Pereiti prie turinio

Ieškau partnerių online kelionių agentūrai


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

su kolega sumanėme kurti online tinklalapį, kuriame skelbtume pigiausius kelionių (lėktuvų bilietus, kelionių paketus) pasiūlymus. Jau yra keletą panašių pasiūlymų, tačiau mano idėja kitokia - esu programuotojas ir sugalvojau sukurti algoritmą, kuris automatiškai ieškotų geriausių pasiūlymų ir juos sudėtų į mūsų tinklalapį (Data Mining). Projektas orientuotas labiau į vakarų Europos rinką (jau ilgai gyvenu Vokietijoje ir kalbu vietine kalba). Negailėsiu pinigų pirminei reklamai Facebooke be bei kituose tinklapiuose. Tikimasi jog projektas uždirbs pinigus iš reklamos bei Skyscannerio/Momondo referalų. (panašūs projektai, prie kurių dirba 3-4 žmonės, generuoja tikrai nemažas pajamas).

Jei tau patinka keliauti ir manai, kad galėtum prisidėti prie tinklapio vystymo, nesvarbu kas esi, programuotojas, marketingo guru, keliautojas - parašyk man! :)

Projekto tikslas - tapti daugiausia pigių kelionių pasiūlymų turinčių tinklalapiu pasaulyje. Norint pasiekti šį tikslą, reikalinga tikra passionate komanda.

 

P.S. Projektas tik kūrimo stadijoje, tad būtent tavo idėjos gali pakreipti projekto eigą!

P.P.S. Jei nori pasiūlyti savo paslaugas už pinigus, ačiū, nereikia. Apie atlygį kalbėsime, kai projektas bus live ir generuos pelną.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...