Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvieną savaitgalį bus bent vienas aukšto patikimumo statymas kadangi rungtynių daug bent vieną tikrai atrasiu. Neapsigaukit nes tai ne sutartos rungtynės o tiesiog kruopščiai išanalizuotas statymas. Kadangi ankščiau sekėsi parduoti tokius statymus nusprendžiau atgaivinti tai, nes vis tiek aš tuo futbolu domiuosi ir visad žiūriu ir analizuoju, o pinigai visad pravers :) Žmonės su ''savom nuomonėm'' šioje temoje nepageidaujami ir jų nuomonės niekam nerūpi, todėl atsakau tik į rimtus klausimus ir į temą.

Koeficientas: krentantis, jau mažiau 2.00

Bendrovės: bet365, bwin, pinnaclesports, unibet, tonybet ir kt.

Dalintis kituose puslapiuose

Belgijos lygos koeficientas ir toliau krenta, todėl siūlau imti dabar, pas ispanus koeficientas praktiškai nepasikeitė o sekmadieninio mačo pas vokiečius šiek tiek nukrito, manau kuo toliau jis labiau pradės kristi :) Susisiekti galit visais būdais, skype yra parašė, čia Až arba per chatą

Normaliai sugadino nuotaiką šiandienos statymai, kas nuckrakino tas dabar labai laimingas :)

Statymai buvo tokie ir tą pačią minutę nuotaika apsivertė per visus 180 laipsnių:

______________________________________________________________________________

Real Betis - Valencia, pasirinkimas Valencia @2.45, pinnaclesports

Eupen - FC.N.Sint-Niklaas, pasirinkimas Eupen (-1.5) @1.901, pinnaclesports

Sint-Niklaas dar turėjo raudoną kortelę, kažkodėl čia neparodyta, toks ir išėjo aukštas patikimumas <_<

Likęs rytdienos toks:

VfB Stuttgart - Bayern München, pasirinkimas (over 3) @2.00, pinnaclesports

Keistos buvo Valencija su Real Betis rungtynės.Antram kėlinį atrodė,kad jau būs lygiosios 0:0(nes abiejų komandų gynyba mano manimu buvo tokia visai nebloga ) ir šiaip netaip Valencija įspyrė,o po neužilgo Real betis du golus kažkaip spėjo įspirt.Gaila,kad Valencija nelaimėjo...:[ Mano manimu čia viskas ant netyčiuko susiklostė ( kitaip sakant ant fukso )

Šiandien Real Madrid - Barcelona.Mano manimu Real Madrid 90% turėtu laimėt.Net nepradėjus nuo įvykio pradžioms lygiai dviejom minutėm jau rezultas buvo Real Madrid 1:0 Barcelona.

Redagavo baseuse

Na jei toks ivartis rungtynes nulems tai nieko gero. Nelabai kuo bus pasigirt realui.

Šio savaitgalio statymai buvo geri bet rezultatas tragiškas - du iš jų nesuėjo nes sugebėjo per pridėtą laiką prasileisti įvartį, Valencia sugebėjo ir pralaimėti per pridėtą laiką pirmaudami vienu įvarčiu, o vokiečiai kaip lavonai bėgiojo ir nieko nenuveikė. Kitą savaitgalį tikiuosi bus daug sėkmingesnis :) Šį kartą niekas nepirko tai didelės nuoskaudos nejaučiu...