Pereiti prie turinio

barzda2

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

barzda2 Pranešimai

  1. tai daliai tautos kuri nebalsuoja, gali vadinti kad jai viskas dzin, o yra istatymais numatytas skaicius, kada tai vadinasi "kai tauta nori".... pas visas kitas salis tas skaicius santykinai yra daug daug mazenis nei pas mus, taip kad nereikia cia sneket nesmoniu ;)

     

    Pasiskaitykim pagrindinį Lietuvos įstatymą:

     

    9 straipsnis

    Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.

    Referendumas taip pat skelbiamas, jeigu jo reikalauja ne mažiau kaip 300 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę.

     

    147 straipsnis

    Sumanymą keisti ar papildyti Lietuvos Respublikos Konstituciją turi teisę pateikti Seimui ne mažesnė kaip 1/4 visų Seimo narių grupė arba ne mažiau kaip 300 tūkstančių rinkėjų.

     

     

    Tautos valia ar noras, tauta parodys, ko nori referendumo metu, pasisakydama už ar prieš. O dabar tai, kaip teigiama pagrindiniame valstybės įstatyme - Konstitucijoje, tik 300 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę reikalavimas inicijuoti referendumą. Savo iniciatyvą tituluoti Tautos valia yra įžūlokai klaidinga.

  2. 300 000 - 1/10 LR gyventojų, 300 000 - 1/8 balsavimo teisę turinčių LR piliečių.

    7/8 balsavimo teisę turinčių asmenų nenori šio referendumo, t.y. TAUTA NENORI šio referendumo.

    Tiksliau skambėtų mažoji dalis tautos ar, geriausiu atveju, dalis tautos nori referendumo. Referendumo organizatorių lozungai ir skalambyjimai, kad TAUTA nori referendumo neatitinka realybės ir to proceso metu nuvalkioja tokį svarbų žodį kaip TAUTA.

  3. "Deja, bet Algirdo Patacko atsakymas Mantui Adomėnui primena pikto senuko iš tos pačios laiptinės tiradą. Pirma, pabrėžia, kad pažinojo jo močiutę, kuriai gėda turėtų būti, tada pereina, kad kas dabar per laikai, pasiteisina, kad jis tai va didvyriškai norėjo tik gero laiptinei (nors gavosi nesąmonė), o po to dar skelia, kad va kaimynų Vytukas - tai perspektyvus vaikis, kodėl ir tu toks negalėtum būti? Ne atsakymas, o pamokėlė."

  4. Nesu atlikes savo karjeroje dar Self Assessment (pirmus metus dirbu kaip self-employed), bet manau bus klausimas apie tavo visas pajamas (iskaitant ir is employed, gal pakaks tik irasomos sumos, niekam nieko nereikes irodineti), nes pagal tai bus nustatoma, kiek turesi sumoketi NI Class 4 contributions ir Income Tax uz self employed veikla. 2013-14 finansiniais metais tavo neapmokestinamos pajamos yra £9,440 (abejoms veikloms - tiek employed, tiek self employed), o jei uzdirbai daugiau nei tiek - bus skaiciuojami mokesciai: 20 % Income Tax ir 9 % NI Class 4 contributions (sis procentas eis nuo mazdag £7500 neapmokestinamos sumos, nepamenu tikslaus skaiciaus).

     

    Self-employed (sole trader, freelancer) veikla patariama uzregistruoti kuo greiciau nuo jos pradejimo - taip isvengsi galimu baudu. As tavo vietoj uzsiregistruociau kaip self-employed(sole trader), nelaukdamas gausiu employed kontrakta ar ne. Mokescius uz self-employed veikla moket teks tik pasibaigus finansiniams metams - ne anksciau nei geguze, o ir moket reiks tik tuo atveju, jei pajamos virsijo ~£7500 per metus (9 % pervirsis nuo to kaip NI 4 class contribtions ir 20 % nuo £9,440 pervirsio). Isskyrus £2.65 pound NI class 2 contributions uz veiklos vykdoma savaite, kas sudaro ~150 pound'u per metus.

     

    Atkreipk demesi, kad visas sis tekstas yra mano supratimas apie self-employed veikla UK, kuris gali skirtis nuo realybes, taciau tikiuosi, kad nesiskiria.

  5. Labas,

     

    Vienu metu gali buti ir employed, ir self employed. Employed atveju uz tave mokescius ir National Insurance contributions moka darbdavys, o self employed - tu pats. Self employed veikla ir metiniam Self Assessment'ui gali uzsiregistruoti internetu, asmens parasiusio virs manes linke. HMRC tau sukurs anketa ju duombazeje ir per ten mokesi mokescius/bendrausi su jais.

     

    Budamas self employed pats turesi moketi:

    1) Class 2 National Insurance contributions - £2.65 uz savaite, kol vykdai self-employed veikla (HMRC atsius laiska su saskaitos nr ir reikiama imoketi suma kas 6 menesius);

    2) Class 4 National Insurance contributions;

    3) Income Taxes.

     

    Kiek moketi 2) ir 3) paaiskes po finansiniu metu, kurie baigiasi balandzio 5, kuomet pildysi Self Assessment.

    Daugiau apie mokescius gali pasiskaitinet hmrc.gov.uk , o apie employed ir self-employed derejima cia: http://hmrc.gov.uk/working/intro/employed-selfemployed.htm

     

    Saugok cekius, banko statementus, visa informacija susijusia su savo pajamomis. Tai pades tau ivykdyti Self-Assessment'a, taip pat irodyti HMRC, jei reiks, apie pajamu/islaidu kilme.

     

    Self-employed veikla bet kada gali lengvai nutraukti internetu informuodamas HMRC.

  6. Man atrodo Jūs nei vienas nepagavote pagrindinės minties. Užsieniečiai dabar gali pirkti žemę ir verstis žemdirbyste be problemų, tik vat mokesčius iš veiklos tenka mokėti pas mus. O atsivėrus keliams "neapribojant" pirki žemę, mokesčiai bus mokami toje valstybėje, kur bus "užsieniečio ūkis" - žinoma ne Lietuvoje :)

     

    Ar tikrai? Čia teigiama, jog: "Užsienietis, įsigydamas žemės Lietuvos teritorijoje, joje gyventi ar ūkinę veiklą vykdyti turės laikydamasis Lietuvos įstatymų, privalės atsižvelgti į priežiūros institucijų nustatytus standartus bei reikalavimus ir mokės mokesčius į Lietuvos biudžetą."

     

    http://www.swedbank.lt/lt/articles/view/1959

  7. Jei klausi manęs asmeniškai, aš abejoju ar surinks, nes labai daug žmonių yra išvykę ir tokio skaičiaus vargu ar galima tikėtis, nors stebuklų būna.

     

    Na taip, tikimybė beveik nulinė ir toks scenarijus mažiau nei įtikimas. Vienintelė grupė žmonių, kurie išlos - referendumo organizatoriai, jiems tai gera politinė reklama.

  8. o kas čia blogai? Gera ir teisinga pastaba :huh: Kažko visi oponuojantys žūt būt kryžiumi guliasi, kad tik nebūtų referendumo, bet į tą referendumą gi visi eisim, vieni balsuosime prieš, kiti už. Tam ir buvo rinkti parašai, kad pažiūrėti, ko nori visi, ar ne?

     

    Čia jūs (oponuojantys) įsikalėte į galvą, kad surinkus parašus prasidės "razborkės", taip nebus.

     

    Kai stojome į ES šis punktas taip pat galiojo. Po 12 val. dienos, matydami, kad gali nepasisekti buvo paskelbta "akcija" prekybcentriuose (ne vien Maxima organizavo, Norfa taip pat), visiems turintiems balsavimo lipduką (nereikėjo atiduoti) gaudavo nuolaidą EURO alui, skalbimo milteliams ir dar kažkam (jau nepamenu, saldainiams gal?). Dalyvavau rinkimuose nuo ankstaus ryto (žmonių mažiau) su šeima balsavome už stojimą. Vėliau nuėjau paimti skalbimo miltelių :)

     

    Europos referendumo lipdukas vis dar ant paso :)

    post-21672-0-81173200-1386072603_thumb.jpg

     

    p.s. facebook'e nuo ryto sklinda :)

    http://bukimevieningi.webnode.com/products/laiskas-maxima-vadovybei/

     

     

    suprantu, kad citata nukopijuota iš FB, bet čia tikriausiai ne apie pastarajį kalba eina? Nes pavadinimas kiek kitoks ir ne menkinantis :)

     

    Ar čia specialiai bandoma įkąsti?

     

    Taip, čia citata iš FB. Tekstą ir taip apkarpiau, bet paskutinį sakinį pamiršau iškirpti, be intencijos menkinti ir niekinti piliečių iniciatyvą.

     

    Štai ką norėjau pasakyti: tarkim referendumas įvyks. Kad būtų įgyvendintas Konstitucijos pakeitimas referendumu, jums reikia surinkti ne daugumą balsų žmonių atėjusių balsuoti referendume, bet už jūsų siūlomas Konstitucijos pataisas referendume turi pritarti daugiau kaip pusė visų Lietuvos Respublikos piliečių, turinčių rinkimų teisę. Rinkimų teisę Lietuvoje turi ~2,4 mln žmonių, tad, kad Konstitucia būtų pakeista referendumu reikia, kad už jūsų siūlomas pataisas prabalsuotų bent ~1,2 mln žmonių. Dažnai rinkimuose apskritai dalyvauja tik toks rinkėjų skaičius, tad jum reikia triuškinančios pergalės. Ar tai yra realu?

     

    Dėl laiško Maxima vadovybei: Lietuva stoja į Europos Sąjungą, bet apmoka amerikiečiai. Įdomi koreliacija.

  9. Ką manot apie tai:

     

    "Referendumo įstatymo 7 straipsnio 3 punktas sako, kad sprendimas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos I skirsnio „Lietuvos valstybė“ bei XIV skirsnio „Konstitucijos keitimas“ nuostatų pakeitimo yra laikomas priimtu, jeigu tam pritarė daugiau kaip pusė piliečių, turinčių rinkimų teisę ir įrašytų į rinkėjų sąrašus.

    Ta prasme ne tai kad daugiau kaip pusė atėjusių. Pusė rinkimų teisę turinčių. Tai reiškia, kad net jei ateitų tie visi 320 000, kur pasirašė už referendumą ir nubalsuotų už pakeitimą, to nepakaktų, nes reiktų mažiausiai 1.3 mln. balsų, kad sprendimas būtų priimtas.

    Žinant, kad per pastaruosius Seimo rinkimus rinkėjų aktyvumas retai kada siekdavo 50%, pastarasis dirvožemio referendumas yra beveik pasmerktas feilui."

  10. Vertingas post'as, Arvydai.

     

    Kaip manai, kokių yra svertų/kelių, kuriais būtų galima pasiekti Lietuvos ūkininkų gaunamų iš ES subsidijų vidurkį?

     

    "Žemės nuomos kaina pakils kelis kartus, tad mūsų ūkiai bankrutuos, nes daugelis žemes nuomuojasi."

    Bet žiūrint į Latvijos ir Estijos pavyzdį, po leidimo pirkti žemes užsieniečiams žemės nuomos kaina kelis kartus nekilo.

     

    Na, valstybės valdovė aiškiai pasakė, kad kelio atgal jau nėra ir dėl Lietuvos įsipareigojimų stojant į ES privalėsim leisti žemę pirkti užsieniečiams. Bet iki gegužės yra dar laiko ir galima prikaišioti saugiklių.

  11. kazi kodel bet kokia pilietine iniciatyva pas mus yra isjuokiama ir laikomi tokie zmones nesveikais isterikais ir paranojikais?

     

    ogi todel kad pas mus valdziai tikrai nepatinka BET KOKIA pilietine iniciatyva ir apsuka galvas visokiem siu laiku pionieriams, kuriem smegenys isplauti. Didzioji dauguma ten, ka berinktumem buna korumpuoti, jus net neisivaizduojat tikru korupcijos mastu pas mus... gaila viesai negaleciau papasakoti, nes su zemem sumaisytu be daiktiniu irodymu. bet manau spauda skaitot, yra net ofiacialus skaiciai kiek isplauna per viesuosius pirkimus ir tai tik dalis!

     

    Atsakykit sau i paprastus klausimus vietoj cia tu demagogisku svarstymu:

     

    kiek zinot politiku, kuriem REALIAI tikrai rupi musu tauta ir jos likimas ir pan.? as tik kelis vienetus suskaiciuoju, siaip pamastykit sau nerasydami tu pavardziu...

     

    Kas blogiau bus jei pasirasysit? susideliokit pliusus minusus elementariai. ogi nieko blogo tautai nenutiks pasirasius toki referenduma... nes daugiau pliusu nei minusu...

     

    O visiem demagogam su savo grafikais siulau netapti tais kalakutais, kurie ilgai maste svarste ir .... galu gale ar jus aplamai lietuviai, nes toks jausmas kad diskutuojam su koloborantais, kuriem nusispjaut i viska kas lietuviam buvo sventa ne viena amziu?

     

    Žmonės šioje temoje pasisakė už arba prieš referendumą pateikdami savo argumentus.

    Kiekvienas turim savo tiesą ir ja tikim. Gerbkim vieni kito tiesą, o ne menkinkim dėl kitokio realybės supratimo.

    Savanoris13 savo komentarais sukuria pagiežingo nomenklatūrinio visažinio įvaizdį, kas yra gerai šiuo atveju, nes man padėjo apsispręsti pasirašyti ar ne.

  12. O pats pažiūrėjai kas parašė straipsnį Lietuvos Ryte? Dovydas Pancerovas. Ar bent žinai, koks tai tipas? Ar esi girdėjęs, kiek reikia sumokėt tiems žurnalistams, kad reikalingą straipsnį sukurptų ten? Aš Lryto, ar gal tiksliau Komjaunimo tiesos kainas žinau. Kainuoja mažiau, negu gali įsivaizduot, žurnalistinė prostitucija vadinasi. Kai pamačiau autoriaus pavardę, toliau neskaičiau. Šiaip tų ekpsertų eu neskaitau, tai nieko negaliu pakomentuot. Na, jei rašo apie referendumą, reiškia teisingą temą vysto. :)

     

    Puiku, dabar labai gera proga parodyti tikrąjį prieš referendumą rašančių žurnalistų veidą!

    Prašom įvardinkit save, aprašykit situaciją, kurioje išsiaiškinot kainas, atskleiskite kainas ir demaskuokit juos!

  13. Savanoris13,

     

    išvardinkit prašau valstybes, kur Meksikos narkobaronai supirko po pusę rajono/tos šalies administracinio vieneto?

     

    Taip pat nelabai simpatiškai atrodo, kai save pozicionuojat visažiniu ir labai intensyviai brukate savo tiesą.

     

    Aš nelabai suprantu tų užuominų, kad "galima neparduoti jau dabar"

     

    Turima mintyje, kad dabar tu žemės neparduodi užsieniečiui, galėsi jos neparduoti ir po žemės įstatymo įsigalėjimo, t.y. niekas tavęs nevers parduoti savo brangios Lietuvos žemelės užsieniečiui.

  14. na bandysiu, nors to reikes rudeni, bet jau dabar mastysiu. Na gal koki ir 15 svaru nors pavyktu rasti, nes nesinoretu tik tarp oro uostu keliauti uz puses kainos viso skrydzio London-Vilnius.

     

    O is Londono Hearthow oro uosto zinoma nera skrydziu tarkim i Lietuva ar Riga pigesniu ?

     

    Iš Heathrow į Lietuvą ar Latviją šiuo metu Ryanair ar Wizzair neskraido, tad nėra pigių skrydžių.

    Pažaisk su skrydžių paieška dangausvartai.lt, turėsi bendrą kainų ir galimybių skristi vaizdą.

  15. tai sakote neieskoti geriau, nes nerasiu pigiau kaip nusigauti is to i Lutono oro uosta ? toks pigiausias variantas 20 gbp ?

     

    Greičiausias ir patikimiausias nusigavimas yra su National Express coach'u, tačiau pasiknaisiojęs po šias svetaines ir paanalizavęs visus galimus maršruto variantus galbūt galėtum rast keliais gbp pigiau:

     

    nationalexpress.co.uk

    nationalrail.co.uk

    transportdirect.info

    oro uostų svetainės

  16. ir prie to pacio, nes kitur nezinau kur parasyti, lengvas susisiekimas butu is Londono Heathrow oro uosto iki Londono Lutono oro uosto ?

     

    Susisiekimas lengvas ir dažnas, tačiau gan brangus: nors tarp oro uostų tik ~ 50 km, tačiau National Express autobuso kaina į vieną pusę - ~20 gbp. Kelionės trukmė - ~1h 30 min.

     

    Galima vykti ir traukiniais, tačiau tai užtruktų ilgiau (traukiniai su persėdimais Londono centre) ir brangiau.

  17. ii) Dažniausiai stengiuosi backinti underį, kai koeficientas kurį laiką stovi vietoje, tai kartais būna indikatorius, kad jis tuoj nukris. Šiaip pastatau ir išsitradinu kai koeficientas nukrenta per 0.02-0.03, tada žiūriu, ar verta statyti tose pačiose rungtynėse vėliau, ar judėti prie kitų.

     

    Tiesiog tikiesi, kad tą minutę ar dvi, kol nukris koeficientas nebus įvarčių. Rizika šiokia tokia yra.

     

    i) Ar dažnai pasitaiko įvartis per tą laukimo tarpą ir kaip jis paveikia tavo tolesnę trade'o eigą ?

    ii) Tradindamas varžybas stebi gyvai ar stebi statistiką, ar tiesiog aklai pasikliauji intuicija ?

    iii)Ar naudoji kokią programą, padedančią stebėti koeficientų kitimus ?

  18. Labas,

     

    matau pirmą atspėjai, antro ne (0-0 baigėsi), o trečią taip pat atspėjai, jei ėjai iki galo, neuždarinėdamas statymo su minusu.

    Atsirenki įvykius kruopščiai, bet vis tiek pataikei ant nulinių lygiųjų. Toks tas sportas.

    Be to, 3 iš 48 nėra toks mažas procentinis 0-0 lygiųjų skaičius - 6,2 %. Mažiausią buvau radęs Norvegijos antroj pagal pajėgumą lygoje - ~2,5 %.

     

    Šią savaitę tradinsi Europos lygos, Čempionų lygos varžybose? Jei taip, kurias varžybas?

     

    Beje, kaip sekasi tradinti su "Lay the draw" strategija? Layini lygiasias nuo pat mačo pradžios ar lauki, kol praeis šiek tiek laiko? Kokias dar naudoji strategijas?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...