Pereiti prie turinio

Flow

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    510
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Flow Pranešimai

  1. Turėjau MB pora metų. Buhalteriją tvarkė įmonė. Man asmeniškai buvo paprasčiau jiems sumokėti, kad man sutvarkytų nei pačiam gilintis, vesti tą apskaitą ir paskui žinoti kur kokią informaciją dar valstybinėms įstaigoms turiu pateikti kasmet.

     

    Teoriškai gali pats tai daryti, bet praktiškai geriau tą laiką skirk savo pagrindiniams verslo darbams, nei kad mokinkis kaip tas apskaitas tvarkyti. Kitas dalykas, tos įmonės yra apsidraudusios ir jei jos pas tave apskaitoje įvels kalidą, tai jos ir atsakys.

  2. Man tai metuose po pora kartų skambina ir siūlo naujus geresnius planus, kurie kainuoja brangiau, turi daugiu min/sms/GB, bet esmė tokia, kad aš ir to ką turiu neišnaudoju. Šiai dienai praktiškai tik 2GB internetą esu pasijungęs ir tai jo neišnaudoju. Namie ir office yra wifi, tai tas mobilus internetas tik į miestą išėjus ar kur keliaujant. SMS net neatsimenu kada paskutinį kartą berašiau. Praktiškai visi SMS tai būna iš kokių kurjerių ir tiek. Skambinti dar kartais skambinu bet ir tai Messenger, WhatsApp, Viber, Skype, tai tų minučių nelabai ir reikia.

  3. Patarimas - isirasyk hidemyass vpn ir nustatyk location i liberty island. Tada iseis ziureti visa netflix usa turini.

     

    Tingi zmogus gilintis, gi lengviau bitchinti jog LT netflixas tuscias

     

    Aš būtent už tą patogumą ir lengvą naudojimą moku tam netflix. Jeigu man reikia mokėti netflix, paskui dar mokėti už VPN, tą VPN kaskart pasileidinėti kažką bežiūrint tai man to patogumo visai nebelieka. Tada gal tiesiog nueinu į torrentus, parsisiunčiu ir žiūriu, nes taip tiesiog tampa daug patogiau.

  4. Čia labiau ne kovoti su visokiom linkomanijom reiktų, o daryti patį turinį legaliai prieinamesnį.

     

    Buvo laikai, kai linkomanija buvo naudojamasi pastoviai, bet paskui tiesiog software perėjo prie subscription modelio ir taip kaina tapo prieinama ir nebeliko prasmės vargti ir žaisti su piratinėmis versijomis. Ką jau kalbėti apie saugumą. Niekada negali žinoti, ką ten piratinio parsisiųsi. Su muzika tas pats, atsirado visokie spotify kur susimoki subscription ir nereikia vargti su parsisiuntimu, o tiesiog įsijungi ir klausai. Filmai kaip ir muzika, atsirado visokie netflix.

    Žodžiu jei vartotojui pateiki savo produkta lengvai legaliai prieinamą tai jis jį ir įsigys jei tik tam turės pinigų, o tie kurie neturi pinigų ir taip nėra tavo klientai ir tai, kad jie ten kažką nupiratina, tau nuo to blogiau nepasidaro, o tiesiog free marketingas ir tiek.

     

    Gana įdomų straipsnį rašė Motherboard apie piratavimą ir kaip jis vėl grįžta.

    Realus pavizdys iš mano gyvenimo. Praeitą mėnesį nurėjau pasižiūrėti Jack Rayan, pirma mintis buvo pasiimti kokį Netflix vėl (vėl, nes ten nėra ko žiūrėti kai esi priskirtas LT rinkai), bet jis šito serialo neturi. Google pasakė, kad jį turi amazon. Galvoju nusipirksiu tą amazon subscription mėnesiui ir jau už kokių 10 min žiūrėsiu šį serialą, bet LT rinkai jo nerodo, o aš jį vis tiek noriu pažiūrėti. Tai lieka arba koks thepiratebay arba openload. Žodžiu, turėjau pinigų, norėjau juos mokėti, bet nebuvo jokio patogaus būdo tai padaryti. Manau tokių atvejų pasitaiko ne man vienam, o kovojimas su piratavimu šių problemų visiškai nesprendžia.

     

    Su žaidimas tas pats variantas. Kas ten nori vargi su piratinėmis versijomis, kai susimokėjus gauni švarią versiją be jokių virusų, o ir visus updates labai patogiai parsisiunčia ir praktiškai nieko daryti pačiam nereikia.

  5. Su 10k nieko nenuveiksi čia tiek galima pasakyti net nepradedant kalbėti apie reikalavimus. Jei kas pasirašys už tiek sukurti, galiu duoti ranka nukirsti, kad šitam exchange bent kiek patapus žinonmam jis bus nulaužtas.

     

    Svarbiausias dalykas šitame exchange reikale yra kaip veiks deposit/withdrawal sistema, kur tie tavo coinai sotvės ir kas ir kaip prie jų galės prieiti. Su tuo 10k tu gali pasidaryti frontend ir gal dar backend CRUD griaučius, daugiau nelabai ką ir nuveiksi su tokiai suma.

  6. Atsakymas paprastas. Jei tai vartotojo navigacijos po puslapį pasėkmė, viską ką reikia tam puslapiui atidaryti (kategorijos id, search frazė ir t.t.) dedi į query (GET). Jei tai vartotojo veiksmas, kuris daro pakeitimus tavo puslapyje (DB), tai darai per POST, nes taip bus daug saugiau.

    Visą tą savo URL query turėtum redaguoti ir tokiu atveju net jei pas tave SPA ir viską loadini su AJAX. Tai darai, tam, kad useris galėtų linkus bookmarkinti arba jais dalintis.

     

    Kad nepamesti to query (GET) stringo kuris yra URL vaikštant per puslapius, tiesiog visą tą query daly pridedi prie kiekvieno pagination linko ir tiek.

  7. Aš kaip suprantu viešai prieinamą (ne po loginu) informaciją gali scrapinti. Klausymas ar tai legalu, kyla tada kai tu jau tą infomaciją pateikį savo vartotojams (copyright). Sakykim to paties autoplius atveju jeigu tu scrapini jų tą puslapį, o pas save pateiki ne tuos pačius skelbimus, o sakykim analizės rezultatus kiek kokios markės auto vidutiniškai kainuoja tai prie tavęs kaip ir neturėtų kabinėtis.

     

    Čia neperseniausiai LinkedIn pralaimėjo teisme dėl scrapinimo https://www.theverge.com/2017/8/15/16148250/microsoft-linkedin-third-party-data-access-judge-ruling ir dabar jie realiai turi iš techninės pusės nuo to gintis. Pvz dėti visa info po loginu ir tada jau jie galės padavinėti į tesimą dėl scrapinimo.

  8. Smagu, kad daliniesi.

     

    Gal žinai kuo skiriasi DigitalOcean esantis LEMP stack "application" nuo taviškio paruošimo ir konfigūravimo, nes jie tik reikia pasileisti, LEMP stack tai gal geriau naudoti tą kurį jau Digitalcean siūlo?

     

    Turi gal kuo pasidalinti iš security pusės? Pvz kaip susikonfigūruoti serverį, kad per ssh būtų galima prisijungti tik per tam tikrą portą, su tam tikrais useriais ir tik naudojant publick key ar dar kažkokių security tipsų?

  9. Tie, kurie čia kabinėjasi prie rašybos, pasakykit man nuoširdžiai, Jūms išvis yra aktuali ta informacija kuri pateikiama knygoje? Jums knygos rašyba ir stilistika yra svarbesnė ar informacija kuri yra pateikiama knygoje? Galit pasidalinti nors viena savo parašyta knyga, ar vis dar tobulinate savo rašybos ir stilistikos įgūdžius?

     

    Nežinau kaip Jums, bet man svarbi informacija ir kol ji yra parašyta suprantamai ir suskaitomai, man tai nėra didelio skirtumo jei ten yra rašybos ir stilistikos kalidų. Visgi man svarbi informacija, o ne tai kaip žmogus rašo.

     

    Sutinku, Povilas galėjo nusamdyti žmogų, kuris visa tai būtų sutvarkęs, bet ar tai būtų įtakoję didesnius pardavimus?

  10. Man tai asmeniškai yra du skirtingi dalykai, kai mano kompiuterio OS taip agresyviai renka apie mane duomenis ir kai koks facebook ar kokia kita pavienė programa renka tuos duomenis.

     

    Aš asmeniškai atsirenku ką aš tame facebooke postinu, ką laikinu ir t.t. ir man ten ta info kad ir vieša bus nelabai kokios įtakos turės. Visai kitas dalykas yra kai OS duomenis renka apie tai ką veikiu su kompiuteriu, kas man yra vsiškai nepriimtina. Tuo labiau kai tai daro vieną įmonė, o dėl tokių didelių duomenų kiekiu ji tampa didesniu taikiniu įsilaužimams. Ir galit nesakyti, kad čia kažkokia paranoja, tiesiog tai realybė, kuri anksčiau ar vėliau nutiks ir tada iš to pačio Microsoft išgirsim tik "ups, sorry, čia taip netyčia nutiko".

     

    Iš paranojos pusės verčia susimąstyti ir tai kad ten amerika ir ten viriausybė duomenis agresyviai renka (nesakau, kad kitos nerenka) ir išmušinėja juos iš kompanijų ir neleidžai apie apie tai net prasitarti. Tiesa sakant toks duomenų trackinimas tiesiogiai per OS, prisidengiant visais tais gražiais funkcionalumais, tiesiog rojus jiems. Nebus taip, kad praėjus metams ta pati viriausybė finansuos dar keleta metų nemokamą atsinaujinimą į WIN 10? Čia gi jiems nuostabus duomenų rinkimo aparatas.

     

    Taip pat jei neklystu, tai kai kuriuos nustatymus gali padaryti "off" tik tuo atveju jei turi enterprise versiją.

  11. nusprendžiau nebefreelancinti

     

    Negrįžo dar noras freelancinti? Aš pats NFQ po akademijos irgi įsidarbinau ir po metų vėl grįžau prie freelancinimo ir dabar karts nuo karto pagalvoju, kad gal visai faina būtų vėl grįžti į kokią įmonę dirbti, bet paskui suprantu kiek daug laisvės prarasčiau kurią dabar turiu freelancindamas. Aišku ne kiekvienam tas freelancinimas tinka :)

  12. Aš jau gal kokį porą menesių ant S5 su tuo Lollipop gyvenu. Tai pasitaikė nemažai kartų kai gailėjausi tą lollipop susirašęs, o ir šiaip išvaizdos prasme tas lollipop, kurį gauni į S5, nelabai kuo ir skiriasi nuo prieš tai buvusio Kitkat. Tiems kas jo dar neturi įsirašę siūlau dar palaukti.

  13. O tai kas ten neaišku?

     

    Pirma padarai userio authentication su reikiamais scope kaip nurodyta čia https://developers.paysera.com/en/wallet/user/oauth o jau tada pasiimi duomenis pagal pateiktą aprašymą https://developers.paysera.com/en/wallet/user/wallet Iš kodo pusės pats viską pasirašai arba naudoji jų duodamą lib'ą https://developers.paysera.com/en/wallet/libraries

     

    Ten šiaip viskas paprasta.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...