Pereiti prie turinio

Mantas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  4.278
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo Blackbeard Kiek Vilniuje dabar uždirba NT brokeriai?   
  Net ant minimumo kartais nesėdi, nes turi individualias veiklas ir patys moka agentūroms, kad galėtų naudotis jų vardu/biuru. Eina viskas nuo pardavimų :)
 2. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo 6yt1s Mažoji bendrija   
  Super! Pravers ir man, bet manau, jog reikia valdžią ir toliau spausti dėl atleidimo nuo mokesčių bent metams pradedant verslą.
 3. Patinka
  Mantas sureagavo į MarijaB Mažoji bendrija   
  Taip, teisingai.
   
  P.S. arba gali įmonė sumokėti už Jus. t.y. Jums 1000, o VMI 150. Vadinasi gaunate 1000 į rankas nuo kurių mokesčių 150. Atvirkštiniu atveju į rankas lieka 850, nuo kurių mokesčiai 150. (Tik atitinkamai reikia deklaruoti).
 4. Patinka
  Mantas sureagavo į Leader Nekenti savo darbo? Trūksta pinigų?   
  Viskas ką supratau kad esi pinigų vergas, o tai beveik niekuom nesiskiria nuo vergavimo už 400 e. Tas kur 400 gauna gal dar ramiau naktim miega. :)
   
   
  WOW! Šitą sakinuką reiketų pridėti prie kiekvienos tavo temos su eiliniais investicijų siūlymais.:)
 5. Patinka
  Mantas sureagavo į balticmustache Luminor Trade ETF   
  Dabar jau ir Interactive Brokers panaikino 10000€ min. ribą, tad variantas neblogas.
   
  Greitu metu ruošiuosi atnaujinti straipsnį apie labiausiai tinkančius brokerius ETF investavimui, tad pasidalinu nuoroda, gal kažkam pravers.
 6. Patinka
  Mantas sureagavo į Tmaster Kur investuoti dalį algos ?   
  ta prasme rekomenduoji nusipirkt zizo, verslo nuo nulio, ar kito verslininko, kuris nemoka verslo, bet moka šnekėti, mokymus? :D
 7. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo Arvis microsoft365.lt įvertinimas   
  Sveikas,
  Microsoft gali claim`inti šį domeną ir teisiniu būdu jį atgauti iš tavęs :) todėl mano nuomone jis nėra vertas pinigų, nes betkurią akimirką gali jį prarasti, o pats siūlyti jiems iš tavęs pirkti šio domeno negali.
   
 8. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo Arvis microsoft365.lt įvertinimas   
  Sveikas,
  Microsoft gali claim`inti šį domeną ir teisiniu būdu jį atgauti iš tavęs :) todėl mano nuomone jis nėra vertas pinigų, nes betkurią akimirką gali jį prarasti, o pats siūlyti jiems iš tavęs pirkti šio domeno negali.
   
 9. Patinka
  Mantas sureagavo į Blackbeard Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Visa bėda tame, kad jis apgaudinėja nekaltus žmonės, kurie, juo patikėję, moka jam pinigus, priima neteisingus sprendimus, formuoja sau neteisingą pasaulėžiūrą, o vėliau, kai pamato, kad tų patarimų praktiškai pritaikyt nepavyko ir išėjo šnipštas, dar ir prie svarstymų apie savižudybę prieina.
 10. Patinka
  Mantas sureagavo į loco Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Rekomenduoju klausyti - Boso valanda su S. Jovaišu.
  Kalbinami įvairaus kalibro įmonių vadovai, tokių kaip CIRCLE-K, Lietuvos Draudimas ir t.t.
  Nieko panašaus į visą šitą masinį pops'ą.
   
   
   
 11. Patinka
  Mantas sureagavo į iLo Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Va ką man primena Vadimai Zizai visi :)
   

 12. Patinka
  Mantas sureagavo į Mindogas Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  https://www.facebook.com/miauksiadienis/posts/10215232872948274 its just business
  ,nothing else
 13. Patinka
  Mantas sureagavo į kloppy IT arogancija   
  Aš tai manau, kad taksistai yra arogantiški.
 14. Patinka
  Mantas sureagavo į Dywaz Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Yra tokia įmonė Bipa, tas bičas yra jos vadovas, verslininkas.
  Kas dėl Zizo, kažkur šiame forume jau esu rašęs, pasikartosiu. Žiūrėjau video nuo pačių pirmųjų, išties patiko. Kol vieną dieną pas save pasikvietei Aršauską :) Gyrei ten jį visai, mazinai ir t.t... (Kiek kartų jau buvai pasikvietęs jį pas save iš viso?)
  Čia buvo pirmas smūgis, po kurio nustojau aktyviai sekti kanalą.. Po to mačiau, kad prasidėjo visokie motyvaciniai video, mokymai, kursai, konkursai, bmw perekupinimai - supratau, kad prasidėjo kelionė į pakalnę :)
 15. Patinka
  Mantas sureagavo į wicked Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Ai, o jei į temą, tai mano nuomonė apie seminarą - tipinis motyvacinis seminaras, kuris realiai jokios naudos neneša. Galbūt kažkokiems "svajotojams" ir užsidegs akys pasiklausius "sėkmės istorijų", bet realiai tai nu.. Pasižiūrėjau kelias tas "bullshit story", tai tas formatas "story" ir kažkokio fenomenalaus pavyzdžio pateikimas tai biški taip.. nu per silpna ir tiesiog pritempta :)
   
  Čia panašiai kaip kad visuomet visi tipo "nx man tas mokslas styvas jobsas ir geitsas nieko nebaigę ir va kokie multimilijonieriai", bet kad N kartų daugiau žmonių be išsilavinimo stroikėse dirba tai px. Bet jūs nebijokit, motyvuokitės, imkit paskolas, nesėdėkit vietoje ir DARYKIT!!!!! jei pasisekė vienam iš milijono - pasiseks ir jums, just do it - reikia tik noro ir žiūrėk jau su maxima konkuruosit :) O jei nepasiseks (t.y. netapsit sekančiu jobsu) - ką padarysi, bandykit dar kartą, ir dar kartą, ir dar kartą - kadanors tikrai pasiseks, gi va pasisekė keliems iš kelių milijardų, kažkada ir jūsų eilė ateis! :D
   
  Nemanau, kad verslas yra skirtas visiems. Nemanau, kad betkam, kas įdės pastangų ir noro - pasiseks. Ne visi turi pakankamai "košės" galvoje, kad sugebėtų prasisukti. Bet - visi turi svajonę būti sėkmingu, važinėt bugačiu, gyvent viloje ir pan. Tokie seminarai, kur kažkas bando motyvuoti - didžiajai daliai žmonių tik suteikia tuščių vilčių ir iliuziją, kad pasisekti gali ir jiems. Nepykit, būkim realistais, bet taip nėra. Ir tada vat pagalvot reikėtų, ar gerai tos tuščios viltys, ar, visgi, ne? :)
   
  p.s. dar pridėsiu - mano nuomone, seminaras būtų kurkas įdomesnis ir kokybiškesnis, jei kiekvieną "bullshit story" paneigtum SAVO (na ar bent jau kažkokiu žemiškesniu) pavyzdžiu, o ne tokiais average joe kaip edisonas, fordas, linkolnas, ronaldo, džeksonas ir kt.
 16. Patinka
  Mantas sureagavo į Kovinity Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Viskas aišku, dažnai sulaukiu tokių atsakymų iš verslo mokytojų, motyvatorių, mentorių. Gerai, jei nenori atsakyt, neatsakinėk.
 17. Patinka
  Mantas sureagavo į frix Kur mes robotai?   
  Skaitau ne pirmą Pauliaus rašinėlį - straipsniais to pavadinti negaliu. Nereikia daug nuovokos nusipaišyti autoriaus paveikslą - narcisistas, egocentriškas individualistas, aklas liberalizmo šalininkas. Paulius dalijasi savo rašinėliais Uždarbis.lt, žinodamas, kad čia negaus argumentuoto atsakymo ir laimės - bus aukštesnis už kitus, pamaitins savo ego. Lygiai taip pat jaučiasi visi, kurie juokiasi iš 24 valandų veikėjų - jie supranta, kad yra geresni, o tai nuostabus jausmas.
   
  Autorius pasirenka labai plačias temas, suprasdamas, kad bet kokias logines klaidas galės pateikti kaip savo interpretaciją. Kaip antai tekste paminėtas dirbtinis intelektas, kuris nė per nago juodymą nėra susijęs su žmogaus sąmonės tyrimais, arba kažkokios mistinės juntys tarp emocionaliosos ir racionaliosios smegenų dalies. Leisiu sau spėti, kad Paulius turėjo omeny du storo nervinio kabelio jungiamus smegenų pusrutulius, kurie vienas nuo kito skiriasi emociniu ir kognityviniu atžvilgiu, nors dėl jų skirtumo iki galo nėra aišku iki šiandien. Na bet tą irgi galima laisvai interpretuoti, ar ne?
   
  "Pamatai, paskaitai ir jeigu nepatinka, vadinasi ne tau ir nebeskaitai." - tiesiog žavu, kaip viskas sudėtinga Pauliaus dienoraštyje ir kaip paprasta atvirame lauke.
   
  http://2.bp.blogspot.com/-rqrFMSW6fG4/TcsU_DOhOqI/AAAAAAAAAAY/sGOEOMMchYw/s1600/narcissus.png
   
 18. Patinka
  Mantas sureagavo į mantas666 Kur mes robotai?   
  Niekas nemaldauja tavo šedevrų. Pusė forumo jau tikrai žino tavo stilių. Tiesiog greit žmonėms atsibos ir nebekreips į tave dėmesio.
   
  Šaunuolis, kuri savo auditoriją iš "heiterių",- puiki strategija, gal ją idiegi ir savo klientams? Labai efektyvu, kuo labiau tavęs nekenčia -> tuo labiau perka prekes ir paslaugas? :D
 19. Patinka
  Mantas sureagavo į ovsas1 Kur mes robotai?   
  Banalybė. Antraštes moki parašyti sudominančias, sutinku. Dar vienas klikbaitas.
 20. Patinka
  Mantas sureagavo į Ozpa Bandau versti savo hobį į verslą   
  Sveiki :)
   
  Šiuo post'u norėčiau paprašyti Jūsų pagalbos, kiek yra noro ar jėgų mane nukreipti teisinga linkme :)
  Praktiškai viską pradedu nuo nulio, be jokių žinių iš anksčiau todėl paskutiniu metu labai domiuosi visomis temomis kurios atrodo yra aktualios šitam reikalui, naršau temas forume.
   
  Kas: noriu paversti savo hobį - Žvakių gamybą - į pragyvenimo šaltinį, verslą.
   
  Žvakes jau gaminu virš metų, nuo šio Gruodžio jau dalyvauju mugėse ir gan gerai sekasi. Suprantu, kad mugės yra labiau produkto reklama, viešinimasis.
   
  Produktas: žvakės sojų vaško, eterinių ir kvapniųjų aliejų, skardiniuose ir stikliniuose indeliuose. Vėliau ir vaško kubeliai, masažinės žvakės, arbatinės žvakutės ir kiti produktai kurie atrodys "į temą", plėstis čia yra kur. Žvakių ingridientai aukštos kokybės, viskas rankų darbo todėl kokybė svarbiausia čia, o jau pajėgumas
  Pagrindą asortimento jau turiu ir dar žinau kur plėstis reikia, kuom papildyti.
   
  Idealiai norėčiau:
  - pardavinėti internetu (webshop'e, gal kokiame Etsy dar)
  - turėti truputis parduotuvių kur gaminiai būtų perparduodami/reklamuojami tuopat
  Toliau žiūrėsim.
   
  Investicijos nėra didelės, jau investavau apie 1400EUR kurių 600EUR atsipirko vien iš kelių mugių. Liko nemažai dar žaliavų ir pradinis inventorius gamybai, realiai turiu viską pačiai prekei pagaminti. Galėčiau dar skirti apie 1000-2000EUR jau dabar. Atrodo juokingi pinigai, bet kol kas pačiai gamybai yra gana.
   
  Ką turiu: visus įrankius pagaminti produktą + žaliavas pradžiai, FB puslapį (kuriam reikės dar dizainerio ir fotografo pagalbos).
   
  https://www.facebook.com/smellows.candles/
   
  Ko neturiu: žinių kaip viską įgyvendinti, sekos. Dalyvauti mugėse tebuvau apmokėjęs patentą, bet ilgalaikei veiklai suprantu reikia įkurti IĮ/bendriją/bendrovę, reikia puslapio+webshoppo ir tt. Neturiu marketingo/reklamos žinių, bet manau pagrindas būtų Facebook'e reklamuotis.
   
  Yra panašių įmonių Lietuvoje kurios irgi parduoda kvapnias žvakes sojų vaško, tačiau nei vienoje nematau tokio apipavidalinimo produkto kaip aš norėčiau, manau tikrai yra daug vietos dar ne vienai žvakių kompanijai.
   
  Pilnai suprantu, kad projektas nėra grandas su didžiuliu biudžetu todėl noriu tikslingai leisti savo investicijas, esu pasiryžęs kantriai plėtoti šitą idėją, neturiu abejonių, kad pavyks.
   
  Tai atrodo viską paminėjau svarbiausio.. o nuo ko pradėti? Spėju teisiškai įtvirtinti viską pirma reikia? Gal turite rekomendacijų kas gerai ir nebrangiai sukurtu puslapį su webshop'u? Tikriausiai SEO reikės ar kol kas apsieiti galima vien perkant reklamą FB? Klausimai ant kiekvieno kampo pas mane.. todėl bet kokia naudinga info šio projekto tema būtų labai laukiama, ačiū.
   
  Step 1 is... ?
 21. Patinka
  Mantas sureagavo į Lafas Patikėję Pauliaus Aršausko pasakomis prarado tūkstančius, jo veikla sudomino ir teisėsaugą   
  Straipsnį skaitant rekomenduoju fone klausyti šia dainą.
   
  https://www.youtube.com/watch?v=CL96BXQMF8c
 22. Patinka
  Mantas sureagavo į Tmaster CARGO.lt darbas   
  užsiregistravai tam, kad apginti reklamą? :D
 23. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo anon CARGO.lt darbas   
  Užsiregistravai būtent tam, kad taip parašyti? Įtartina :D
 24. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo anon CARGO.lt darbas   
  Užsiregistravai būtent tam, kad taip parašyti? Įtartina :D
 25. Patinka
  Mantas gavo reakciją nuo iMindaugas Aruodas.lt, domoplius.lt kiek realu nukonkuruoti?   
  Sveiki,
  esu vienas iš buvusių akcininkų tiek kampas.lt, tiek autobilis.lt, kas dėl serverio, tai abu portalai buvo patalpinti pro hostinge kurį teikia interneto viziją :)
   
  Čia yra labai mažas lankomumas, su tokiu net autobilio lygį būtų sunku pasiekti, skaičiai turėtų būti daug kartų didesni, o ką jau kalbėti apie autopliusą, ar autogidą.
   
  Dėl reklamos:
   
  Iš visų tavo išvardintų reklamų tipų naujam projektui, manau, jog labiausiai veikia televizijos reklamą, visai kitas efektas kalbantis su žmonėmis prieš pamatant tavo produktą televizijoje, tiek po reklamos. Lietuvius labai veikia televizija, nes jiems tai atrodo lyg patikimumo garantas.
   
  Dėl funkcionalumo:
  buvo kalbėta per tuos metus su daugybę perikupų/pirkėjų/pardavėjų, realiai beveik visi patvirtino, jog jiems vienodai rodo dizainas/funkcionalumas ir pan, jiems tik svarbus žmonių srautas į jų skelbimą.
   
  Apie užburtą ratą:

  perikupas nedės skelbimo, nes nėra srauto
  srauto nėra, nes nėra pirkėjų
  pirkėjų nėra, nes nėra skelbimų

  labai didelę dalį skelbimų sudaro mašinų perpardavinėtojai, visi su šypsena linksi ir sveikina nemokamus skelbimų portalų projektus, tačiau vėliau atsiranda tokios frazės kaip "susidėsiu savo skelbimus, kai portalas bus populiarus", "man labai daug laiko užtruks susidėti skelbimus, kuriuos esu sudėjęs į kitus skelbimus"
   
  Apie NT portalus:
  tikriausiai, jog visos NT agentūros yra sudariusios sutartis su pagrindiniais NT portalais, visos gauna nuolaidos, arba visos turi įsipareigojimus su sutartimis. NT brokeris negaiš savo brangaus laiko dėti skelbimus ten, kur srautas labai mažas. Beje pagrindiniai portalai turi API, sistemas, kur kelia skelbimus iškart į šiuos pagrindinius portalus. Pasidomėk mls.lt ir dezutes.lt
   
  Apie tavo kalbėtą 30k biudžetą:
  manau, jog su juo nelabai ką galima padaryti esant tokiems žaidėjams rinkoje, tačiau palinkėsiu sėkmės
   
  Socialiniai tinklai:
  Visos didžiausios NT grupės facebook tinkle jau yra supirktos būtent aruodo/pliuso įmonių.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...