Pereiti prie turinio

suvalgysiu

VIP nariai
 • Pranešimai

  3.658
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  20
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Auksinis DĖMESIO. Priminimas apie forumo taisykles!   
  DĖMESIO!
   
  Primenu, jog forumo taisyklės draudžia:
   
   
  Deja, apsilankęs šioje forumo skiltyje buvau labai nemaloniai nustebintas didele gausa temų, pažeidžiančių šią forumo taisyklę.
   
  Ką reiškia ši taisyklė? Paprastai tariant, draudžiama diskutuoti ir platinti nuorodas (tiek referalines, tiek paprastas) į puslapius, siulančius "uždirbti" spaudant reklamas, užpildinėjant anketas, žiūrint video, įkėlinėjant ir siunčiantis failus, kviečiant užsiregistruoti draugus, investuojant į piramidines schemas, t.t. - žodžiu, būnant traffic'u, o ne jį generuojant ir monetizuojant.
   
  Ši forumo skiltis, vadinama "Pelnas iš tinklalapio", yra skirta diskusijoms apie savo tinklalapio monetizavimo būdus, kuomet vartotojų srautą paverti į pinigus. Kitaip tariant, ši forumo skiltis yra skirta ne pelno gavimui registruojantis į kitus tinklalapius, o pelno gavimui iš savo tinklalapio.
   
  Anksčiau minėti apribojimai forume buvo įvesti 2008 m. Iki to laiko PTC ir bux'ų temos forume buvo gan populiarios, forumo nariai tikėjosi lengvai uždirbti kad ir nedidelį kiekį pinigų praktiškai nieko neveikdami. Vis tik buvo nuspręsta atsisakyti bux'ų skilties, kadanti ji kirtosi su forumo vizija ir skatino ne verslo plėtojimą, o "juodadarbystę". Taip pat vėliau paaiškėjo, jog toks sprendimas buvo teisingas, kadangi visi iki vieno tuo metu populiarūs bux'ų puslapiai bankrutavo ir taip ir neišmokėjo visų tų žadėtų dolerių (centų) reklamų spaudytojams. Neišmokėjo tada - neišmokės ir dabar, negaiškite savo laiko.
   
  Temą apie tai, kodėl buvo uždrausti bux'ai ir kitos "pelno iš spaudinėjimo" sritys, rasite čia.
   
  p.s.: pamatę temas, pažeidžiančias minėtą taisyklę, spauskite mygtuką "Pranešti". Dėkui.
 2. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo agurkaskebabas Martingale Progresas   
  Nesupratau? Nuo kada šita sistema veikia ruletėje? Tai yra turbūt pati populiariausia prasilošimo priežastis, o ne veikianti sistema :D
 3. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo MiniPixeL Dreams vs Reality arba Idėja vs Veikla   
  Sveiki forumiečiai, pasidalinsiu su Jumis dar keliomis mintimis apie verslo idėjas ir kelią link jų realizavimo. Tai bus savotiška mano pirmojo straipsnio „Tobula idėja arba Beždžionės teorema“ antroji dalis.
   
  Paskutiniu metu forume (ir ne tik) šnekama tik apie vieną – verslo idėjas.. kaip rasti tą stebuklingą nišą, kuri sukraus turtus? Kaip įkurti naująjį „facebook‘ą“, kaip tapti antruoju Steve Jobs'u arba Ilja Laurs‘u? Tačiau dažniausiai viskas baigiasi tuo pačiu scenarijumi:
   
  1. pateikiama verslo idėja
  2. autoriui pateikiamos (elementariausios) kliūtys, kurios atsiras ją įgyvendinant: įstatymai, konkurentai, kapitalas – dažniausios iš jų.
  3. verslo idėja palaidoma.
   
  Neseniai mačiau interviu ištrauką su visiems gerai žinomu verslininku I. Laurs‘u. Jis užsiminė, jog vidutiniškai lietuviai, palyginus su amerikiečiais, turi labai daug verslo idėjų, tačiau neturi nė žalio supratimo, kaip jas įgyvendinti. Gali susidaryti toks įspūdis, kad užtenka vien sugalvoti kažką įspūdingo, o visi kiti darbai atliks save patys. Deje, išlindę iš savo sąsiuvinio ir susidūrę su tikruoju pasauliu, pamatome, kad viskas nėra taip paprasta. Tad nuo ko pradėti?
   
  Dažniausios kliūtys ir yra jau anksčiau minėti - įstatymai, konkurentai bei kapitalas. Vėliau paliesiu dar kelias, mano manymu galbūt net ir svarbesnes kliūtis, tačiau apie jas šiek tiek vėliau.
   

  http://images.moneysavingexpert.com/images/MonopolyHouses.jpg

   
  Pradėkime nuo konkurentų. Geriausia, kuomet jų nėra, taip? Žinoma, tačiau to tikėtis yra praktiškai neįmanoma. Jeigu konkurentų nėra, tai galbūt todėl, kad niekam ši niša neįdomi? Nebijokite konkurentų – mokykitės iš jų, aplenkite juos. Pagalvokite, kuo Jūsų projektas bus kitoks, kuo jis bus geresnis už kitus. Sakysite: bet kaip aš galiu kažką aplenkti, jie tai juk turi milžiniškus kapitalus, žinomumą..? Čia ir susiduriame su tomis kitomis, paslėptomis kliūtimis, apie kurias naujokai dažniausiai nepagalvoja.
   
  Pagalvokime, kodėl klęsti prekybos tinklas IKI, jeigu aiškus rinkos lyderis yra Maxima? Kodėl žmonės pardavinėja daiktus per iOffer.com, jeigu tam yra eBay? Kodėl egzistuoja kitos internetinės piniginės, jeigu populiariausia yra PayPal? Kodėl kiti skambina į pagalbos telefonus, jeigu galima pasinaudoti Google?
   
  Mano atsakymas į tai būtų paprastas – reikia žinoti savo tikslinę auditoriją. Į ką bus taikomas Jūsų projektas – kas bus Jūsų klientas? Visi? Taip nebūna. Žmonės turi skirtingus poreikius, gyvena skirtingose vietose, yra skirtingo amžiaus, turi skirtingus interesus..
   
  Įdomumo dėlei, pažvelkime į tam tikrus skirtumus tarp IKI ir Maximos: Maxima turi rinkos giganto įvaizdį, kur apstu įvairiausių prekių mažiausiomis kainomis. Milžiniška erdvė patalpose, logotipo spalvos bei tarptautinis pavadinimas, kuria masyvų, patikimą, tačiau šiek tiek šaltoką įvazdį. Tad ką daro IKI? Jų parduotuvės mažesnės, nėra jokių Hyper-IKI ar IKI-bazių, patalpos – mažesnės, pavadinimas – dažnai lietuvių kalboje naudojamas žodis, logotipo spalvos žalia geltona primena gamtos spalvas, vietoje kepami produktai bei kulinarinės laidos sukuria šviežesnį, šiltesnį įvaizdį.
   
  Turbūt visiems aišku, kad parduodami produktai tiek IKI, tiek Maximoje, yra vienodi. Pienas perkamas iš tų pačių ūkininkų, obuoliai vežami iš tos pačios Lenkijos, viskas laikoma tokiuose pačiuose sandėliuose. Tačiau įvaizdis kitoks, o tuo pačiu kiti ir ten besilankantys žmonės.
   
  Taigi, štai tokios smulkios detalės gali lemti Jūsų projekto pasisekimą arba nuopuolį. Šiais laikais eiliniam vartotojui viskas turėtų būti pateikta ant lėkštutės,- netgi registracijos procesai tapo varginančia veikla. Viskas turėtų būti kuo patogiau, paprasčiau. Tai galioja tiek funkcijoms, tiek dizainui, tiek ir kitoms detalėms.
   

  http://4.bp.blogspot.com/_4mZoHhehxr0/SqerTnTciMI/AAAAAAAAAG4/qobrrxfmwcM/s200/Monopoly+man+broke.jpg

   
  Antra didžioji kliūtis – kapitalas. Dažniausiai mes jo tiesiog neturime, tad viską nusprendžiame daryti patys. Bet čia reikia sustoti ir paklausti savęs, ar aš mokėsiu tai padaryti gerai? Jeigu ne, ar verta to mokytis? Versle galioja posakis: laikas – pinigai. Deje, daugelis tai pamiršta, manydami, kad neturi kito pasirinkimo, nes samdyti profesionalams neturi lėšų. O iš tiesų juk visą tą laiką, kurį praleidote mokindamiesi nupiešti baisų logotipą, ar sukoduoti klaidomis besispjaudantį puslapį, galėjote susirasti paprasčiausią darbelį, ir išleisti uždirbtus pinigus samdant profesionalą, kuris darbą atliks iki galo. Taip pat vertėtų atsiminti, jog jeigu paslaugą pirksite pigiai – rezultatas pigiai ir atrodys..
   
  Ir taip prieiname prie antrosios paslėptosios kliūties – investicijų baimės. Reikėtų suprasti, kad greičiausiai nepavyks sulaukti sėkmės pernakt. Norint užauginti vaisių – reikės pasodinti daigus. Kurį laiką tikrai būsite nuostolyje. Sukūrę temą, jog ieškote verslo partnerių, greičiausiai nesulauksit jokio atsakymo, tik kelis pašiepiančius komentarus – nes dauguma toje skiltyje tik tam ir lankosi. Paleidę savo projektą, tik po kiek laiko pastebėsite paliktas spragas, reikės grįžti jų taisyti, būsite kritikuojami.
   

  http://drstudios.co.uk/wp-content/uploads/2009/07/MonoPlans.jpg

   
  Įstatymai – visi suprantame, kad jeigu savo veiklos nelegalizuosime, karučiais vežamų į banką pinigų nuslėpti nuo valstybės nepavyks. Jeigu nesate pasiruošę susidurti su įstatymų, legalizavimų pinklėmis – galbūt dar ir nesate pasiruošę kurti didelį projektą? Tai bus trečioji paslėptoji kliūtis – nerealūs planai. Sukurkite savo projekto plėtros planą, viską užrašykite ant lapo. Pagalvokite, kaip projektas atrodys prieš paleidimą, porą mėnesių po paleidimo, vėliau. Kaip kis nuostolis/pelnas, klientų kiekis, ir t.t. Kada planuojate pagaliau išlipti iš nuostolio? Kaip pritrauksite pirmuosius klientus? Pasistenkite apgalvoti kuo įvairesnes detales ir suprasti, kodėl viskas turėtų vykti būtent taip, o ne kitaip. Žinoma, greičiausiai nuo pradinio plano bus greitai nukrypta – tuomet atlikite tyrimus iš naujo ir kurkite naują planą. Svarbiausia yra ne pats planas, o nuoseklus savo veiksmų apgalvojimas, spragų aptikimas, susieti ir patobulinti esamas detales, taip pat ir praplėsti savo žinias.
   

  http://realtybiznews.com/wp-content/uploads/2011/03/dream-vs-reality.jpg

   
  Apibendrinant pasikartosiu, apie ką reikėtų pirmiausia pagalvoti, kuriant savo projektą. Tai yra:
   
  Kapitalas
  Investicijos
  Konkurentai
  Tikslinė auditorija
  Įstatymai
  Plėtros planas
   
  Apgalvoję šiuos dalykus jau turėsite tam tikrus pamatus savo projektui vystyti ir galėsite pagaliau išlysti iš svajonių (idėjų) pasaulio ir užsiimti realia veikla.
   
  Sėkmės. :)
 4. Patinka
  suvalgysiu sureagavo į aidahas Akcija - lietuviški domenai nemokamai   
  Dekui. Pasimemiau domena, nors ir nebuvau ju klientas. nukreipiau i serveriai.lt, kol dar ten turiu plana, ir viskas veikia. Beje, pastebejau, kad hostinger.lt siulo gera akcija neribotam serverio planui. Tikiuosi tokiu akciju bus ir kai baigsis mano dar galiojantys planai pas kitus tiekejus.
 5. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Loganas Akcija - lietuviški domenai nemokamai   
  Nežinau ar matėt - Hostinger.lt paleido akciją lietuviškiems domenams.
   
  Dabar kiekvienas klientas gali pasiimti po vieną .lt domeną su lietuviškais simboliais NEMOKAMAI.
   
  Linkas į spec. puslapį: Nemokami domenai
  (jei nesupyksit - tai ref nuoroda)
   
  Good luck :winner:
 6. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Loganas Akcija - lietuviški domenai nemokamai   
  Nežinau ar matėt - Hostinger.lt paleido akciją lietuviškiems domenams.
   
  Dabar kiekvienas klientas gali pasiimti po vieną .lt domeną su lietuviškais simboliais NEMOKAMAI.
   
  Linkas į spec. puslapį: Nemokami domenai
  (jei nesupyksit - tai ref nuoroda)
   
  Good luck :winner:
 7. Patinka
  suvalgysiu sureagavo į FLSHS Hostinger.lt - Lietuvoje   
  Nesupykite, bet kas tuomet turi susitvarkyti su DDOS ataka?
   
  DDOS ataka yra Force Majeure ir 100% apsauga kainuoja labai brangiai. Kaip labai? Na pradedant 500+ eurų/mėn sakyčiau. Tuojau atsiras komentarų apie free DDOS apsaugas arba, kad yra pigiau, bet tokios apsaugos nuo išmanančio kenkėjo greitai taps bevertėmis, kitos nebrangios, bet vėlgi 100% niekas neduos, o norint išjungti - tikrai išjungs. Skaitykite taisykles, nuo ko ir kaip apsaugo, kokie parametrai. Mačiau kelių brangiausių DDOS apsaugų tiekėjų pasiūlymus, atvipo žandikaulis tiesiogine to žodžio prasme.
   
  DDOS įranga yra bevertė, jei ataka didesnė turimą srauto kanalą. Srautas nepigus.
  Tokie DDOS įranga, dėžutė, kurią galima pasiimti į parankę gali kainuoti kaip neblogas namas. Papratai dubliavimui ir visam kitam gali reikėti kelių įrenginių.
   
  Tai kiek klientų reikia turėti ir kiek paslaugos turi kainuoti, jog tiekėjui apsimokėtų ginti klientus nuo DDOS atakų? Mokant kelis eurus per mėnesį stebuklų tikėtis nereikia, nebent basic apsaugos nuo basic atakų.
 8. Patinka
  suvalgysiu sureagavo į FLSHS Hostinger.lt - Lietuvoje   
  Čia kurie besipiktina, kad tiekėjai neapsaugo nuo DDOS atakų arba galvoja, kad apsaugos turi būti free, pateikiu Incapsula.com pasiūlymą paslaugoms. Kaiptik suradau vieno kliento perforwardintą laišką :) Galiu tik tiek pasakyti, kad jie dirba ŽIAURIAI gerai ir išvalo srautą belenkaip gerai.
   
  Incapsula Enterprise 20, Monthly Subscription 550 euro
   
  Incapsula Enterprise 20 Subscription:
  • Enterprise Web Application Firewall up to 20Mbps
  • CDN - Global Distributed Content Delivery Network up to 20Mbps
  • Enterprise Support (24x7 as Defined in SLA)
  • 1 site included
   
  Incapsula DDoS 10Gbps, Monthly Subscription 2200 euro
  Extended DDoS protection - up to 10Gbps (5,000,000 PPS)
   
  Total:
   
  2,750.00 euro/month
   
   
  Pasiūlymas 2017 metų, tai per 2 metus faktas kad turėjo atpigti kažkiek, o gal ir ženkliai. Pasiūlymas tikrai ne stebuklingas kažkoks, bet apsauga Layer7 nuo bet kokių nesamonių. Kaip iš patirties pamenu vieną dabar jau klientą kuris pasakojo, jog vienai svetainei buvo uždarytas užsienietiškas trafikas, tai doseriai dėjo ataką iš Lietuviškų serverių/svetainių DDOS ir kuriam laikui nulaužė. Adminas aišku surinko IP/svetaines adresus ir užblokino. Ohoho kiek buvo Lietuviškų svetainių su nulaužtais wordpresais, nuo paprastų reprezentacinių svetainių iki politinių lyderių lyg ir kažkokios valstybinės įmonės svetainių su pažeidžiamais.. Jau gerai nebepamenu. Lietuviškasis Cert'as turėjo darbo.
   
  Bet tai kam tada pirkti Incapsula, jeigu kiti tiekėjai duoda for free? :D Čia apeliavimas į kai kurių žmonių loginį mąstymą.
 9. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Loganas Akcija - lietuviški domenai nemokamai   
  Nežinau ar matėt - Hostinger.lt paleido akciją lietuviškiems domenams.
   
  Dabar kiekvienas klientas gali pasiimti po vieną .lt domeną su lietuviškais simboliais NEMOKAMAI.
   
  Linkas į spec. puslapį: Nemokami domenai
  (jei nesupyksit - tai ref nuoroda)
   
  Good luck :winner:
 10. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Loganas Akcija - lietuviški domenai nemokamai   
  Nežinau ar matėt - Hostinger.lt paleido akciją lietuviškiems domenams.
   
  Dabar kiekvienas klientas gali pasiimti po vieną .lt domeną su lietuviškais simboliais NEMOKAMAI.
   
  Linkas į spec. puslapį: Nemokami domenai
  (jei nesupyksit - tai ref nuoroda)
   
  Good luck :winner:
 11. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Loganas Akcija - lietuviški domenai nemokamai   
  Nežinau ar matėt - Hostinger.lt paleido akciją lietuviškiems domenams.
   
  Dabar kiekvienas klientas gali pasiimti po vieną .lt domeną su lietuviškais simboliais NEMOKAMAI.
   
  Linkas į spec. puslapį: Nemokami domenai
  (jei nesupyksit - tai ref nuoroda)
   
  Good luck :winner:
 12. Patinka
  suvalgysiu sureagavo į Andrejus Hostinger.lt - Lietuvoje   
  Man idomu kas naudojosi, tai web hostingą, verslo planus ar VPS naudojo. Nes vienas kitam jie nelygūs, dėl verslo planų idomu man labiausiai, nes duoda nuosavą IP - tai reiškia ir serverio vieta bus fiksuota - ne taip kaip hostinge.
 13. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo MiniPixeL Dreams vs Reality arba Idėja vs Veikla   
  Sveiki forumiečiai, pasidalinsiu su Jumis dar keliomis mintimis apie verslo idėjas ir kelią link jų realizavimo. Tai bus savotiška mano pirmojo straipsnio „Tobula idėja arba Beždžionės teorema“ antroji dalis.
   
  Paskutiniu metu forume (ir ne tik) šnekama tik apie vieną – verslo idėjas.. kaip rasti tą stebuklingą nišą, kuri sukraus turtus? Kaip įkurti naująjį „facebook‘ą“, kaip tapti antruoju Steve Jobs'u arba Ilja Laurs‘u? Tačiau dažniausiai viskas baigiasi tuo pačiu scenarijumi:
   
  1. pateikiama verslo idėja
  2. autoriui pateikiamos (elementariausios) kliūtys, kurios atsiras ją įgyvendinant: įstatymai, konkurentai, kapitalas – dažniausios iš jų.
  3. verslo idėja palaidoma.
   
  Neseniai mačiau interviu ištrauką su visiems gerai žinomu verslininku I. Laurs‘u. Jis užsiminė, jog vidutiniškai lietuviai, palyginus su amerikiečiais, turi labai daug verslo idėjų, tačiau neturi nė žalio supratimo, kaip jas įgyvendinti. Gali susidaryti toks įspūdis, kad užtenka vien sugalvoti kažką įspūdingo, o visi kiti darbai atliks save patys. Deje, išlindę iš savo sąsiuvinio ir susidūrę su tikruoju pasauliu, pamatome, kad viskas nėra taip paprasta. Tad nuo ko pradėti?
   
  Dažniausios kliūtys ir yra jau anksčiau minėti - įstatymai, konkurentai bei kapitalas. Vėliau paliesiu dar kelias, mano manymu galbūt net ir svarbesnes kliūtis, tačiau apie jas šiek tiek vėliau.
   

  http://images.moneysavingexpert.com/images/MonopolyHouses.jpg

   
  Pradėkime nuo konkurentų. Geriausia, kuomet jų nėra, taip? Žinoma, tačiau to tikėtis yra praktiškai neįmanoma. Jeigu konkurentų nėra, tai galbūt todėl, kad niekam ši niša neįdomi? Nebijokite konkurentų – mokykitės iš jų, aplenkite juos. Pagalvokite, kuo Jūsų projektas bus kitoks, kuo jis bus geresnis už kitus. Sakysite: bet kaip aš galiu kažką aplenkti, jie tai juk turi milžiniškus kapitalus, žinomumą..? Čia ir susiduriame su tomis kitomis, paslėptomis kliūtimis, apie kurias naujokai dažniausiai nepagalvoja.
   
  Pagalvokime, kodėl klęsti prekybos tinklas IKI, jeigu aiškus rinkos lyderis yra Maxima? Kodėl žmonės pardavinėja daiktus per iOffer.com, jeigu tam yra eBay? Kodėl egzistuoja kitos internetinės piniginės, jeigu populiariausia yra PayPal? Kodėl kiti skambina į pagalbos telefonus, jeigu galima pasinaudoti Google?
   
  Mano atsakymas į tai būtų paprastas – reikia žinoti savo tikslinę auditoriją. Į ką bus taikomas Jūsų projektas – kas bus Jūsų klientas? Visi? Taip nebūna. Žmonės turi skirtingus poreikius, gyvena skirtingose vietose, yra skirtingo amžiaus, turi skirtingus interesus..
   
  Įdomumo dėlei, pažvelkime į tam tikrus skirtumus tarp IKI ir Maximos: Maxima turi rinkos giganto įvaizdį, kur apstu įvairiausių prekių mažiausiomis kainomis. Milžiniška erdvė patalpose, logotipo spalvos bei tarptautinis pavadinimas, kuria masyvų, patikimą, tačiau šiek tiek šaltoką įvazdį. Tad ką daro IKI? Jų parduotuvės mažesnės, nėra jokių Hyper-IKI ar IKI-bazių, patalpos – mažesnės, pavadinimas – dažnai lietuvių kalboje naudojamas žodis, logotipo spalvos žalia geltona primena gamtos spalvas, vietoje kepami produktai bei kulinarinės laidos sukuria šviežesnį, šiltesnį įvaizdį.
   
  Turbūt visiems aišku, kad parduodami produktai tiek IKI, tiek Maximoje, yra vienodi. Pienas perkamas iš tų pačių ūkininkų, obuoliai vežami iš tos pačios Lenkijos, viskas laikoma tokiuose pačiuose sandėliuose. Tačiau įvaizdis kitoks, o tuo pačiu kiti ir ten besilankantys žmonės.
   
  Taigi, štai tokios smulkios detalės gali lemti Jūsų projekto pasisekimą arba nuopuolį. Šiais laikais eiliniam vartotojui viskas turėtų būti pateikta ant lėkštutės,- netgi registracijos procesai tapo varginančia veikla. Viskas turėtų būti kuo patogiau, paprasčiau. Tai galioja tiek funkcijoms, tiek dizainui, tiek ir kitoms detalėms.
   

  http://4.bp.blogspot.com/_4mZoHhehxr0/SqerTnTciMI/AAAAAAAAAG4/qobrrxfmwcM/s200/Monopoly+man+broke.jpg

   
  Antra didžioji kliūtis – kapitalas. Dažniausiai mes jo tiesiog neturime, tad viską nusprendžiame daryti patys. Bet čia reikia sustoti ir paklausti savęs, ar aš mokėsiu tai padaryti gerai? Jeigu ne, ar verta to mokytis? Versle galioja posakis: laikas – pinigai. Deje, daugelis tai pamiršta, manydami, kad neturi kito pasirinkimo, nes samdyti profesionalams neturi lėšų. O iš tiesų juk visą tą laiką, kurį praleidote mokindamiesi nupiešti baisų logotipą, ar sukoduoti klaidomis besispjaudantį puslapį, galėjote susirasti paprasčiausią darbelį, ir išleisti uždirbtus pinigus samdant profesionalą, kuris darbą atliks iki galo. Taip pat vertėtų atsiminti, jog jeigu paslaugą pirksite pigiai – rezultatas pigiai ir atrodys..
   
  Ir taip prieiname prie antrosios paslėptosios kliūties – investicijų baimės. Reikėtų suprasti, kad greičiausiai nepavyks sulaukti sėkmės pernakt. Norint užauginti vaisių – reikės pasodinti daigus. Kurį laiką tikrai būsite nuostolyje. Sukūrę temą, jog ieškote verslo partnerių, greičiausiai nesulauksit jokio atsakymo, tik kelis pašiepiančius komentarus – nes dauguma toje skiltyje tik tam ir lankosi. Paleidę savo projektą, tik po kiek laiko pastebėsite paliktas spragas, reikės grįžti jų taisyti, būsite kritikuojami.
   

  http://drstudios.co.uk/wp-content/uploads/2009/07/MonoPlans.jpg

   
  Įstatymai – visi suprantame, kad jeigu savo veiklos nelegalizuosime, karučiais vežamų į banką pinigų nuslėpti nuo valstybės nepavyks. Jeigu nesate pasiruošę susidurti su įstatymų, legalizavimų pinklėmis – galbūt dar ir nesate pasiruošę kurti didelį projektą? Tai bus trečioji paslėptoji kliūtis – nerealūs planai. Sukurkite savo projekto plėtros planą, viską užrašykite ant lapo. Pagalvokite, kaip projektas atrodys prieš paleidimą, porą mėnesių po paleidimo, vėliau. Kaip kis nuostolis/pelnas, klientų kiekis, ir t.t. Kada planuojate pagaliau išlipti iš nuostolio? Kaip pritrauksite pirmuosius klientus? Pasistenkite apgalvoti kuo įvairesnes detales ir suprasti, kodėl viskas turėtų vykti būtent taip, o ne kitaip. Žinoma, greičiausiai nuo pradinio plano bus greitai nukrypta – tuomet atlikite tyrimus iš naujo ir kurkite naują planą. Svarbiausia yra ne pats planas, o nuoseklus savo veiksmų apgalvojimas, spragų aptikimas, susieti ir patobulinti esamas detales, taip pat ir praplėsti savo žinias.
   

  http://realtybiznews.com/wp-content/uploads/2011/03/dream-vs-reality.jpg

   
  Apibendrinant pasikartosiu, apie ką reikėtų pirmiausia pagalvoti, kuriant savo projektą. Tai yra:
   
  Kapitalas
  Investicijos
  Konkurentai
  Tikslinė auditorija
  Įstatymai
  Plėtros planas
   
  Apgalvoję šiuos dalykus jau turėsite tam tikrus pamatus savo projektui vystyti ir galėsite pagaliau išlysti iš svajonių (idėjų) pasaulio ir užsiimti realia veikla.
   
  Sėkmės. :)
 14. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Mr Kent Kaip nugalėti tinginį savyje ir atrasti motyvacijos?   
  Atsakymas paprastas, vietoj to, kad pasižadėtum sau NUO RYTOJ (arba po poros valandų) kažką daryt, tai daryt iš karto, tą pačią sekundę.
 15. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Auksinis DĖMESIO. Priminimas apie forumo taisykles!   
  DĖMESIO!
   
  Primenu, jog forumo taisyklės draudžia:
   
   
  Deja, apsilankęs šioje forumo skiltyje buvau labai nemaloniai nustebintas didele gausa temų, pažeidžiančių šią forumo taisyklę.
   
  Ką reiškia ši taisyklė? Paprastai tariant, draudžiama diskutuoti ir platinti nuorodas (tiek referalines, tiek paprastas) į puslapius, siulančius "uždirbti" spaudant reklamas, užpildinėjant anketas, žiūrint video, įkėlinėjant ir siunčiantis failus, kviečiant užsiregistruoti draugus, investuojant į piramidines schemas, t.t. - žodžiu, būnant traffic'u, o ne jį generuojant ir monetizuojant.
   
  Ši forumo skiltis, vadinama "Pelnas iš tinklalapio", yra skirta diskusijoms apie savo tinklalapio monetizavimo būdus, kuomet vartotojų srautą paverti į pinigus. Kitaip tariant, ši forumo skiltis yra skirta ne pelno gavimui registruojantis į kitus tinklalapius, o pelno gavimui iš savo tinklalapio.
   
  Anksčiau minėti apribojimai forume buvo įvesti 2008 m. Iki to laiko PTC ir bux'ų temos forume buvo gan populiarios, forumo nariai tikėjosi lengvai uždirbti kad ir nedidelį kiekį pinigų praktiškai nieko neveikdami. Vis tik buvo nuspręsta atsisakyti bux'ų skilties, kadanti ji kirtosi su forumo vizija ir skatino ne verslo plėtojimą, o "juodadarbystę". Taip pat vėliau paaiškėjo, jog toks sprendimas buvo teisingas, kadangi visi iki vieno tuo metu populiarūs bux'ų puslapiai bankrutavo ir taip ir neišmokėjo visų tų žadėtų dolerių (centų) reklamų spaudytojams. Neišmokėjo tada - neišmokės ir dabar, negaiškite savo laiko.
   
  Temą apie tai, kodėl buvo uždrausti bux'ai ir kitos "pelno iš spaudinėjimo" sritys, rasite čia.
   
  p.s.: pamatę temas, pažeidžiančias minėtą taisyklę, spauskite mygtuką "Pranešti". Dėkui.
 16. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo MiniPixeL Dreams vs Reality arba Idėja vs Veikla   
  Sveiki forumiečiai, pasidalinsiu su Jumis dar keliomis mintimis apie verslo idėjas ir kelią link jų realizavimo. Tai bus savotiška mano pirmojo straipsnio „Tobula idėja arba Beždžionės teorema“ antroji dalis.
   
  Paskutiniu metu forume (ir ne tik) šnekama tik apie vieną – verslo idėjas.. kaip rasti tą stebuklingą nišą, kuri sukraus turtus? Kaip įkurti naująjį „facebook‘ą“, kaip tapti antruoju Steve Jobs'u arba Ilja Laurs‘u? Tačiau dažniausiai viskas baigiasi tuo pačiu scenarijumi:
   
  1. pateikiama verslo idėja
  2. autoriui pateikiamos (elementariausios) kliūtys, kurios atsiras ją įgyvendinant: įstatymai, konkurentai, kapitalas – dažniausios iš jų.
  3. verslo idėja palaidoma.
   
  Neseniai mačiau interviu ištrauką su visiems gerai žinomu verslininku I. Laurs‘u. Jis užsiminė, jog vidutiniškai lietuviai, palyginus su amerikiečiais, turi labai daug verslo idėjų, tačiau neturi nė žalio supratimo, kaip jas įgyvendinti. Gali susidaryti toks įspūdis, kad užtenka vien sugalvoti kažką įspūdingo, o visi kiti darbai atliks save patys. Deje, išlindę iš savo sąsiuvinio ir susidūrę su tikruoju pasauliu, pamatome, kad viskas nėra taip paprasta. Tad nuo ko pradėti?
   
  Dažniausios kliūtys ir yra jau anksčiau minėti - įstatymai, konkurentai bei kapitalas. Vėliau paliesiu dar kelias, mano manymu galbūt net ir svarbesnes kliūtis, tačiau apie jas šiek tiek vėliau.
   

  http://images.moneysavingexpert.com/images/MonopolyHouses.jpg

   
  Pradėkime nuo konkurentų. Geriausia, kuomet jų nėra, taip? Žinoma, tačiau to tikėtis yra praktiškai neįmanoma. Jeigu konkurentų nėra, tai galbūt todėl, kad niekam ši niša neįdomi? Nebijokite konkurentų – mokykitės iš jų, aplenkite juos. Pagalvokite, kuo Jūsų projektas bus kitoks, kuo jis bus geresnis už kitus. Sakysite: bet kaip aš galiu kažką aplenkti, jie tai juk turi milžiniškus kapitalus, žinomumą..? Čia ir susiduriame su tomis kitomis, paslėptomis kliūtimis, apie kurias naujokai dažniausiai nepagalvoja.
   
  Pagalvokime, kodėl klęsti prekybos tinklas IKI, jeigu aiškus rinkos lyderis yra Maxima? Kodėl žmonės pardavinėja daiktus per iOffer.com, jeigu tam yra eBay? Kodėl egzistuoja kitos internetinės piniginės, jeigu populiariausia yra PayPal? Kodėl kiti skambina į pagalbos telefonus, jeigu galima pasinaudoti Google?
   
  Mano atsakymas į tai būtų paprastas – reikia žinoti savo tikslinę auditoriją. Į ką bus taikomas Jūsų projektas – kas bus Jūsų klientas? Visi? Taip nebūna. Žmonės turi skirtingus poreikius, gyvena skirtingose vietose, yra skirtingo amžiaus, turi skirtingus interesus..
   
  Įdomumo dėlei, pažvelkime į tam tikrus skirtumus tarp IKI ir Maximos: Maxima turi rinkos giganto įvaizdį, kur apstu įvairiausių prekių mažiausiomis kainomis. Milžiniška erdvė patalpose, logotipo spalvos bei tarptautinis pavadinimas, kuria masyvų, patikimą, tačiau šiek tiek šaltoką įvazdį. Tad ką daro IKI? Jų parduotuvės mažesnės, nėra jokių Hyper-IKI ar IKI-bazių, patalpos – mažesnės, pavadinimas – dažnai lietuvių kalboje naudojamas žodis, logotipo spalvos žalia geltona primena gamtos spalvas, vietoje kepami produktai bei kulinarinės laidos sukuria šviežesnį, šiltesnį įvaizdį.
   
  Turbūt visiems aišku, kad parduodami produktai tiek IKI, tiek Maximoje, yra vienodi. Pienas perkamas iš tų pačių ūkininkų, obuoliai vežami iš tos pačios Lenkijos, viskas laikoma tokiuose pačiuose sandėliuose. Tačiau įvaizdis kitoks, o tuo pačiu kiti ir ten besilankantys žmonės.
   
  Taigi, štai tokios smulkios detalės gali lemti Jūsų projekto pasisekimą arba nuopuolį. Šiais laikais eiliniam vartotojui viskas turėtų būti pateikta ant lėkštutės,- netgi registracijos procesai tapo varginančia veikla. Viskas turėtų būti kuo patogiau, paprasčiau. Tai galioja tiek funkcijoms, tiek dizainui, tiek ir kitoms detalėms.
   

  http://4.bp.blogspot.com/_4mZoHhehxr0/SqerTnTciMI/AAAAAAAAAG4/qobrrxfmwcM/s200/Monopoly+man+broke.jpg

   
  Antra didžioji kliūtis – kapitalas. Dažniausiai mes jo tiesiog neturime, tad viską nusprendžiame daryti patys. Bet čia reikia sustoti ir paklausti savęs, ar aš mokėsiu tai padaryti gerai? Jeigu ne, ar verta to mokytis? Versle galioja posakis: laikas – pinigai. Deje, daugelis tai pamiršta, manydami, kad neturi kito pasirinkimo, nes samdyti profesionalams neturi lėšų. O iš tiesų juk visą tą laiką, kurį praleidote mokindamiesi nupiešti baisų logotipą, ar sukoduoti klaidomis besispjaudantį puslapį, galėjote susirasti paprasčiausią darbelį, ir išleisti uždirbtus pinigus samdant profesionalą, kuris darbą atliks iki galo. Taip pat vertėtų atsiminti, jog jeigu paslaugą pirksite pigiai – rezultatas pigiai ir atrodys..
   
  Ir taip prieiname prie antrosios paslėptosios kliūties – investicijų baimės. Reikėtų suprasti, kad greičiausiai nepavyks sulaukti sėkmės pernakt. Norint užauginti vaisių – reikės pasodinti daigus. Kurį laiką tikrai būsite nuostolyje. Sukūrę temą, jog ieškote verslo partnerių, greičiausiai nesulauksit jokio atsakymo, tik kelis pašiepiančius komentarus – nes dauguma toje skiltyje tik tam ir lankosi. Paleidę savo projektą, tik po kiek laiko pastebėsite paliktas spragas, reikės grįžti jų taisyti, būsite kritikuojami.
   

  http://drstudios.co.uk/wp-content/uploads/2009/07/MonoPlans.jpg

   
  Įstatymai – visi suprantame, kad jeigu savo veiklos nelegalizuosime, karučiais vežamų į banką pinigų nuslėpti nuo valstybės nepavyks. Jeigu nesate pasiruošę susidurti su įstatymų, legalizavimų pinklėmis – galbūt dar ir nesate pasiruošę kurti didelį projektą? Tai bus trečioji paslėptoji kliūtis – nerealūs planai. Sukurkite savo projekto plėtros planą, viską užrašykite ant lapo. Pagalvokite, kaip projektas atrodys prieš paleidimą, porą mėnesių po paleidimo, vėliau. Kaip kis nuostolis/pelnas, klientų kiekis, ir t.t. Kada planuojate pagaliau išlipti iš nuostolio? Kaip pritrauksite pirmuosius klientus? Pasistenkite apgalvoti kuo įvairesnes detales ir suprasti, kodėl viskas turėtų vykti būtent taip, o ne kitaip. Žinoma, greičiausiai nuo pradinio plano bus greitai nukrypta – tuomet atlikite tyrimus iš naujo ir kurkite naują planą. Svarbiausia yra ne pats planas, o nuoseklus savo veiksmų apgalvojimas, spragų aptikimas, susieti ir patobulinti esamas detales, taip pat ir praplėsti savo žinias.
   

  http://realtybiznews.com/wp-content/uploads/2011/03/dream-vs-reality.jpg

   
  Apibendrinant pasikartosiu, apie ką reikėtų pirmiausia pagalvoti, kuriant savo projektą. Tai yra:
   
  Kapitalas
  Investicijos
  Konkurentai
  Tikslinė auditorija
  Įstatymai
  Plėtros planas
   
  Apgalvoję šiuos dalykus jau turėsite tam tikrus pamatus savo projektui vystyti ir galėsite pagaliau išlysti iš svajonių (idėjų) pasaulio ir užsiimti realia veikla.
   
  Sėkmės. :)
 17. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo MiniPixeL Tobula idėja arba Beždžionės teorema   
  Sveiki, rašau šį tekstą, nes pasiilgau minčių dalinimosi forume, savęs reiškimo. Ne tik iš kitų, bet ir iš savęs – būna, kad atsidarau temą ir noriu atrašyti autoriui kažką, padėti, bet po kelių minučių ištrinu tekstą, išjungiu langą – nusprendžiu „negaišti laiko“ šnekant apie tai, kas man neatneš asmeninės naudos. Tačiau tikiuosi tai pakeisti. Manau, jeigu kiekvienas nuo savęs pradėsime daugiau dalintis mintimis, tai grįš mums atgal su kaupu.
   
  Grįžkime prie temos pavadinimo, taip, šnekėsiu apie (verslo) idėjas, tikiuosi šiek tiek kitokiu kampu, negu tikėjotės – nes tik taip galima įžvelgti kažką nauja už dėžutės ribos. Na taip, tai nebus kažkoks sėkmės receptas – tokių nebūna. Iš tiesų prisipažinsiu, iš pradžių parašęs šį tekstą labai išsiplėčiau ir visiškai nukrypau nuo minties, tad teko rašyti iš naujo. Tebūnie tai bus pirmoji, įžanginė dalis, o vėliau paskelbsime ir antrąją.
   
   
  Turbūt ne paslaptis, kad šiame forume renkasi daug jaunų žmonių, kurie svajoja uždirbti galbūt netgi pirmuosius savo pinigus. Paskaitę kitų sėkmės istorijas užsidegame ir patys.. kaip rasti tą stebuklingą nišą, kuri sukraus turtus? Informacinės Technologijos mums suteikia galimybę pasiekti visą pasaulį ir sulaukti milžiniško pasisekimo pernakt. Kaip įkurti naująjį „facebook‘ą“, kaip gyventi kaip S. Jobs‘ui, kaip tapti antruoju Ilja Laurs‘u? Kaip sukurti tai, apie ką niekas dar nepagalvojo?
   
  Skaitant tokias temas galima susidaryti įspūdį, jog šis forumas populiarus ne tik tarp verslininkų, bet ir tarp išradėjų. Tačiau kaip visi žinome, vien gera idėja nieko nereiškia, ją reikia realizuoti. Tuomet ir prasideda visi galvos skausmai.
   
   
  Mano manymu, jauniems ir dar tik pradedantiems kurti asmenims reikėtų atsižvelgti į šiuos du punktus:
   
  1. Asmeninis suinteresuotumas. Ar ši idėja man išties patinka ir esu pasiryžęs už ją kovoti? Ar aš to imuosi tik dėl to, jog manau, kad tai prives prie lengvų pinigų? Ar susidūręs su pirmosiomis kliūtimis neužmesiu šios idėjos ir neimsiu ieškoti naujos?
   
  Tobula idėja – tai ir yra asmeninis suinteresuotumas. Nesitikėkite atrasti kažką visiškai nauja. Pagalvokite apie tai, kuo jau dabar nuoširdžiai domitės ir kaip tai būtų galima patobulinti – nors ir šiek tiek. Dirbdami prie projekto, kuris Jus iš tiesų domina, taip pat įdėsite ir daugiau pastangų kovodami dėl jo sėkmės, ir neužmesite visko suklupę ties pirmuoju barjeru. Negaiškite laiko šokinėdami nuo vienos srities prie kitos, kitaip dažnai galite rasti save atsiduriantį naujoko vietoje ir teks viską pradėti iš naujo. Žvelgiant tolimesnėmis perspektyvomis, pamažu kaupiamas žinias galėsite panaudoti ir vėliau - sekantį projektą galėsite susieti su pirmu, o kas žino, galbūt su laiku pasiseks ir pastarąjį taip išplėtoti, kad nebereikės ieškoti nieko nauja.
   
  2. Paprastumas. Ar aš sugebėsiu tai įgyvendinti? Ar tai nebus per daug žinių bei kapitalo reikalaujantis projektas, kurio aš nesugebėsiu apčiuopti? Ar susidūręs su pirmosiomis kliūtimis neužmesiu šios idėjos ir neimsiu ieškoti naujos?
   
  Paprastumas – tai beždžionės teorema. Nešokite sau virš bambos, pradėkite nuo kažko paprasto, smulkaus, galbūt net nelabai originalaus – pakopijuokite kitus, pamatysite, kad viskas nėra taip lengva, susidursite su techniniais savo projekto aspektais. Vienu metu susitelkite ties vienu uždaviniu, žingsnis po žingsnio artėkite prie savo tikslo. Apsipraskite su tuo, kaip viskas vyksta, įgaukite šiek tiek patirties ir po truputį plėskitės pirmyn.
   

  http://fellowshipofminds.files.wordpress.com/2011/03/monkey-see-monkey-do.jpg

   
  Tiek pirmo, tiek antro punkto ignoravimas gali privesti prie idėjos palaidojimo, tad į nieką nevertėtų žvelgti pro pirštus. Tobulos idėjos ieškome visi, tačiau iki masyvių projektų reikia užaugti, o kol kas pabandykime atsakymo ieškoti vadovaudamiesi beždžionių teorema.
   
  Sėkmės.
 18. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Darkera Kiek reikia uždirbti Lietuvoje, kad nevertėtų emigruoti?   
  GERAS diplomas = geras darbas/alga.
   
  Aišku niekas gyvenime nėra 100%, bet jei baigei gerą universitetą, tuomet gali tikėtis rasti gerą darbą, o ne eiti gatves šluoti. Na, bet jei baigei VDU ar kokią Antano Niedzinsko verslo kolegiją, tai gali diplomą pasidėti į stalčių.
 19. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo 6yt1s Įsimintiniausios citatos (quotes)   
  Jei neklystu.
   
  O man labiausiai istrigusi: Gyvenime labiausiai gailimes ne del to, ka padareme, o del to, ko nepadareme.
 20. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Darkera Gidas: Kaip rašyti samprotavimo rašinį?   
  Artėja lietuvių kalbos egzaminas ir tikriausiai daugelis dvyliktokų dabar susiėmę už galvos bando suprasti, kaip rašomi samprotavimo rašiniai. Galiu papasakoti apie save - rašinius rašyti man visada patiko, tačiau niekada nesilaikydavau samprotavimo rašinio struktūros, naudodavau daug metaforų..; gerai, kad turėjau gerą lietuvių kalbos mokytoją, tai ji man rašydavo 6 už rašinį + 10 už kūrybingumą, bet nuolat kartojo, kad "per egzaminą kūrybingi nukentės".
   
  Likus kažkur dviems mėnesiams iki egzamino susigriebiau, susiradau samprotavimo rašinio struktūrą, taisykles, triukus, kaip rašyti, ir iš egzamino gavau 96. Dabar šiomis taisyklėmis pasidalinsiu ir su jumis :)
   
  Visų pirma, samprotavimo rašinio dalys:
   
  1. Įžanga
   
  2. Trys (arba daugiau)
  3. dėstymo
  4. pastraipos
   
  5. Užsklanda
   
  Pasiimk juodraščio lapą.
   
  Sužinojęs pavadinimą, užsirašyk rašinio temą ir problemą.
   
  Pasidaryk lenteles (ar kaip tau patogiau) UŽ ir PRIEŠ. Čia surašyk argumentus kodėl pritari arba nepritari duotai temai.
   
  Prie kiekvieno argumento pasirašyk galimą kontekstą. Kontekstai imami iš perskaitytų knygų arba istorinio/socialinio pasaulio. Stipriausi kontekstai yra Biblija bei Antika, juos praverstų žinoti. Dedant kontekstą reikia nurodyti, kur taip buvo pasakyta, iš kur tai paimta, o ne netikėtai numesti veikėjo vardą ir ką jis padarė ir tikėtis, kad visi supras, apie ką jūs šnekat. Taip pat kontekstas turi būti susijęs su ta knyga, o ne numesta pavienė situacija, kuri su bendra knygos esme neturi nieko bendra.
   
  Tuomet išsirink ar būsi UŽ ar PRIEŠ.
   
  Sugalvok, kurioj pastraipoj kokį argumentą pateiksi. Pastraipos turi būti atskiros, bet tarpusavy susiję.
   
  Pirmiausia parašyk ne įžangą ar pastraipas, o užsklandą, nes ją parašyti lengviausia. Užsklanda turi būti viso rašinio apibendrinimas, čia negalima pateikti jokių naujų idėjų.
   
  Tada parašyk pastraipas. Pradėk nuo tos, kuriai turi daugiausiai argumentų. Rašydamas pastraipas dar jų nejunk tarpusavy. Paprastai pirma pastraipa būna stipri, antra - silpniausia, trečia - stipriausia, bandoma paveikti skaitytoją emociškai.
   
  Tuomet rašoma įžanga. Įžangos pirmas sakinys turėtų kažkaip sudominti skaitytoją. Svarbiausias įžangos sakinys paskutinis - čia reikia konkrečiai parodyti savo poziciją.
   
  Pirmi dėstymo pastraipų sakiniai turi pagrįsti tavo poziciją. Paėmus rašinį ir perskaičius tik paskutinį įžangos sakinį ir pirmus dėstymo pastraipų sakinius, išeis maždaug toks sakinys: <MANO POZICIJA TOKIA> (mintyse: nes) <1-os DĖSTYMO PASTRAIPOS SAKINYS>, (nes) <2-os DĖSTYMO PASTRAIPOS SAKINYS>, (nes) <3-os DĖSTYMO PASTRAIPOS SAKINYS>.
   
  Dėstymo pastraipoje turi būti teiginys (pirmas sakinys, pagrindžiantis pozicija), teiginį taip pat reikia pagrįsti. Tam naudojami kontekstai.
   
  Galiausiai, kai turėsi visas pastraipas juodraštyje, galėsi išrinkti, kuri iš dėstymo pastraipu bus pirma/antra/trečia ir jas sujungti tarpusavy, ir turėsi savo rašinį ;)
   
  Pridėjau failą, kuriame parodyta, kaip rašoma esė. Tą planą sukūriau ne aš, o kažkas iš mano mokyklos, bet jis man labai pravertė ;)
   
  Aišku yra dar daug kitokių taisyklių/patarimų, rašant pačias pastraipas, bet tai, ką aš dabar parašiau yra pagrindai, ir turėtų labai praversti tiems, kurie to nežinojo ir atisėdę pasiimdavo švarraštį ir spontaniškai rašydavo viską iš eilės.
  Rasinio_juodrastis.rar
 21. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo 2021 Ka manote apie Alex Monaco?   
  Tai esi statistinis motyvacinių seminarų lankytojas :D
   
  Alfa vyras, Verslas nuo nulio, t.t. - visi jų klientai gyvena amžinomis ateities iliuzijomis: "dabar dar nieko nepasiekiau, bet tuoj čia gerai užsimotyvuosiu... svarbiausia jau supratau, kaip viskas veikia... einu teisinga linkme... jau tuoj tuoj". Bet realiai kaip nesikeičia niekas, taip ir nesikeičia.. :)
 22. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Rico Ka manote apie Alex Monaco?   
  Laiko švaistymas.
 23. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo 2021 Ka manote apie Alex Monaco?   
  Tai esi statistinis motyvacinių seminarų lankytojas :D
   
  Alfa vyras, Verslas nuo nulio, t.t. - visi jų klientai gyvena amžinomis ateities iliuzijomis: "dabar dar nieko nepasiekiau, bet tuoj čia gerai užsimotyvuosiu... svarbiausia jau supratau, kaip viskas veikia... einu teisinga linkme... jau tuoj tuoj". Bet realiai kaip nesikeičia niekas, taip ir nesikeičia.. :)
 24. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo agurkaskebabas Martingale Progresas   
  Nesupratau? Nuo kada šita sistema veikia ruletėje? Tai yra turbūt pati populiariausia prasilošimo priežastis, o ne veikianti sistema :D
 25. Patinka
  suvalgysiu gavo reakciją nuo Mr Kent Kaip nugalėti tinginį savyje ir atrasti motyvacijos?   
  Atsakymas paprastas, vietoj to, kad pasižadėtum sau NUO RYTOJ (arba po poros valandų) kažką daryt, tai daryt iš karto, tą pačią sekundę.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...