Pereiti prie turinio

Bentski

Nariai
 • Pranešimai

  58
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Kas baisiausia, tai ne jo rašinėjimas forumuose, o upelis...
 2. Man įdomu ar tu studijavai PS'uose, kad taip kalbi? IT, info, PS - same shit. Tik PS pagal sudėtingumą yra aukščiausioje vietoje, nes krūvis didžiausias ir matkės daugiausiai. IT - lengviausiai. Visi ugdo tuos pačius programuotojus. Tik klausymas, kaip tu tą nori pasiekti.
 3. Rinkis pasimokyti dar 2 metus vidurinėje, jei mąstai apie buvima daugiau negu "baldžiumi".
 4. Mokiausi lt vbe 2 dienom likus iki jo. Vieną dieną konspektavau absoliučiai visus privalomus autorius, išskyrus poetus. Tai yra pasirašiau trumpą biografiją bei pasiskaitinėjau internete apie kiekvieną žinomesnį autoriaus kūrinį. Susižinojau kūrinių siužetus, veikėjus, pagrindines mintis ir t.t., o tuo pačiu stengiausi surasti ką kiekvienas rašytojas nuveikė ar kokiomis aplinkybėmis parašė tam tikrą kūrinį. Kitą dieną ieškojau, kaip reikia mano visą informaciją susiteminti ir parašyti teisingai strukturizuotą rašinį. Tam man padėjo Milles straipsnis. Na, o lt vbe rezultatas mane švelniai nuste
 5. Svarbiausias dalykas, stojant į orlaivių pilotavimą Lietuvoje, yra fizinis pasirengimas.
 6. Nerūpi jiem ta tavo motyvacija, viskas, kas jiem rūpi - universiteto vardo garsinimas.
 7. Reik ne tik perskaityti, bet ir žinoti kokiomis aplinkybėmis kūrinys yra parašytas, mokėti parašymo aplinkybę pritempti prie temos t.t. O dėl Lt VBE įvertinimo, tai toks jausmas, jog tai - laimės reikalas. Puse mano kalsės gavo 86, kita pusė - 30.
 8. Tai, jeigu tavo surasta informacija - teisinga, negali pretenduoti tik į VU studijų programas.
 9. Matematikai, tai siūlau nusipirkti 10, 11, 12 pratybas su užavinių atsakymais ir sprendimais bei, kad būtų 2 variantai. Dėl fizikos, tai siūlau nusipirkti 11-12 klasės žinyną su teorija, testinėm užduotim bei atsakymais.
 10. Visiškai neracionalus atsakymas. Nepaslaptis, labiausiai buvo pasunkintas anglų egzaminas, nes iš jo praėjusiais metais buvo "per daug" šimtukų. Tad sunkinama, kad iš šalies žiurinčiam žmogui nepasirodytų, kad anglų kalbą Lietuvos jaunimas moka geriau, negu gimtąją - lietuvių. Tiesa, visi egzaminai yra kasmet sunkinami, ir panašu, kad tai tampa savotiška priežastimi švietimo ministrui, licėjaus direktoriui, sakyti kad kiekvienais metais mokinių "lygis" prastėja, reikia naujų mokymo metodų, daugiau privalomų egzaminų.
 11. Netiks metinis, nebent tiks jam 1-50% VBE rezultato.
×
×
 • Sukurti naują...