Pereiti prie turinio

ZaibaZ

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  476
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie ZaibaZ

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1988-03-26

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Rimas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.364 profilio peržiūros
 1. Kaimynai servisą turi, tai net jie neturi vieno tiekėjo, nes skirtingiems automobilių gamintojams - skirtingos kainos/ nuolaidos. Tad kaip ir vieno teisingo atsakymo čia nėra.
 2. Ieškau pagalbos tobulinant, išlaikant gyvas paskyras. Teikiu fizines paslaugas (automobilių įlenkimų meninis lyginimas), sekasi gerai, bet pastebėjau soc tinkluose, kad rinkoje labai daug naujokų atsirado, o aš esu labai užleidęs šią sritį, tad kol ne vėlu - noriu susiimti. Gerai būtų žmogus iš Vilniaus, kuris užvestų ant kelio, nes esu stipriai atsilikęs ir laiko laaabai neturiu tam. Kažkokių rekomendacijų?
 3. nebandei google "car trailer blueprints"?
 4. Aš tai kuo paprastesnį/ trumpesnį rinkčiausi, bet ne dėl to, kad lengviau įsiminti, o lengvesniam darbui su juo. Po vieno apsilankymo vis vien retas įsimins jį. Gal nebent rinktis kuo mažiau panašų į kolegų. imho
 5. na bet sutik, jei mašina sulipdyta iš dviejų, bet tvarkingai, tai ir pamatysi tik, kad perdažyta, nes išorinių skardų tik spalva ir tepakeista, o salono neardysi, iš dugno irgi nieko nepamatysi. Taip dirbančių daug nežinau, bet pasitaiko. Jei priekis, tai dar gali pamatyti kur dulkelę ar įtartinai hermetiko liniją nueinančią, bet ar taip kas apžiūrinėją automobilius?
 6. Pasiskambink kas jau tuo užsiima, gal net po tuo pačiu vardu atsidarytum už kažkokį procentą. Aš turėdamas tokią galimybę bandyčiau jungtis jau prie veikiančio kartodromo, kurie padėtų pasidalindami sukaupta patirtimi, taip padidindamas šansus užsidirbti. ;)
 7. Pats dirbu su automobiliais ir daug visko mačiau. Mačiau ir kai per pusę suvirinto auto nepastebėjo atstovybėj ir n kitų atvejų, kai tik patvirtina, jog auto perdažytas, o koks ketvirtis ir pan keistas - nieko. Yra kas taupo ir renkasi už 100 detalės dažymą, o yra kurie ir pasistengia geriau padaryti.
 8. Manau, daug kam aktualu šioje temoje - užsiimu meniniu lyginimu. Galit rašyti ir čia až/pm jei nėra labai skubu, nes ne kasdien lankausi, bet geriausia per fb ar tiesiog paskambinti skelbime duotu nr :) Pastoviems klientams geriausi pasiūlymai :) Čia šiame forume esantis skelbimas: https://uzdarbis.lt/t385178/meninis-automobiliu-ilenkimu-lyginimas-bedazymo/
 9. Sveiki, Siūlau lyginimo paslaugas, dirbu su visokio tipo įlenkimais, pagrindiniai darbai būtų: Automobilių po krušos lyginimas, Parkingo duobučių tiesinimas, Visokie didesni įlenkimai tiek ant stogo, tiek ant bet kokios kitos kėbulo detalės. Lanksti kainos politika prisitaikant prie norimos kokybės. Vilnius Rimas - 8 673 38288 [email protected] skaitau ir až/pm http://bedazymo.lt
 10. gal kas čia bandė: klik.lt/produktai/vizitines-korteles.html ? nes kaina labai viliojanti, 1000vnt - 30€
 11. Buvau pasidaręs, kad tik per wifi sinchronizuotų, o gerą mėnesį nebuvau prie jo prisijungęs, tad daug visko liko telefe. Bet negi nėra paprastesnio būdo, kad su softu išsikelti?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...