Pereiti prie turinio

bulo4ka

Nariai
 • Pranešimai

  33
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, reikia auksarankių patarimo. Mano kompo dešinės pusės ekrano šarnyras šiek tiek nusilupęs ir dabar kliba. Kažakada buvau netyčia užminęs ant kompo. Kaip dabar šią problemėlę taisyti? https://goo.gl/photos/QAgSdPc4eUJAddXe9 https://goo.gl/photos/UA6RWdvmCYPdwAws9
 2. Jeigu reikia diplomo stok į VGTU El. fakulteto Informacinių sistemų inžineriją. Kokių antru bandymu per LamaBPO turėtų priimti. Tik pirmus antrus kursus nedirbk, nes reikia prisitaikyti prie aplinkos, susikurti šiokią tokią egzų laikymo strategiją. Pirmus metus pažaisk su kokius Arduino, po to galėsi rimtesniais mikrovaldikliais. Sėkmės. PS. Jeigu nelips galvon elektronika, galėsi pasimokinti kaip dabar madinga šnekėt: 1) Java 2) .NET 3) C-sharp.
 3. Žodžiu, gal klausinėju čia visiškai ne į temą, bet man įdomu, ką reiškia @Override anotacija Java Spring ?
 4. Nesupratau, koks ryšys tarp "Adblock" ir reklamų paspaudimo internete?
 5. Gali dar pabandyti per visokius CVmarket.lt , bet ten kaip suprantu dažniausiai ieško su patirtimi asmens.
 6. Kam ieškoti gyvenimo prasmės? Turi būti kokia nors gyvenimo sritis ir ja duomiesi. Kažkam patinka daug skaityti, kitam žaisti kompiuterinius žaidimus, trečiam keliauti. Žmonės nėra tokie ir pilki. Bevertis reikalas tas prasmės ieškojimas. O tai, kad kažkas mėgsta laisvalaikiu vartoti alkoholį ir šokti klubuose nėra nieko blogo. Pats nelabai laisvalaikiu geriu. Tu tiesiog pats esi neįdomus. Žinau, kas tai yra.
 7. Tiesiog noriu originalą parsisiųsti. Tarkime turiu legalų raktą, tik noriu perrašyt. O iš torrentų ISO nelabai drįstu siųstis
 8. Laba diena, kolegos forumiečiai. Turiu klausimą, kur galima parsisiųsti originalius Windows 7 x16-96072 versiją (ISO)? Čia Home Premium versija. Ankščiau buvo įmanoma tiesiai iš Microsoft'o kažkokios nuorodos parsisiųsti. Dabar ten reikalauja kažkokio pasijungimo, o iš torrent nesinori.
 9. Sveiku, turiu nešiojamą kompiuterį. Jis nėra labai galingas, kadangi neturi atskiros vaizo plokštės. Intel® Graphics Family (Intel i3 antros kartos procesorius). Turiu HDMI portą. Ar normalu, kad pajungus kompiuterį per HDMI su televizoriumi, niekas neįvyksta?
 10. Jau baigiu skaityti Ernesto Hemingvėjaus Turėti ir Neturėti. Tikrai mažai joje pozityvo, tačiau įdomi.
 11. O tai ką čipas darys? Leis identifikuoti asmenį ar sekti tiesiog kiekvieną jo daromą žingsnį? Nes jeigu pastarasis variantas, tai net šiurpas ima. Šunis, tai ir dabar čipuoja, bet gi neseka.
×
×
 • Sukurti naują...