Pereiti prie turinio

proof

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  868
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  proof gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Burtu traukimo programele   
  gal kam dar aktualu bus https://www.kamdovanoti.lt/
 2. Patinka
  proof sureagavo į Buhanke Nemokama akcija iki 100€ už registracija   
  Sveiki, 
  trading212 dalina nemokamas akcijas iki 100€,
  * Reikalingas 10€ deposit
  * Nemokama akcija gaunama per 3 dienas po registracijos ir deposito
  Jei kažkam reikalinga papildoma info galite parašyti pm ar komentarus
   
  1.Reikia atsisiųsti trading212 programėlę
  2.Prisiregistruoti per 
  Nuoroda su ref kodu
  arba
  Nuoroda be ref kodo
  3.Patvirtinti tapatybę, laukti patvirtinimo
  4.Atlikti 10€ depozita pavedimu/banko kortele
  5.Per 3d.d gaunama nemokama akcija, galima palikti arba iškart parduoti 
   
  Ref kodas, jeigu kažkam reikia kurie prisiregistravo be ref kodo
  11QS2vdrLn
  Norint gauti bonus butina registruotis su ref kodu
   
 3. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 4. Patinka
  proof sureagavo į n0l Apleistas bunkeris su daugybe siuvimo mašinu   
  geras hobis, landzioti po svetimas patalpas, pries pora savaiciu pas mus darbe kaip tik tokius kelis hobistus pagavo (o gal ir narkomanai), bande per apleista rusi kazkur nukeliauti... geranoriskas apsauginis papuole, paleido, o siaip turbut geruoju nesibaigtu.
 5. Patinka
  proof sureagavo į arman IT perspektyvos 2020m?   
  Realiai viskas kas ne su WP, Prestashopu ir panašių TVS sistemų programavimas, na nes ten tikrai nėra labai gerai apmokamas, tokių "programuotojų" pilna. O toliau, tai bet ką paimk, Vue, React, Python, Go, nodeJs ir išmokęs tikrai gausi normaliai, tai yra nuo 20 e val.
 6. Patinka
  proof sureagavo į Miratas Pensijų reforma 2019: II pakopa, kaupti ar ne?   
  Artėja diena (birželio 30 d.), kai reikės pasirinkti, ar pasilikti 2 kaupimo pakopoje ar ne, todėl pradėjau domėtis, ką reikštų atitinkami mano sprendimai. Iki tol nesigilinau į pensijų kaupimus ir nelabai nutuokiau kaip ir kas, tiesiog žinojau bendrai apie jų egzistavimą, kad pensija priklauso nuo gaunamo atlyginimo ir mokamų mokesčių. Nusprendžiau įsigilinti ir suprasti visą veikimą, tuo pačiu pateikti naudingos informacijos uždarbiečiams.
   
  Šiuo metu kaupiu 2+2+2 (2 % „Sodros“ įmoka, 2 % įmoka nuo Jūsų darbo užmokesčio (bruto) ir 2 % skatinamoji įmoka nuo vidutinio atlygio šalyje (bruto)) II kaupimo pakopoje, jaunystėje Swedbank konsultantė įkalbėjo pasirinkti būtent šią kaupimo formą, atseit jos, finansinė grąža būtų didžiausia. Pasakysiu atvirai, tuo metu nei per daug gilinausi į tai, kokią naudą gausiu iš to, nei ką, (18-os metu galvojau, kaip greičiau atsidaryti banko sąskaitą ir tiek žinių) todėl savo pasirinkimo argumentuoti negalėčiau. Tačiau dabar, kai yra noro ir laiko labiau pasigilinti į savo pasirinkimus, pagrindinis momentas tas, kad pasirinkęs kaupimą II pakopoje padidinau riziką, jog jei pasirinktas fondas nesėkmingai investuos mano kaupimo pinigus, senatvėje gausiu mažesnę pensiją. Na bet kol kas Swedbank fondas pliusuoja (3% pelningumas per 2018 metus). Na bet ne apie tai dabar, reikia spręsti, ką rinktis toliau, nes kas ten žino, kokia krizė (o gal karas?) gali ateiti per ateinančius metus.
   
  Kokie pasirinkimai:
  A variantas - pensijų fonde kaupiant 3 proc. įmoką nuo savo atlyginimo + 1,5 proc. nuo vidutinio šalies užmokesčio iš valstybės biudžeto pervedamą įmoką.
   
  B variantas – pensijų fonde kaupiant didėjančias įmokas (2019 m. 1,8 proc. įmoka nuo savo atlyginimo + 0,3 proc. įmoka nuo vidutinio šalies užmokesčio iš valstybės biudžeto, 2020 m. atitinkamai 2,1 + 0,6 proc., 2021 m. 2,4 + 0,9 proc., 2022 – 2,7 + 1,2 proc., 2022 m. ir vėliau – 3 + 1,5 proc.).
   
  C variantas – sustabdžius (neatnaujinus) įmokų į pensijų fondą, bet sukauptas lėšas paliekant pensijų fonde.
   
  D variantas – nutraukus kaupimo sutartį (arba atsisakius ją sudaryti), o pensijų fonde sukauptas lėšas grąžinus į „Sodrą“.
   
   
  Iš pasirinkimo variantų matome, kad jei nieko nekeičiu, man automatiškai priskiriamas A variantas, tai reiškia, kad padidėja bendra įmokos suma iki 3% per mėnesį nuo (bruto) darbo užmokesčio ir dar 1,5% į kaupimo fondą perveda valstybė nuo šalies vidutinio darbo užmokesčio. Tačiau žinant Lietuvos reformų dažnumą, galima tikėtis, kad tie 3%, kuriuos mokėsiu asmeniškai nuo savo atlyginimo tikrai kils. Prieš reformą valstybė ir sodra mokėjo 4% nuo mano atlyginimo sumokamų mokesčių į kaupimo fondą, dabar mokės tik 1,5% ir aš pats mokėsiu 1% daugiau, nei mokėjau iki reformos. Bravo, padidino mokesčius prisidengiant skatinamuoju šleifu kaupti ir apsirūpinti savo senatvei patiems. Jei kaupėt 2+0+0 būdu, Jums padidėja mokesčiai dar labiau, nes vietoje 2% kuriuos mokėjo sodra į kaupimo fondą, dabar mokėsite 3% asmeniškai nuo savo atlyginimo mokesčių ir gausite tik 1,5% subsidiją iš valstybės.
   
  Gerai, dabar trumpas pavyzdys, kad būtų lengviau įsivaizduoti situaciją realiais skaičiais.
   
  Pasiekiau 65 metus, prieš tai kaupiau 40 metų kaupimo fonde ir sukaupiau 20k€. Atrodo viskas puiku, tačiau pradėkim gilintis į skaičius. 15% nuo sukauptos sumos reikės grąžinti Sodrai, tai vadinasi lieka 17k€. Sodra įsipareigoja išmokėti tuos pinigus per 20 metų, tai vadinasi per mėnesį, kad kaupėm II pakopoje papildomai prie pensijos per mėnesį prisidėjome apie 70€ (20000*0,85=17000/20/12=70,83€). Reziume gauname 370€ pensiją.
   
  Na bet reikia dar išgyventi iki 85 metų, kad atgauti tuos pinigus. Iš to seka klausimas, ar pensijos sukauptos lėšos yra paveldimos? Pagal surastą informaciją, visos lėšos yra paveldimos kol kaupiama II pakopos pensijų fonde. Sulaukus pensinio amžiaus, sukauptų lėšų paveldimumas priklauso nuo išmokos pobūdžio:
   


   
  Vienkartinė išmoka – paveldima.
  Periodinė išmoka iš pensijų fondo – paveldima.
  Atidėtas anuitetas – 85-90% sukauptų lėšų, kurios iki 85 metų mokamos iš pensijų fondo, yra paveldimos. Likusi sukauptų lėšų dalis mokama nuo 85-erių iki mirties, o šios lėšos nėra paveldimos.
  Standartinis anuitetas – nepaveldimos išmokos.

  Plačiau apie tai nekalbėsiu, tik paminėsiu, kad viskas priklauso nuo fonde esančios sukauptos sumos. (Plačiau apie paveldimumą)
   
  Jei pasirenku B variantą, tai iš esmės tas pats kaip ir A variantas, tiesiog prie 3+1,5 prieisiu palaipsniui kelis metus. Mano atveju, kadangi jau kaupiu maksimaliai, šis variantas neįmanomas. Tiems, kas pasirinks šį variantą, reikš ne tokį staigų mokesčių padidėjimą.
   
  Pasirinkus C variantą, sustabdau savo tolimesnį įmokų mokėjimą į fondo kaupiamąją sąskaitą, netenku valstybės subsidijos (1,5%), tačiau palieku jau sukauptą pinigų sumą fonde generuotis pačiai iš savęs. Tokiu atveju, jei ir toliau būtų 3% pelningumas, tiesiog garantuosiu, kad pinigai nenuvertės (jei nenutiks jokio apokalipsinio varianto dėl karo ar krizės padarinių, kas lemtų pačio euro nuvertėjimą kitų valiutų atžvilgiu).
   
  Galiausiai, jei pasirenku D variantą, nutraukiu visus ryšius su fondais, grąžinu sukauptas lėšas į sodrą, pasididinu savo pensijos apskaitos vienetus, kurie buvo sumažėję dėl II pakopos kaupimo.
   
  Trumpai, nuo ko priklauso, kokią pensiją gausite sulaukus pensinio amžiaus:
   
  Bendroji pensijos dalis = Bazinis pensijos dydis (2019 m. 164,59€) + Sukauptas stažas (2019 m. minimalus privalomas 31 metai, tačiau 2027 metais bus 35 metai)/ Būtinasis stažas)
   

  Bendroji pensijos dalis priklauso nuo asmens įgyto pensijų socialinio draudimo stažo ir bazinės pensijos dydžio tais metais, kai žmogus išeina į pensiją;
  Bazinis pensijos dydis kasmet indeksuojamas;
  Vieni stažo metai įgyjami, jei darbdavys ar žmogus savarankiškai per metus sumoka pensijų socialinio draudimo įmokų nuo atlyginimo ar pajamų VERTĖS, kuri yra ne mažesnė nei 12 tais metais nustatytų minimalių mėnesio atlyginimų
  +
   
  Individualioji pensijos dalis = (Taško vertė (2019 m. – 3,52€) x Sukauptų taškų skaičius)

  Individualioji pensijos dalis priklauso nuo asmens įgytų pensijos apskaitos vienetų (taškų) sumos ir apskaitos vieneto (taško) vertės tais metais, kai žmogus išeina į pensiją;
  Apskaitos vieneto (taško) vertė kasmet indeksuojama;
  1 taškas įgyjamas, jei per metus darbdavys ar žmogus savarankiškai sumoka pensijų draudimo įmokų nuo atlyginimo ar pajamų VERTĖS, kuri yra 12 tais metais nustatytų vidutinių darbo užmokesčių (VDU). 2019 m. VDU siekia 1 136,20 Eur.

  *Sumokėjus mažiau socialinio draudimo įmokų, įgyjama proporcinga apskaitos vieneto (taško) dalis. Sumokėjus daugiau įmokų, įgyjama daugiau apskaitos vienetų (taškų). Didžiausia galimų įgyti taškų suma per metus – 5.
   
  Čia galite rasti skaičiavimų pavyzdžių: https://www.sodra.lt/kaip-apskaiciuojama-pensijos-verte
   
  Išvados:
   
  Pasirinkus pirmą variantą, dalinai prisidėdi prie savo įprastinės pensijos (kuri neženkliai sumažėja, dėl kaupimo), pasirinkus nekaupti, pasilieki prie įprastinės pensijos, kuri skaičiuosis tik nuo tavo surinkto stažo ir sodros taškų.
   
  Matematiškai skaičiuojant, jei tarkim gauni 1,5k€ per mėnesį (imam iškart tokį skaičių, nes tai greičiausiai bus paprasto žmogaus uždirbamo atlyginimo vidurkis per visą jo gyvenimą), vadinasi 45€ kiekvieną mėnesį teks sumokėti mokesčiams, po ko tos lėšos bus grąžinamos į kaupiamąją sąskaitą pasirinktam fonde. Per metus gaunasi 540€. + Valstybė prideda 1,5% nuo šalies VDA kiekvieną mėnesį, tai būtų 196,8€.
   
  Tarkim kaupi 40 metų ir sumoki 21600€ į fondą. Įvertinus fondų veiklą, jei jie generuoja po 3% per metus + valstybės subsidija 1,5%, gaunasi, kad sukaupi 57222€. Sodra įsipareigoja išmokėti tuos pinigus per 20 metų. Tai gaunasi 202,66€ per mėnesį.
   
  Tęsiam skaičiavimą, kiek pati sodra įsipareigoja sumokėti neskaičiuojant kaupimo, jei 40 metų iš eilės dirbau ir gavau atlyginimo vidutiniškai per mėnesį po 1500€.


   
  Surinktas stažas: 40 metų
  Būtinasis stažas: 35 metai
  Bazinis dydis: 164,59
  Sodros taško vertė: 3,52
  Sukauptų taškų kiekis: 52,8

  Toliau skaičiuojam=(164,59x40/35)+(3,52x52,8)=188.10+185,85 ≈ 374€
   
  Pridedam mėnesinę sukaupto fondo dalį=374+202 ≈ 576€
   
  Nekalbėsiu apie tai, kad per 40 metų sumokėjom 140400€ soc. mokesčių ( + dar ir įmonė sumokėjo 11736€). Nekalbėsiu ir apie tai, kad pagal statistiką Lietuvoje vyrai nugyvena tik iki 70 metų (vidurkis), o moteris iki 80 metų. Nors čia gal gan ir svarbus momentas, nes jei vyras nugyvena tik 5 metus po pensinio amžiaus pasiekimo, tai vadinasi jis atgaus tik 36720€ per tuos 5 pensinio gyvenimo metus. Jei moteris gyvena 10 metų ilgiau nei vyras, moteris atgauna 110160€. Tai moterims (jei tikėti statistika) labiau apsimokėtų kaupti II pakopoje.
   
  Mano asmeninė nuomonė tokia, jog kaupti apsimoka, jei dirbi samdomą darbą nepatenkantį į padidintos rizikos darbų sąrašus, t.y. nekenki sveikatai dirbdamas sunkų/fizinį darbą ir ketini gyventi bent iki 80 metų.
   
  Neapsimoka, jei dirbi „ant savęs“ ir sugebi investuotą sumą padidinti per metus bent 7 procentais. Dar reiktų įvertinti faktą, kad galimas pats pensinio amžiaus pakelimas. Geriau savo pensiją pasirūpinsiu pats, nei tikėsiuosi, jog kažkas pasikeis Lietuvos pensijų sistemoje. (Europoje šis skaičius didinamas jau link 67 metų)
   
   
  Šaltiniai:
  https://osp.stat.gov.lt/services-portlet/pub-edition-file?id=30580
  https://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/langas-grizti-i-sodra-tuoj-uzsivers-ar-verta-tai-padaryti.d?id=80069223
  https://www.delfi.lt/verslas/verslas/7-mitai-apie-nauja-pensiju-kaupimo-tvarka.d?id=80019399
  https://www.luminor.lt/lt/apie-2019-m-pensiju-reforma#2pakopa
  https://reforma.invl.com/
  https://www.sodra.lt/lt/pensiju-kaupimas-2-2-2
  https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sociumas/pensija-vakar-ir-rytoj-kiek-padidejo-per-desimtmeti-ir-ko-dar-laukti-1083-918590
  https://www.sodra.lt/kaip-apskaiciuojama-pensijos-verte
 7. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Jasinka Opencart siuntimo moduliai x 3.0   
  https://www.omniva.lt/verslo/siunta/sasajos_el_parduotuvems
 8. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Jasinka Opencart siuntimo moduliai x 3.0   
  https://www.omniva.lt/verslo/siunta/sasajos_el_parduotuvems
 9. Patinka
  proof gavo reakciją nuo SofteriZ Logotipas akcentuojantis pasitikėjimą   
  Delnas, ranka
 10. Patinka
  proof gavo reakciją nuo agurkaskebabas Jusu isgyvenimai, pamokymai   
  Pats pasakei, kad tai tik vienetai. Beto čia yra lažybos, gali būti vienas arba kitas variantas, jeigu nepataikai tai pralošei, jeigu pataikai laimėjai (rizika). O dirbdamas, atlikęs darbą, garantuotai turėsi pinigo :)
 11. Patinka
  proof sureagavo į Madd opencart ar prestashop   
  Nėra tokio geriau. Viskas yra pagal poreikius, ir ko tau reikia. Rinktis reikia pagal tai ko tau reikia.
 12. Patinka
  proof sureagavo į brb UAB anglišku pavadinimu   
  Aš steigiau per notarą su anglišku pavadinimu. Dokumentų paruošimas 100 eur + notaro paslaugos 150 eur + registracijos mokestis registrų centre.
 13. Patinka
  proof gavo reakciją nuo yakalaka Pagelbekit, usb(flashiuka) ikisu ir nerodo failu   
  Dingsta dokumentai, magistriniai darbai rašyti mėnesiais, brėžiniai, brangios pirktos programos ir panašiai, o čia piratinė muzika :) Galų gale atsibos ar pasens, vistiek keisi, tai nesuk sau galvos, formatuok ir ar tai naujos atsiras, ar iš draugų persikopijuosi kitos...
   

 14. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Elitas Serveriai.lt atnaujinimai   
  Jau antras kartas per pusmetį iš serveriai lt... Pirmą kartą panaikino planą asmeninį ar kaip jis ten vadinosi ir visus perkėlė į universalų ( kaina kito iš 9 į 14 lt / mėn ), o dabar pakeitė ir šito plano kainą. Rezultate pabrango dvigubai ( 17 lt ). Svetainių perkelinėjimas, el.pašto konfigūravimas, domenų nukreipimas - viskas kainuoja laiką , o ir tinklapis turės veikimo sutrikimų kol atsinaujins dns ir panašiai. Kuo toliau tuo serveriai.lt nebepatikimesni darosi, rytoj paskambins ir sakys atsiprašome, bet perkėlėme jus į dedikuotą serverį dabar jūsų kaina bus 300 lt/mėn.. Šaunus verslo modelis! Gal turite rekomenduoti patikimą hostingo tiekėją?
 15. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Elitas Serveriai.lt atnaujinimai   
  Jau antras kartas per pusmetį iš serveriai lt... Pirmą kartą panaikino planą asmeninį ar kaip jis ten vadinosi ir visus perkėlė į universalų ( kaina kito iš 9 į 14 lt / mėn ), o dabar pakeitė ir šito plano kainą. Rezultate pabrango dvigubai ( 17 lt ). Svetainių perkelinėjimas, el.pašto konfigūravimas, domenų nukreipimas - viskas kainuoja laiką , o ir tinklapis turės veikimo sutrikimų kol atsinaujins dns ir panašiai. Kuo toliau tuo serveriai.lt nebepatikimesni darosi, rytoj paskambins ir sakys atsiprašome, bet perkėlėme jus į dedikuotą serverį dabar jūsų kaina bus 300 lt/mėn.. Šaunus verslo modelis! Gal turite rekomenduoti patikimą hostingo tiekėją?
 16. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 17. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 18. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 19. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 20. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 21. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 22. Patinka
  proof gavo reakciją nuo Stanley 24auto.lt - automobiliai pagal užsakymą   
  Jokio skirtumo kaip puslapis sukurtas, svarbu veikia gerai ir informacija aiški, pateikta patogiu ir suprantamu formatu. Kuo užsiimate aišku, kiek kainuoja paslaugos aišku, kaip susisiekti aišku. Čia ne pramogų portalas ar koks darbų portfolio, todėl vertinu teigiamai. SVARBIAUSIA INFORMACIJA, KURI ŠIUO ATVEJU AIŠKI IR LENGVAI RANDAMA
 23. Patinka
  proof sureagavo į Gintaszz Žaidimas Desert Zombies android įrenginiams   
  Sveiki,
  pagaliau baigiau savo pirmąjį android žaidimuką :).
  Šiame žaidime esate šerifas, atsidūręs dykumoje. Žaidimo esmė yra šaudyti į zombius, kurių nuolat daugėja bei išgyventi kuo ilgiau. Kiekvienas nušautas zombis palieka monetą, kurią paėmus gausite pinigų. Už tam tikrą pinigų kiekį galima atnaujinti ginklų bei sveikatos lygius. Taip pat yra "Hard mode" (liet. sunkus rėžimas), kuriame teks vengti kaktusų, kadangi juos palietus prarasite sveikatos. Savo pasiektą taškų kiekį galimą siųsti į TOP10 online leaderboard'ą, kuriame galite lyginti savo taškus su kitų.
   
  Google play nuoroda čia
  Būtų smagu sulaukti kritikos, komentarų :)
   
  http://i.imgur.com/UziS0ox.png
   
  http://i.imgur.com/KLdkj1b.png
   
  http://i.imgur.com/9BAo5Sy.png
 24. Patinka
  proof sureagavo į Min2liz Kambarių/būtų nuomos puslapis, tik kitoks..   
  http://www.aruodas.lt/
  http://domo.plius.lt/
  http://www.bustonuoma.lt
  http://www.edomus.lt
   
  Toliau tęst?
 25. Patinka
  proof sureagavo į EimantasT jquery mouseover mouseout   
  <a href="http://www.code-lt.com"> <img src="http://www.code-lt.com/pav1.jpg" onmouseover="this.src='http://www.code-lt.com/pav2.jpg';" onmouseout="this.src='http://www.code-lt.com/pav1.jpg';" /> </a>
   
  Šitas kodas gal paprastesnis?
×
×
 • Sukurti naują...