Pereiti prie turinio

Emphasis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  118
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Emphasis

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Vainius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

505 profilio peržiūros
 1. https://m.facebook.com/CheckMoto2020/ Rekomenduoju
 2. Sveiki, Kaip ir žadėjome skelbiame laimėtoją. Šį konkursą laimėjo mntsm. Ačiū visiems dalyvavusiems už pastangas ir sėkmės kituose konkursuose !!!
 3. Jei galima pakoreguokite ikonas su gesintuvu (šone ir gale) prie užrašų į kitas, kad pvz ir su liepsnele. Gesintuvas mūsų darbuose simbolizuoja priešgaisrinę saugą, o ne sistemas 🙂
 4. Įdomi idėja 🙂 Svartytinas variantas.
 5. V2 variantas daug geresnis, dėl užrašų išdėstymo.
 6. Šitą boružę iškarto atmetam 🙂 Netinka
 7. Šitas labai tinkantis variantas. Gal galime atlikti korekciją? Panaikinti tuos tamsius hieroglifus ir gesintuvo ženkliuką. Vietoje gesintuvo galima padidinti smart home ženkliuką.
 8. Eskizai nebūtinai turi būti ant didelių mikroautobusų. Galite naudoti ir standartinius "caddy". Prisegu mums labai patinkančių pavyzdžių. Kameros nuotraukos nebūtinos, svarbiausia kad po to spaudoje esančios foto kokybė būtų gera.
 9. Labai jau paprastas ir pigiai atrodantis.
 10. Gal galima būtų raudoną liniją padaryti įstrižiau nuo mašinos kampo į apačia o ten tokį kaip foną elektros jungimo foną padaryti. Kaip pvz fonas
 11. Pats dizainas mums nepatinka, tai neturėtų būtinai būti kažkoks paveikslėlis, tai gali būti ir kažkokių spalvų ar linijų kratinys kaip pvz iš 2,3,5 pavyzdžių. Dabar šiuo atveju turime užrašus ir pora atskirų paveikslėlių.
 12. Ačiū, už pasiūlymus, bet gal galima pamatyti dizainą ant tamsių automobilių? Atsiprašau, kad nepaminėjau, bet mūsų autoparke vyrauja tamsesni automobiliai (tamsiai ruda, tamsiai mėlyna, ir t.t.) tačiau nereikėtų rištis konkrečiai prie kažkurios spalvos.
 13. Sveiki, Skelbiamas konkursas sukurti reklamos dizainą, kuri bus klijuojama ant automobilių. Pagrindiniai reikalavimai: 1. Reklama turi būti universali, neprisirišanti prie konkretaus automobilio modelio. 2. Reikalingi du skirtingi arba panašūs variantai ant skirtingo tipo automobilių: lengvųjų ir mikroautobusų arba skirtingo tipo reklamai: standartas ir minimalistinis. 3. Reklama turi susidėti iš kelių skirtingų „blokų“ kuriais galima apklijuoti skirtingas automobilių vietas (variklio gaubtas, šoninės durys ir stiklai, galinis dangtis ir stiklai).
×
×
 • Sukurti naują...