Pereiti prie turinio

aiwarazass

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  693
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

aiwarazass paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 7

aiwarazass patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie aiwarazass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

1.101 profilio peržiūra
 1. Esu pirkęs seniau paprastas, kur tiesiog paskaičiuota kiek ko reikia suvalgyti ir kaip sakote - ryžiai, vištiena. Paprasta, bet rezultatai buvo super (tik pabodo dėl to pačio maisto). Taip pat pirkęs iš Motyvuotų atletų, patiko, kad maisto įvairovė didelė. Ilgainiui pats jau supranti kiek ko reikia valgyti ir nesinaudoji ta programa, nebent nori konkrečių rezultatų (pvz presiukas prieš vasarą 😄)
 2. Kainos vos ne dvigubai pakilo, pats pastebėjau. Anksčiau iki darbo mokėjau 2.2, aną savaitę 4.6;D Tiek Bolt, tiek yandex panašiai prašė. Šiapi Yandex šiek tiek pigiau, beeeet vairuotojų mažiau (ilgiau reikia laukti).
 3. Jeigu darbe esi tikrai reikalingas, tai darbdavys gali parašyti tokį kaip motyvacinį raštą koks Tu reikalingas įmonei, kaip be Tavęs bus sunku ir kokių nuostolių patirs. Kolegai parašė tokį ir atleido nuo tarnybos. EDIT: pamiršau paminėti, kad jis tuo metu buvo MID developeris.
 4. Neaktyvumo mokesčio IB platformoje nebelieka 🙂
 5. Gali 100%, jeigu truks - primokėsi. Tik negali pvz pirkti už 8e ir 2e gauti atgal.
 6. Tai yra nustatyta policijos. Bent man taip aiškino. Na supratau dėl teismo. Dar pamėginsiu tada random keliems antstoliams parašyti. Nes jeigu dar į teismą kreiptis, tai visiškai neapsimokėtų. Ačiū!
 7. Sveiki, Buvo čia situacija, kad pirkau iš skelbimų, apgavo. Parašiau pareiškimą, esu pripažintis nukentėjusiuoju, aišku kas kaltas, jam paskirta bauda. Policijos klausiau ką daryti toliau, tai sakė tiesiog kreiptis į antstolius ir tikėtis, kad kažką išieškos. Suma nėra didelė (nesiekia 100e), bet čia toks daugiau principinis dalykas. Turite gal kokių patarimų? Ar tiesiog susirasti bet kuriuos antstolius iš eilės ir kreiptis? Ar turi naudos tas, kad pvz antstolis iš to pačio miesto, kaip ir žmogus iš kurio turi išieškoti?
 8. Man su Omniva bent kas porą mėnesių dingsta. Šiuo atveju 3 siuntos tą patį vakarą siųstos "dingo", klientai gavo pranešimus, kad "dežutė buvo tuščia". Paskambinau išsiaiškinti, tai sakiau, kad jeigu netiki - gali pasižiūrėti kamerų įrašus. Tai patviritno, kad jų darbuotojų kaltė ir bla bla bla. Šį kartą atsirado. Aną kartą neatsirado, tai nusiunčiau banko išrašą - kiek man žmogus vedė pinigų ir tiek pervedė jie man. Nežinau kaip būtų, jeigu pvz man pinigus pervedė žmogus A, o siunčiu žmogui B. Kiek vargo būtų norint gauti pinigus. EDIT: Tai LP express, manau, kad tas pats bus.
 9. Aš asmeniškai naudoju Interactive Brokers (IB). Yra mėnesinis inactive fee 10 usd. Bet jeigu perki pvz kažkokių pozicijų, tai mokesčiams iš tų 10 ima. Anksčiau naudojau per Trade Station (TDS), nebuvo to 10 usd mokesčio. Tačiau šiemet jie įvedė kažkokį Subscription'ą jų įrankių, kuris kainuoja 15 usd. Tai perėjau į IB.
 10. Rekomenduoju tą žemę išsinuomoti, jeigu yra galimybė. Nuomojam daug valstybinės žemės. Nuoma kainuoja kelis eurus už hektarą (kalbu apie žemės ūkio paskirties žemę). O norint įsigyti, jeigu bus tokia galimybė, tai gausi pirmumą, nes esi nuomininkas.
 11. Sveikas, turiu bent kelis susirinkimus anglų kalba per savaitę su įvairių šalių gyventojais. Visi kalba labai savitai, todėl ta mano anglų irgi buvo netaisyklinga labai, bet susikalbėti, suprasti viskas ok. Kadangi prireikė business kalbos daugiau, tai šiuo metu papildomai mokausi intellectus.lt. Grupėje esame 6, viskas yra labai gerai. Gauni pasimėginti su keliom skirtingom grupėm, pasižiūrėti gali kur koks lygis. Kaip Tau patinka dėstytojo metodika, kaip jis moko. Pamoka trunka 1.5h. Man labai patiko ir tiko, nes dažnai tiesiog žinojau ką sakyti ar kaip rašyti, bet nežinojau kodėl
×
×
 • Sukurti naują...