Pereiti prie turinio

tamstaop

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  58
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie tamstaop

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1995-06-05

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. 60 W yra 0.06 kWh. Padauginus iš 24 valandų bus 1.44
 2. Galaxy s8 originali baterija išsikraudavo per kelias minutes likus ~ 15 proc. Tęsėsi gal kelis mėnesius, kol po hard reset atsigavo ir iki šiol veikia gerai.
 3. Man beveik visada mesdavo waitlist ir po keletos dienų jau veikdavo be jokių support. Be to coinbase supportas funkcionuoja tik reddite kiek žinau. Bent ten žmonės grečiausiai gauna pagalbą kiek teko pastebėti.
 4. Naudoju telia TV ir internetą apie 5 metus. Neturėjau jokių problemų.
 5. Prieš pusę metų rinkausi sau tokį. Dabar dar būtų galima pasidomėti ar tilptų į biudžetą naujos kartos vaizdo plokštės.
 6. Aš naudoju samsung smart tv ir telia tv boxą, tai bent ant samsung reikėjo setupą praeiti prijungiant telia boxą. Setupo metu pasirinkau boxo modelį ir samsung pultelis veikia teliai. Galbūt kažkas panašaus ir ant lg yra.
 7. Taip pat tiek xbox, tiek ps4 dar yra ea access, kur už mėnesinį mokestį gali žaisti tam tikrus žaidimus. https://www.ea.com/ea-access/games#vault
 8. O ar nėra galimybės žaisti per pc? Tokių žaidimų daugiau ant pc ir ten juos ir žaisti patogiau.
 9. Jo, nepaminėjau, tiesiog maniau renkas pigiausią variantą. Nėra kiek žinau tos specifikacijos vienodos. Nebent paminėtum tiksliai kas ten vienoda.
 10. Xbox one S neturi disc drive, jei tai yra aktualu tau. Taip pat ji yra silpniausia konsolė tarp esamos kartos ps ir xbox konsolių. Nors tarp jų visų nėra itin didelio skirtumo, ypač jei nežaisi 4k raiška. Tai jei ne itin esi reiklus smulkmenoms ir nori tiesiog pažaisti ne 4k raiška. Tai normalus variantas.
 11. Supremseo esu naudojęs. Šiaip su raktažodžiu group buy seo tools daugiau rasi.
 12. Jei nematei, nemažai info šiame video: Taip pat jo kanale yra dar keletas video šia tema.
×
×
 • Sukurti naują...