis (CTR).
   
  Vienos iš mano lietuviškos ir angliškos svetainės uždarbio palyginimas (šio mėnesio):
   
  Lietuviška:
  Peržiūrų: 28,394
  Uždarbis: €1.65
  Niša: Pramogos (anekdotai, atvirukai, etc..) - Praščiausiai apmokama niša
   
  Angliška:
  Peržiūrų: 1,089
  Uždarbis: €83.06
  Niša: Finansai
 2. Patinka
  ifonly sureagavo į Lietuvis666 Pagyrimas Lietuvis666   
  Toks jau cia ir zygdarbis, man svetimu pinigu nereikia :) sekmes !
 3. Patinka
  ifonly sureagavo į Lafas Pagyrimas Lietuvis666   
  Sveiki
   
  Šendien pirkau 2 telefonus iš vieno nario ir po kiek laiko jis pastebėjo kad ne i jo saskaita pervedžiau. Na tai buvo tikrai mano žiopla klaida, varda ir pavarde parašiau jo o saskaitos numeri netyčia kita ivedžiau. Po kiek laiko nervu pastebėjau kad ta saskaita priklauso Forumiečiui Lietuvis666 . Na susirasiau su juo, ir paiskinau kad netycia i jo saskaita pervedziau pinigus skirtus ne jam. O jis nieko nelaukes juos pervede tam zmogui kurie buvo skirti jie.
   
  Tad už ta sažininguma ir laiko turėjima žaisti su perlaidom noriu jam padėkoti :)
 4. Patinka
  ifonly sureagavo į Giedrius Kaip pamilti save ir gyvenimą?   
  Bėgiojimo vyrui negana. Nusipirk svarmenį. Investicija apie 100-120 litų. Su vienu svarmeniu jau gali pasidaryt pakenčiamą programą visai viršutinei kūno daliai namų sąlygom, plius pratimai be jokių svorių (atsispaudimai, pvz.) ir kt. pratimai likusiam kūnui. Antra investicija - dviratis. Tai tiek šioks toks prasimankštinimas, tiek užsiėmimas, kurio tau, sakei, trūksta. Vietoj to, kad varvintum akis prie monitoriaus, kuo ne tik tu, bet ir mes visi piktnaudžiaujam, aplėk Kauną ir jo apylinkes. Gal kada į parką ir su kokia drauge nuvažiuosi ;) 1000 litų, kurie jau gali pradėti keisti tavo gyvenimą. Manau, jog ši suma atsižvelgiant į paskirtį yra niekinė.
   
  Kas liečia panas, nieko tam fronte nesitikėk, kol rimtai neinvestuosi į save. Jei tik prie kompo sėdėsi tai gali nors ir genijus būt, panoms neįdomu kaip gerai tu mokaisi, joms netgi neįdomu kokia tavo erudicija, jei negali joms pasiūlyti tam tikrų bazinių dalykų - pakenčiamos išvaizdos, minimalaus humoro jausmo, sveiko proto ribose išsitenkančio pasitikijėmo savimi ir apskritai vyriškos laikysenos (čia aš kalbu visų pirma ne apie figūrą, o apie asmenybę). Arba storos ir dosnios piniginės :D Juokauju.
   
  Siūlau nesidraskyt ir nesitikėt lengvo bei greito efekto. Turi užsibrėžt tam tikrus tikslus ir jų siekt, net jei daug kartų nepasisektų. Taip pat niekada nereikia paties savęs apgaudinėt. Vien todėl, kad parašysi forume besišysantį "smailą", dar nereiškia, kad toks ir patapsi, arba, jei imsi vaizduot, kad pasitiki savim, nebūtinai toks išliksi kritinėse situacijose. Visa tai turi ateit natūraliai ir ateis, jei pats save "apdorosi".
   
  Tavo vietoje, jei jautiesi ne kaip dėl to, koks esi, tai tiesiog tai sau pats pripažinčiau. Konstatuočiau, kad iki šiol susimoviau. Kai padedi save ant dugno vėliau pasijauti geriau, nes nuo dugno yra tik vienas kelias - į viršų. Todėl kapituliuok pats prieš save, tačiau ne tam, kad amžinai gailėtumeis to, koks esi, o tam, kad pajaustum psichologinę laisvę visa tai pakeisti. Nustok savęs gėdytis, tačiau, kaip minėjau, imkis veiksmų, investuok į save. Ramiai, kraštutinumų nereikia. Ateis laikas, pamatysi pirmuosius vaisius, o dar vėliau pats stebėsies, kad rašei kažką tokio, ką parašei šiandien.
   
  Kaip minėjau pirmam komentare, ta visa psichologinė rašliava, kurią čia tau aš ar kiti prirašysim, yra nieko verta, jei tu pats nebūsi ryžtingas. Nes tu, tu ir tik tu gali kažką pakeisti. Todėl mano komentaras nėra skirtas tave paguosti. Aš tau aiškiai sakau, kad gyvenimas tai ne motina Teresė ir arba tu kažką darai, arba nesiskundi. Tik tuo pačiu primenu, kad nereikia draskytis, turėk kantrybės ir pradžioje net negalvok apie rezultatą, daryk, ką reikia daryti ir tiek.
   
  Ir nebandyk rast dabar laikiną ramybę ir toliau panirt į tą savo pilką niūrią kasdienybę. Ieškok ne trumpalaikės, o ilgalaikės išeities.
   
  Nedelsiant.
 5. Patinka
  ifonly sureagavo į Giedrius Kaip pamilti save ir gyvenimą?   
  Sportuok, tai pagerins bendrą tonusą ir savijautą, geresnė figūra pridės pasitikėjimo savimi (darant prielaidą, kad to trūksta), didink savo užimtumą (išskyrus veiklą prie kompiuterio/interneto), tai prablaškys ir melancholiškas mintis pakeis kažkuo kitu, įdomesniu. Taip pat siūlau susirast žmonių, su kuriais tuo užsiimsi, geriausiai - panelę (irgi darant prielaidą, kad jos neturi). Vėliau viskas gausis savaime.
   
  Kad čia pusė forumo tau prirašys visokių a'la psichologinių patarimų, nepadės. Pats esi savo gyvenimo kalvis. Kalk. Į klyną ;)
   
  Sėkmės.
 6. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo Mazeika Mergaitė buvo paiimta iš Klonio gatvės.   
  Emigruokit po galais!!! Negaliu klausyt, kaip jauni žmonės taip verkšlena.
 7. Patinka
  ifonly sureagavo į furijus Kavos puodeliu filosofija   
  nezinau ar pataikiau i reikiama forumo skilti taciau, siandien fizikos destytojas per paskutine paskaita perskaite si teksta, man jis patiko ir nusprendziau kad noriu ir su jumis pasidalinti:
   
  Kavos puodelių filosofija
  Atėjęs į auditoriją skaityti paskaitos, filosofijos profesorius pasidėjo ant stalo stiklainį ir pridėjo į jį didelių akmenų. Po to klausia studentų - ar stiklainis pilnas? Šie patvirtino. Tada profesorius išsiėmė iš krepšio skardinę nuo kavos, pilną smulkių akmenėlių ir supylė juos į stiklainį. Akmenukai gražiai užpildė tarpus tarp didelių akmenų. Profesorius vėl paklausė studentų ar stiklainis pilnas ir šie juokdamiesi jam pritarė.
   
  Tada profesorius išsitraukė iš kišenės maišelį smėlio ir supylė jį į stiklainį. Smėlio kruopelės subiro į pačius mažiausius plyšelius tarp akmenų visiškai užpildydamas stiklainį. Ir vėl profesorius paklausė studentų ar dabar stiklainis pilnas. Ir šie vėl atsakė - taip.
   
  Tada profesorius paėmė nuo stalo du puodelius kavos ir supylė juos į stiklainį. Kava subėgo ir susigėrė. Studentai nusijuokė.
   
  -Taigi, - tarė profesorius, dabar įsivaizduokite, kad šis stiklainis yra jūsų gyvenimas. Didieji akmenys simbolizuoja svarbiausius jūsų gyvenimo dalykus: šeimą, vaikus, draugus, mylimąjį, sveikatą. Net jei visa kita dingtų, jie vis tiek liktų jums svarbūs ir suteiktų jūsų gyvenimui prasmę.
   
  Smulkūs akmenėliai yra antraeiliai, mažiau svarbūs dalykai: darbas automobilis, butas, studijos. Smėlis simbolizuoja visai nesvarbius, nereikšmingus dalykus, netgi lėkštus dalykus. Ir jeigu jūs iš pradžių pilsite smėlį, tai jame neliks vietos nei dideliems akmenims, nei smulkiems akmenėliams.
   
  Skirkite daugiau dėmesio svarbiems dalykams. Raskite laiko savo vaikams, mylimajam. Rūpinkitės savo sveikata. Liks pakankamai laiko darbui ir namų ruošai, ir vakarėliams, ir kitiems dalykams...
   
  Rūpinkitės pirmiausia didžiausiais akmenimis, nes tik jie yra tikrai vertingi, nusistatykite teisingus prioritetus, o visa kita - tai tik smėlis.
   
  Vienas iš studentų pakėlė ranką ir paklausė, ką reiškia tie du puodeliai kavos. Profesorius nusišypsojo ir atsakė:
   
  Džiaugiuosi, kad paklausėte. Tai reiškia, kad NESVARBU KOKS PILNAS JŪSŲ GYVENIMAS BŪTU, PORAI PUODELIŲ KAVOS SU GERAIS DRAUGAIS VISUOMET TURĖTŲ ATSIRASTI LAIKO.
   
  taigi noreciau pasakyti kad pinigai tai nera viskas, tai nera reiksmingiausias dalykas del ko zmogus gyvena, todel noreciau palinketi siekti pinigu neaukojant svarbiausiu dalyku, dekui uz demesi :)
 8. Patinka
  ifonly sureagavo į Marius Ar Tu gali didžiuotis, kad gyveni Lietuvoje ?   
  Gruzijoje minimalus atlyginimas 215 LT neatskaičius mokesčių (palyginus su 800 Lt Lietuvoje), ir žmonės vis tiek sugeba ten gyventi. Vidutinis normalus atlyginimas 483-644 Lt (gerokai mažesnis netgi negu, kad Lietuvos minimalus).
  Šaltinis: Gyvenimas Gruzijoje: mažos algos džiaugtis gyvenimu netrukdo
   
   
  Lietuvoje, beje, vidutinis darbo užmokestis praitais metais buvo ~2100 Lt. Ne taip jau ir blogai palyginus, ką?
   
  Beje, gaudami minimalų atlyginimą Lietuvoje, mes patenkame tarp 15 proc. daugiausiai uždirbančių pasaulio gyventojų - arba kitaip sakant esame turtingesni už 85 proc pasaulio gyventojų.
   
  Gaudami vidutinį atlyginimą esate turtingesnis už 86 proc pasaulio gyventojų.
   
  Pasiskaičiuokit patys: http://www.globalrichlist.com/
   
  Tai, mes tikrai jau taip blogai gyvenam? :)
 9. Patinka
  ifonly sureagavo į Ramūnas Ar Tu gali didžiuotis, kad gyveni Lietuvoje ?   
  Kiek pasisakiusių nesupranta paprastų ekonomikos principų... Dėl tokių - tai tik gėda, kad esat tautiečiai.
   
  Blogai čia gyvent? Taigi nebe sovietiniam bloke esam, važiuokit į užsienį, kur porno žvaigždės "neina" į valdžią, kur pedofilų "nėra", kur visi "gerai" gyvena ir "neskursta".
   
  Visur gerai, kur manęs nėra, užsieny ir š skanesnis :D
   
  Kiek reikia kompleksuoti, kad kreiptum dėmesį, kaip apsirengęs ir kaip į Tave žiūri? Čia jau ne tik aplinkinių problema.. Atvažiuoja matai Anglijos lietuviai pakelti Lietuvos ekonomikos.. NO SHIT :D atvažiuoja nemokamai pasigydyt už mokesčius, kuriuos moka UK. Reikėtų jiems paminklą statyti..
   
  Pedofilijos byla nebūtų niekam įdomi, jei ne buduliai, kuria ja domisi ir ieško joje konspiracijos iš Marso gyventojų. Abi pusės.
   
  Nepatinka Lietuva, nepatinka lietuviai.. Kažin kiek pats sau patinki.
   
  Didžiuojuosi Lietuva :)
 10. Patinka
  ifonly sureagavo į Mynde Spalvų marketingas   
  Kadangi pagaliau atsirado mano jau seniai laukta forumo skiltis, iš karto kilo noras šią skiltį papildyti įdomia informacija. Taigi, pabandysiu panagrinėti kažką įdomesnio ir neįprasto. Kaip jau supratote iš temos pavadinimo, bandysiu šiek tiek pakalbėti apie spalvas – kam tai reikalinga, kokia jų reikšmė versle bei pateiksiu keletą patarimų kaip būtų galima tai panaudoti ir ko reikėtų vengti.
   
  Straipsnį norėtųsi pradėti šūkiu, kuriuo remiasi Spalvų Marketingo Grupė (The Color Marketing Group): „Spalvos parduoda, o tinkamai parinktos spalvos parduoda geriau“.
   
  Taigi, ar kada pagalvojate, kokias spalvas renkatės savo marketingo žinutei, internetiniam puslapiui ar paprasčiausiai vizitinei kortelei? Dėl kokių priežasčių Jūs pasirinkote būtent tokias spalvas? Taip pasirinkote todėl, kad Jums pačiam patiko tokios spalvos, ar pasirinkote dėl marketingo žinutės pobūdžio? Nors gražus žinutės vizualinis apipavidalinimas yra labai svarbu, tačiau būtina žinoti, jog skirtingos spalvos skatina skirtingas žmonių, kurie mato jūsų žinutę, reakcijas. Taigi, ar Jūs esate tikri kokią informaciją Jūsų žinutė perduoda?
   
  Dažnai būna sunku patikėti, kad spalvos gali turėti kokią nors įtaką mūsų kūnui ir protui. Tačiau mokslininkai žino, kad spalvos gali įtakoti mūsų kūno fiziologiją bei protinę būseną. Wohlfarth and Sam atliko eksperimentą su 14 neįgalių vaikų. Jie buvo apgyvendinami skirtingų spalvų aplinkose. Pastebėta, kad skirtingose aplinkose užfiksuotas gana ryškūs kraujospūdžio pasikeitimai bei agresyvaus elgesio kaita. Iš šio tyrimo buvo nustatyta, kad spalvos stimuliuoja mūsų nervinę sistemą ir iššaukia įvairias emocines būsenas.
   
  Marketingo tyrimai rodo, kad daugiau nei 80% vizualios informacijos yra susieta su spalvomis. Kitaip sakant, spalvos perduoda reikiamą informaciją. Pavyzdžiui, ar pastebėjote, jog dauguma greito maisto restoranų naudoja ryškiai raudoną ir oranžinę spalvą? Ir tai yra daroma visiškai neatsitiktinai, nes tyrimai parodė, kad šios spalvos skatina žmones greitai pavalgyti ir išeiti – o šito kaip tik ir trokšta visi greito maisto restoranai. Taip pat nenuostabu, kad suaugusiųjų puslapiuose vyrauja raudona ir juoda spalvos. Manoma, jog šios spalvos turi seksualinį potraukį.
   
  Taigi, prieš pradedant kurti kažkokią marketingo žinutę, labai protinga būtų pasidomėti spalvų psichologija. Nesvarbu ar tai vizitinė kortelė, lankstinukas, internetinis puslapis, plakatas ar kažkas kita. Spalvos jūsų siūlomai medžiagai suteikia ne tik išvaizdą, bet įtakoja ir mūsų visų elgesį. Todėl būtina žinoti kokią įtaką parinktos spalvos gali turėti tikslinei auditorijai.
   
  Virtualioje aplinkoje spalvos turi dar didesnę reikšmę. Kadangi internete beveik nėra galimybės bendrauti su klientu "akis į akį“, viskas vykstą per vizualinę terpę. Žodžiai naudojami jūsų internetiniame puslapyje turi didžiausią reikšmę jūsų klientams. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad spalvos taip pat yra labai svarbu. Jūsų svetainės fonas, teksto spalva, antraštės ir pan. gali turėti rimtos psichologinės įtakos jūsų svetainės lankytojams. Suprasdamas spalvų psichologiją puslapio savininkas savo svetainę gali padaryti dar patrauklesnę akiai bei sukurti įsimintiną prekinį ženklą. Tinkamos spalvos pasiunčia tinkamas žinutes klientui ir patraukia dėmesį ten kur reikia.
   
  Yra atlikta daug įvairių tyrimų siekiant išsiaiškinti spalvų poveikį žmogui. Štai keletas faktų iš kai kurių tyrimų:
   
  • Seulo tarptautinėje COLOR EXPO 2004 parodoje atliktas tyrimas parodė, kad 92,6% apklaustųjų daugiausia dėmesio skiria produkto išvaizdai, 5,6% - lietimo pojūčiui ir tik 0,9% - klausai ir uoslei. Vėliau apklausus kokią įtaką renkantis produktą turi spalva, net 84,7% apklaustųjų teigė, kad spalva turi didžiausią įtaką.
  • CCICOLOR nustatė, kad žmogus pasąmonėje susidaro įspūdi apie kitą žmogų, aplinką ar produktą pamatęs jį per pirmas 90s. O nuo 62% iki 90% šių įvertinimų buvo remiantis vien spalva.
  • Loyola universitetas nustatė, kad tinkamų spalvų parinkimas padidina prekinio ženklo žinomumą iki 80%.
  • Psichologai nustatė, kad spalvos skatina smegenų darbą ir padeda geriau įsiminti matomus dalykus. Spalvotas vaizdas žymiai lengviau įsimenamas, nei toks pat vaizdas, tačiau juodos ir baltos spalvos.
  • Spalvos pagerina skaitomumą – 40%, išmokstamumą – nuo 55% iki 78%, o supratimą – 73%.
   
  Taigi, kokią reikšmę vis dėlto turi tos spalvos? Žemiau pateikiamos keletas pagrindinių spalvų aprašymų, nors jų yra daug daugiau. Taip pat reiktų žinot, kad visos spalvos yra skirstomos į 3 grupes: neutralios, šiltos ir šaltos.
   
  Neutralios spalvos:
   
  • Juoda. Ši spalva asocijuojasi su valdžia ir galia, stabilumu bei jėga. Taip pat ši spalva siejasi su intelektu, elegancija, rafinuotumu, gundimu. Juodi drabužiai žmones lieknina. Kartais ši spalva siejama su blogiu bei mistika. Juoda – yra labai rimta spalva, kuri iššaukia stiprias emocijas; per daug juodos spalvos gali sukrėsti žmogų.
   
  Patartina šios spalvos naudoti nedaug, tik mažuose plotuose, nes tai gali sietis su depresija. Ši spalva tinkama taikant į aukštuomenės rinką arba siekiant sudominti jaunimą, pasitelkiant mistiniu įvaizdžiu. Taip pat patartina kartu naudotis dar vieną, kokią „stiprią“ spalvą, tam kad klientui sukelti teigiamus jausmus.
   
  • Balta. Daugumai ši spalva asocijuojasi su tyrumu, nekaltybe (vestuvių suknelė), jaunyste, švarumu (daktarai su baltais chalatais), saugumu. Taip pat ši spalva simbolizuoja neutralumą arba spalvų nebuvimą. Rytinėje pasaulio dalyje daug kur balta siejasi su rytu. Taip pat kai kuriuose rytų šalyse ji siejama su mirtimi.
   
  Patartina šią spalvą naudoti kaip foną, nes išryškina kitas spalvas. Balta spalva atspindi šviesą ir dauginasi, taip sukurdama įvaizdi, jog aplinka atrodo didesnė, nei iš tiesų yra. Balta spalva kaip ir neturi jokio neigiamo poveikio internetiniam puslapiui, nebent beveik visa svetainė būtų baltos spalvos.
   
  • Pilka. Ši spalva asocijuojasi su praktiškumu, amžinybe, solidžiais dalykais gyvenime, konservatyvumu, saugumu, branda. Per daug pilkos nekelia jokių jausmų, tačiau panaudojus ją protingai produktui prideda solidumo. Pilki atspalviai ar šešėliai siejasi su senatve, mirtimi, depresija, niūrumu.
   
  Patartina šią spalvą naudoti taupiai. Tai suteikia pasitikėjimo bei paryškina kitas spalvas.
   
  • Ruda. Ši spalva dažniausiai siejama su patikimumu, stabilumu bei draugyste. Tai yra žemės spalva ir asocijuojasi su natūralumu bei organiškumu. Tačiau Indijoje ši spalva reiškia gedulą.
   
  Šią spalvą patartina naudoti siekiant sudaryti patikimo ir sąžiningo įvaizdį.
   
  Šiltos spalvos:
   
  • Raudona. Jei norite atkreipti dėmesį naudokite šią spalvą. Raudona yra energinga spalva. Ji siejasi su judesiu bei susijaudinimu. Žmonių, apsuptų šia spalva, širdis plaka vos vos smarkiau bei šiek tiek užgniaužia kvapą. Ši spalva visiškai netinka vaikų kambariui, kad sujaudintų žmones. Vilkint raudonus drabužius, jūs būsite labiau pastebimas. Ši spalva simbolizuoja gyvenimą, todėl nuotakos Kinijoje vilki tokios spalvos rūbus. Taip pat raudona yra siejama su aistra, seksu, greičiu, pavojumi.
   
  Šią spalvą nepatartina naudoti per daug, nes gali erzinti lankytoją. Tačiau parinkus tinkamą vietą šiai spalvai, gali duoti labai daug naudos. Raudoni objektai stimuliuoja žmonės imtis tam tikrų veiksmų.
   
  • Rožinė. Tai yra tikroji meilės spalva. Tai labiausiai raminanti spalva iš visų. Dauguma nusikaltėlių yra pasodinami į kalėjimus, kur vyrauja šita spalva, nes tyrimai rodo, jog rožinė spalva sekina bei užgniaužia agresiją. Ši spalva siejasi su romantika, lengvumu, švelniais jausmais.
   
  Patartina naudoti, kai norite apeliuoti į kliento rūpestingumą bei jo romantiškąją pusę.
   
  • Geltona. Tai linksma saulės spalva, kuri siejasi su juoku, džiaugsmu bei geru laiku. Žmogus apsuptas šia spalva jaučiasi optimistiškai, nes smegenys tada išskiria daugiau serotonino, dėl kurio žmogus ima jaustis geriau. Ši spalva pagreitina metabolizmą bei sukelia kūrybingų minčių.
   
  Patartina naudoti, norint, kad puslapis atrodytų šviesesnis bei ryškesnis. Geltona taip pat paryškina kitas spalvas.
   
  • Oranžinė. Ši spalva susijusi su laimingais laikais, linksmomis bei aktyviomis dienomis, šiltais bei organiniais produktais. Taip pat oranžinė siejama su ambicijomis ir visiškai nieko neturi bendro su ramybe.
   
  Ši spalva tinka svetainėms apie maistą. Ji skatina žaismingumą, todėl tinka puslapiams susijusiems su įvairia aktyvia veikla. Taip pat labai tinka puslapiams skirtiems vaikams.
   
   
  Šaltos spalvos:
   
  • Mėlyna. Ši spalva yra viena mėgstamiausių didžiajai daliai žmonių. Ši spalva sudaro nemažą dalį mus supančio pasaulio (dangus, jūros, vandenynai..). Mėlyna spalva žmogų ramina, tačiau tai daro ne visi atspalviai. Dažnai miegamuosiuose vyrauja ši spalva, nes ji asocijuojasi su ramybe bei poilsiu. Per daugybę amžių mėlyna susieta su tvirtybe, patikimumu, išmintimi, lojalumu. Darbuotojų produktyvumas dažnai būna geresni, kai jie dirba supant mėlynai spalvai. Kai kurie tyrimai rodo, kad sunkumų kilnotojas mėlynoje sporto salėje gali iškelti didesnį svorį nei tai daro paprastai. Tai galioja visoms sporto šakoms.
   
  Ši spalva internetiniam puslapiui suteikia formalumą. Protingai parinkta mėlyna spalva suteikia pasitikėjimą jūsų verslu. Tačiau panaudojus jos per daug klientui gali kilti daug dvejonių.
   
  • Žalia. Ši spalva siejasi su augimu, gamta bei pinigais. Raminanti spalva, kuri suteikia teigiamas emocijas. Ligoninės dažnai naudoja šviesiai žalią spalvą, nes ji ramina pacientus. Ji taip pat siejasi su pavydu, sėkme, dosnumu bei vaisingumu. Tradiciškai ši spalva simbolizuoja taiką, harmoniją, palaikymą bei subalansuotą energiją.
   
   
  Ši spalva tinka internetinėms svetainėms apie pinigus, finansus. Taip pat tinka puslapiams susijusiems su kokiu nors augimu. Patartina šią spalvą naudoti, norint paskatinti lankytoją paspausti ant nuorodos ar nupirkti siūlomą produktą.
   
  • Violetinė. Ši spalva siejama su turtais, gerove, rafinuotumu, mistika. Ji stimuliuoja tas smegenų dalis kurios padeda problemų sprendimui. Ši spalva labai populiari tarp jaunų paauglių merginų.
   
  Kuriant internetinius puslapius dažniausiai yra taikomi 3 pagrindiniai spalvų parinkimo būdai:
   
  • Monochrominė spalvų schema – kai naudojama viena spalva ir skirtingi jos atspalviai. Taip svetainė atrodo tvarkinga ir gana įdomi. Tokia svetainė yra raminanti bei traukiantį akį, ypač kai naudojami mėlynas ar žalias atspalviai.
  • Papildomos spalvos schema – kai naudojamos dvi visiškai priešingos spalvos (pvz, rožinė ir žalia). Taip šilta spalva susimaišo su šalta, todėl dažnai tampa labai patrauklus dizainas klientui.
  • Triguba spalvų schema – kai naudojamos trys spalvos vienodai nutolusios viena nuo kitos spalvų rate. Ši schema dažnai būna populiari tarp internetinių puslapių dizainerių nes taip parinktos spalvos yra harmoningos.
   
   
  Norint sėkmingai parinkti tam tikras spalvas ruošiamam projektui, būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Toliau pateiksiu keletą pagrindinių patarimų, kurie gali labai pasitarnauti Jums, siekiant parinkti tinkamas spalvas:
   
  • Pažinkite savo rinką. Ar tai azijiečiai (tinkamiausia spalva raudona)? Ar tai olandai (tinkamiausia oranžinė spalva)? Ar tai jauna auditorija? Koks amžius? Aukštos ar žemos pajamos? Vyriška ar moteriška auditorija? Afroamerikiečiai ar baltaodžiai? Privalote kalbėti jų kalba, jei norite užmegzti kontaktą.
  • Ištirkite rinką. Jei tikrai norite padidinti savo produkto patrauklumą, būtinai išanalizuokite rinką. Padarykite keletą skirtingų dizaino versijų ir išbandykite jas, ir stebėkite kuris variantas yra patrauklesnis.
  • Stebėkite mašinų pramonę. Automobilių gamintojai išleidžia milijonus, tiriant, kurios spalvos yra patraukliausios. Visiems naujausiems ir perkamiausiems modeliams yra parinktos spalvos, atliekant sudėtingus tyrimus. Labiausiai jautri spalvai yra „Lexus“.
  • Naudokite „saugias“ spalvas. Jei neturite reikalų su labai stipriu prekiniu ženklu, likite prie „saugių“ spalvų. Violetinė ir oranžinė spalvos niekados neturės tokį teigiamą poveikį kaip mėlyna ar žalia.
   
  Kągi, tikiuosi šis straipsnis bus naudingas šio forumo nariams ir atsiras tokių žmonių, kurie sužinos kažką naujo.
   
  Jei norite šį straipsnį patalpinti kur nors kitur būtinai susisiekite su manimi.
 11. Patinka
  ifonly sureagavo į n0l Kiek litu netaupant reikia Tailande ?   
  kadangi tevai neseniai gryzo, tai galiu trumpai papasakot, maistui, idomiom eskursijom ir pan. zmogui 1000 eur turetu uztekt, cia be viesbucio. Maistas salyginai brangus, nebent su jais paciais noresi ten valgyt grynai gatveje maista apsikta musiu, po kojom tekancia kanalizacija ir su tikimybe greit apsinuodyt. Higienos jie ten nelabai laikosi, ryja labai labai labai astru maista su daug prieskoniu ir jiems dzin. Aisku tas negalioja normaliuose restoranuose kurie tikriausiai skirti tik turistam, ten ir kainos atitinkamos.
   
  Turguje labai pigus vaisiai, toliau nuo didziuju miestu dar pigesni, ju ivairove labai didele ir labai skanus, bet velgi turistam papildomas antkainis, todel skrendant su kompanija yra netgi patogu issinuomot prostitute :D vienai dienai ji tikrai nebutu brangi, o daugeliu atveju padetu sutaupyt, pvz. vaisius vietiniam parduoda bent 3-4 kartus pigiau.
   
  Valiuta batai, ne tie kuriuos nesiojate, o ju vietine valiuta. Vestis dolerius ir keistis i batus.
   
  Apie bobu kainas, tai nakciai 1000 batų, t.y. apie 85lt :) beje transvestitai brangesni, apie 1500 batų, ju praktiskai neatskirsi kol nenumausi kelnaiciu, nors kartais nesunku atpazinti pagal balsa arba pagal pedas.
   
  Narkotikai grieztai draudziami, netgi uz zole gali gauti nemazai metu, todel tikrai nerizikuociau.
  Beje ir prostitucija irgi yra nelegali ir draudziama ten, bet priesingai nei narkotikai kazkodel klesti :D baruose beje galima isvysti ivairiu egzotiniu pasirodymu, kai pvz su "ta vieta" atidarineja butelius ir is "ten" traukia britvas, iejimai i tokias vietas vos siekia 20lt.
   
  Taip pat jokiu budu nereiktu prie tailandieciu nepagarbiai elgtis su ju banknotais, ant kiekvieno banknoto yra ju karaliaus atvaizdas, o jis ju dievas.. isivaizduokit per 60metu vietiniams gyventojams jis nei centu nepakele mokesciu, taigi jam rodoma labai didele pagarba, visur pilna jo atvaizdu ir pan. Netgi pasakojo istorija kad kazkoks girtas ruselis apipaise plakata (nupiese usus, akinius ir pan.) uz toki vaikiska elgesi gavo 5metu kalejimo.
   
   


  tigru visur pilna, gali pasifotkint, paserti, paglostyti.


  skanu bet pavojinga skrandziui :D
 12. Patinka
  ifonly sureagavo į MrGiedrius A.Kubiliui skirtas Pasaulio lyderio apdovanojimas   
  Šaunu, čia visiems tiems Lietuviams, kuriems Kubilius žemiau visko(dėl delfio straipsnių), o užsienį gerbiamas žmogus ir kitos šalį ima pavyzdį, kaip jis susitvarkė su krize :)
 13. Patinka
  ifonly sureagavo į Obuolys 77 galvoju tik apie pinigus   
  Per daug w .
 14. Patinka
  ifonly sureagavo į Frankenstein 6.3 minutės rimties   
  6.3 minutes, už ginėjus.
   
  Nepaisant dabartinės situacijos (seimas, įstatymai ir visos kitos blogybės) manau jog reikia išreikšti pagarba tiems kurie nebijojo apginti Lietuvos laisvės, ir paaukojo savo gyvybes.
   

 15. Patinka
  ifonly sureagavo į VinylRecords Augintiniu foto   
  Merginos katinukas ( kai mažas buvo )
   
   

 16. Patinka
  ifonly sureagavo į Meilutė Rauna stogą.   
  ir t.t.
   
  Tipinis http://mano.zebra.lt/profile/fotosclubs/587/801/587823057_80174357diary_459cd4917948f.jpg dienoraštis.
   
  Padėti jam? Ką padėti? Nebent palinkėčiau gatvėje tokį pamačius apeiti pusė kilometro spinduliu.
 17. Patinka
  ifonly sureagavo į wicked Rauna stogą.   
  Išpradžių dar skaičiau temą, viskas kaip ir ok. Bet kai jis paskui pradėjo reikštis savo 'intelektu', tai atsiprašau.. Daužyt kažkam snukius, nes turi asmeninių problemų? O kai eini daužyt, kietuoli, renkiesi silpnesnius už save? Ar būna, kad užeina tokie pykčio priepuoliai, kai matai dėdes, sėdinčius X5? Tikriausiai, kad nelabai.
   
  Reikia jam psichologo pagalbos, bet gi jis mat negali kreiptis į psichologą.. O į forumą gali. Absurdas. Ko jis tikėjosi čia rašydamas? Kad kažkas pasiūlys grąžinti jo kreditus? Kad kažkas, duos jam pinigų ir darbo? O gal nori paguodos jis? Nereikia vaidinti nuskriausto, puse Lietuvos taip gyvena, bet gyvena. Kaip ir twea rašė, yra tokių, kam net dar labiau nepasisekę gyvenime, bet jie sugeba džiaugtis. O čia? Tik kamnors jibalą razbit. Herojus.
   
  Kažkas dar pasiūlė eit lankyt boksą ir boksuotis? Na taip, boksuosis ringe, o su jo protu ir toliau daužys niekuo dėtus žmones gatvėse, tik dar techniškiau ir smarkiau, super! Negalima jam išviso jokių kovos menų lankyt, kai nesugeba jų su galva naudot.
 18. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo Mas Metų komentaras 2011   
  2)Metų protingiausias
  http://uzdarbis.lt/t166704/lietuvos-ateitis-kokia-ji/page__view__findpost__p__1846131
 19. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo Mas Metų komentaras 2011   
  2)Metų protingiausias
  http://uzdarbis.lt/t166704/lietuvos-ateitis-kokia-ji/page__view__findpost__p__1846131
 20. Patinka
  ifonly sureagavo į Medinukas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  Perskaičiau tik antrąją dalį, nes pirmoji jau matyta. Faktas, kad tema abejingų nepalieka ir nuomonių yra įvairių. Ar iš istorijos yra ko pasimokyti? Manau, kad taip, bet toji pamoka - nesekti tavo pavyzdžiu. Labai tikiuosi, kad visi vaikai, kurie skaitė šią temą taip ir darys, o nepuls idealizuoti ir eiti į kraštutinumus kaip darai tu.
   
  Valia ir tikslo siekimas yra geras dalykas, bet valia naudotis ir tikslo siekti reikia su protu. Akivaizdu, kad tu tų dalykų suderinti nesugebi. Kitaip tariant tau bent vieno šrato tikrai trūksta (čia nėra bandymas įžeisti ar sumenkinti).
   
  Apskritai perskaičius viską susidarė įspūdis, kad turi nepilnavertiškumo kompleksą (minėjai, kad vaikystės neturėjai, tai gal čia šuo pakastas), todėl ir sieki būti geriausias forexe, sporto salėje, galiausiai ir medicinoje pats nustatinėdamas, kokie tau tyrimai reikalingi, kokie ne... Siekis būti geriausiu nėra blogas dalykas, tik klausimas kaip to sieki. Tu sieki save žalodamas, o tai nėra gerai. Kas įdomiausia, tai dažniausiai tokiu būdų siekiant nieko doro nesigauna, kad ir kokia geležinė valia bebūtu. Visada atsiranda laimės kūdikis, kuris savo talento ir įvairių atsitiktinių aplinkybių dėka ima ir pranoksta. Teko ne kartą su tuo susidurti tik ne versle, o sporte. Pavyzdys:
  Sportavo tėvas vaikystėje, turėjo svajonių nerealių, bet nieko doro nesigavo. Įsikirto nepilnavertiškumo kompleksą ir nusprendė, kad vaikas tai jau tikrai bus kietas, nes pats jį treniruos. Pasidarė vaiką, užaugino iki reikiamo amžiaus arba ir to neišlaukė ir pradėjo plauti smegenis. Sudarinėja savo "olimpines" sporto programas neparemtas protu ir jokia logika, treniruoja, vaiko, alina, liepia arti... Dirba vaikas dieną naktį, šviesios dienos nemato, valią geležinę išsiugdęs, bet kaip gauna malkų nuo kitų, taip gauna. Va tau ir darbas, valia, ryžtas, tikslo siekimas. Ne viskas tuo paremta ir ne visada tai atneša sėkmę.
   
  Pažįstų ne vieną pasaulio, europos čempioną, vicečempioną. Tai nei vienas kaip beprotis nearia, o tikslo siekia tvarkingai bei protingai. Savaime suprantama ir pats sau programų nesudarinėja, o pasikliauna specialistais (visų galų meistras niekada nebūsi, visos žolės niekada neapšiksi kad ir kaip norėtum). Kai reikia ir aliuko išlenkia, ir stipriau paima. Sugeba ir draugams ir mergoms laiko skirti. Kitaip tariant viską sugeba suderinti ir rezultatai aukšti.
   
  Šiap aš ir tu esame tos pačios kartos. Yra ir daugiau tokių. Visi susidūrėme su tuo pačiu, niekas netikėjo, kad apskritai galima uždirbti ir t.t. Teko įrodyti tai savo darbu. Dabar galvoju ir keliais tavo paminėtais aspektais galiu palyginti tave su savim (tikriausiai panašiai į mano situaciją ir ne vienam kitam mūsų kartos gali būti):


   
  Pradėjom praktiškai vienu metu, išbandėm labai panašius dalykus, nes visi tą patį darė.
  Tu dabar neturi viršininko virš galvos, aš taip pat jo neturiu.
  Tu nestovi darbo biržoje, aš taip pat.
  Tu neverki dėl politinės, ekonominės situacijos, aš taip pat.
  Tu save išlaikai, aš taip pat + dar savo šeimą.
  Tu ari dieną naktį, aš ne.
  Kiek uždirbi ar uždirbai nežinau, bet supratau, kad milijardo dar nepasiekei. Aš taip pat. (Iš esmės pajamos nėra esminis dalykas. Pats svarbiausias dalykas yra išlaidos ir mokėjimas elgtis su pinigais. Uždirbantis 1000Lt gali būti daug turtingesnis už uždirbantį 5000Lt.).
  Tu turi vieną draugą, o gal jau ir to nelabai, aš turiu draugų.
  Tu neturi šeimos, aš turiu šeimą.
  Tu neturi sveikatos, aš ją turiu (iš esmės ją gali prarasti bet kas, bet tavo atveju problemos atsirado dėl neprotingo darbo).
  Norėdamas išsikalbėti ir išsipasakoti tu rašai visai Lietuvai į forumą, aš galiu išsikalbėti su antrąja puse ir draugais.

   
  Kai sudedi pliusus ir minusus, tai žiūri, kad pliusų ne tavo pusėje daugiau. Iš esmės šitais +/- nenoriu nei kažko kelti, nei kažko žeminti, tiesiog natūraliai kilo mintys ir taip susidėliojo. Manau, kad daugelis skaitydamas Tu/aš daugiau sau būdingų dalykų atras prie aš, jei apskritai atras.
   
  Visame tavo pranešime pastebėjau ir prieštaravimų. Pvz.:
  Tu šneki, kad gyveni sveiką gyvenimo būdą ir sveikata tau svarbiausia, sportuoji, nevalgai E ir t.t. Tuo pačiu metu tu visiškai supranti, kad žudai save savo nesveiku darbu, bet net neketini jo atsisakyti ir tuo didžiuojiesi. Tai ar čia nėra nonsensas?
   
  Vienoje vietoje rašei, kad tavo masteris ar pan. neturi šeimos, neturi vaikų ir tu to sieki taip pat. Gal parašiau ne visai tiksliai, bet mintis buvo tokia. Perskaitęs tavo kitus postus radau, kad tu nori turėti žmoną ir vaikų, gal net įsivaikinti. Tai ko iš tikrųjų tu nori?
   
  Taip pat, kaip supratau, šitas pranešimas turi ir savo atsiradimo istoriją. Jį nusprendei būtent tokiu, o ne kitokiu metu parašyti (jei apskritai buvo mintis kitokiu rašyti) po to, kai forume netekai VIP statuso. Tavo atsakas į VIP statuso netekimą, "pažeminimą" pareigose, "pažeminimą" bendruomenėje, ar kaip čia geriau išsireikšti, buvo straipsnis, kurio reziume "AŠ vis dar esu. Mane klupdė ligos bėdos..., bet aš atsitiesiau, atsitiesiu ir po šios netekties". Gal tai ir klaidinga interpretacija, bet variantas tikrai įmanomas ir realus, nes vienaip ar kitaip eilinį kartą jausdamas nepilnavertiškumo kompleksą norėjai kažką kažkam įrodyti dėl kažko. Ciatata iš tavo komentaro šia tema:
   
   
  Statusai tikrai yra beverčiai palyginus su kitais dalykais. Jie buvo ir dar bus nuimti ne vienam nariui. Kažkada aš buvau komandos narys, nusileidau iki administratoriaus, galiausiai iki VIP, gal ir iki paprasto dalyvio nusileisiu, bet tai natūralu. Yra komanda, kuri sprendžia, kas ko vertas ir atlieka veiksmus. Ir tai tikrai ne dėl nuomonės kitokios nei visų. Esame diskutavę su šio forumo savininkais, teko pasisakyti ir prieš vienokį ar kitokį jų veiksmą ir niekas per galvą už tai nedavė ar nepuolė kažko atiminėti. Faktas tas, kad niekur dėl netekto statuso neverkiau, nesiguodžiau ir neieškojau priežasčių, nemačiau, kad ir kiti verktų ar gilintųsi. Šiuo atveju tu verki. Taigi nėra tas statusas tau jau toks bevertis kaip bandai pasakyti.
   
  Taip pat keistai skamba iš tavo lūpų, kad gyvenimas tęsiasi už šio forumo ribų. Forumas yra virtualus, jis yra kompiuteryje, o tavo gyvenimas ir yra kompiuteris, kaip leidai suprasti :)
   
  Žinoma, tai yra tik mano nuomonė, ja nenorėjau nieko įžeisti, pažeminti, įskaudinti ar kažko įpiršti. Taip pat tai nereiškia, kad mano nuomonė vienu ar kitu klausimu yra teisinga.
 21. Patinka
  ifonly sureagavo į NemokamasMygtukas Mano ex permiegojo su mano broliu   
  O tu permiegok su jos broliu ir atkersik
 22. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo Mas Metų komentaras 2011   
  2)Metų protingiausias
  http://uzdarbis.lt/t166704/lietuvos-ateitis-kokia-ji/page__view__findpost__p__1846131
 23. Patinka
  ifonly sureagavo į Kamile Metų forumietis 2011: I etapas   
  O aš savo balsą atiduodu už TekstuVertejas. Nežinau, ar čia tik atsitiktinumas ir aš pastebiu tik jo "geruosius postus", bet jo pranešimai yra tikrai informatyvus, padedantis bei kuriantis forumo gerovę (pavyzdžiui, kaip šis : http://uzdarbis.lt/t166704/lietuvos-ateitis-kokia-ji/page__st__95 ). Manau, toks ir turėtų būti metų forumietis :)
 24. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo Mas Metų komentaras 2011   
  2)Metų protingiausias
  http://uzdarbis.lt/t166704/lietuvos-ateitis-kokia-ji/page__view__findpost__p__1846131
 25. Patinka
  ifonly gavo reakciją nuo Mas Metų komentaras 2011   
  2)Metų protingiausias
  http://uzdarbis.lt/t166704/lietuvos-ateitis-kokia-ji/page__view__findpost__p__1846131
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...