Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

o ka manot apie kroatija vs airija?

Manau, kad kroatai turi imti. Airiai žaidžia atakuojanti futbolą, todėl atsivers plotai kontra atakoms. Kroatai biški apretinti traumų, bet stiprūs. Abi komandos praėjo per papildomas varžybas, bet Kroatai gavo turkus, o airiai estus. Kroatai 3-0 juos nukove, o ir atrankos grupę sunkesnę turėjo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugalwojau toki statyma Unibete.

Ten uz pirma statyma 100lt grazina tai zadu statyti uz Italus, kofas 5.00 100lt, kita statyma apie 400lt uz Ispanija, kur kofas 1.77. Dar ten yra draudimas, tipo akcija, kad jei 0-0 rungtynes baigsis, grazins litus. Tai realiai negali baigtis 1-1, Ka galwojat apie toki statyma? =]

Lygiai taipat darau, unibete statysiu uz italus. o triobete uz ispannija :)

is kur jus cia ta draudima istrauket? Kiek as matau tai yra unibete tik toks: Unibet sugrąžins visus pralaimėjusius Europos čempionato rungtynių Teisingo rezultato, Pirmo Kėlinio/Rungtynių rezultato, Pirmojo įvarčio autoriaus, Paskutiniojo įvarčio autoriaus statymus, jeigu rungtynėse bus pelnytas įvartis po pagrindinio rungtynių laiko, t.y. vėliau nei 90-ąją rungtynių minutę.