Pereiti prie turinio

vppromoter

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  695
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

vppromoter paskutinį kartą laimėjo Liepos 18 2020

vppromoter patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie vppromoter

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1988-01-16

Profilio informacija

 • Vardas
  Vytautas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.526 profilio peržiūros
 1. Sveiki, domina: SEO straipsnių rašymas + talpinimas Kokybiškų straipsnių naujienų portalams rašymas Temos: Buitis, IT, Sveikatos priežiūra
 2. Ieškau partnerių tekstų kūrimo srityje: - komunikacija soc. tinkluose - tekstai tinklapiams - pažintiniai ir reklaminiai straipsniai Domina tiek LT, tiek EN kalbos. Įkainiai Jūsų, tik su sąskaita.
 3. Reikalavimai: Būtų įdomūs skaityti Viena nuoroda Viena citata Ne mažiau puslapio vienam straipsniui €30 už straipsnį su sąskaita
 4. Wordpress instaliavau iš IP, ne iš domeno.. Išspręsta
 5. Bandau pasileist WP puslapį per one click install: https://marketplace.digitalocean.com/apps/openlitespeed-wordpress , tačiau nelabai sėkmingai :) Domenas veikia, WP veikia, bet užkraunant nėra CSS, failų. Tik plain HTML. Chrome konsolė meta tokią klaidą Failed to load resource: net::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID theme.min.css:1 Failed to load resource: net::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID style.css:1 Failed to load resource: net::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID polyfills.js:1 Failed to load resource: net::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID responsive-embeds.js:1 Failed to load resource: net::ERR_CERT_AUTHO
 6. Ieškomas vienas ar du žmonės padėti ištestuoti tarpininkavimo platformą-tinklapį. Tinklapis lietuvių kalba, tačiau programuotojas bendrauja tik anglų kalba, tad visas užfiksuotas klaidas reikėtų pateikti anglų kalba. Tai gali būti screenshot'as su komentaru arba video. Padaroma su atviro kodo programėle ShareX. Darbas kelioms valandoms.
 7. Sveiki, ieškau, kas dirba su Mailerlite. Reikėtų sutvarkyti prenumeratorių grupes, jas apjungti į kelias. Senesnius prenumeratorius atskirti. Įdėti prenumeratos formą į tinklapį. Tada reikėtų sudėti automatinę el. laiškų seką, užsiprenumeravusiems tam tikrame puslapyje. Viską aptartume pokalbio metu.
 8. Į galvą šauna Patreonas. https://www.youtube.com/c/TomNashTV Galima būtų iš viešų resursų surinkti informaciją ir ją pateikti ant lėkštutės kasdien tam tikrą valandą už tam tikrą mokestį. Tada gali būti partnerių turinys, pasiūlymai, kurie atitinka tam tikrus kokybės kriterijus, nėra mumbo jumbo.
 9. Ieškau tekstinio turinio kūrėjų ilgalaikiam bendradarbiavimui. Dabar reikėtų paruošti automatizuotą el. laiškų seriją vienai klinikai. Tada yra keletas soc. paskyrų, kurioms reikėtų pastoviai ruošti tekstus.
 10. Kalba apie dizainą ir elementų paruošimą. Jei daugiau darbo, automatiškai sąlygas persidėliojam. O jei pakanka kelių iliustarcijų, kokio papildomo teksto kita spalva ir pan., tuomet būtent tai, kaip ir tikiuosi prasispraust.
 11. Yra panaši platforma į Paslaugos.lt, tačiau trūksta gyvybės dizainui. Reikėtų konsultacijos ir pasiūlymų kaip pagyvinti. Darytas labiau kaip web appsas. €50 būtų.
 12. Sveiki, ieškau, kas galėtų paruošti 8 kokybiškus tekstus pradiniam ir 7 vidiniams puslapiams. Yra užpildytas išsamus klausimynas bei sudėtos pagrindinės pastabos, elementai, kurie turėtų atsispindėti. Tekstuose turėtų būti tik esminė informacija, jokio tuščiažodžiavimo, išlaikant tikslą vesti prie konversijų. Biudžetas ~€200, su sąskaita. Jei susidomėsite, atsiųskite ir kelis tinklapius su Jūsų tekstais.
×
×
 • Sukurti naują...