Pereiti prie turinio

Investicinis gyvybės draudimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

 

Ši tema bus skirta investiciniam gyvybės draudimui. Pats dirbu su SEB investiciniu gyvybės draudimu. Konsultuoju telefonu, el. paštu, galiu pasikviesti pokalbiui į „SEB gyvybės draudimo“ biurą. Tema pradėjau dėl labai paprastos priežasties – operatyvios informacijos. Šiek tiek pasidairiau, bet panašios temos šiame tinklapyje neaptikau. Tai tikrai nebus vien „SEB gyvybės draudimo“ tema. Kviečiu diskutuoti visus: įvairių gyvybės draudimo kompanijų kosultantus, esamus ir būsimus klientus. Tik norėčiau paprašyti, kad esami nelietų pykčio dėl nesėkmingų 2007-2008 metų investicijų, manau priežastys jau plačiai išdiskutuotos. Tema labiau būtų skirta įvairių akcijų ir naujienų skelbimui, aptarimui, draudimo bendrovių pliusų ir minusų išryškinimui, galima būtų pasiaiškinti ir mokesčių bei apmokestinimo klausimus. Jeigu tema bus idomi, tai manau visiems išeis į naudą – konsultantai susipažins su savo konkurentais ir galbūt atras naujų klientų, o vartotojai galės rasti pagrindinę informaciją vienoje vietoje.

 

 

Taigi pats ir pradėsiu. SEB investicinis vaikų draudimas – tai ne tik investicija į vaiko ateitį, jis apdraus Jūsų mažylį ir nuo nelaimingų atsitikimų bei traumų. Be to, „SEB gyvybės draudimas“ siūlo akciją. Jeigu apdrausite vaiką iki 3 metų amžiaus, „SEB gyvybės draudimas“ Jums dovanos 250 litų vertės prekybos tinklo „Kotryna“ dovanų čekį. O po metų, periodiškai mokant draudimo įmokas, Jums bus iteiktas dar vienas 250 litų vertės dovanų čekis.

 

Šios informacijos „SEB gyvybės draudimas“ niekur plačiai nereklamuoja, tad ir nutariau apie šią akciją pranešti savo pamėgtame tinklapyje. Jeigų Jus domina konsultacija Vilniuje, parašykite man asmeninę žinutę. Galiu pasiūlyti pokalbį telefonu be abejo mano sąskaita, taip pat susitikimą, kuriame suteiksiu visą informaciją apie „SEB gyvybės draudimą“ ir pagalbą, jeigų norėsite sudaryti draudimo sutartį. Ačiū už Jūsų dėmesį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
galiu paklausti? :P kiek turi patirties sioje sferoje? siame darbe? :D kodel pasirinkai banka, o ne draudimo kompanija?

 

 

Gali paklausti, bet asmeninius klausimus pageidaučiau gauti kaip AŽ. Patirties turiu ne itin daug, tiesiog, tai yra papildoma veikla, jeigu pats sukiesi šioje sferoje supranti kodėl ir kaip dirbu. Banką pasirinkau, nes būtent bankai: SEB ir Swedbank yra tvirti investicinio gyvybės draudimo lyderiai. SEB bankas gyvybės draudimo sritį laiko perspektyvia ir mane tenkina vadovybės požiūris bei strategija. Na ir žinoma man ir pačiam bankas atrodo kur kas patikimiau negu įvairios draudimo kompanijos, juk SEB ženklas gerai žinomas ir vertinimas. O tu manai, kad paprasta kompanija būtų geriau? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taigi pats ir pradėsiu. SEB investicinis vaikų draudimas – tai ne tik investicija į vaiko ateitį, jis apdraus Jūsų mažylį ir nuo nelaimingų atsitikimų bei traumų. Be to, „SEB gyvybės draudimas“ siūlo akciją. Jeigu apdrausite vaiką iki 3 metų amžiaus, „SEB gyvybės draudimas“ Jums dovanos 250 litų vertės prekybos tinklo „Kotryna“ dovanų čekį. O po metų, periodiškai mokant draudimo įmokas, Jums bus iteiktas dar vienas 250 litų vertės dovanų čekis.

 

Labai įdomu, tad iškart visa krūva klausimų :D

 

  • koks rekomenduojamas min. investavimo laikotarpis;
  • minimalios vienkartinės pradinės (įėjimo) sumos;
  • pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;
  • mokesčiai: administravimo, turto ar valdymo, sutarties nutraukimo, rizikos (jei ne tik investuojama, bet ir draudžiamasi)
  • išvardinkite prašau visus kitus, jei ko nepaminėjau, mokesčius;
  • minimalios sumos periodiniam investavimui;
  • į kokią (-as) kryptį (-is) bus investuojama;
  • kokia valiuta bus investuojama;
  • kokia vid. metinė grąža;
  • kokia vid. metinė būtent SEB‘o per paskutinius dešimt metų;
  • ką rekomenduoja rinktis SEB‘as: draudimo (gyvybės ir traumų) ir investavimo/kaupimo sutartis kartu, ar abi atskirai?

 

Pradžiai tiek :D . Būčiau dėkingas už konkrečius ir dalykiškus atsakymus papunkčiui.

Redagavo los bambardyros
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasta kompanija geresne :) matau dar ne daug zinai apie ka kalbi :) bankai nera lyderiai... su bankais man viskas ir taip jau aisku... Bankai nori buti visur... paskolose, parduotuvese, draudime, investavime... tu taip negalvoji, kad kai daug darbu darai vienu metu, vistiek visu maksimaliai nepadarai? todel draudimo kompanija ir yra draudimo, specializuota vienoje srityje, ir pletoja ta veikla savo srityje, nesikisdami kitur, kur nereikia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasistengsiu išsamiai atsakyti visus klausimus, tačiau jeigų turite tiek daug klausimų vertėtų atvykti į susitikimą ir pakalbėti susėdus už stalo, atliktume individualius paskaičiavimus. Susitikimas nieko nekainuoja ir neįpareigoja.

 

# koks rekomenduojamas min. investavimo laikotarpis;

 

Rekomenduojamas laikotarpis 10-15 metų. Bent 10 metų reikia tam, kad Jūs ar Jūsų vaikas išvengtumėte gautos išmokos apmokestinimo Gyventojų pajamų mokesčiu. Nes yra tik dvi išimtys tam: naudos gavėjas laikotarpio pabaigoje <26 metų amžiaus, o sutartis >= 10 metų; arba gavėjas yra nuo 55 metų, o sutartis >= 5 metų; Kitais atvejais, jeigu buvo taikyta GPMĮ 21 str. lengvata, ir nuo įmonės sumokėtų įmokų, gautos išmokos yra apmokestinamos 15% gyventojų pajamų mokesčiu.

 

O 15 metų laikotarpiui rekomenduojame vien tam, kad Jūsų vaikas, atsiimdamas pagrindinį investicinį atidėjinį, būtų vyresnio amžiaus ir tūrėtų finansinį pagrindą savarankiškam gyvenimui ar studijom.

 

 

# minimalios vienkartinės pradinės (įėjimo) sumos;

 

Minimali mėnesinė draudimo įmoka yra 100 lt. Iš šios įmokos yra išskaičiuojami draudimo rizikos mokesčiai, sutarties administravimo išlaidos, o likusi didesnioji dalis yra skiriama investavimui. Pradinės (įėjimo) sumos kaip ir nėra, įmokos yra mokamos periodiškai. Žinoma, jeigu norite, Jūs galite padaryti papildomą vienkartinę investicinę įmoką, tiesiog, kad būtų didesnė suma investavimui.

 

 

# pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;

 

Šioje skiltyje aprašysiu išmokų apmokestinimo tvarką ir GALIMYBĘ susigrąžinti Gyventojų pajamų mokesčio dalį.

 

Jeigu naudos gavėjas laikotarpio pabaigoje yra <26 metų amžiaus, o sutartis >= 10 metų; arba jo amžius nuo 55 metų, o sutartis >= 5 metų; - gautos išmokos nėra apmokestinimos. Jeigu įvyksta draudiminis įvykis, gautos išmokos nėra apmokestinimos. Kitais atvejais, jeigu buvo taikyta GPMĮ 21 str. lengvata, ir nuo įmonės sumokėtų įmokų, gautos išmokos yra apmokestinamos 15% gyventojų pajamų mokesčiu.

 

 

Taigi dabar plačiau apie GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO LENGVATĄ ASMENIMS, MOKANTIEMS GYVYBĖS DRAUDIMO ĮMOKAS.

 

Nuolatinis Lietuvos gyventojas iš savo pajamų gali atimti: savo, sutuoktinio, savo nepilnamečių vaikų (įvaikių) naudai sumokėtas gyvybės draudimo įmokas į gyvybės draudimo sutartį, kurioje numatyta, kad draudimo išmoka mokama ne tik įvykus draudžiamajam įvykiui, bet ir pasibaigus draudimo sutarties galiojimo terminui. Bendra iš gyventojų pajamų atimamų išlaidų, nurodytų GPMĮ 21 STR. 1 d., suma negali viršyti 25% visų per mokestinį laikotarpį gautų apmokestinamųjų pajamų.

Gyventojų pajamų mokesčio tarifas yra 15%.

 

Išlaidos atimamos tik iš nuolatinio Lietuvos gyventojo gautų pajamų apskaičiuojant pajamų mokestį už mokestinį laikotarpį pateikiant metinę pajamų mokesčio deklaraciją.

 

 

Trumpiau tariant, jeigu Jūsų įmoka yra minimali 100 lt, Jūs per metus sumokate 1200 lt, įmokų o iš jų galite susigražinti iki 15% - 180 lt. Tam Jūs turite būti sumokėjęs bent 720 lt gyventojų pajamų mokesčių.

 

# mokesčiai: administravimo, turto ar valdymo, sutarties nutraukimo, rizikos (jei ne tik investuojama, bet ir draudžiamasi)

 

SEB gyvybės draudimas siūlo tik investicinį gyvybės draudimą, tiesiog tik rizikinio nėra. Žinoma Jūs galite pasirinkti labai mažas draudimo sumas, pavyzdžiui, minimali gyvybės draudimo rizikos suma yra 50 lt.

 

O mokesčiai tiesiogiai priklauso nuo draudimo įmokos ir draudimo rizikos sumų dydžių. Administravimo mokestis 6-10 lt/men., įmokų keitimo į investicinius vienetus procentas 95-97%. Dar yra pradinis mokestis, kuris apskaičiuojamas - 0,34% nuo pirmų metų investicijoms skirtos sumos, jis tokio dydžio bus taikomas kas mėnesį visą sutarties laikotarpį, bet taikomas ne ilgiau nei 15 metų. Tarkime iš Jūsų 1200 lt įmokų 700 lt liks ir bus skirta investicijoms, tad šis mokestis bus 700*0,34/100= 2,38 lt/mėn, toks mokestis nekis ir bus nuskaičiuojamas kas mėnesį. Sutarties nutraukimo mokestis labai paprastas, jeigu nutraukiate per pirmus metus, atgaunate 0.00% nuo investicinio atidejinio, jeigu nutraukiate antraisiais metais apie 66%, 3-čiais apie 75% ir t.t. Tikslus procentas riklauso nuo sutarties laikotarpio ilgio. Taipogi tam tikrais atvejais Jūs rizikuojate netekti teisės nemokėti Gyventojų pajamų mokesčio. TAČIAU galima sustabdyti draudimo įmokų mokėjimą paliekant galioti draudimo apsaugas:

 

po pilnai apmokėtų 18 mėnesinių (1,5 metų) - ne ilgiau kaip 3 mėnesiam; vieną kartą per pirmus tris metus;

po 3 pilnai apmokėtų metų: neribotam laikui; neribotą kiekį.

 

# minimalios sumos periodiniam investavimui;

 

100 litu.

 

# į kokią (-as) kryptį (-is) bus investuojama;

 

Krypčių yra 11, išties įvairių, mažos, vidutinės ir didelės rizikos, įvairių regionų kryptys. Jas renkasi klientas. Galima pasirinkti ne daugiua kaip 5 investavimo kryptis. Pagal vieną investavimo kryptį turi būti investuojama ne mažiau kaip 10 proc. įmokų.

 

 

# kokia valiuta bus investuojama;

# kokia vid. metinė grąža;

# kokia vid. metinė būtent SEB‘o per paskutinius dešimt metų;

 

8-nių krypčių bazinė valiuta eurai, 3-jų - bazinė valiuta litai.

Investavimo krypčių sėkmes ar nesėkmes galite peržvelgti: SEB.lt - finansai - fondai - Gyvybės draudimo investavimo kryptis.

 

# ką rekomenduoja rinktis SEB‘as: draudimo (gyvybės ir traumų) ir investavimo/kaupimo sutartis kartu, ar abi atskirai?

 

SEB gyvybės draudimas siūlo tokias paslaugas:

 

Vieno asmens kaupiamasis gyvybės draudimas;

Dviejų asmenų kaupiamasis gyvybės draudimas;

Vieno asmens kaupiamasis gyvybės ir nuolatinio darbingumo draudimas;

Dviejų asmenų kaupiamasis gyvybės ir nuolatinio darbingumo draudimas;

 

O šalia jų galima pasirinkti:

 

Draudimas nuo kritinių ligų;

Draudimas nuo mirties del nelaimingų atsitikimų;

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;

Draudimas nuo traumų.

 

 

 

Iš esmės kaupimas ir rizikinis draudimas yra neatskiriami, tačiau pasirenkama individualiai pagal poreikius įvairios kombinacijos ir dydžiai.

 

Paprasta kompanija geresne :D matau dar ne daug zinai apie ka kalbi :D bankai nera lyderiai... su bankais man viskas ir taip jau aisku... Bankai nori buti visur... paskolose, parduotuvese, draudime, investavime... tu taip negalvoji, kad kai daug darbu darai vienu metu, vistiek visu maksimaliai nepadarai? todel draudimo kompanija ir yra draudimo, specializuota vienoje srityje, ir pletoja ta veikla savo srityje, nesikisdami kitur, kur nereikia...

 

 

Kiek žmonių - tiek nuomonių. Žinoma bankas stengiasi savo išteklius kuo plačiau išnaudoti, tačiau SEB bankas įkūrė atskirą įmonę, kuri specializuojasi gyvybės draudimo srityje ir ši įmonė jau sėkmingai dirba 10 metų. Darbuotojai samdomi ne banko paslaugoms teikti, bet būtent draudimo. Bankai tikrai yra tvirti lyderiai investicinio gyvybės draudimo srityje, tiek pagal sutarčių kiekį, tiek pagal finansines apimtis. Na o dėl kišimosi ne į savo sritį, tai SEB bankas turi savo vardą ir garantijas, jau senokai bankai praplėtė savo funkcijas nuo tik pinigų skolintojo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pasistengsiu išsamiai atsakyti visus klausimus, tačiau jeigų turite tiek daug klausimų vertėtų atvykti į susitikimą ir pakalbėti susėdus už stalo, atliktume individualius paskaičiavimus. Susitikimas nieko nekainuoja ir neįpareigoja.

Nereikia stengtis, reikia atsakyti - taip sako nugalėtojai :D Dėl išsamumo, tai jo tikrai trūko. Pirmiausia, tai norėjosi sužinoti paties temos autoriaus nuomonę, jo sugebėjimą mąstyti ir svarbiausia norėjosi suprasti autoriaus žinių lygį ir profesionalumą. O ką matom? Daug citatų, šablonų... :D

 

Na, bet dabar apie l. svarbius klausimus, apie kuriuos nebuvo parašyta arba tiesiog bandyta, beje gana primityviai išsisukti:

 

# pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;

 

Šioje skiltyje aprašysiu išmokų apmokestinimo tvarką ir GALIMYBĘ susigrąžinti Gyventojų pajamų mokesčio dalį.

 

Klausimas tikrai svarbus, tai norėtųsi sužinoti konkrečius procentus, o ne išvedžiojimus.

 

# į kokią (-as) kryptį (-is) bus investuojama;

 

Krypčių yra 11, išties įvairių, mažos, vidutinės ir didelės rizikos, įvairių regionų kryptys. Jas renkasi klientas. Galima pasirinkti ne daugiua kaip 5 investavimo kryptis. Pagal vieną investavimo kryptį turi būti investuojama ne mažiau kaip 10 proc. įmokų.

Jeigu atkreipsite dėmesį, tai ankstesniame poste specialiai paryškinau tamstos citatoje - SEB investicinis vaikų draudimas.

Ar tai reiškia, kad vaikų ID investuojama į 11 krypčių :D? Pastabumas IGD specialisto, kaip ir įsiklausymas į kliento poreikius yra l. svarbus dalykas.

 

# kokia valiuta bus investuojama;

# kokia vid. metinė grąža;

# kokia vid. metinė būtent SEB‘o per paskutinius dešimt metų;

 

8-nių krypčių bazinė valiuta eurai, 3-jų - bazinė valiuta litai.

Investavimo krypčių sėkmes ar nesėkmes galite peržvelgti: SEB.lt - finansai - fondai - Gyvybės draudimo investavimo kryptis.

 

Dar kartą pakartoju - kalbama apie SEB investicinis vaikų draudimas. Tai kokia gi valiuta investuojama?

Apie vid. metinę, bei vid. grąžą per paskutinius dešimt metų - tai visai neatsakyta. Irgi labai svarbus dalykas. Būtų gerai atsakyti labai konkrečiai. Beje, jei klientas tamstos klausia, tai sakote - eikite pasiskaitykite į mūsų puslapį :D?

 

# ką rekomenduoja rinktis SEB‘as: draudimo (gyvybės ir traumų) ir investavimo/kaupimo sutartis kartu, ar abi atskirai?

 

SEB gyvybės draudimas siūlo tokias paslaugas:

 

Labai svarbus klausimas. Laukta buvo pamąstymo, bet ne šabloniško atsakymo :D Ką bankas siūlo - tai ir taip žinoma. Ką masto ir kaip jos atstovai - va ką norėjosi išgirsti.

 

Reziumuojant. Namų darbai atlikti l. prastai. Tikimės, kad bus pasitaisyta :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia stengtis, reikia atsakyti - taip sako nugalėtojai smile.gif Dėl išsamumo, tai jo tikrai trūko. Pirmiausia, tai norėjosi sužinoti paties temos autoriaus nuomonę, jo sugebėjimą mąstyti ir svarbiausia norėjosi suprasti autoriaus žinių lygį ir profesionalumą. O ką matom? Daug citatų, šablonų... sad.gif

Na, bet dabar apie l. svarbius klausimus, apie kuriuos nebuvo parašyta arba tiesiog bandyta, beje gana primityviai išsisukti:"

 

 

Dėl "bandysiu" tai tikrai bandžiau, manau turėtumėte suprasti, jog Investicinis gyvybės draudimas yra labai individualus dalykas, tai kas tinka ar įdomu vienam, gali visiškai netikti kitam, taigi pasikartosiu vėl - reikia susitikti, sėsti prie stalo ir kalbėtis, modeliuoti, skaičiuoti. O aprašyti galima tik bendrinius dalykus. Akivaizdu, kad mano pašnekovas yra tikras nugalėtojas, o ir draudimas jam kaži ar rūpi, tačiau šiai tuščiai diskusijai su mielu noru pasiduosiu. Tikrai nebandžiau išsisukti, tiesiog klausimai tikrai buvo sudaryti apie bendrinius dalykus, juos ir aprašiau, šioje citatoje pašnekovas jau iškelia didesnius tikslus autoriui, juk autorius negali savaime įspėti pašnekovo norų, autorius gali - tik atsakyti į iškeltus klausimus.

 

 

"# pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;

 

Klausimas tikrai svarbus, tai norėtųsi sužinoti konkrečius procentus, o ne išvedžiojimus."

 

 

Prisipažinsiu, kad tikrai nesuprantu šio klausimo esmės, kokie mokesčiai, ir kokia suma turima omenyje?? Ar pašnekovas pats save supranta ?

 

 

"# į kokią (-as) kryptį (-is) bus investuojama;

 

Krypčių yra 11, išties įvairių, mažos, vidutinės ir didelės rizikos, įvairių regionų kryptys. Jas renkasi klientas. Galima pasirinkti ne daugiua kaip 5 investavimo kryptis. Pagal vieną investavimo kryptį turi būti investuojama ne mažiau kaip 10 proc. įmokų.

 

Jeigu atkreipsite dėmesį, tai ankstesniame poste specialiai paryškinau tamstos citatoje - SEB investicinis vaikų draudimas.

 

Ar tai reiškia, kad vaikų ID investuojama į 11 krypčių smile.gif? Pastabumas IGD specialisto, kaip ir įsiklausymas į kliento poreikius yra l. svarbus dalykas."

 

 

Na jeigu parašiau, kad yra 11 investavimo krypčių - Jūs veikiausiai supratote teisingai. :) Dėl pastabumo, tai pirmiausiai klientas turi išsakyti savo poreikį. Koks tai bebūtų ar SEB investicinis vaikų draudimas ar koks kitoks, kryptys yra tos pačios. Bus investuojama į tas kryptis, kurias pasirinks klientas. Tikrai nesuprantu, kas čia yra neaišku. Kryptis klientas pasirenka pagal tai, kokią sutinka prisiimti riziką. Kryptis yra labai skirtingos, tai jau minėjau.

 

 

"Dar kartą pakartoju - kalbama apie SEB investicinis vaikų draudimas. Tai kokia gi valiuta investuojama?

Apie vid. metinę, bei vid. grąžą per paskutinius dešimt metų - tai visai neatsakyta. Irgi labai svarbus dalykas. Būtų gerai atsakyti labai konkrečiai. Beje, jei klientas tamstos klausia, tai sakote - eikite pasiskaitykite į mūsų puslapį biggrin.gif?"

 

 

Dar kartą pakartosiu - yra 11 investavimo krypčių, kurias renkasi klientas, 8-nių iš jų bazinė valiuta eurai, 3-ju - litai. Įmokas mokate litais, tai jau supratote, na o tada galite pasirinkti kryptį eurais ar litais. Dėl grąžos atsakyti labai konkrečiai neįmanoma, nes vienos kryptys veikia ilgesnį, kitos trumpesnį laiko tarpą, taip pat jos duoda skirtingą grąžą, nes skiriasi investavimo modeliai, taip pat klientai patys formuoja krypčių santykį, tad veikiausiai Jūs suprantate, jog sektis galėjo kiekvienam klientui skirtingai. Dėl SEB'o puslapio tai ten labai aiškiai galima susupažinti su krypčių sėkme, galima pažiūrėti skiritngus laikotarpius, pavyzdžiui kaip sekėsi vakar dieną ar paskutinį mėnesį ir t.t. Rekomendacija peržvelgti duomenis SEB'o puslapyje yra tikrai naudinga klientui. O pašnekovo klausimas apie grąžą eilinį kartą buvo labai nekonkretus ir per daug atmestinai suformuluotas, kad į jį galima būtų atsakyti konkrečiais skaičiais išreikštu atsakymu.

 

 

 

"Labai svarbus klausimas. Laukta buvo pamąstymo, bet ne šabloniško atsakymo sad.gif Ką bankas siūlo - tai ir taip žinoma. Ką masto ir kaip jos atstovai - va ką norėjosi išgirsti.

 

Reziumuojant. Namų darbai atlikti l. prastai. Tikimės, kad bus pasitaisyta smile.gif "

 

 

Taigi reikia ne laukti, o užduoti rimtai suformuluotą klausimą. Negaliu įspėti kas ką turi omenyje. Tiesiog aiškinu, kad gyvybės draudimas yra neatskiriamas nuo investavimo sutarties. Sakykim taip - tai yra paketas. Likusius pinigus nuo rizikinio draudimo Jūs investuojate. Jums įdėjau koks būna draudimas: tarkim "Vieno asmens kaupiamasis gyvybės draudimas", o šalia jo galite rinktis visu arba nei vieno:

Draudimas nuo kritinių ligų;

Draudimas nuo mirties dėl nelaimingų atsitikimų;

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;

Draudimas nuo traumų.

 

O likę pinigai yra investuojami pagal Jūsų pasirinktas kryptis.

 

 

Mielas pašnekove, kur čia galima rasti mąstymą? Viskas labai paprasta - yra Jūsų poreikiai, gyvenimo būdas, vertybės, nerimas. Pagal tai ir sprendžiat ko norit, o susitikime pakalbėtume apie subtilybes. Klausimas paskutinis buvo bevertis, nes jis nėra logiškas, atsakymas tai išryškina, kad Jūs kažką ne taip suprantate. Argi ne??

 

Dėl reziume - pašnekove, Jūs žinote kas tai yra, nes Jūsų klausimai, pastabos ir pats reziume buvo netikslūs, nekorektiški ir per daug savimi pasitikintys, trumpiau tariant, Jūs viso komentaro metu išlaikėte savo stilių ir baigėte su trenksmu. Dėkoju už Jūsų laiką. ;) peace :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Be to, „SEB gyvybės draudimas“ siūlo akciją. Jeigu apdrausite vaiką iki 3 metų amžiaus, „SEB gyvybės draudimas“ Jums dovanos 250 litų vertės prekybos tinklo „Kotryna“ dovanų čekį. O po metų, periodiškai mokant draudimo įmokas, Jums bus iteiktas dar vienas 250 litų vertės dovanų čekis.

 

Šios informacijos „SEB gyvybės draudimas“ niekur plačiai nereklamuoja,

Akcija plačiai reklamuojama svetainėje supermama.lt-tai tikslinis marketinginis sprendimas, nes supermama.lt-pati populiariausia ir labiausiai mamų lankoma svetainė. Visa info pateikta reklamoje "lopšinių radijas" ir www.lopsiniuradijas.lt

 

Rekomenduojamas laikotarpis 10-15 metų. Bent 10 metų reikia tam, kad Jūs ar Jūsų vaikas išvengtumėte gautos išmokos apmokestinimo Gyventojų pajamų mokesčiu. Nes yra tik dvi išimtys tam: naudos gavėjas laikotarpio pabaigoje <26 metų amžiaus, o sutartis >= 10 metų; arba gavėjas yra nuo 55 metų, o sutartis >= 5 metų; Kitais atvejais, jeigu buvo taikyta GPMĮ 21 str. lengvata, ir nuo įmonės sumokėtų įmokų, gautos išmokos yra apmokestinamos 15% gyventojų pajamų mokesčiu.

 

..Jūs galite padaryti papildomą vienkartinę investicinę įmoką, tiesiog, kad būtų didesnė suma investavimui.

 

Trumpiau tariant, jeigu Jūsų įmoka yra minimali 100 lt, Jūs per metus sumokate 1200 lt, įmokų o iš jų galite susigražinti iki 15% - 180 lt. Tam Jūs turite būti sumokėjęs bent 720 lt gyventojų pajamų mokesčių.

 

# mokesčiai: administravimo, turto ar valdymo, sutarties nutraukimo, rizikos (jei ne tik investuojama, bet ir draudžiamasi)

 

Iš esmės kaupimas ir rizikinis draudimas yra neatskiriami, tačiau pasirenkama individualiai pagal poreikius įvairios kombinacijos ir dydžiai.

 

Savo klientams pasakau, kad naudotųsi PML,net jei ir nepatenka į "išrinktųjų" ratą (t.y. <26 arba >55), nes dabartinė 180 lt vertė yra žymiai didesnė, nei ji bus po 15 metų.

Tam Jūs turite būti sumokėjęs bent 720 lt gyventojų pajamų mokesčių. - visiška nesąmonė.Norint pasinaudoti PML ir gauti 180 lt nuo minimalių įmokų, kliento oficialus mažiausias uždarbis turi būti 800 lt "ant popieriaus", o ne 720 lt sumokėtų mokesčių

 

- turto ar valdymo mokestis - nesąmonė. Nėra nei turto nei valdymo mokesčio kaip kituose kompanijose, yra 5% keitimo mokestis.šį mokestį turi visos draudimo bendrovės (nesvarbu ar jos priklauso bankui ar šiaip draudimo kompanijai. Šitie 5% nuo įmokos yra banko pradinis uždarbis.

 

-b]kaupimas ir rizikinis draudimas yra neatskiriami[/b], -nesąmonė. Pasirašant investicinio gyvybės draudimo sutartį klientas gali rinktis reikia jam draudimo ar ne.Jis gali rinktis tik investavimą, tačiau vėliau, jei poreikis draudimo apsaugoms atsirastų, klientas gali įrašyti draudimo sumas tokias, kokias jam reikalingos, jei tik neš įmoka.

 

- papildoma įmoka gali būti vienkartinė arba tokio pasikartojimo, kiek nori ir išgali klientas. PVZ: sutaupėte Maximoje 50 lt ir dedat į papildomą kad ir kasdien.

 

 

Krypčių yra 11.Jas renkasi klientas. Galima pasirinkti ne daugiua kaip 5 investavimo kryptis.

 

b]Galima pasirinkti ne daugiau kaip 5 investavimo kryptis.[/b]- toks pasirinkimas tik pirminis. tačiau vėliau klientas savo e-bankininkystėje be jokių problemų gali pasiimti ir kitas likusias kryptis.PVZ:pirmo pusmečio įmokos investuojamos į 5 kryptis (ilgalaikis, subalansuotas, NVS, Azijos mažųjų ir atsargųjį investavimą). Antro pusmečio įmokos keliauja į JAV vyriausybinius, Besivystančius , Garantuojamą, trumpalaikius eurais ir Šiaurė Europos. sekančiais metais procedūrą kartojame ir kiekvienais metais turime visų fondų po truputį.

Redagavo Deize
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai įdomu, tad iškart visa krūva klausimų :)

 

 

[*]pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;

 

[*]kokia vid. metinė grąža;

 

[*]ką rekomenduoja rinktis SEB‘as: draudimo (gyvybės ir traumų) ir investavimo/kaupimo sutartis kartu, ar abi atskirai?

 

Pradžiai tiek :D . Būčiau dėkingas už konkrečius ir dalykiškus atsakymus papunkčiui.

 

pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;- jei pasirinktas tik investavimas, tada mokesčiai per visą laikotarpį nesikeičia ( 0.34 % pradinis įmokos mokestis, 10 lt administravimo ir 5% keitimo). Jei su investavimu pasirenkamas draudimas, tuomet pridedami rizikos mokesčiai pagal pasirinktas rūšis. PVZ:jei imamas 10000 lt draudimas nuo nelaimingų atsitikimų-tai mokestis 1 lt, jei 20000 lt-mokestis 2 lt ir t.t. jei imamas 10000 draudimas nuo traumų-mokestis suaugusiam 2.50 lt, vaikui iki 18 m-4.50 lt. jei suma 20000-mokestis atitinkamas 5lt suaugusiam ir 9 lt vaikui. mokestis už gyvybę ir kritines lygas labai priklauso nuo lyties ir amžiaus.

[*]ką rekomenduoja rinktis SEB‘as: draudimo (gyvybės ir traumų) ir investavimo/kaupimo sutartis kartu, ar abi atskirai?

 

[*]kokia vid. metinė grąža;- kiekvienais metai ji vis kitokia.PVZ: 2008 m VISŲ 11FONDŲ (vidurkis) gražą buvo 5,1 %, 2009 m VISŲ 11FONDŲ (vidurkis) gražą yra 39,7 %. Kas bus kitais metais-matysime.

 

ką rekomenduoja rinktis SEB‘as: draudimo (gyvybės ir traumų) ir investavimo/kaupimo sutartis kartu, ar abi atskirai?[/b]-jei norit tik pelno-rinkitės investavimą, jei norit už tuos pačius pinigus ir draudimo, tada rinkitės gyvybę, traumas ir nelaimingus atsitikimus.Dar galima paimti ir mirtį dėl nelaimingo atsitikimo-tokiu atvėju gausite dvigubą išmoką (jei žūsite)-ir už gyvybę ir už mirtį

Redagavo Deize
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...O aprašyti galima tik bendrinius dalykus. Akivaizdu, kad mano pašnekovas yra tikras nugalėtojas, o ir draudimas jam kaži ar rūpi, tačiau šiai tuščiai diskusijai su mielu noru pasiduosiu. Tikrai nebandžiau išsisukti, tiesiog klausimai tikrai buvo sudaryti apie bendrinius dalykus, juos ir aprašiau....

Klausimai buvo labai konkretūs ir tai tikrai nėra "bendriniai dalykai". Besidominčių žmonių klausimai tamstai yra "tuščia diskusija" :D? Tokiu požiūriu toli nenueisit :D Gerai, sutinku, gal tai neišsisukinėjimas, gal tai neprofesionalumas?

 

"# pirmųjų metų mokesčiai nuo sumos, antrųjų ir paskesnių metų mokesčiai;

Klausimas tikrai svarbus, tai norėtųsi sužinoti konkrečius procentus, o ne išvedžiojimus."

 

Prisipažinsiu, kad tikrai nesuprantu šio klausimo esmės, kokie mokesčiai, ir kokia suma turima omenyje?? Ar pašnekovas pats save supranta ?

Matau, kad tikrai "nesuprantate" - arba nežinote, arba nenorite sakyti. Vėl kyšo neprofesionalumo ausys :D

I klausimą atsakė Deize. Beje, į konkretų klausimą atsakė konkrečiai

 

Mielas pašnekove, kur čia galima rasti mąstymą? Viskas labai paprasta - yra Jūsų poreikiai, gyvenimo būdas, vertybės, nerimas. Pagal tai ir sprendžiat ko norit, o susitikime pakalbėtume apie subtilybes. Klausimas paskutinis buvo bevertis, nes jis nėra logiškas, atsakymas tai išryškina, kad Jūs kažką ne taip suprantate. Argi ne??

 

Dėl reziume - pašnekove, Jūs žinote kas tai yra, nes Jūsų klausimai, pastabos ir pats reziume buvo netikslūs, nekorektiški ir per daug savimi pasitikintys, trumpiau tariant, Jūs viso komentaro metu išlaikėte savo stilių ir baigėte su trenksmu. Dėkoju už Jūsų laiką. :D peace :D

Mastymą nesunku pastebėti, ypač jei mintys išdėstytos raštu, tik reikia mokėti/norėti jas perskaityti ir suprasti :D

Beverčių klausimų nebūna - būna tik beverčiai atsakymai :D

Manau, kad aš viską supratau, tik tamsta nenorėjote/negalėjote/nemokėjote tiksliai ir profesionaliai viską išreikšti.

Kurie mano komentarai buvo nekorektiški???

Išvada - tamstai profesionalumo tikrai trūksta, bet tai nieko, su tik su laiku įgyjama patirtis ir žinios. Tik nereikia bijoti tai pasakyti. Per klaidas mokomasi. Daugiau netikslumų, klaidų necituoju, nes ir taip jaut atsakė Deize.

Peace :)

 

Deize, ačiū už konkrečius atsakymus. Matosi, kad pašnekovo visai kitas lygis, gerokai aukštesnis, nei Supersajanas.

Kodėl kai kurie žmonės vis nesuvokia, kad savo skubotais "parašymais" tik menkina savo atstovaujamos kompanijos įvaizdį?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Deize, ačiū už konkrečius atsakymus. Matosi, kad pašnekovo visai kitas lygis, gerokai aukštesnis, nei Supersajanas.

Kodėl kai kurie žmonės vis nesuvokia, kad savo skubotais "parašymais" tik menkina savo atstovaujamos kompanijos įvaizdį?

 

 

Visada prašom :) Beje, jei turite kokių konkrečių klausimų-mielai atsakysiu. Labai gaila, kad žmonės turi išankstinį stereotipinį nusistatymą prieš draudimą, o investicinis gyvybės draudimas suteikia kur kas daugiau galimybių nei vien tik draudimą. Jei kam idomu, tada pakomentuosiu tokiį pasisakymą :)) ( pasidalinsiu asmenine patirtimi, kaip klientui galima užsidirbti iš turimos investicinio draudimo sutarties)

...Kas liečia skubotus parašymus-sutinku, kad pridaro nemažai žalos, tačiau gal nereikėtų labai smerkti naujokų ( o Supersajanas toks ir yra). Tokie konsultantai -naujokai turi daug entuziazmo ir mažai patirties, bet turi didelį norą dirbti. Su jais tik reikia papildomai padirbėti kompetencijos klausimais ir po gero pusmečio jie jau tampa pakankamai kvalifikuoti atsakyti į sudetingesnius klausimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...