Pereiti prie turinio

Lucianas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  88
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Lucianas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Lukas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Nupirkčiau bent minimaliai veikiančią Ebay paskyrą paremtą dropshipping verslo modeliu.
 2. O nepaisant COVID situacijos, ar teko skristi? Aš čia girdėjau gandų, kad apskritai turistams iš Lietuvos nelabai noriai išduoda turistines vizas, ar gali būti tiesa?
 3. Kas neseniai skridote į Maskvą? Kokia bendrove, kokiu persėdimu? Kokie niuansai su viza ir kokių reikia papildomų dokumentų? Skrydis turistiniais tikslais, vos kelioms dienoms.
 4. Daryk tai, ką sugebi, moki, kas patinka ar domina. Kitu atveju - išnuomok tiem, kas žino, ką nori daryti.
 5. Greičiausiai pardavėjas būsit... Toks pasakymas yra ir mano atveju jis pasitvirtino, rašiau su šiokia tokia ironija, nereikia čia taip tiesiogiai priimti. Dar kartą pakartosiu, kad kalbu apskritai, čia gi diskusija, nežinau - kas, kaip ir kuo baigsis autoriaus situacija, bet sakau, kad kiek teko susidurti, tai pardavėjai mėgsta savo taisyklėlių prisigalvoti - "pas mus taip negalima, mes taip nekeičiam", o iš tikrųjų tai nėra jokių "pas mus", viskas yra labai aiškiai reglamentuota ir taikoma visiems be išimties, todėl nereikia naiviai tikėti tuo, ką sako.
 6. Ne visai, nes aparatas atitiko deklaruojamus techninius duomenis ir veikė taip, kaip ir sukurtas veikti. Tačiau, mano subjektyvia nuomone, jis neplakė taip, kaip aš įsivaizdavau, kad jis plaks. Istorija buvo ilga, komisija plakė kokteilį, vertino (nežinau pagal ką, gal ,,glotnučio'' skonį), bet vis dėlto pasiteisino, kad klientas visada teisus ir pinigai už prekę buvo grąžinti. Čia labiau tarp kitko, nesakau, kad būtinai taip bus ir temos autoriaus atveju.
 7. Pardavėjas dažniausiai nenori, kad apskritai kažką grąžintum, nebūtinai kalba eina apie elektroniką. Turėjau situaciją, kai nenorėjo priimti baldo, kategoriškai teigė, kad pas juos baldai nėra grąžinami. Pasiskambinau į vartotojų teises ir paaiškėjo, kad negrąžinami tik užsakomi iš katalogo, o jeigu buvo pirkti iš ekspozicijos - grąžinami. Moralas, kad pardavėjas ne visada bus linkęs pasakyti tiesą. Su elektronika gali būti sudėtingiau, bet asmeniškai žinau, kai buvo grąžintas brangus plaktuvas, tiesa, procesas nebuvo paprastas, reikėjo kreiptis į vartotojų teises, komisijai įrodyti, kad nepl
 8. Nupirkčiau Louis Vuitton Damier Sling Bag'ą (nuotrauką prisegu). Naujo kainą žinau, bet gal kažkas pirkote, nenešiojate ir norite parduoti.
 9. Galiu rekomenduoti tikrai gerą juvelyrą. Dirba iš kartos į kartą. Parašyk kas tiksliai domina ir pagelbėsiu.
 10. Ieškau nupirkti aged reddit accountą, kuris turėtų bent 2k karmos taškų. Jei asmeniškai neparduodate, tai gal bent žinote, kur patikimiausia nusipirkti internete, nes tokių shopų mačiau, kad yra ne vienas.
 11. Ieškau žmogaus, kuriam teko prisiliesti prie Binance smart chain, Avalanche, Harmony blockchain technologijų. Idealu, jei jau dirbote prie kokio nors projekto, turite ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Įdomu, ar yra lietuvių tarpe žmonių, kurie turėjo savo projektų, kokie buvo rezultatai, kokie sunkumai ir nenumatyti iššūkiai iškilo. Informaciją mainysime į pinigus, kainą sutarsime asmeniškai.
×
×
 • Sukurti naują...