Pereiti prie turinio

kaarolis

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    215
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

kaarolis Pranešimai

  1. Turėti šviesesnę, ramesnę galvą yra labai geras tikslas turėti, ir tegul niekas tau nebando pasakyti kitaip, šaunuolis :thumbsup: atrodo daugelis uždarbiečių nesuvokia, kad tikslai neprivalo būti susieti tik su materijos siekimu. Kasdienė meditacija, šaltas dušas, sportas, skaitymas, yra tobuli įpročiai vystyti. O jei šiuo metu nežinai tiksliai ką nori veikti karjeros prasme ar pan., bet nori produktyviai išnaudoti laiką, tai kasdien investuoti į naujų įgūdžių ugdymą niekada nepakenks. Gali tai daryt per knygas, kursus, stažuotes, eksperimentus ir t.t.. Dar, nereikia užsiciklinti ieškant "tobulo" ar "pelningiausio" įgūdžio vystyti. Leisk smalsumui tave vesti, sėkmės.

  2. Internete visvien ne tas pats kas gyvai pasikonsultuot, ir be to tik porą valandų į savaitę. Gitaros pamokų irgi pilna online, bet daug lengviau jei tau gyvai kas nors gali kiekvieną savaitę ką nors paaiškinti, suteikti konstruktyvios kritikos ir pan.

     

    Dar pridursiu, kad čia ne mano sprendimas dėl to mokytojo, vaiko mama taip nori, ir man pačiam irgi atrodo nebloga idėja. Bet jei žinot kur yra tinkamų resursų vaikams lietuvių kalba, kadangi anglų kalba dar netokia stipri, mielai prašom pasidalint.

  3. Istorija tokia. Draugo brolis susilaužė kaulus ir dabar pora mėnesių negalės niekur eiti. Jam mama instaliavo kažkokią mokamąją programą vaikams, kur ale turėtų mokinti programavimo, spėju kažkaus panašaus į Scratch. Tačiau jis visvien nevisai supranta. Ar yra čia esančių, arba ar pažįstatę kokių žmonių, kurie moka dirbti su vaikais ir galėtų suprantanama lietuvių kalba padėti jam po kokias 2-3 valandas per savaitę mokintis programavimo?

  4. Mokiaus A-levels koledže. Nemanau, kad man dabar nuo to nei blogiau, nei geriau. Būčiau visvien įstojęs į to pačio lygio universiteto, tiek pat padaręs ir t.t. Nebent jei tu sieji konkrečiai savo ateitį su ta šalim, gal tada ir geriau ten baigt mokslus, bet kitu atveju nesugalvoju jokių pranašumų. Asmeniškai besimokydamas koledže po dviejų metų supratau tik kaip man nepatinka UK. Aplankyt ten išties yra daug ką, bet gyvent...visiškai kitokia ir man nepriimtina kultūra, sunku gaut kokybiško maisto ir daug kitų dalykų, kuriuos pamatai tik ten gyvendamas.

     

    Mokslų prasme daug kas skundžiasi Lietuvos mokyklom, bet viską lyginant mokiniai baigia mokyklas panašiu lygiu ir jei kažkiek ir skirias, tai į Lietuvos naudą. Bet aš lyginu A-levels ir vidurinį išsilavinimą. BTEC skaitos kaip profesinis išsilavinimas, tad kažką apie tai sunku pakomentuot. Žinau tik, kad daug praktinio darbo ir mažiau teorijos, daugelis po BTEC neeina į universitetą, o tiesiai į darbovietę.

     

    EDIT: Įsiskaičiau labiau į tavo situaciją ir supratau jog tu renkiesi tarp BTEC ir universiteto, o ne BTEC ir A-levels. Tai mano nuomone universitetas būtų geriau, nes BTEC tiesiog mokos po pagrindinio išsilavinimo ir universitetas be abejonės būtų aukštesniu lygiu, daugiau išmoktum. Bet čia tik mano įspūdis, siūlyčiau pasitart ne su uždarbiečiais, o kad ir http://www.thestudentroom.co.uk/ , kur vietiniai anglai geriau pakonsultuos.

  5. O kaip iš CryptoNote Miner programos iškastus MXR pasižiūrėti savo pačio piniginėj? Nes man automatiškai sugeneravo failus wallet, wallet.address ir t.t. ir aš matau savo piniginės kodą, bet nesuprantu kur pati piniginė?

     

    Pabandžiau pasinaudot simplewallet, tai ten tiesiog sugeneravo dar vieną naują pinignę :blink: Sorry už noob'iškus klausimus, bet tikrai gan painu čia viskas, bet įdomu užtai.

  6. Aišku, o tai kaip čia veiktų tada, nusiperki procesorių ir kažkaip jungi prie kompo, nelabai suprantu šito proceso? Radau internete jau kaip pasidaryti minerį, bet visi daros būtent su GPU, kaip kad čia pavyzdžiui http://www.coinminingrigs.com/quad-7970-mining-rig/ . Tai įdomu kodėl, nes tu būtent siūlai priešingai?

     

    Be to, kodėl kai bandau pasitikrinti kiek jau prikasiau, rašo jog 'Total hashes submitted' yra 322000 , o uždirbta visvien 0.0000000XMR ? EDIT: viskas normaliai jau.

  7. Supratau, mano matyt šiek tiek pasaulio vaizdas iškreiptas ir taip gavos, kad paskutiniu metu tiesiog per daug esu apsuptas Windows'ų :D Kažką naujo išmokt bus įdomu ;)

     

    Sorry, kad prikibau, dar aprašyme pasigedau kas bus mentoriai ir kas skaitys pranešimus, manau daug kam būtų įdomu.

  8. Sveikintinos tokios iniciatyvos ir matyt, kad apsilankysiu, ačiū organizatoriams!

     

    VIenas tik pastebėjimas ne vien apie šį renginį, bet bendrai kas vyksta Lietuvoj, tai kad atsibodo jau jog lietuvoj Microsoft taip prastuminėja save ir būtų įdomiau jei pusė renginio nebūtų vien apie Windows Phone, o taip pat būtų vietos ir kitoms platformoms ;)

  9. Tu parašei tą pati kaip ir pirmam savo komentare, tik kitais žodžiais, aš jau supratau kad tu netiki jog raktažodžiai kažką nurodo. Aš vertinu kritiką, bet tik jeigu sulaukiu ir kažkokio naudingo patarimo, kitaip gal tu tiesiog blogos nuotaikos ir neturi ką veikt, ką aš žinau. Kolkas nei pagrindei kodėl raktažodžiai negali būt bent vienas iš rinkos potencialo indikatorių, nei atsakei į klausimą kokios galimas alternatyvos. Nusivyliau, petrask :(

     

    Galbūt nevisai tiksliai save paaiškinau. Pats verslas 'off-line' veikia pelningai, bet man įdomu išsiaiškinti ar verta dėti daug pastangų į tinklapį.

  10. Gali būt, aš neišmanau per daug SEO. Esu anksčiau porą kartų naudojęs Google Keywords, jei jis taip vadinas, net nebepamenu, tai ten būdavo parodytas konkurencingumas ir kiti rodikliai, pagal kuriuos galima nustatyti rinkos potencialą.

     

    Ir jei manai tai bevertis rodiklis, kokias galėtum pasiūlyti alternatyvas? :)

    Galbūt raktažodžių analizė yra ne tai ko ieškau, galbūt bendrai rinkos analizė tiktų labiau, bet nežinau kaip ją padaryti neišleidžiant kosminių pinigų.

  11. Meditacija toks nepavydėtinas terminas, kur daugeliui iš karto kyla asociacijos su mistiniais dalykais ir dar bele žino kuo. Man nesvarbūs vieno trolio tauškalai, bet noriu, kad kiti skaitantys šitą temą nesusidarytų klaidingos nuomonės dėl vieno žmogaus neišmanymo. Meditacija jeigu išvis supaprastinus jos apibrėžimą yra siekis būti samoningam. Pavyzdžiui, šiandien tu jau dešimtą kartą žadi atsidaryti Facebook ir scroll'inti žemyn. Bet prieš tai darydamas pagalvoji, o gal man no nereikia, gal vietoj Facebook, jeigu man nuobodu, nueisiu pasivaikščiot į lauką, visvien daugiau naudos. Arba va darai kokį darbą, ir prisimeni kad neužbaigei kažko kito, ir dar kažko, ir užgriūva tave visokie rūpesčiai, bet kas iš to jaudinimosi, geriau jau susikoncentruotum į tai ką darai dabar ir normaliai pabaigtum tą darbą, o kitus rūpesčius irgi tiesiog išspręstum po vieną. Kitas pavyzdys, ar jums nebūna taip, kad kažką tarsi ir norisi daryti, bet tiesiog negali, protas neklauso nors tu ką, tai tu tada įsijungi YouTube ir žiūri filmukus kaip zombis. Jeigu visi praktikuotų 'samoningumą', pamatytų ant kiek 'multi-tasking' yra absurdiškas dalykas ir kiek sugebėjimas susikoncentruoti padidina produktyvumą. 15min 'meditacijos' per dieną ar kiek tau pačiam pavyksta tiesiog padeda lavinti protą ir geriau gyventi likusią dieną :)

     

    Mūsų protas turi 'default' būseną, kurioje mes gyvenam didžiąją dalį laiko. Šita būsena yra kai mes pusryčiaujam, prausiamės, vairuojam, vaikštom ir t.t., žodžiu praktiškai visada. Nuskenavus medituojančių žmonių smegenis pasirodė, kad jų smegenys yra ramesnės ir veikia kitaip 'default' būsenoje negu nemedituojančių žmonių. Apie tai galima surast internete, bet čia vienas iš straipsnių http://lifehacker.com/what-happens-to-the-brain-when-you-meditate-and-how-it-1202533314 , tad čia ne vien 'bobučių' paistalai, o ir mūsų vakariečių moksliškai pagrįsta.

  12. enjoy straipsnis tikrai geras, o ellypse ką aprašė tai visai ne meditacija, o tiesiog atsipalaidavimo būdas. Meditacijos esmė nėra vien atsipalaiduoti. Meditavimas daugeliui asocijiuojasi su budizmu, dvasiniais dalykais ir pan. Tačiau iš tikrųjų, tai yra tiesiog mūsų minčių srauto ignoravimas, būdas atsiriboti nuo mūsų kvailų smegenų, kurios nuolatos dėl visko jaudinasi ir nepaliaujamai galvoja. Jei samoningai pabandytumėt pastebėti savo mintis, pastebėtumėt kiek jose yra šiušklių ir kaip dažnai jūsų smegenys peršoka nuo vienos minties iki kitos, visiškai be priežasties.

     

    Nežinau, kodėl taip išsivystė mūsų smegenys ir kodėl mes nesugebam tiesiog jų išjungti kai reikia, bet meditacija yra būdas tai suvaldyti. Yra įvairių būdų kaip galima medituoti, bet pradžiai suprantamiausias yra susikoncentravimas į vieną konkretų dalyką, pavyzdžiui savo kvėpavimą. 10 minučių sėdi tiesia nugara ir koncentruojies į savo kvėpavimą. Jums tikrai nepavyks ir jūsų mintys pastoviai klaidžios, tačiau su praktika jūs vis dažniau ir dažniau sugebėsit atrasti 'tuštumą', oazę nuo to nereikalingo srauto.

     

    Meditacija yra tuo pat metu ir sunki, ir lengva. Kaip jau sakiau, viskas ką tereikia daryti yra susikoncentruot į vieną dalyką, o labiau įvaldžiusiems savo protą yra ir kitų būdų pasiekti 'tuštumą'. Tačiau tai yra daug daug sunkiau nei gali pasirodyti. Bet kokiu atveju, kaip jau čia minėjo, rekomenduoju perskaityt kokią nors knyga, nes nors meditacijai ir nereikia ypatingo pasiruošimo ir jos principai paprasti, apie ją daugiau žinoti verta, nes kitaip labai greit pasiduosit.

     

    Aš pats medituoju jau keletą mėnesių. Medituoju ryte ir vakare po 15min. Vis dar kartais iškrentu iš ritmo, nes man medituot yra sunku, visiškai nesu įvaldęs savo proto iki tokio lygio, kiek norėčiau. Tačiau būtent tai mane ir motyvuoja ir toliau medituoti, nes aš jaučiu kaip tai padeda ugdyti samoningumą, mintys tarsi išsifiltruoja. Lengviau supranti kas tau svarbu, o ko galima atsisakyti. Dažnai žmonės yra užsivertę darbais, nors net nesupranta, kad galbūt daugelio iš jų net neverta daryti. Yra posakis, kad per dieną reikia medituoti po valandą, o jei tam neturi tiek laiko, tuomet medituoti reikia dvi valandas per dieną ( limito kiek medituoti per dieną reikia nėra, kiekvienam individualiai, čia tik pavyzdys ). Šį posakį sunku suprasti, kol nesi meditavęs ir pajautęs meditacijos teikiamų pranašumų. Gandhi taip pat naudojo šį principą. Ugdo ir valią. Viena iš meditacijos pasekmių, bent jau man taip atrodo, yra kad pradėjau skaityti knygas vietoj daugelio straipsnių per dieną. Meditacija padėjo suprasti, kad straipsniai man jokios naudos neatneša, o knygos kaip tik yra vertingesnis, ilgiau išliekantis, žinių šaltinis. Taip pat mano dienotvarkė tapo daug ramesnė, tačiau finansiškai padėtis kaip tik sustiprėjo. Sunku tiksliai pirštu bakstelti ir pasakyti kad man meditacija padėjo išgydyti tą, tą ir aną. Čia ne tabletė ir jinai negydo konkrečių simptomų. Bet bendrai mano gyvenimo kokybė pagerėjo vien dėl to, kad protas tapo šviesesnis ir sprendimai geresni.

     

    Turiu draugą, kuris yra kur kas labiau patyręs medituotojas nei aš, tai jis net minėjo kaip yra apsiverkęs po meditacijos sesijos, nes jinai jam padėjo padaryti stiprių įžvalgų apie save ir sustiprino jį kaip žmogų. Nežinau ar man taip bus, tikiuosi kad taip, bet tai tik parodo koks stiprus ginklas yra mūsų protas jei teisingai naudojamas.

     

    EDIT: dar prie to pačio..esu parašęs straipsnį apie tai, kaip suvaldyti mus pasiekiantį informacijos srautą http://www.aaakademija.lt/naujienos/informacijos-dieta . Šiais laikais tai labai aktualu, turint omeny kiek informacijos mus pasiekia kiekvieną dieną. Retas iš mūsų žino ką su ja daryti. Aš ne išimtis, todėl ir pasirinkau meditaciją kaip vieną iš priešnuodžių :)

  13. Gio, ką aš maišau būtent? Aš tik remiuosi informaciją, kurią iki šiol skaičiau. Pats testų nedariau. Štai suradau straipsnį kur pirmą kart apie tai perskaičiau http://css-tricks.com/efficiently-rendering-css/ . Taip pat ir čia, šiek tiek įdomesnis straipsniukas - http://screwlewse.com/2010/08/different-css-techniques-and-their-performance/ . Tam antram straipsny parodo, kad ID šiek tiek tiek greitesnis už CLASS, bet pasirodo skirtumas mažesnis nei tikėjaus. Didžiausią įtaką daro ilgi klasių arba ID pavadinimai, keletą kartų netgi.

     

    O dėl jQuery ( ir native Javascript taip pat ) tai tu teisus, kad klasės ant jų veikia greičiau, nors man nelabai suprantama kodėl taip galėtų būti :o

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...