Pereiti prie turinio

Automatinė elektroninė žaidimų parduotuvė


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Parduodu automatinę eletkroninė žaidimų parduotuvę, kuri buvo skirta Lietuvos rinkai, tačiau baisiai trūksta laiko bei finansinių galimybių tęsti šį projektą. Prisiverčiau užbaigti projektą ir ištaisyti visas klaidas, bet toliau tęsti nebėra užsidegimo, nes taisant kiekvieną smulkią klaidą praleista nemažai svarbaus laiko.

 

Kas nepadaryta?

Ateityje reikėtų pasikoreguoti dizainą t.y išdėstymą (Skaityti apačioje apie dizainą).

Reikia atlikti SEO - nebeturėjau jokio laiko sėdėti prie projekto bei užsidegimo atlikinėti SEO, todėl svetainė yra paruošta startavimui, bet be SEO gero starto nebus.

 

Svetainė:

Sukasi ant Prestashop 1.6.

Galiojantis domenas iki 2017-12.

Pirktas specialus domenas iš nario

Nupirktas dizainas iš Themeforest už $70

Užsakytas bei perdarytas kodų modulis

Modulis sutvarkytas, kad veiktų su Opay, ačiū uždarbis.lt nariui.

Sistema pilnai susieta ir automatiškai išduoda kodus iš tiekėjo.

Tiekėjo sąskaitoje papildomai likę 100 eurų.

Pirkas logotipas

Sujungta su OPAY.

Viskas rankomis išversta į lietuvių kalbą.

Pridėtos 335 prekės. Visos prekės pridėtos rankomis t.y kainos buvo lyginamos su rinka plius mąstoma apie galimą antkainį. Kiekvienos prekės review buvo tikrinamas prieš dedant ir su daug negative reviews neprasmuko. Kiekvienai buvo pridėti rankomis atrinkti Youtube video, sutvarkytos ypatybės, tačiau trūksta lietuviškų aprašymų, šiuo metu angliški, sutvarkytos kiekvienos prekės nuotraukos (dydžiai).

Sutvarkytas svetainės aprašymas, puslapiai, filtravimas, profilio puslapiai, navigacija, įvairios smulkios klaidos.

 

Nauda? -Jokio žaidimo su prekėmis, įsidedi pinigų (tinka PayPal, Skrill, Bankai), jei nuperka prekę - sistema automatiškai nuperka kodą ir perduoda pirkėjui todėl nereikia sėdėti prie projekto daug laiko. Galų gale, jei sistemoje nebūtų prekės arba norėtumėte iš plati kokio įkelti prekę - galima paprasčiausiai įkelti kodą į MySQL - buvo žadama sukurti modulį, bet papildomai 50-100 eur.

 

Tiems, kurie nepastebėjo - parduodu tik paruoštą projektą, SEO ir t.t nėra padarytas. Esu parašęs vieną pranešimą forume prieš porą mėnesių, keletą dienų laikėsi 100 unikalių, po to apmažėjo ~50 per dieną. Šį mėnesį surinko 650 unikalių lankytojų, beveik visi tiesioginė nuoroda, esu sustabdęs pirkimus, nes negyvenu Lietuvoje todėl iki galo nėjo pasirašyti Opay sutarties (reikia e.parašo, pikčiurnom pateiksiu laiškus), kad galėčiau išsiimti pinigus ir reikia skristi į Lietuvą ir pasirašinėti sutartį.

 

Jei kažką sudomino - kreipkitės, turite konkretų pasiūlymą? -Sakykite, ką nors sutarsime. Parduodu automatizuotą projektą, kuris buvo daromas sau, o ne dar vieną svetainę, kur žaidi su kodų išdavimais kiekvienam.

 

Perkantis gaus visą prieeigą, visus failus plius orignalius failus, taipogi pridėsiu dar vieną pakuotę temų, kurios kainavo $70, jei norėsite pasikeisti svetainės dizainą ar galbūt kažkas tiks, šis paketas neįskaičiuojamas į kainą ir yra pridedamas kaip bonus. Visi prekių/modulių pirkimai bus nurodyti, nesistengiu nieko apgauti ir sakau kaip yra.

 

Komentarų temoje nelaukiu, ačiū iš anksto už tai, kad esate supratingi, taipogi susilaikykit ir nerašykite €XX, nes taip tikrai nebus(!). Svetainės nuoroda pateiksiu privačiai, nes nėra ko čia reklamuoti nestartavusio projekto, o ir labai jau daug trolių prisirinko pastaruoju metu, kurie tik postus renka.

Redagavo ReborN
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...