Pereiti prie turinio

El. parduotuvė esanti š.m. sezono pardavimų pike, YRA PELNAS


Rekomenduojami pranešimai

Parduodu kuprinių, sportinių krepšių, lagaminų el. parduotuvę. Projektas paleistas pakankamai neseniai (praėjo vos pora savaičių), tačiau dar nėra savo galutinėje stadijoje - reikia sukelti visas tiekėjų prekes. Yra 3 tiekėjai iš Lenkijos, siūlantys milžinišką tiek firminių, tiek paprastų kuprinių asortimentą. Šiuo metu parduotuvėje yra apie 400 prekių. Sukelta vos vieno tiekėjo prekės (apie 75proc. asortimento). Bendras visų trijų tiekėjų asortimentas yra arti 1000 skirtingų prekių. Antkainiai skiriasi, priklausomai nuo tiekėjo. Jie svyruoja nuo 25proc. iki 50proc. (firminės prekės) ir apie 400proc. antkainis nefirminėms prekėms. Projektas beveik nereklamuotas (fb buvo pajungta 2d. reklama už ~10eur vos tik atidarius parduotuvę), tačiau iš karto buvo gautas vienas užsakymas el. parduotuvėje (ir dar du iš facebook puslapio), bendras pelnas apie 40€.

 

Dirbama su trim itin kokybiškais tiekėjais iš Lenkijos. Du iš jų siūlo tik firmines prekes. Didelis pliusas, kad ateityje dirbami su šiais tiekėjais galėsite prekiauti ne tik kuprinėmis, tačiau ir firmine apranga, avalyne ar kitais aksesuarais, o tai yra itin pelninga sritis.

 

Puikus ir lengvai įsimenantis domenas, idealiai tinkantis šiai sričiai - **

 

Jums tereikia investuoti savo laiką ir šiek tiek lėšų reklamai, o šiuo piko metu (rugpjūtis, visi ruošiasi mokyklines kuprines) sulaukti pelningų rezultatų netruksite - pelną galima pradėti skaičiuoti jau po kelių darbingų dienų.

 

Parduoti noriu skubiai, kadangi dabar yra pats pardavimų pikas. Kaina man nesvarbi - noriu, kad projektas patektų į tinkamas rankas. Pats, asmeniškai, absoliučiai neturiu laiko dirbti prie projekto (atsakinėti į klientų skambučius, žinutes, kurti reklamines kampanijas).

 

Atiduosiu viską, ko reikia norint sėkmingai dirbti šioje srityje:

 

-us.lt registruotas domenas ir M hostingo paketas iki 2016 m. rugsėjo** domenas ** užregistruotas ir galioja iki 2017 m. **.

-du facebook puslapius (tik tikri like):

https://www.facebook.com/**/

https://www.facebook.com/**/

-instagram paskyrą

https://www.instagram.com/**

-tris itin kokybiškų tiekėjų kontaktus (Lenkija)

-.psd reklaminiai paveiksliukai, baneriai, prekybai paruoštos kokybiškos nuotraukos korekcijos

-planas ir rekomendacijos kaip elgtis su projektu, norint pasiekti pelningiausių rezultatų

 

Kaip minėjau, kaina nėra itin svarbi, todėl lauksiu jūsų pasiūlymų ir skubiai parduosiu žmogui, kuris nori dirbti ir padoriai užsidirbti.

Redagavo adomukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...