Pereiti prie turinio

Ignizo

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  184
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Ignizo

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1995-07-21

Profilio informacija

 • Vardas
  Ignas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Marijampolė

Paskutiniai lankytojai

1.108 profilio peržiūros
 1. Gerulis. O nebuvo, kad gps atjungtų? Nes čia internete kažkur mačiau bylą, kur bičelis atjunginėjo gps, bet galiausiai vis tiek gavo ko nusipelnęs.
 2. Na tuomet paprasčiau tau. Tik nors ir kavą ruoši, bet turi pagalvoti apie papildomus priedus, kad bent jau aplenkti eilinę degalinę. Nes tikrai jie pakanakamai aukštą lygį laiko. Pvz. vakar Aukštadvario Borustoj visai skanios mochos nusipirkau, plius dar galima plaktos grietinėlės įsipilti. Tik pats principas vis tiek išlieka - pirmiau meniu, ir tik po to įranga ir visa kita.
 3. Darau automobilių nuomos verslo šakos tyrimą ir domina rizikos, susiję su šia verslo šaka. Man jų vardinti nereikia, nes suprantu, kad pvz tai gali būti - automobilio vagystė, avarija ir kitos. Labiau domina situacijos, pvz tokios kaip, kad verslai buvo nukentėję nuo ilgapirščių, kurie išsinuomavę sukeisdavo akumus, detales, išpjaudavo katalizatorius ir pan. Ar kai draudimas atsisakė dengti automobilio vagystės nuostolius, motyvuodamas tuo, jog mašinos savininkas pats "savo noru" atidavė raktelius ir dokumentus. O nuomininkas sutartį pasirašė ne savo vardu. Gal yra daugiau situacijų, kur
 4. Labai gerai, kad nuo patalpų pradedi. Kai atidarinėjau kavinę, kol įsirenginėjau, viskas atrodė vienaip, ir jau atidarius reikalai apsisuko 180 laipsnių kampu. Kavinę atidarinėjau be patirties. Jau praėjo 8 mėnesiai, dirbam vis dar patys, t.y. šeima. Toks modelis yra patogiausias, nereikia kontrolės. Nes su samdomais darbuotojais tokiame versle yra pakankamai sunku. Ypač jei kontrolė yra menka. Viską pradėkit planuoti nuo meniu ir pagal maisto paruošimo receptūras, tada žinosite kokius prietaisus pirkti. Mano klaida buvo, jog pirmiausiai įsiregniau barą, o tik vėliau tobulinau meniu. Dabar
 5. Jei neieškai darbuotojo, tai kaip partneris norėčiau 40% įmonės akcijų, bet tikriausiai tokios nėra. Nes kitu atveju nesuprantu kurioj vietoj partneryste kvepia. :D gudrūs čia mes visi.
 6. Draugai tegul praveda už kelis mėn (pvz 6) tau ant kortelės, kuri pririšta prie spotify ir viskas.
 7. Labai panašią situaciją ir pats išgyvenau. Kažkada sau sakiau, kad niekada nelysiu į lažybas ir visokius žaidimukus. Bet nusgebėjau suvaldyti savęs ir papuoliau. Pusės metų pamoka kainavo apie 1500 eur, tėvų nervus, nusivylimą savimi. Vietoj to, kad skirti energiją teigiamam tobulėjimui, kuris gal ne iškart, bet vėliau atneštų stabilias pajamas, save "žalodavau". Bet po dugno kažkaip atsispyriau ir daug ką supratau. Mokytis visada yra geriau iš kitų žmonių klaidų. Šaunuolis temos autorius. Ir dar manau, jog prie savo draudimų puokštės valdantieji galėtų pridėti ir lošimų ribojimą.
 8. Jau metai laiko taip darom. praveda 22 eur už metus 5 žmonės ir visi ramiai klausom.
 9. Pabandyk ieškoti www.fiverr.com. Ten labai daug vertėjų rasi
 10. Manau geriausia tartis su sols.lt Ypač dėl didesnio kiekio.
×
×
 • Sukurti naują...