Pereiti prie turinio

Logo statybos darbų įmonei. 200lt+50lt


  Rekomenduojami pranešimai

  Skelbiamas konkursas statybinės įmonės logotipui / firminiam ženklui.

  Pavadinimas : Bygg-opp

   

  Išversti po vieną šie žodžiai reiškia: Statyba – į viršų (anglų kalboje analogas būtų:“ To Build-up“ ar „Building-up“. Lietuviškai:“ Pastatas į viršų“, „Statyk“ ..ar kažkas panašaus...)

  Mūsų įmonė atlieka:

  Naujų namų statybas, renovavimą, vonių įrengimą, ...žodžiu visi paprasti ir sudėtingesni statybos darbai.

   

  Įmonės šūkis:

  Mes darome. (Naudojame užsienyje: „Vi Gjør“ ) Nežinau ar prie logotipo bus naudojamas.. manau kad ne.. greičiau vizitinėje kortelėje.

  Kur logotipas bus naudojamas:

  • įmonės internetiniame puslapyje (pridėsiu su PAINT programa padarytą nuotrauką - kaip įsivaizduoju logotipas galėtų būti įkomponuotas internetiniame puslapyje, kurį nusipirkau)

   

  • ant darbo drabužių (vėlgi – logotipo pvz nuotrauka, kurią pridėsiu, atrodo kaip koks karinis laipsnis, antpetis ar kažkas panašaus.. tai galėčiau sužaisti su tuo – tarkim darbuotojas kuo ilgiau firmoje dirba, tuo daugiau brūkšniukų turi ant to antpečio...:) ar panašiai kažkas..

   

  • ant įrankių

   

  • ant automobilio

   

  Mano pasiūlymai:

  Spalvos:

  Balta juodam fone, tamsiai pilka baltam fone, pilka arba juoda.. arba.. samanine, žalsva, rusva (pridėsiu kelias spalvas nuotraukose.. ) arba jūsų variantas..

  Įmonės turimi automobiliai yra juodos, raudonos ir baltos spalvos.. gal ateityje pavyks turėti vienodos spalvos automobilius, bet šiuo metu – gerai būtų, kad tiktų prie tų spalvų. (Ne esminis dalykas)

   

  Paveiksliukas:

  Iš interneto Vector arrow icon on black. Eps10

   

  http://www.canstockphoto.com/vector-arrow-icon-on-black-eps10-9554432.html

   

  (Jei vystysim logotipą mano pasiūlytos nuotraukos atvaizdu, – ją planuoju nusipirkti) .

   

  Arba stilizuotas namukas ( Pridėsiu prie nuotraukų pavyzdžių, nes nerandu iš kur aš radau tą namuką). Šiaip nelabai jis man patinka nes labai standartinis.. bet, antra vertus – didesnės asociacijos su namu.

   

   

  Logotipo idėja galėtų būti kažkas susiję su rodykle ( nes rodyklė nukreipta į viršų – atrodo taip kaip namo kontūrai) + kažkaip įkomponuotas įmonės pavadinimas..

  Logotipe užrašas (primenu : Bygg-opp ) gali būti tiek taip, kaip prašiau dabar, tiek didžiosiomis raidėmis.

   

  Rašymo padėtis

  Nebūtinai horizontalus...Netgi pageidautina ne horizontalus. Suprantate – dedant logotipą ant mašinos, jei bus jis labai platus – negražiai atrodo visas mašinos šonas prirašytas.

   

  Pirmą firmos automobilį išbandžiau su tokiu variantu.. ir nors dabar daryčiau gal šiek tiek kitaip ( mažiau info būtų) – man atrodo visai įdomiai.

  Taip pat manau, kad automobilio apipavidalinime logotipo padėtis bus virš galinio rato..nors čia jau išsiplėčiau per daug)

   

  Reziumuojant:

  ...Gerbiamieji, dažniausiai aš žinau ką darau ir žinau ko noriu. Tačiau šiuo atveju man reikia pagalbos. Tikiu, kad tarp visų čia esančių gabių žmonių bus asmuo, kurio pasiūlymai ir techninis idėjos išpildymas visais stringų teorijos sąskambiais rezonuos su mano vizija. O ji paprasta - norisi subtilaus, orginalaus, lakoniško, paprasto logotipo, nenugrybaujant į pievas, žodžiu tokio, iš kurio pasigaminus vėliavą ir išsikėlus ją į viršų ar prisidėjus ją prie širdies, būtų galima eiti per gyvenimą darant gerus darbus. :)

   

  Atlygis:

  Prizai bus du. Pagrindinis už logotipą, sukurtą pagal mano įsivaizdavimą , o kitas – už absoliučiai jūsų fantazijos blykstelėjimą.

  Forume perskaičiau kad minimali kaina 150 lt.. bet manau tai mažai.

  Mano pasiūlymas:

  200 lt už pagrindini prizą.

  50 lt už atsarginį variantą.

  ..ta prasme, o kiek manote reiktų už tokų darbą?

  Užsimenu, kad kas laimės, prašysiu vėliau sukurti ir kelis variantus tik su B. O. raidėmis. Taip pat, kad toliau padėtų sukurti kitus įmonės rekvizitus: vizitinę, sąskaitą-faktūrą, auto apipavidalinimą su darbų aprašymais, darbinių rūbų apipavidalinimą ir t.t.)

   

  Nuo to ir pradėkime.

  P.s. Reikalingas Vektorinis variantas.

  Darbų pateikimo terminas - apie 2 savaites nuo skelbimo įdėjimo datos.

  ..ir tikra tiesa - man patinka tas paveiksliukas (Vector arrow icon on black. Eps10).. viliuosi kažkas sugalvos įdomų ( o gal ir visai paprastą variantą) apvilkti juo mano įmonės pavadinimą..

  Arba atvirkščiai - laimės visiškai naujas logotipas, su mano įdėjų prieskoniais, kuris tiesiog nuraus man stoga ;)

  post-71063-0-29269600-1343260304_thumb.jpg

  post-71063-0-40664900-1343260323_thumb.png

  post-71063-0-05317400-1343260367_thumb.png

  post-71063-0-47677300-1343260385_thumb.jpg

  post-71063-0-03386900-1343285170_thumb.jpg

  post-71063-0-21780100-1343285288_thumb.png

  Redagavo Lytauers
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki,

   

  Mano bandymas. Kaip matot suderinau Rodyklės viršun, karinio laipsnio ir namuko simbolius, kiekvieno per daug neišskiriant. Taip pat bandžiau surasti sprendimą tinkantį visiems automobiliams, bet priejau prie išvados, jog norint išlaikyti matomumą, kontrastą ir perdaug nekeičiant logotipo sandaros kiekvienam automobiliui reikia truputi pakeistų atspalvių.

   

  Laukiu atsiliepimo.

   

  post-23293-0-16437900-1343312017_thumb.png

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Wow.. Ačiū visiems susidomėjusiems. Pradžia tikrai įdomi! Nekantraudamas stebėsiu link kur einama... Ar galiu iš karto pastebėti, kad tikrai norėčiau nors vieno darbo apžvalgai, kuris išnaudotų beveik be pakitimų visą mano pasiūlytą Vector arrow icon on black. Eps10 paveiksliuką ir tik sukomponuotų gražiai užrašą.

  Bet kaip ir minėjau - Ačiū visiems atsiliepusiems ir jau pateikusiems darbus. Ši savaite skirta stebėjimui ir šiek tiek vairavimui logotipo..na o kita savaitę manau žiūrėsim ką turim..

  / ir dar - brūkšniukas tarp žodžių būtinas.. nes BYGGOPP jau yra tokia firma. Smulkmena, bet manau tai labai svarbu.

  Redagavo Lytauers
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki visi dar kartą. Stebiu jūsų pasiūlymus. Mintyse analizuoju, bet kaip ir minėjau - šią savaitę tiesiog tyliai stebėsiu tiek pagal mano pateiktą aprašymą sukurtus, tiek visiškai orginalius ( gal netgi bus toks, kuris neatsižvelgs nei į vieną mano prašymą.. ir gal tai bus super) JŪSŲ DARBUS.

  Link kažkur einam, bet kol kas dar turi susigulėti. Nepykite, jei nekoreguosiu pastabomis kol kas nei vieno varianto. Jūs tiesiog tęskite daryti tai, ka mokate geriausiai.

  .. tiesa sakant labai žaviuosi visais, kurie skyrė bent minutę SAVO LAIKO, kuriant man pasiūlymą.

  Ačiū

   

  P.S. Gal nereikalinga info .. bet prieš siųsdami savo versiją su savo šriftu.. - atsiuskite ir kitą lygiai tokį pat - tik su OSWALD ..Nes daug to šrifto bus naudojama intern. puslapyje.. nors dar nesu tikras kokius jausmus man jis sukelia.

  Blyn.. komplikuotas reikalas, sakyčiau tas logotipo kūrimas.. ar kaip? :)

  Redagavo Lytauers
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  -

  Ačiū už darbą.Gal galima būtų raides suformuoti ta pačia krypti, tik jas parašyti stačias?

   

  post-11350-0-08979400-1343302194_thumb.png

  Ačiū už darbą. Viršutinis variantas labai geras ir net nežinau ką galima būtų padaryti geriau. Stebėsiu toliau šį variantą. ( gal kokių variacijų turite mintyse jo pagrindu?)

   

  ...

  http://images46.fotki.com/v1492/photos/0/1727500/9258179/BYGGOPP1-vi.jpg

   

  http://images49.fotki.com/v1459/photos/0/1727500/9258179/BYGGOPP2-vi.jpg

  Ačiū už darbą. Turbūt labiausiai atitinkantis mano pageidaujamo logotipo aprašymą.. Gera įdėja su namo pakalimo elementu o ir "anptečių sistema įmanoma".. (gal galima raides pabandyti pasukti ir stačiai parašyti?)

   

  Sveiki,

   

  Mano bandymas. Kaip matot suderinau Rodyklės viršun, karinio laipsnio ir namuko simbolius, kiekvieno per daug neišskiriant. Taip pat bandžiau surasti sprendimą tinkantį visiems automobiliams, bet priejau prie išvados, jog norint išlaikyti matomumą, kontrastą ir perdaug nekeičiant logotipo sandaros kiekvienam automobiliui reikia truputi pakeistų atspalvių.

   

  Laukiu atsiliepimo.

   

  post-23293-0-16437900-1343312017_thumb.png

  Ačiū už darbą. Irgi labai išsamus darbas. Irgi abai įdomi įdėja. Taip pat labai daug atsižvelgta į mano pageidavimus.. Bet manau, kad tai ir trugdo šiam darbui. Tiesiog jis pilnas visko. Per daug judesio ir per daug detaliu. Ačiū vis tiek.

   

  .

  Ačių už darbą. Šis variantas labai geras. Ar galima būtų kelias užuominas: namuko apačią - bet pastogės padaryti? ( kad pastogės nebūtų.. tiesiog taip kaip orginali icona atrodo).. taip pat šio logotipo silpna vieta - šriftas. Norėtųsi geriau tinkamo. Bet šis logotipas ir visa įdėja patenka į geriausiu 5tuką.

  TAIP PAT VISIEMS SKIRTA: MANO PRIDĖTO INTERNETO PUSLAPIO PAVYZDŽIO SPALVOS - TAI NE TOKIOS, KOKIOS IR BUS JOS PO PUSLAPIO SUKODAVIMO .. CIA TIK PAVYZDYS.

   

  post-24489-0-54913900-1343313037_thumb.png post-24489-0-54709100-1343313059_thumb.png

   

  Pirmasis mano bandymas. Bandžiau panašiai atvaizduoti ir įkomponuoti jūsų siūlomą paveikslėlį. Spalvas galima laisvai keisti. Lauksiu komentarų :)

  Ačiū už darbą. Paties variantas įdomus, ir lyg viskas tinka, bet deja nelabai matau ji savo horizonte.Ačiū vis tiek.

   

  post-23293-0-68580900-1343315007_thumb.png

  Štai sitas variantas irgi patenka į geriausių penketuką.. (Nors ir klaidingai parašytas įmonės pavadinimas :) ).. ar galima įdėti langiuką i namuką apčioje ir pabandyti raides stačiai į viršų parašyti?

  TAIP PAT INFO VISIEMS :

  VISŲ PATEIKTUOSE DARBUOSE SILPNIAUSIA VIETA - ŠRIFTAS.

   

  -

  Ačiū už darbą. Mano krikštosūnus, sėdėdamas šalia sako, kad "puse velnio .. gražiai su raidėmis sužaista ir logotipas įkomponuotas".. Ir aš jam pritariu. Tačiau šio logotipo silpna vieta tai, kad mano įivaizdavime logotipas ir įmonės pavadinimas turi būti lygiaverčiai.. ( nors, sutinku, įmonės pavadimas turėtų būti riškesnis.. ką jūs ir padarėte).. Variantas gražus.. bet kol kas jį laikau atsargoje.

   

  Sveiki, siūlau savo paprastą, tačiau akis patraukiantį tekstinio tipo logotipą.

  Ačiū už darbą. Tikrai paprastas variantas ir labiau išryškintas tekstas.. Gražių smulkmenų yra.. tačiau per delikatus statybinei įmonei. Ačiū vis tiek.

   

  Sveiki,

   

  pirminis variantas. Atsižvelgiau į jūsų pageidavimus, pavyzdį. Taip pat simbolyje įkompanavau duris bei kaminą kas kelia asociacijas su namais, statyba. Tiesiog lengvas, modernus ir kas svarbiausia - įsimintinas, dėl paprastumo ir lengvo spalvų (jūsų duotos ir norimos spalvos) perėjimo.

   

  (padidinkite norėdami geresnės kokybės)

   

   

  Ačiū už darbą. Lakoniškas ir paprastas variantas. Tikrai ne prastas. Vėlgi - šriftas silpna vieta. Ačiū vis tiek

   

  Mano pabandymas, zinoma spalvas po to uzdet galima.

  post-64104-0-57765700-1343511911_thumb.png post-64104-0-85653600-1343511918_thumb.png

  Ačiū už darbą. Labai žaismingas ir SUPER teigiamas logotipas... :).. Deja, ne man. Ačiū vis tiek.

   

  post-11350-0-16046300-1343554779_thumb.png

  Ačiū už darbą. Labai gražus variantas. Gražiai įkomponuotas namo stogas ( netgi šiek tiek asociacija su kalnais - kas nera blogai, nes mes dirbame Norwegijoje).. Laukau šį variantą mintyse. O ir tekstas tinkamas.. Ar pats ( pati?) kažka norėtum pakeisti šiame darbe?

   

  Sveiki, štai mano pavyzdžiai :)

  Ačiū už darbą. :) .. šypsausi žiūrėdamas į paties projektą.. daug visko sudėta.. ir lyg vidurinė dalis labai gera.. bet per daug visko, ir per daug tas viskas vingiuota.

  Ačiū vis tiek.

   

  Pirmasis variantas _ horizontalus.

  Ačiū už darbą. Gražiai suformuota statybos kryptis. Idėja gera, tačiau nerezonuoja su mano vizija. Ačiū už darbą.

   

  Mano bandymas. Solidus logotipas))

   

  post-70943-0-72391100-1343649826_thumb.png

  Ačiū už darbą. Labai tiesmukiškas darbas. Stogas ir kryptis .. lyg ir viskas ok.. bet rodyklė užmuša šį logotipą. Vien žemiau įkomponuotas į šrifta stogas.. būtų pakankamas variantas. Bet vėlgi.. čia tik mano nuomone. Ačių už darbą.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  Svečias
  Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...