Pereiti prie turinio

CS-EGP.lt - 7 CS 1.6 serverių tinklo aukcionas nuo 1 euro!


Rekomenduojami pranešimai

Taigi, laimėjau aukcione cs-egp.lt serverių projektą, pradžioje buvo 6 serveriai, dabar yra dar Umbrella swarm High (jau žmonės jame žaidžia bei sutvarkytas, bet nepajungtas Umbrella swarm Mid serveris ir Zombie plague+gunxp+powers nebaigtas serveris).

Nupirktas naujas ir perkelti serveriai ant VPSnet.lt VPS-3 GB plano, kuris galioja iki Galioja iki: 2017-05-23 (Liko dienų: 77), taip pat nupirkti boostai Public ir swarm serveriui iš cs-boost.lt ir gametracker.lt(jame tik swarmas).

Domenas (cs-egp.lt) - galioja iki Spalio 1, 2017 , priedų duosiu nexgameslt projekto skype, kurioje yra daugiau negu 1000 swarm žaidėjų, taip pat į cs-egp.lt skype su daugiau nei 4000 žmonių (iš jų pagrinde taip pat cs-egp.lt žaidėjai). Realiai nesitikėjau laimėti aukciono, bet taip gavosi, kad laimėjau ir nelabai galiu skirti jam laiko, tad nusprendžiau jį parduoti, mačiau prieš tai buvo nemažai besidominčių, tad gal kas norės užsiimti jau plėtojimu, nes realiai jau viskas sujungta, sutvarkyta, dabaigta. Tikrai neblogai veikia anti-cheat sistemos (realiai net nereikia jokios priežiūros), patikimas prižiūrėtojų kolektyvas prižiūri likusią serverio tvarką.

Šiai minutei kol pildau aprašymą publice - 8 žmonės, swarme 12. Šiandien taip pat žaidėjai planuoja pirkti paslaugų, kaip pirko ir prieš tai, jau spėjau parduoti vieną prižiūrėtoją už 10 eurų banku/mėn.

 

Pradinė kaina būtų - 1 euras,

Minimalus kėlimas - 1 euras,

Aukciono pabaiga - 48 valandos po paskutinio statymo,

 

 

 

Pridedu ir buvusio savininko projekto aprašymas:

Sveiki,
Parduodu (Aukcionas) CS-EGP.LT projektą, mylėta, bei žinoma daug darbo įdėta. Parduodu, nes nebeturiu tam laiko, mokykla, egzaminai, draugai užima visa mano laiką, o šiam projektui vis laiko neatrandu, o likimo valiai jo palikti nenoriu, visgi jame yra įdėta šimtai valandų darbo. Tad tikiuos, kad pirkėjas bus motyvuotas ir turintis laiko tęsti šį puikų projektą, nes visgi.. Tai yra CS-EGP projektas, kuris kadaise buvo pirmas Lietuvoje, tad turintis žmogus laiko, ne, kaip aš tikrai turi šansų sugražinti CS-EGP populiarumą, bei žinoma būti vėl pirmiems Lietuvoje, o gal ir visame pasaulyje, kas čia žino. O kalbant apie pelną, jis tikrai yra galimas ir jei norėsit bus jo nemažai, tik tam reikia laiko, šiam mėnesiui surinkom pakankamai pinigų, kad projektas pats išsilaikytu, pats sugebėjo nusipirkti sau VPS, na, o tokie rezultatai tikrai mane nudžiugino, nes šį projektą paleidęs esu apie mėnesį laiko.

Tad pirkdami šį CS-EGP projektą jūs gaunate:

CS-EGP.LT domeną, kuris galioja iki: Spalio 1, 2017 (Registruotas iv.lt, domenas labai gerai žinomas, 2016 metais buvo pardavinėjamas net už 100 eurų (tik domenas))

CS-EGP.LT svetainės hostingą, kuris galioja iki: 2017 m. liepos 13 d. (Užsakytas iš us.lt, SMS2 planas)

CS-EGP.LT svetainės failus, unikalius dizainus: forumo ir pagrindinio puslapio, viską ką matote svetainėje visas sistemas, tokias, kaip: banai, paslaugos, statistiką. (Apžiūrėti galite: www.cs-egp.lt)

CS-EGP.LT serverius, gausite 6 serverius, šiuo metu paleistas tik vienas Publicas, nes dar turint laiko nusprendžiau visus serverius atnaujinti, tai tik atnaujinau kol kas Publicą, nes tiek laiko teužteko, visi kiti 5 serveriai yra serverinėje, tačiau jie yra išjungti jie yra pilnai paruošti, pilnam naudojimui tik tiek, kad žadėjau juos atnaujinti, pakeisti porą pluginų ir tiek, tačiau jie yra puikiai naudojami ir dabar, pirkėjas pats nuspręs atsinaujinti serverius, ar paleisti tokius. Be dabartinio publico gausite: Surf, Deathrun, Knife, Bazooka, CSDM serverius kurie yra paruošti naudojimui! O publicą galite apžiūrėti, kad ir dabar adresu: cs.cs-egp.lt:27015 publicas yra labai gerai paruoštas veikia visos sistemos nepriekaištingai įdiegta ir hlstatsx sistema, žodžiu viskas ko reikia normaliam Publicui, puikiai veikianti anti-cheat sistema, beveik net nereikia prižiūrėtojų, čyteriu beveik nebūna, tik aimbotų, bet dalį blokuoja irgi, tad serveris tikrai vertas dėmesio. Bei žinoma serveris yra pridėtas į visus geriausius masterservers.

CS-EGP.LT 2 VPS serverius, abu užsakyti serveroffer.lt, bei tame pačiame accounte, abu VPS yra VS-6 plano, bei galioja iki: 2017-03-18, o kitas iki: 2017-03-01

CS-EGP.LT skype, su 4403 kontaktais, oficialus CS-EGP skype vartotojas (Skype: egp.team)!
Kadangi projektas tikrai vertas dėmesio, bei daug, kas jį žino ir aš pats labai norėčiau, kad jis toliau veiktu ir būtu plėtojamas, tai kaina tikrai nuleisiu stipriai, nes šis projektas man daug ką reiškia, tačiau jo paties likimo valioje palikti nenoriu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...