Pereiti prie turinio

amat

Nariai
 • Pranešimai

  75
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie amat

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Kiek pamenu, tai jokių problemų su atskirais failais nėra. Pasirenki Sheetą ir į celę įrašai: =[???.xlsx]Sheet1!$E$43 pvz. ir visa tai kruvoj dirba. Taip buvo padaryta žmonių darbo apskaita iš skirtingų failų. Daugiau info až.
 2. Reik pagalbos postų filtravimu. Naudoju WP Show Posts plugina. Turiu postus kategorijoje XX, juos atrenku pagal kategorija ir viskas OK. Tačiau iš šio sąrašo reikia pašalinti postus kurie pavadinime turi žodį 'Expired'. Bandžiau per More settings Meta key ir Meta value, bet neveikia arba neteisingai ką įrašau. Gal kas turit patirties?
 3. Paprastai uždžiūna po vieną spalvą, jei nespaudina nė viena, gal vis tik nėra dažų. Beje juoda atskirai. Gal galva nekontaktuoja.
 4. Už mhost.lt, naudojuosi 2-3m. Sutrikimų būna, bet labai retai. Kainos ir paslaugos santykis mano galva l.g., aišku priklausomai nuo poreikių. Paprastas directAdminas, nesudėtingas https įdiegimas, priparkavimas(ne visi pigūs hostai jį palaiko) ir kt.
 5. Skaičiuok 100E/metams, priklausys nuo registravimo vietos, dr. bendrovės, ir t.t.
 6. RewriteCond %{HTTPS} !=on arba RewriteCond %{HTTPS} OFF matyt cia ir buvo klaida
 7. Jei yra tam tikrų pasikartojančių požymių postinimuose(IP, url, POST, upload ...), naudokis htaccess filtravimo galimybėmis.
 8. Gal taisei htaccess? Redirectini iš http į https?
 9. Per TV hdmi gali paleisti testines lenteles is kompo.(pagooglink tikrai kazka rasi). Matysi ar spalvos svarios ypac prie juodos ar pilkos. TV vaizdas nieko nesako. Beje, dabartiniuose lempu jau neturi buti, tik ledai. Jei papulsi i garantini, buk pasikaustes, prasyk nurodyti kur jie zada telika testuoti, kokioje istaigoje, nes tokiu Lietuvoje nera(gamintojo pasakymas - taip turi buti ar pan., nieko nereiskia). Panasia beda turejau su monitorium.
 10. Kaip tik vakar irasiau: RewriteCond %{HTTPS} OFF RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} veikia
 11. Man Avast'as parodė, kad yra Malware virusas. Matyt kažka su apsauga ne taip padarei arba jos nėra.
 12. Jungies į DirektAdmin ar kitą panelę, lendi i apache logs, žiuri kas ką post'ina(ieškai direktorijų į kurias ką nors kelia, viska išvalai). Būtinai pasitikrini serverio public_html failų prieigos teises - 755(bent). Laikinai išjungi Mail server. Perrašai htaccess, surašydamas apribojimus post'inimui, get'ininui pvz. jei yra "base64,eval" ir kit. Forume jau buvo visa tai rašyta, gal rasi.
 13. Ko kabinėjates prie žmogaus, juk aiškiai parašė - "Kompiuterio priežiūra"! Laiku pakraut, dulkeles nubraukt, pažiūrėt ar nekaista ir t.t. Tik sąžiningai parašykit - Ar seniai valėte dulkes nuo ekrano? Ar krapštėte trupinius iš klaviatūros? O pelė - Kada valėte jai kojytes, lešiukus? Tai va vyrukai, kiekvienas randa savo nišą.
 14. Gal tu ir administratorius(web), bet tu nežinai ar su tavo logu yra suteikta teisė ftp prisijungimui. Prašyk ftp prieigos pas admina.
×
×
 • Sukurti naują...