Pereiti prie turinio

Siaubakas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    67
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Siaubakas Pranešimai

  1. Sveiki visi, tikrai smagu, kad tautiečiams pasisekė, pats lošiu žalią kortą gal 3 metus, vis nepasiseka. Galbūt turite kokių nors patarimų kaip būtų galima jaunam žmogui(22 m.) patekti į JAV legaliai? Galvoju vos ne lengviausias kelias (santykinai, lyginant su kitais) būtų L1 visa, t.y įsidarbinti į gerą kompaniją ir prašytis transferio į JAV, pats į tą pusę dirbu aktyviai. Esu programuotojas, tai galvoju, gal išeis ? Tai gal kas nors, iš pačių patirties ar iš iš pažįstamų, žinot kaip patekti?

    Ačiū. Gintautas

  2. Nežinau, koks tavo CV ar portfolio (website ar github), bet siūlyčiau apžvelgti šituos points:

    • Peržiūrėti gerus CV, susisiekti su HR profesionalais ir duoti jiems pražvelgti (bent pora profesionalų).
    • Peržiūrėti LinkedIn.
    • Peržiūrėti Portfolio (website, github), susitvarkyti readmes ir t.t
    • Pasiruošti interviu etapui. Žinoti savo atsakymus į common klausimus, pasiruošti atsakyti į techninius klausimus.
    • Pasiruošti užduoties etapui, susirasti jau dirbančių programuotojų, draugų, kurie galėtų įvertinti tavo užduotį (pasiiemi kokia užduotį, kad ir sukurti CRUD, ir paprašai, kad ją įvertintų profesionalas).
    • Jei yra galimybė, pažiūrėti įvairius kursus, akademijas (http://akademija.it/, kitos, mokamos).
    • IT savanorystė, užsienyje ir t.t, kur galima gauti patirties į CV.
    • Geras GitHub acc.

     

    Po šių pointų sėkmingo (ir ne belekaip, kad įgyvendint punktą, bet pasistengus), reikia sekti įmonių akademijas, praktikos pasiūlymus, kurie yra periodiniai.

     

    Bentley

    Visma

    Danske Bank

    Telesoftas

    SEB

    Baltic Amadeus

    Devbridge

    Blue Bridge Code

    Unity

    Teltonika

    Swedbank

     

    ir daug kitų mažesnių įmonių (žiūrėti gerapraktika.lt ir kt. tinklapius).

  3. Taip, tikrai įmanoma, tiesa, aplikuojančių žmonių skaičius yra didelis, todėl manau praverstų pasidaryti koki portfolio ir gerai praeiti visus etapus.

     

    Keletas įmonių: Devbridge, Tesonet, Visma, Nasdaq, SEB, Danske Bank, Telesoftas ir k.t

     

    Aplikantų į didesnių įmonių programas kaip ir minėjau, siekia 300-400 žmonių.

  4. Tai čia tas pats, ar dirbti normalų darbą ir būti visuomenės dalimi ar sukti varkes ir turėti daugiau pinigų. :) Lietuvoje su ekonomika yra viskas ok. Didžiausių valstybių dar nepasivijom, bet dabartinė situacija tikrai gera ir palanki. Lietuvoje yra daug menininkų, kurie savo darbus parduoda ir iš to uždirba normaliam pragyvenimui - jie neuždirba "žvaigždžių atlyginimo", bet tokio atlyginimo neuždirba beveik niekas, išskyrus tas žvaigždes. Tai čia ir yra klausimas, ar tau užtenka normalaus gyvenimo, su normaliu atlyginimu, ar tu nori gyventi prestižiniam bute, puikuotis naujom mašinom ir Louis Vuitton rankinėmis, nepaisant jokių moralinių standartų. :) Gali uždirbti normaliai ir gyventi kokybišką gyvenimą be didžiausių turtų arba gali parsidavinėti, susirasti kokį milionierių ir gyventi su juo. Kiekvieno pasirinkimas. Neteisiu žmonių, kad jie renkasi tokius dalykus, bet tuo pačiu jų negalėčiau ir pateisinti.

     

    Iš esmės tu teisus, bet gal su ekonomikos dalim nesutikčiau, nes yra tikrai daug pavyzdžių, kur ji labai toli nuo normalios. O menininkam, ypatingai jauniem, tikrai nėra lengva išgyventi, turbūt retas baigęs tą pačią VDA ar kitas dirba pagal specialybę, t.y kuria, užsiema kuryba. Dar labai svarbu atskirti sąvokas, amoralu ir nusikalstama, sukti varkes ar ten kokius nors narkotikus iš principo yra nelegalu arba kaip minimum patenka į pilką zoną, o čia bent jau iš tos pusės atrodo OK.

     

    Manyčiau reikėtų kalbėti apie bendrą situaciją, o ne konkrečiai apie Neringą, kai net ir LT yra pilna verslo šakų, alkoholio pramonė, lošimai, reklamos, tv ir kitos, kurios net sakyčiau yra tikrai žalingos. Todėl man visiškai aišku kodėl buvo pasirinktas toks kelias. Lygiai taip pat kaip, kad populiaresni žmonės (ne influenceriai, sakykim Klajumas ir panašaus dydžio), pasirenka reklamuoti sakykim "įvairios" reputacijos reklamas, kad išsilaikytų ar padidintų pajamas, pelną, nors jų pagrindinė veikla kaip ir garbina ir su ja viskas ok.

     

    Kai bus suvienodintos sąlygos tarp normalių ir garbingų profesijų (statybininkas, apskaitininkė, programuotojas, pardavėja ir kt.) ir tarp tokių, kurios patenka į grey arba questionable profesijas (Neringa, lošimai, influenceriai ir t.t), tada manau ši problema išnyks. Galbūt. Labai sunku paprastam žmogui atsispirti pagundai turėti daug daugiau ir in a way su minimaliom pasekmėm, negu mažai, bet ramiai ir taip visą gyvenimą. Čia tik asmeninė nuomonė.

  5. Taip, kur dabar eina soc. tinklai, tai tikrai nėra pati geriausia kryptis, tikėtina, tai tik lašas jūroje, palyginus, kas bus ateityje, kad ir imant tapatį VR turinį, kuris tikrai pagaus pagreitį, kai bus pilnai prieinami VR įrenginiai. Bet reikia imti ir kitą pusę, kodėl pvz tapati Neringa pasuko, kur ji dabar yra?

     

    Tikėtina, kad jeigu žmogui būtų duoti du pasirinkimai, pvz darbas X, kuris yra moralus ir garbingas, ir darbas Y, kuris amoralus ir t.t, ir šie du darbai neštų tokį patį atlyginimą, karjeros perspektyvas ir t.t, didžioji dalis žmonių rinktūsi X. Šiuo atveju Neringa pasirinko tikėtina pagrinde vedama ekonominų paskatų. Jeigu iš ties būtų viskas tvarkoje su ekonomika Lietuvoje, tikėtina, Neringos nebūtumę pažinę iš jos nuogybių, o iš jos dailės darbų :)

  6. 1. Per visur - google flights, skyscanner, įvesk į google plane tickets ir tikrinti vos ne kasdieną :)

    2. Pats nesu keliavęs Tailande, bet tame regione yra labai populiarūs scooteriai, motociklai, tai gal verta pažiūrėti į juos?

    Kadangi keliaujate penkiesie, tai gal ir nelabai verta, bet siūlau pasižiūrėti?

    3. O čia žmogui ar visai grupei?Žmogui galbūt, priklauso viskas nuo susiplanavimo, nuo poreikių ir t.t į dieną apie 30 eur, manau įmanoma :)

    4.nežinau

    5.nežinau

  7. Visiem, kam nesiseka submitint, pravalykit google chrome ar kitos narsykles history ir butinai naudokite incognito mode, man padėjo.

     

    Vieno iš žmogaus mintys:

    Website is working OK. Just follow my steps and thank me later;

    1 Resize all your photos to less than 60 kb and make sure you keep them 600 by 600. (Its only compressing the pic size not the pixels).

    2. Save all the pics as (Save as jpeg not jpg).

    3. Go to chrome - history - clear all browsing history.

    4. Open new chrome icogonito window and start your application.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...