Pereiti prie turinio

aiwarazass

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  705
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

aiwarazass paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 7 2021

aiwarazass patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie aiwarazass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

1.434 profilio peržiūros
 1. Neinvestuoju. Čia kaip suprantu visokie Profitus? Pas mane nėra tragiškas skaičius vėluojančių. XIRR ir metinė palūkanų norma - 1 paveiksliukas. Jeigu vertinant įmokas: Nevėluoja arba įmoka gauta prieš <31d. (80.15%) Įmoka gauta prieš 31-60d. (6.57%) Įmoka gauta prieš 61-90d. (1.75%) Įmoka gauta prieš 91-360d. (4.57%) Įmoka gauta prieš 361-720d. (5.56%) Įmoka gauta prieš >720d. (1.40%) Noriu pabrėžti, kad portfelis nėra šviežias ar su mažai paskolų, todėl ir procentai atrodo didesni, nes anksčiau daugiau mokėjo. Kodėl nebeinvesutoju: 1
 2. Kas liečia P2P, tai gal nuo vasaros esu sustabdęs visas investicijas ir cashoutinu. Neapsimoka. Įvertinus riziką bei gaunamus procentus, tai visiškai neverta. Anksčiau buvo gerai, dabar nebe.
 3. Nesutinku. Kodėl aš turiu laukti 30 mėnesių, kad atgaučiau savo pinigus ir laukčiau kol dalimis išsimokės? Jeigu žinočiau, kad įmonė turi turto, ar kažkokios inside info, tai tikrai paduočiau į teismą. Juk visiem reikia apyvartinių pinigų. O jeigu skoloj 15k ir atidavinėtų imkim po 500, tai truktų 30 mėnesių, dar gal pavėluotų, tai minimum 3 metus.
 4. Man vat įdomu ar pasiteisino naudojimas vieno plataus monitoriaus vietoj dviejų ar trijų?
 5. Tai aš nelaikau USDT. Tiesiog perku USDT, pigu ir greita. Šiaip kaip FIAT būna USDT arba BUSD. Bet jeigu jau būtų problemų dėl USDT rimtų, tai čia kirstu labai stipriai per visą crypto.
 6. Galiu nupirkit usdt už grynus Vilniuje ir aplink. ~5-10k. Mažesniu kursu.
 7. Iki kada galioja? Uz 150 galėčiau nupirkti.
 8. Esu pirkęs seniau paprastas, kur tiesiog paskaičiuota kiek ko reikia suvalgyti ir kaip sakote - ryžiai, vištiena. Paprasta, bet rezultatai buvo super (tik pabodo dėl to pačio maisto). Taip pat pirkęs iš Motyvuotų atletų, patiko, kad maisto įvairovė didelė. Ilgainiui pats jau supranti kiek ko reikia valgyti ir nesinaudoji ta programa, nebent nori konkrečių rezultatų (pvz presiukas prieš vasarą 😄)
 9. Kainos vos ne dvigubai pakilo, pats pastebėjau. Anksčiau iki darbo mokėjau 2.2, aną savaitę 4.6;D Tiek Bolt, tiek yandex panašiai prašė. Šiapi Yandex šiek tiek pigiau, beeeet vairuotojų mažiau (ilgiau reikia laukti).
 10. Jeigu darbe esi tikrai reikalingas, tai darbdavys gali parašyti tokį kaip motyvacinį raštą koks Tu reikalingas įmonei, kaip be Tavęs bus sunku ir kokių nuostolių patirs. Kolegai parašė tokį ir atleido nuo tarnybos. EDIT: pamiršau paminėti, kad jis tuo metu buvo MID developeris.
 11. Neaktyvumo mokesčio IB platformoje nebelieka 🙂
×
×
 • Sukurti naują...