Pereiti prie turinio

Parduodamas Counter Strike 1.6 projektas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Parduodu (Aukcionas) CS-EGP.LT projektą, mylėta, bei žinoma daug darbo įdėta. Parduodu, nes nebeturiu tam laiko, mokykla, egzaminai, draugai užima visa mano laiką, o šiam projektui vis laiko neatrandu, o likimo valiai jo palikti nenoriu, visgi jame yra įdėta šimtai valandų darbo. Tad tikiuos, kad pirkėjas bus motyvuotas ir turintis laiko tęsti šį puikų projektą, nes visgi.. Tai yra CS-EGP projektas, kuris kadaise buvo pirmas Lietuvoje, tad turintis žmogus laiko, ne, kaip aš tikrai turi šansų sugražinti CS-EGP populiarumą, bei žinoma būti vėl pirmiems Lietuvoje, o gal ir visame pasaulyje, kas čia žino. O kalbant apie pelną, jis tikrai yra galimas ir jei norėsit bus jo nemažai, tik tam reikia laiko, šiam mėnesiui surinkom pakankamai pinigų, kad projektas pats išsilaikytu, pats sugebėjo nusipirkti sau VPS, na, o tokie rezultatai tikrai mane nudžiugino, nes šį projektą paleidęs esu apie mėnesį laiko.

 

Tad pirkdami šį CS-EGP projektą jūs gaunate:

 

CS-EGP.LT domeną, kuris galioja iki: Spalio 1, 2017 (Registruotas iv.lt, domenas labai gerai žinomas, 2016 metais buvo pardavinėjamas net už 100 eurų (tik domenas))

 

CS-EGP.LT svetainės hostingą, kuris galioja iki: 2017 m. liepos 13 d. (Užsakytas iš us.lt, SMS2 planas)

 

CS-EGP.LT svetainės failus, unikalius dizainus: forumo ir pagrindinio puslapio, viską ką matote svetainėje visas sistemas, tokias, kaip: banai, paslaugos, statistiką. (Apžiūrėti galite: www.cs-egp.lt)

 

CS-EGP.LT serverius, gausite 6 serverius, šiuo metu paleistas tik vienas Publicas, nes dar turint laiko nusprendžiau visus serverius atnaujinti, tai tik atnaujinau kol kas Publicą, nes tiek laiko teužteko, visi kiti 5 serveriai yra serverinėje, tačiau jie yra išjungti jie yra pilnai paruošti, pilnam naudojimui tik tiek, kad žadėjau juos atnaujinti, pakeisti porą pluginų ir tiek, tačiau jie yra puikiai naudojami ir dabar, pirkėjas pats nuspręs atsinaujinti serverius, ar paleisti tokius. Be dabartinio publico gausite: Surf, Deathrun, Knife, Bazooka, CSDM serverius kurie yra paruošti naudojimui! O publicą galite apžiūrėti, kad ir dabar adresu: cs.cs-egp.lt:27015 publicas yra labai gerai paruoštas veikia visos sistemos nepriekaištingai įdiegta ir hlstatsx sistema, žodžiu viskas ko reikia normaliam Publicui, puikiai veikianti anti-cheat sistema, beveik net nereikia prižiūrėtojų, čyteriu beveik nebūna, tik aimbotų, bet dalį blokuoja irgi, tad serveris tikrai vertas dėmesio. Bei žinoma serveris yra pridėtas į visus geriausius masterservers.

 

CS-EGP.LT 2 VPS serverius, abu užsakyti serveroffer.lt, bei tame pačiame accounte, abu VPS yra VS-6 plano, bei galioja iki: 2017-03-18, o kitas iki: 2017-03-01

 

CS-EGP.LT skype, su 4403 kontaktais, oficialus CS-EGP skype vartotojas (Skype: egp.team)!

Kadangi projektas tikrai vertas dėmesio, bei daug, kas jį žino ir aš pats labai norėčiau, kad jis toliau veiktu ir būtu plėtojamas, tai kaina tikrai nuleisiu stipriai, nes šis projektas man daug ką reiškia, tačiau jo paties likimo valioje palikti nenoriu.

 

 

Pradinė kaina 30 EUR

Minimalus statymas 1 EUR

Aukciono pabaiga: 24val. po paskutinio statymo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...