Pereiti prie turinio

Paulius

Sustabdyti pačių prašymu
 • Pranešimai

  2.795
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Paulius paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 12 2021

Paulius patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Paulius

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1993-05-01

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  GeeFre

Paskutiniai lankytojai

4.284 profilio peržiūros
 1. Dėl ESDK nesu tikras, tad negaliu komentuoti. Faktas, kad į privačią gydymo įstaigą geriau neiti :D. Dėl tranzavimo nepilnamečiui – nepatarčiau. Galima ir Lietuvoje pasidaryti nuostabių maršrutų, o kai būsi pilnai už save atsakingas – traukti po Europą ar netgi toliau.
 2. Aš kadangi keliauju be žinomo maršruto, be bilietų ir dažniausiai vienas, turiu šiek tiek daugiau pasirūpint savim. Kai atkeliauji į kokį kurortą, tai ten svarbiausia turėt švarų drabužį ir pakankamai pinigų. Bet nuvažiuok į kokią Hiiumaa salą Estijoje, kur vaizdas labiau į Pripetę panašus ir ten problemos iškils :D. Yra autobusas, kuris važinėja po kaimus su maisto produktais ir žmonės jame perkasi. Realiai, nulis veiksmo netgi „kurortuose“ :). Ai, dar vienas patarimas. Jei kažkur iškeliauji tolėliau, tai būtina turėti maisto daugiau, kad nereikėtų pirktis užkandžio kokioje degalinėje ar ka
 3. O aš nusprendžiau papildyti. Įdomus straipsnis, bet dar daug ko trūksta :). Dažnai apsimoka atsiskaitinėti kortele parduotuvėse – tai sutaupo gana nemažai laiko (nereikia keisti pinigų, mažiau galvos rūpesčio dėl smulkių sumų, kurias tenka mesti į „kolekcinę dėžutę“ ir pn.). Dažnai ir kursas palankesnis taikomas. Tai negalioja: a) Vietose, kur reikia atsiskaitinėti grynaisiais. b) Šalyse, kuriose valiuta nėra stipri ir visko gali pasitaikyti (pvz. Baltarusija – jei būčiau mokėjęs grynais, būčiau sumokėjęs 50lt, bet mokėjau kortele ir nuskaitė 70lt). Verta pasidomėti tokiomis „keistomis“ šal
 4. Greičiausiai kad kompileris durniuoja, nes kodas tai geras.
 5. O tai kam Tau to reikia? Gi vis tiek nepapulsi į egzaminą taip paprastai. Arba skambink į British Council, kurie organizuoja IELTS egzaminus, arba pabandyk WEB archyvuose pasižiūrėt. Gal netyčia bus.
 6. http://www.britishcouncil.org/lithuania-education-exams-ielts.htm
 7. False. Kiekvienos šalies priėmimo tvarka kitokia.
 8. Ir 50l Vytauto dar, kad būtų kaip virškint
 9. „Bėda“ tame, kad tos kalbos sklando jau porą metų ir kitiems metams SAAS jokių pakeitimų šiuo aspektu nesuplanavo. Taip pat, netikiu, kad SAAS šias taisykles taikytų ir įstojusiems studentams (aplikaciją dėl mokslo apmokėjimo siunti kiekvienais metais).
 10. Dundee praeitais metais prašė 2x70% + IELTS.
 11. Atsiprašau, bet po kažkelintos klaidos nustojau skaityt. „Išmokė“ angliškai yra ne „thought“, o „taught“. Jeigu taikaisi į tuos universitetus, gal ir priims, bet jau bent klaidų tai galėtų ir nebūt.
 12. Ne mano straipsnis, bet idėja nebloga: http://mantas.malcius.lt/darbo-paieskos-google-socialiniame-tinkle/
 13. Aš http://www.sumoforum.net/forums/public/style_emoticons/default/clown.gif
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...