Pereiti prie turinio

Darkera

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  612
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Darkera sureagavo į Variantas Crypto mokesčiai   
  Nesuprantu ko cia tiek prakaituojat del tu mokesciu. Niekam jus neidomus, kol nepradesit daryti pavedimu i savo banka is exchange didesnem sumom. Kas ir siaip nera pats protingiausias sprendimas. 
  Pirma reikia uzdirbti tas solidzias sumas ir tik paskui galvoti apie mokescius ir pan, o ne atvirksciai :D
 2. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo integer Crypto mokesčiai   
  Tam ir sukūrė kripto kad mokesčius apeit o jus cia begat ir mokat 😄
 3. Patinka
  Darkera sureagavo į LukasKuc NT rinka ateityje   
  NT burbulas nesprogs, nes jo nėra. Mes tiesiog artėjame prie vakarų ir būsto įperkamumas tampa mažesnis. Kainos kyla ne dėl kažkokio burbulo formavimosi, o dėl kylančios ekonomikos, kurią jaučia ne visi - labiausiai jaučia tam tikrų sričių verslai ir specialistai, uždirbantys europinius atlyginimus.
  Bankai nedalina paskolų į kairę ir dešinę, yra atsakingo skolinimosi reikalavimai, tad situacija vis dar yra stabili. Pagrindo kainoms kristi nėra, yra tik pagrindas kilti (mažiau kokybiškų būstų nei paklausa, kylantys atlyginimai). Kainos kristi galėtų nebent pakilus Euribor.
  Infliacija yra ir ji yra nemaža, o tai tik prisideda prie būsto kainų kilimo. Jei kažkam atrodo, kad palaikys pinigus po čiužiniu ir vėliau nupirks pigiau, tai siūlyčiau panagrinėti, koks yra NT įperkamumas stipriausiose Europos valstybėse - mes einame link tų rodiklių, o šiuo metu NT įperkamumas Lietuvoje vis dar yra žymiai geresnis nei ten.
  Lietuva jau senokai nėra trečioji pasaulio šalis, mūsų didmiesčiai yra visai europietiški - kol nestos ekonomika, toliau artėsime prie brangesnių valstybių.
 4. Patinka
  Darkera sureagavo į biz atlyginimas grynais   
  Prie ko cia istatymas del neleidimo moketi grynais jei kalba eina apie nelegalu idarbinima?
  Nelegaliam idarbinimui neaktualu ar bus tas istatymas, ar nebus 😄
   
 5. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo dynamic Crypto signalai   
  Jei jie padarytu per savaite 300% tai tikrai nereiktu jiem tu narysciu pardavinet po kelis eurus
 6. Patinka
  Darkera sureagavo į juodagalvis Kiek minimaliai teksto reikia puslapiui del SEO?   
  Kur pilietis rašė viršuje, kad straipsnių katalogai tik į minusą tempia, tai visiška nesąmonė.

   
  Siūlau peržiūrėti konkurentų turinį, preliminariai pažiūrėti iš kur gauna jie atgalines nuorodas. Tuomet stenkis 100 - 200 žodžių daugiau rašyti savo pradiniame puslapyje, jei nesugalvosi ką rašyt, gali samdytis tekstų rašytojus [ Ne būtinai mane, yra ir kitų forume] . Kai pasidarysi gerą tekstą per savo puslapius, rekomenduoju jį gerai optimizuoti, pajungiant į cloudus ir atlikti paveikslėlių optimizaciją, bei minify jss, css.
  --------
  Matau klausimas kyla dėl nuorodų rinkimo. Tai viskas priklauso kaip darysi savo puslapį, jei tavo puslapio home page bus: automobilių poliravimas, tai taip ir nukreipinėji. O jei darysi, kad būtų vardas.lt/automobiliu-poliravimas , tuomet nukreipinėk į tą /automobilių-poliravimas
 7. Patinka
  Darkera sureagavo į Loganas Kiek minimaliai teksto reikia puslapiui del SEO?   
  Pats tekstas ir jo kokybė ima viršų.
  Retai kuriai temai gali 10,000 žodžių viename puslapyje kokybiškai parašyti. Pasidomėk kas yra Google EAT.
  Nurodos irgi yra skirtingos. Vienas turės vieną iš labai autoritetingo ir tos pačios/panašios nišos puslapio ir bus organiškai straipsnyje įdėtas, o kitas turės 100 nuorodų iš visokių puslapių su nuliniais lankomumais. Kaip manai, kas geriau?
  Dar vienas dalykas, interlinkinimas. Kuo daugiau turinio interlinkink su susijusiu turiniu (tik neperspausk, ieškok pavyzdžių internete).
  Mano nuomone, paprastas, nereikšmingas postas/straipsnis gali turėti 700-1,000 žodžių.
  Geram turiniui vidurkis kažkur apie 1,500.
  O pačiam geriausiam turiniui su kuriuo nori labai aukštai rankinti, tai gali būti ir 3,500 - 7,500. Tokių straipsnių nebus daug.
  Su 300 žodžių tu gali įžangą parašyti, potėmes sudėti ir dar pabaigą pridėti. Tiek žodžių turi paprasti puslapiai su kuriais nenori rankinti.
  Pradžioje neužsižaiskite su tokiais menkniekiais kaip tam tikras žodžių kiekis ar backlinkai (niekada už juos nemokėkite nes 99% atvejų tai arba neduos ilgalaikės naudos arba pakenks). Backlinkus kažkokiu būdu išsikovokite iš savo tematikos puslapių kurie jų nepardavinėja.
  Į temą gerai atsakantis turinys visada bus mylimas. O jį sustiprinsite vidiniais linkais sujungdami su kitais panašiais ir gerais straipsniais.
  Pirma tai įvaldykite, o tik po to apie tokius dalykus galvokite. O kai tai įvaldysi, jau ir Google bus susidariusi nuomonę apie tavo puslapį.
 8. Patinka
  Darkera sureagavo į sydzei Kiek minimaliai teksto reikia puslapiui del SEO?   
  gal chebra į jungleking turnyrą registruokitės ir išsiaiškinsit?
 9. Patinka
  Darkera sureagavo į Flash1 Užimtumo tarnybos finansuojami kursai   
  Tai jie tiesiai šviesiai sako, kad nepavykus po kursų įsidarbinti reikia grąžinti kursų kainą ir tikriausiai kitas UŽT išmokas, kad to daryti nereikėtų, įregistruoji IV pagal įgytą profesiją  6 mėn. ir viskas, nereikia nieko grąžinti, plius per laiką, kada mokotės yra mokama stipendija.
 10. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo Debian Užimtumo tarnybos finansuojami kursai   
  Kadangi du parase tai cia parasysiu. Mokinasi artimas zmogus pameistrystes, tai pradziai susirado darbdavy pasirase trisalia sutarti, tada birza siunte i kursus viska apmokejo ten apie 4 menesius formaliai ale bet puse net nereikejo atvykt kita dali nuotoliniu ir tik maza dali atvykti reikejo, tada pradejo dirbti islaike paskutini egza ir turi darba ir dar profesija :) Ir dar mokinosi padejeje bet darbdavys iskarto iki meistro pakele
 11. Patinka
  Darkera sureagavo į Loganas Plaukų persodinimas/transplantacija   
  Per tą laiką atsirado toks dalykas kaip nario turinio moderavimas. Jei narys retai pažeidinėja taisykles, bet pastoviai taip elgiasi (visokie prisikabinėjimai, menkavertis turinys ir pan.), tada tam tikram ar nenustatytam laikui jo turinys bus moderuojamas. Tada moderatorius peržiūri jo turinį ir patvirtina jei viskas su juo yra tvarkoje, tik po to jis yra matomas viešai.
  Aš asmeniškai jau kuris laikas norėjau matyti kuo daugiau diskusijų forume rimtais vyriškais klausimais, tokiais kaip šis.
 12. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo mendinskis Plaukų persodinimas/transplantacija   
  Patarciau paziureti si video apie plauku transplantacija 
   
   
   
 13. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo Lipnus Telefonas iki 300-350   
  Patarčiau pažiūri dar į oppo (oneplus yra dukterinė įmone) tai pats turiu oppo realme 6 tai geriausi atsiliepimai pirkau telefona ir buvo pilniausia komplektacija net buvo dekliukas, ausines, ir plevele be visokiu raidziu (kur buna samsung ir paskui turi nuplesti) tai geriausi atsiliepimai turiu apie 1.5m jokiu bedu
 14. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo Lipnus Telefonas iki 300-350   
  Oneplus girdėjau gerų atsiliepimų 
 15. Gera idėja
  Darkera sureagavo į nix Del linkomanijos   
  Kadangi screenshot'as paimtas kaip nuotrauka, reiskia zmogui reikia paaiskinti itin smulkiai kaip isspresti problema.
  Problemos priezastis: blogas laiko nustatymas kompiuteryje.
  Problemos sprendimas: paspausti ta melyna (vieninteli) mygtuka ekrane ir sekti nurodymus.
 16. Patinka
  Darkera sureagavo į Tmaster FallenTitans.com Naujas naršyklinis žaidimas   
  pakomentuosiu biški.
   
  Žaidimas ir jo principas toks kaip ir kitų, čia turbūt kažkoks žaidimo žanras yra, kad maždaug augini sklypa, statai namus, muši botus, kažkokios bonusinės veiklos ir t.t., ir, kas svarbiausia tokio žanro žaidime, viskas pagrįsta laiko limitais.
   
  Man tai primena kažkokį tai konvejerini būdą grėžti pinigus iš azartiškų, tobulybės siekiančių žmonių. Jei tai visdar generuoja pelną - labai puiku, bet jei tu siekei sukurti kažką naujo ir pakeisti žaidimų rinką, tai čia tiesiog dar vienas batonas, batonų lentynoje.
  Tokio tipo žaidimų begalė, atrodo kad yra koks tai šablonas ir visi jį naudoja kaip žaidimo karkasą
 17. Įdomu
  Darkera sureagavo į Stanley Honda Accord vs. Toyota Avensis vs. Mazda 6.   
  Apie dyzelius šneku konkrečiai šiuose modeliuose, nes kuro sąnaudų skirtumas nuo benzinų labai mažas palyginus su kitom markėm. Benzinų patikimumas slypi jų paprastume, nes japonai neišradinėja visokių naujų nereikalingų technologijų, prieš beveik 30m. sugalvojo elementarius, ekonomiškus, patikimus variklius ir juos štampuoja iki dabar be didesnių pakeitimų. Tuo tarpu dyzelis turi labai daug visokių papildomų agregatų, todėl gedimų tikimybė daug didesnė, juolab, kad tokio amžiaus dyzeliai jau būna nuvaryti arkliai.
  O kas ten kur persėdo dvi mašinas per gyvenimą turėjęs man nelabai įdomu. Persėstų iš senesnio dyzelio į naujesnį benziną, tai irgi sakytų, kad prie dyzelių negrįš.
   
  Dyzeliais važinėja žmonės kurie gyvena stereotipais, kurie tiki, kad dyzelis valgo 5l, o mašiną su dujom įsivaizduoja kokį 15 litrų valgantį seną šaudantį žigulį su buitiniu balionu bagažinėj ir dujų žarna tiesiai į variklį :D
 18. Palaikau
  Darkera sureagavo į venom Prekyba tualetais kurie neaptaško užpakalio   
  Toks čia ir biznis, tas tualetas gražiai ilgai neatrodys, apsineš ir nebeis nuvalyti per laiką.
  Tipsas, kaip subinės neaptaškyti šikant: įmesk į tualetą vieną gabaliuką popieriaus prieš šikant. 😄
 19. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo integer Crypto mokesčiai   
  Tam ir sukūrė kripto kad mokesčius apeit o jus cia begat ir mokat 😄
 20. Nerealiai
  Darkera sureagavo į ForeverYoung Neišnaudotos SEO nišos bei frazės   
  1. Nesutikciau. Nes uzklausos keiciasi. Kur rinkau praktiskai visa trafika (pries 5-9 metus), dabar to dalyko jau zmones nebeiesko. Uztat atsirado kitu raktazodziu, kurie nekonkurecingi 🙂
  3. Kaip ir minejo MR Kent... ne visada rodo adekvacius skaicius. Gali rodyti kad uzklausu nera, bet is savo patirties galiu pasakyti... kad vienas toks raktazodis gali atnesti 100-1000 organinio trafiko per menesi. Nereikia vien sausai ziureti i tools'u skaicius
  4. Mano atveju ne karto nebuvo, kad negaleciau aplenkti tokius puslapius. O uztenka tik gero turinio. O jei dar backlinkus panaudot... easy.
   
  O vat del reklamos pilnai sutinku. Ziauriai stabdo. Bet ne visada yra galimybes susirasti klientu, norinciu talpintis ir kas idomiausia (juokingiausia), moketi daugiau nei adsense.
 21. Naudinga
  Darkera sureagavo į l781 Apgaudinėjantis servisas   
  vienintelis tavo galimas veiksmas - tai skusti. Skusk:
  a) VMI - kad neisduoda dokumentu;
  b) skusk VDI - del nelegalaus darbo;
  c) skusk gamtos apsaugai - kad remontuoja masinas, pila tepala ant zemes ir nesurenka remonto veikloje pasitaikanciu taršių atliekų - tepalai, detales atlikusias meta i krumus ir pan.
  Dar kiti forumiecia papildys ka galima skusti, kolkas tik tiek teprigalvojau.. 🙂
 22. Palaikau
  Darkera sureagavo į Tmaster Apgaudinėjantis servisas   
  parašyk skundą VMI, kad ale neišrašo/neduoda sąskaitų už atliktus darbus. Čia turbūt viskas ką gali padaryti su nelegaliu servisu
 23. Palaikau
  Darkera sureagavo į Paulius. ko reikia, norint prekiauti papildais sportui   
  Net kaikurie dideli rinkos zaidejai dirba tiesiog pagal veikla, be papildomu leidimu.
  Manau pirma pabandyk, ziurek ar kas gaunasi, o tada jau matysi kaip su tais leidimais.
  Kai visi varo papildus is lenku, tu nori is JAV. Tai ar gausis matematika naujam zaidejui rinkoje 🙂
 24. Palaikau
  Darkera sureagavo į summerday telefono pirkimas is skelbimu?   
  tai nuvaziuoji ir apsiziuri preke vietoje?
 25. Patinka
  Darkera gavo reakciją nuo dynamic Crypto signalai   
  Jei jie padarytu per savaite 300% tai tikrai nereiktu jiem tu narysciu pardavinet po kelis eurus
×
×
 • Sukurti naują...